Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
A mi z Biedronki służą, są zarąbiste jakościowo, obrazki się nie ścierają. Super wygodne są moim zdaniem.



tylko te zapiecia sa do dupy plastikowe i polowa odleciala

hehe my już nażarliśmy się z plastikowymi zapięciami w pajacach od chińczyka, nigdy więcej choćby nie wiem jak piękne były 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ggulek napisał(a):
Mi znowu pasuje f&f w tesco, ładne mają ubrania. Jakościowo te co miałam były ok. 😉
Mój ulubiony tescowy pajac 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/707/dsc03291e.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img707/5039/dsc03291e.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


o jaki ładniutki 🙂 pięknie się komponuje z Emilci oczętami 🙂 ślicznotka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
kika82 napisał(a):
ggulek napisał(a):
Mi znowu pasuje f&f w tesco, ładne mają ubrania. Jakościowo te co miałam były ok. 😉


i czasem mają mega obniżki do 70 % 🙂
ja dziś kupiłam pięciopak body z długim rękawem za 14,70 a było 49 zł 😜

Nie mów! Osz Ty szczęściaro 😁


niom 😉 sama babeczka na kasie się dziwiła i wypytywała czy jeszcze są 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaahaha Emilka zaciesz 😁

Super cena za te bodziaki 🙂 Ja jak musze to zaopatrzam się też w realu za 5 zoli (choć nie każdy się jednak nadaje) albo w komisie 🙂 Dziś byłam i wykupiłam wszystkie body z długim na wzrost Jaśka :P 4-6 zł 🙂 F&F mają śliczne ciuszki ale jak na nasze potrzeby to ciut drogie 🙂

Sztunia 3200 też jest spoko ale chyba droższy niż np 3000 albo 3100 a za wiele się nie różnią. Widziałam ostatnio gdzies na forum foty dziewczyny z D3000 i kitowym standardowym obiektywem, zajebiaszcze 🙂 A ja marze o pełnoklatkowym ale to w daleeeekiej przyszłości, najpierw muszę ten swój ogarnąć i się jeszcze wiele nauczyć.

Ewcia kuruj się chorowitku!

No i powiem Wam, że zrobiłam ten deserek z płatków ryżowych ale sama go zjadłam bo księciunio aż łeb odkręcał. I bynajmniej nie dlatego, że niesmaczny tylko zwyczajnie nie miał ochoty jeść aż dziwne 😮 Bo dałam potem jogurcik, który uwielbia i tez nie raczył ;]
Fajna sprawa te płatki ryżowe, w smaku przypominają kaszki 🙂 Pycha!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Melduję się.
Pobudka o 4. I spanie do 6.30. Dałam jej kaszkę i chyba się nasyciła i dlatego może tak pospała 🙂 zobaczymy dzisiaj 🙂
Kurde pisałam już kilka razy sms do Meti ale nie odpowiada. Mam nadzieję, że tam u niej wszystko dobrze jest, martwię się :/
Lady śniłaś mi się 🙂 że zrobiłaś ciasto 🙂 ale nazwa tego ciasta była zarąbista - nazywało się Rajmund-Piętaszek 🙂) hahaha nie wiem skąd ta nazwa mi się wzięła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, jestem ale jakby mnie nie było 😞 głosu brak, mówie szeptem 😞 fuck
co za choroba mnie dopadła. niby nic mi nie jest, bo gardło nie boli prawie, a głos zabrało.
a najlepsza jest Zuzia, bo ona nie rozumie ze ona mnie woła a ja jej nie odpowiadam 🙂

