Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
znowu robi bobka

ide u wsadzic czopa,bo sie strasznie meczy 😠 😞

Biedny Alanek 😞 moja też bobki robiła, ale teraz już się chyba brzusio przyzwyczaił do tego jedzonka i są kupki pasty 🙂 a poza tym codziennie rano między 9-10 zżera cały słoiczek jabłuszka. Nie minie godzina i kupa jest piękna, a później jeszcze dwie 🙂
Zobaczymy czy po kaszce zrobi kupsko. Na razie jeszcze cisza w gaciach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
znowu robi bobka

ide u wsadzic czopa,bo sie strasznie meczy 😠 😞

Biedny Alanek 😞 moja też bobki robiła, ale teraz już się chyba brzusio przyzwyczaił do tego jedzonka i są kupki pasty 🙂 a poza tym codziennie rano między 9-10 zżera cały słoiczek jabłuszka. Nie minie godzina i kupa jest piękna, a później jeszcze dwie 🙂
Zobaczymy czy po kaszce zrobi kupsko. Na razie jeszcze cisza w gaciach 🙂


a ile kup robiła na samym cycu mania??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
znowu robi bobka

ide u wsadzic czopa,bo sie strasznie meczy 😠 😞

Biedny Alanek 😞 moja też bobki robiła, ale teraz już się chyba brzusio przyzwyczaił do tego jedzonka i są kupki pasty 🙂 a poza tym codziennie rano między 9-10 zżera cały słoiczek jabłuszka. Nie minie godzina i kupa jest piękna, a później jeszcze dwie 🙂
Zobaczymy czy po kaszce zrobi kupsko. Na razie jeszcze cisza w gaciach 🙂


a ile kup robiła na samym cycu mania??

Duuuużo 🙂 ze 4/5 w porywach do 6-ciu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
ewcia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
znowu robi bobka

ide u wsadzic czopa,bo sie strasznie meczy 😠 😞

Biedny Alanek 😞 moja też bobki robiła, ale teraz już się chyba brzusio przyzwyczaił do tego jedzonka i są kupki pasty 🙂 a poza tym codziennie rano między 9-10 zżera cały słoiczek jabłuszka. Nie minie godzina i kupa jest piękna, a później jeszcze dwie 🙂
Zobaczymy czy po kaszce zrobi kupsko. Na razie jeszcze cisza w gaciach 🙂


a ile kup robiła na samym cycu mania??

Duuuużo 🙂 ze 4/5 w porywach do 6-ciu 🙂


a nio to tak jak i moja. i czasami jej sie zdarza teraz wiecej, ale srednio 1-3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moja nigdy bobków nie robiła jeszcze 🙂 jak gestsza to pasta, fajnie wygląda jak na tym posiedzi chwilke i tyłek zafarbowany na pomaranczowo.
a dzieciom zdrowo takie bobki robic?? ja sie nie irientuje, czy to pod zaparcia nie podchodzi jak te bobki twarde?? jak czesto robia takie kupy?? codziennie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja też parę razy strzeliła bobkami małymi, ale ich zrobienie nie było dla niej ciężkie.
Zapomniałam napisać Emi cudnie wygląda. Teraz te nasze dzidki wszystkie inne, a na początku niektóre były do siebie podobne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas bobków nie było
😁
Emilka cudna
przyniosłam z piwnicy płaszczyk mój jesienny, który kupiłam w zeszłym roku w ciąży
niby 38 rozmiar ale jest przyduży
lipa trochę, ale jest jak nowiuśki, bo mało w nim chodziłam, wręcz nieśmigany
piorę, może się skurczy 🤪

Wiki ma manię łapania mnie za nos jak ja karmię 🙃
koza mała
zdrapała mi dzisiaj facjatę jak kocur jakiś, a szpony świeżo piłowane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Moja też parę razy strzeliła bobkami małymi, ale ich zrobienie nie było dla niej ciężkie.
Zapomniałam napisać Emi cudnie wygląda. Teraz te nasze dzidki wszystkie inne, a na początku niektóre były do siebie podobne 🙂


nio emi fajna na fotce 🙂

a mi dalej Iga przypomina Jasia. nie wiem, z buźki jakos tak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękujemy 😉
Już każde zaczyna mieć swoje kształty buźki. 😉 Przecież Emi z Werką były na początku bardzo podobne 😁 Moja coraz bardziej zaczyna przypominać męża, no masakra jakaś i to w tych minach, które mnie drażnią. 🙃
Ewcia ja straciłam głos jak miałam zapalenie krtani i przeszło na struny, do liceum chodziłam i pisałam nauczycielom karteczki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Dziękujemy 😉
Już każde zaczyna mieć swoje kształty buźki. 😉 Przecież Emi z Werką były na początku bardzo podobne 😁 Moja coraz bardziej zaczyna przypominać męża, no masakra jakaś i to w tych minach, które mnie drażnią. 🙃
Ewcia ja straciłam głos jak miałam zapalenie krtani i przeszło na struny, do liceum chodziłam i pisałam nauczycielom karteczki 🤪


na szczescie ja w domku. ale z Igusia mamy ciche dni. nawet piosenek spiewac nie mzoemy 😞 buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Ewcia nie wiem czy chodzi Ci o to, ale pytałam ostatnio czy któreś z waszych dzieciaków jęczy przez sen. Moja strasznie, aż nas budzi codziennie.


moja nie jeczy wcale, wrecz ja jak wstaje siku czy do zuzi to nachylam sie nad nia i słucham czy oddycha. zawsze spi na brzuszku wiec stresa mam tym bardziej.
a pytałam o co nianie pytałas jak przychodziły, jakie pytania zadawałas im, jak na ta pierwsza rozmowe przychodziły??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...