Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

jestem nieżywa hubertus postanowił sie bawić od 2 do 6 rana chciałam go w szafie schować he he 😁
on teraz chrapie a ja gotuje krupnik a co 🙂
sto lat dla manioka kochanego
jednak moje dziecko mówi he he 🙂
co do teściowej to moja jest ok jak śpi albo jej nie ma ha ha ha ha żart nie no ok jest tylko starej daty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Oj Mulancik, Ty to twarda jesteś haha 🙂 A czemu Hubik taki nocny marek się zrobił? W dzień dużo śpi? 🙂

Kupiłam witaminki dla Dżonunia, Cebionmulti. Dziś mu podam 🙂

wiesz fiku dzieci w tym wieku ząbkują he he 😁 😎 😎 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle z tymi pieluchami 😮 real jak real, ja wczoraj byłam z Bartkiem po buty i u nas w smyku była promocja, 70 sztuk active baby 3 kupiłam za 36zł 😁 To prawie tak, jak Wy w realu.
Ostatnią paczkę trójek wzięłam, a czwórek nie było, a piątki juz nie były objęte promocją haha

Mam syf na syfie na brodzie, tzn czuję że mi się robią 😠 pewnie już mi się hormony ustabilizowały i wracamy do takiego stanu cery jak przed ciążą... 😞
Zaraz je pokonam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej hej wróciłam za szczepienia. mała wazy mniej niz tydzien temu, ale zwalam to na to ze wczoraj było 5 kup i ze była nie najedzona. bede za 2-3 tyg na pneumo to mamy zwazyc. ale nie czuje zeby chudła, hehe
chyba ze spala chodzac przy meblach 🙂
najwazneijsze ze jest zdrowa i tego choróbska ode mnie nie złapała.zaszczepiona.wziełam kartke do pracy ze karmie zeby korzysac, a poki co sie odwleka praca, bo dostałam te zwolnienie, narazie do 8.10, Yuuuuupiiiii, w niedziele mi sie konczy antybiotyk i w pon mam kontrole, mzoe pzredłuzy, wiec jeszcze skorzystam. niby zwolnienie 80% płatne, ale jestem jeszczew domku i jak liczyłam to bysmy sie do konca roku wyrobili z urlopami,w razie czego ajk bedzie ciezko z niania. nio i dzwoniłam do pracy wiec urlop mi zatrzymaja, zostało mi na dzien dzisiejszy jeszcze 17 dni 🙂 i maz tacierzynski i swój cały urlop. jakos to bedzie.

Sto lat dla Masniusi 🙂
Kasia a czytałam ulotke to nie ma na noc jakiegos odstepstwa, mzoesz wziac przed snem. tylko kurde cos mi sie kojarzy ze meza siostra mi mówiła ze najlepiej nie brac pzred samym bo cos tam... myslałam ze to w ulotce. nie wiem... moze ze za duzo wysusza czy jak??
a co Cie takw szytsko dopada Kacha?? kregosłup, teraz zatoki 😞 kuruj sie

nio a ja pieluch nie kupiłam niestety, bo od nas kawał drogi ten real, po południu napewno by juz nie było, wiem z doswiadczenia. mówiłam mezowi zeby moze pzred praca pojechał, o u nas od 8, ale tez raz czy dwa sie zdarzyło ze jeszcze nie wyłozyli tego towaru i lipa. wiec olalismy, jak tylko jeden dzien. gdzies moze sie kupi.
u nas np w auchanie jak jest promocja od nastepnego dnia to juz wieczorem jest towar, a auchan mamy pod nosem prawie.

Lady a jak tam Twoja kluseczka?? ile wazy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nunek waży 7690, a mierzy niby 68 😜
Ryk był, ale jeszcze zanim pani ukłuła. Nie spodobała się pielęgniara, więc ukłucie było gwoździem do trumny 😜 Potem jeszcze byłyśmy 2,5 godziny na spacerze, bo pogoda cudna. Taką jesień to ja lubię. Złota, polska 😉
Szczepimy na pneumo za miesiąc. U nas kosztuje 256zł. Będą 3 dawki. Lekarka powiedziała, że jak się zaszczepi przed rokiem jest lepsza ochrona, a ponieważ teraz jest już przerwa ze szczepieniami to dałam się przekonać na rozpoczęcie pneumokoków właśnie teraz, a nie po roku. Mówiła, że jeśli małe ma mieć nianię to zawsze obca osoba to warto szczepić.
Kasia a ile mam piec te parówki i w jakiej temperaturze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Nunek waży 7690, a mierzy niby 68 😜
Ryk był, ale jeszcze zanim pani ukłuła. Nie spodobała się pielęgniara, więc ukłucie było gwoździem do trumny 😜 Potem jeszcze byłyśmy 2,5 godziny na spacerze, bo pogoda cudna. Taką jesień to ja lubię. Złota, polska 😉
Szczepimy na pneumo za miesiąc. U nas kosztuje 256zł. Będą 3 dawki. Lekarka powiedziała, że jak się zaszczepi przed rokiem jest lepsza ochrona, a ponieważ teraz jest już przerwa ze szczepieniami to dałam się przekonać na rozpoczęcie pneumokoków właśnie teraz, a nie po roku. Mówiła, że jeśli małe ma mieć nianię to zawsze obca osoba to warto szczepić.
Kasia a ile mam piec te parówki i w jakiej temperaturze?

W nagrzanym piekarniku piekę na 200 stopni, a z czasem to na oko. Jak już się zaczynają rumienić i mają ciemny spód to wyjmuję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wróciłysmy było bosko
dupe mam spocona, bo upał jak nie wiem
oczywiscie dama zasneła 🙂
była dzis koperkowa zryzem, zjadła poł słoika wkurzają ją te kawałeczki ryżu
cóż musi się przyzwyczaić...

zbieramy sie na basen
właśnie napompowałam dla POli kółko
i mam obszczypane wary, bo ustniki słone od morskiej chorwackiej wody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
E tam takie wagi to nie kluseczki :P moj Nienio na wielkoluda nie wyglada a wazy jakies 9,5 kilo na bank 🙂 ale wyciaga go bo niektore spodnie w pasie luzne sie zrobily 🙂

Astra zlobek mamy blisko, 7 minut autem 🙂 i tak zaluje ze nie blizej to bym na piechote chodzila. i moze tak bedzie w przyszlym sezonie jak zrobi sie cieplo 🙂

Dzis wyjatkowy upal! A mi sie do domu wracac nie chcialo to siedze teraz w aucie pod komisem z ciuszkami :P ale juz spadam bo zahacze do biedry po waciki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...