maz wczoraj miał 39stopni goraczki, rozkłądamy sie. tylko jemu nie wiem co, nic go nie boli w sumie. nio głowa ale od goraczki. nio i w krzyzu z jedenej strony, ale juz gdzies z tydzien. mzoe tam sie u niego cos wdaŁo jakis stan zapalny. dzis pt , pojechał do pracy i z zuzia do pzredszkola. zobaczymy co bedzie potem
póki co nasze dziewczynki sie trzymaja 🙂 oby sie nie pozarazały 🙂
Igunia spi, ja kawkuje, fura prasowania na mnie czeka. wypije i zabieram sie za robote.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
czekam na pieczywosa bbo michał pojechał z majka a my w domu zostałysmy
Pola spała dzis sama z siebie na brzuchu- dumna jestem 🙂
ale budziła sie często

izu od was burza przyszła do nas
tak wiało że antene nam obróciło i nie mam tv 😞

ale teraz jest pieknie wiec zbieram sie na zakupy piesze 🙂
zalicze biedronke i miesny
no i wejde do tej budeczki pieknej gdzie ptaszki kupiłam bo jest tam jeszcze jedna rzecz, na która miejsce znalazłam w swym domu :P

co do ubrań
z lidla miałam skarpy i rajstopy, robią sie skretki,a le teraz to we wszystkich rajtach skretki sie robia i bluzeczki, są spoko nic sie z nimi nie dzieje
z biedronki dawno dawno takie grubsze bodziaki z bawełny są świetne tylko kolor sie spiera
emilka w pajacu boska tez lubie pajace z tesco ale z dysney'a jakos f&f miałam i były dla mnie za cienkie
ja jestem fanka hm ale to juz wiecie :P
ale i tam czasem szmata sie trafi

ewcia kurujcie se tam biedaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
Haha a odnośnie tych powrotów do domu to też spotkałam babke co ma dwójkę w złobku, synek 3 letni jest zakochany i nie chce wracać za to 1,5 roczna córcia wręcz przeciwnie, ciężko się adaptuje :P
Różnie to bywa. Mnie się serce kraja jak niektóre dzieci tam płaczą. Wczoraj np jak czekałam na Dżona to podeszła do mnie dziewczyneczka (zbierali się na dwór w szatni) i takim cichutkim, cieniutkim głosem mruknęła - ja chce do mamyyyyyy..
:P


Ta dziewczynka, którą widziałam miała ze 4-5 lat no to jej w przedszkolu widać dobrze było. Ale bywa różnie, głównie zależy kiedy się zacznie i jaki charakter ma dziecko. Teściowa wczoraj opowiadała, że jak poszła do pracy gdy Łukasz miał 3 lata to była tragedia. Ryk straszliwy, nie chciał jej wypuszczać z domu. Zostawał z babcią, a ona umykała tak by nie widział. Czołgała się pod drzwiami od pokoju, żeby przez szybę jej nie zobaczył, że wychodzi. Takie dziecko co już kuma zawsze ciężko przechodzi pierwsze rozstania z mamą, nie ma bata. I to nie zależy już od wieku.
Moja mama poszła do pracy gdy miałam 11 lat. Myślicie, że nie było mi ciężko i smutno? Zawsze dom pełny, zawsze muzyka mamy grała (Queen najczęściej), zawsze pachniało obiadem i ciastem, a tu nagle wracam do pustego domu, cichego prosto ze szkoły. Wtedy rodzice kupili mi Wira i trochę mi rekompensował mamy pójście do pracy. Poza tym na początku jak wracałam robił straszną rozpierduchę w domu i akurat gdy to posprzątałam i ogarnęłam niedługo później mama wracała z pracy 😉
Wniosek z tego taki, że żeby dziecko nie przeżywało rozłąki z mamą trzeba by iść do pracy jak będzie dorosłe, albo wcale. Ale czy takie podejście jest wychowawcze? Chyba nie.
Także fiku spoko Jasiol teraz się przyzwyczai i jak będzie w wieku tych ryczących dzieciaczków to już będzie z chęcią chodziłdo żłoba. Teraz popłakać też trochę musi, przy Tobie zresztą też sporo płakał, taki ma charakter. Ale na pewno się przyzwyczai i nie będzie tego pamiętał. Będzie dla niego czymś normalnym, że mama chodzi do pracy, a on do żłobka, potem przedszkola, bo tylko taką sytuację będzie znał.
Także ja już też się tak nie dołuje powrotem do pracy, bo wiem, że teraz tylko mi będzie ciężko. Ale sobie nadrobimy ten czas z Werką z kretesem 🙂 Przynajmniej na zdrowie mi wyjdzie, bo będę musiała sobie odpuścić komputer. Tyle co w pracy wejdę na fb i tutaj 🙂 Zimą jest na to czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia_sztuk napisał(a):
A mi z Biedronki służą, są zarąbiste jakościowo, obrazki się nie ścierają. Super wygodne są moim zdaniem.


