Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Odespałam. Położyłam się praktycznie zaraz po dziecku. Łukasz nie mógł uwierzyć, że nie dam się namówić na nowy odcinek Dextera, bo w poniedziałki zawsze dostępny jest i oglądamy natychmiast niezależnie od tego czy już są napisy czy nie.
Pompelini moja za to fika od 6:30. Ma obniżone łóżeczko i zdjęte ochraniacze to więcej możliwości kombinowania 🙂 Bo tak to ciągnęła za ochraniacz, który się zsuwał.
Fajnie, że ranne ptaszysko jest to się będziemy razem do pracy szykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Czesc.
Karol też uwielbia Dextera i wczoraj nadrabiałaż dwa odcinki ;]

Miałam iść dzisiaj na kontrole ale sama nie wiem, jest tak szaro burooooo :/ Chociaż przychodnia pod nosem.
I jade dziś do fryza :] Aż się boję, ale ciesze że zetne te zjebane włosiska ;/

Ide coś zeżreć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłyśmy 🙂
Wikusia zdrowa, dostała szczepionkę w udko i co najlepsze - nawet nie zapłakała 😁 ona tak się nauczyła i jak jej coś nie na rąsię to marszczy nosek i tak szybko nim oddycha, że to niby bardzo zła jest haha 😁 nawet ostatnio jak foty wstawiałam tu, to właśnie miała tą minę. No pielęgniarka to myślałam,że z krzesła spadnie 🙃
Mierzyły ją na stojąco, a ważyły na siedząco, Wika waży równo 8 kilo i mierzy 80cm, więc też super wszystko 🙂
Lekarka powiedziała,że masakryczne ma dziąsła u góry i lada dzień nam wystrzelą ze cztery górne zęby, no i dolne dwójki 🙃 😜

idę kawę dopić i posprzątać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Czesc.
Karol też uwielbia Dextera i wczoraj nadrabiałaż dwa odcinki ;]

Miałam iść dzisiaj na kontrole ale sama nie wiem, jest tak szaro burooooo :/ Chociaż przychodnia pod nosem.
I jade dziś do fryza :] Aż się boję, ale ciesze że zetne te zjebane włosiska ;/

Ide coś zeżreć.


a Jasiol lepiej?
my jutro konczymy zastrzyki...kurwa jak ja sie ciesze!!
mam nadzieje,ze ucho juz bedzie ok
teraz w nosie cos siedzi i ciezko mu sie oddycha
na bank z ucha wlazlo do nosa

robie inhalacje ,ale gowno daja

Fiku jeszcze troche i do pracy
jak bede w nastepnym tyg w Opolu to podjade po zabawki i Ci bodziaka oddam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe usnęło po mleku. Fikała od 6:30 więc czas najwyższy. Teraz znów jej smakuje samo mleko. Ona chyba lubi róznorodność. Zamówiłam zakupy. Biorę się za prasowanie rzeczy małej, bo tylko te prasuję 🙂 Mam ambicję posprzątać dziś w szafie, zobaczymy czy się uda. I zrobić żur, bo wczoraj w końcu pizzę jedliśmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś robię na obiad ziemniaki i śledzia z cebulką w smietanie...mmmm 🙂 już się nie mogę doczekać 😜

Małe leży w samym pampku i gada do stópek, bo wróciłam,a na piecu 80 stopni, tyle czasu marzłam to jak teraz dojebałam to zaraz by się zagotowało 😁 w domu upał i okna pouchylane bo nie idzie wytrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka.
Wikusia wymiary masz piękne żabeńko 🙂
Moja zjadła jogurcik, poprawiła całym słoiczkiem deserku, bawiła się w łóżeczku, a ja się bawiłam w perfekcyjną panią domu bo się wczoraj naoglądałam, teraz ciągnie cyca i ma odlot powoli, drugie pranie z białymi rzeczami bombeliny się pierze. Pogoda przepiękna, słoneczko pięknie świeci, 14 stopni na termometrze, jak wstanie to idziemy na spacer i po cebulkę bo kurde zapomniałam kupić, dziś na obiad zupka drobiowa z groszkiem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Ja dziś robię na obiad ziemniaki i śledzia z cebulką w smietanie...mmmm 🙂 już się nie mogę doczekać 😜