Też tak uważam i piorę je w 40 stopniach choć na metce jest 30. Super są. Zapięcia też nam nie odpadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
A mi z Biedronki służą, są zarąbiste jakościowo, obrazki się nie ścierają. Super wygodne są moim zdaniem.


Też tak uważam i piorę je w 40 stopniach choć na metce jest 30. Super są. Zapięcia też nam nie odpadają.

Ja piorę w 50 i kompletnie nic się z nimi nie dzieje. F&f też są fajne bo Mania dostała kiedyś od znajomej w prezencie. Bądź co bądź najlepsze rzeczy są z ciuchbudy. Nic się z nimi nie dzieje, kompletnie nic. Kiedyś kupiłam w Smyku 3 pajace to po pierwszym praniu nadawały się na szmatę do podłogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wszystkie szarlotkę pieką 🙂 a ja dzisiaj wyjeżdżam do mamy na cały tydzień, która mi upiekła szarlotkę 🙂 Misio dziś na nurkowanie wyjeżdża, będzie w niedzielę w nocy, a raniutko w poniedziałek wylatuje do Londynu 😞 buuuu. Płakałam w nocy jak małą karmiłam, a on mnie tak mocno przytulił i się jeszcze bardziej rozpłakałam, nienawidzę być bez Niego 😞 Izu Ciebie podziwiam, ja bym nie mogła w takiej rozłące żyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah Kasia dobry sen 😁.
Z F&F też spoko, mamy ze 2 z prezentów. Najlepsze według mnie są polskiej firmy Pinokio. Piękne wzory, nie kurczą się, napy metalowe, choć na to nie zwracałam do teraz uwagi. Kupuję na allegro ale są dość drogie. Najgorsze według mnie polskie, które kupuje od sprzedawcy Robik. Kurczą się strasznie.
Z H&M super są ciuchy inne znaczy nie body według mnie. Sweterki, kurtki, jeansy, sukienki różne czy to cienkie czy grubsze np. sztruksowe - super jakość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No f&f ma cieńkie pajace, ale body trafiły mi się akurat grubsze. Raz kupiłam małej tam spodnie za 9 zł, przecenione z 29. 😜
Najlepszy pajac jaki miałam był z mark&spencer, używany, a w genialnym stanie i dalej w takim stanie jest, a najczęściej chodzony. Niemożliwe. 😜
Ja dużo ubranek dostałam z firmy szwat, ładne, ale po kilku praniach kiepsko 😜
Z h&m wszystko co mam ok, a w 5-10-15 zakochane jesteśmy z mamą. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry
biedronkowe bodziaki kupiłam w maju przyduże i mamy do dziś, nic nie odleciało, nic się nie sprało, nic nie rozciągnęło

izunia na twarde paznokcie to ja mam lakier beżowy z rimmela, pro z lycrą, mega, mega, mega - wszystkich pieniędzy warty i ten pędzelek 🙂 no zbawienie dla moich paznokci tragicznych

Wikunia śpi, chłopaki na zakupy wysłani
idę sprzątać

mysza mnie w nocy obudziła, chyba spadła z szafy, potem piszczała i uciekła
jak jedliśmy śniadanie wyjrzała zza komody
ochujeję z nimi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...