Małe leży w samym pampku i gada do stópek, bo wróciłam,a na piecu 80 stopni, tyle czasu marzłam to jak teraz dojebałam to zaraz by się zagotowało 😁 w domu upał i okna pouchylane bo nie idzie wytrzymać.


ziemniaki w mundurkach?
i cebule na occie gotujesz?
mniam....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinezon z H&M przyszedł 🙂 Słuchajcie pierzecie takie rzeczy przed założeniem? Bo ja nowych to nie, bo przecież kurtki czy kombinezony po wypraniu nie są już tak ciepłe. No i na ubranie się to zakłada. Butki mini Emu jeszcze nie dotarły i kapelusz dla mnie, a myślałam, że będę miała na pierwszy dzień do pracy 😜
Sztunia czy Astra podajcie przepis na tą zupę śledziową co to wczoraj pisałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Kombinezon z H&M przyszedł 🙂 Słuchajcie pierzecie takie rzeczy przed założeniem? Bo ja nowych to nie, bo przecież kurtki czy kombinezony po wypraniu nie są już tak ciepłe. No i na ubranie się to zakłada. Butki mini Emu jeszcze nie dotarły i kapelusz dla mnie, a myślałam, że będę miała na pierwszy dzień do pracy 😜
Sztunia czy Astra podajcie przepis na tą zupę śledziową co to wczoraj pisałyście 🙂



ja wszystko piore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejo
Lady ja piore 🙂 wszystko.
wiki super, ze nie płakusiała, a minke juz wtedy zauwazyłam na fotkach, super złosnica 🙂
wiecie co, tak sie zastanawiam jak to z tym wzrostem jest?? twoja wiki mierzy 80cm na stojaco, moja 67cm na stojaco. byłyby az takie rozbieznosci?? a waga w sumie ta sama prawie. zawsze oni zanizaja troche choc jak niunia stoi, tylko ze takie dziecko nie ustanie dokłądnie jak tzreba, ze nogi przy miarce, a jak nogi troche dalej to juz mniej wychodzi cm. nie wiem
wczoraj zuzie mierzylismy: 103cm mierzy, a wczesniej, tylko nie wiem kiedy to było, miała 101cm. mi sie wydawało ze ona schudła, ale w sumie wazy dalej ok 16kg, wczoraj 16,2 a moze wyrosła i tak wyglada chudo.
moja mała dzis pieknie nocke pzrespała od 20:30 do 7 rano. zjadła, a teraz juz od ok 9 tarła oczy palec ssała, ale sie uspałc nie mogła. teraz o 10:30 padłą dopiero.

Fiku ale juz jest ok u ciebie po tym antybiotyku?? uwazaj po frycku zeby cie nie pzrewiało, bo napewno po anty jestes osłabiona.
Izu a Ty zdrowa czy dalej drapie to gardło?? az dziwne ze tyle cie trzyma, a nic sie powaznego nie rozwineło.
zdrówka dziewczyny.
ja juz dawno po kawie i snaidaniu, zmywarka sie zrobiła, dwie pralki z iguni rezczami. tylko tona prasowania, a tesciowa jutro do szpitala sie kłądzie, wiec mnie nie wesprze 😞 oby znaleźli sposób jakis zeby jeszcze mogła pobyc z nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia czy Astra podajcie przepis na tą zupę śledziową co to wczoraj pisałyście

No ja pisałam, tu masz linka do mojego przepisu: http://www.gotujmy.pl/zupa-sledziowa-na-zimno,przepisy,137538.html Jak lubisz kwasne to więcej octu, ja zawsze robię bardzo kwasne, bo uwielbiam. Wiem,że niezdrowo, ale czasami można 😉 I Lady, jeszcze w przepisie powinna być MAŚLANKA, koniecznie. Nie wiem, czemu jej tam nie ma. Szklanka maślanki!

Izu, dzisiaj robię ziemniaki tłuczone i śledzia z surową, drobno siekaną cebulką, śmietana 18%, sól i pieprz. Bez octu, bo to też Bartek będzie jadł.
A jeśli chodzi o gotowanie cebuli na occie - nigdy, przenigdy tego nie robię. Bo lubię kruchą cebulę do śledzia, a ona zalana octem sama kruszeje, nie potrzeba gotować, chyba,że ktoś lubi, albo mu surowa szkodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie wiem czemu jak słysze zupa rybna/zupa śledziowa/cokolwiek płynnego z ryby to mnie bierze na wymioty bo kojarzy ze śmierdzącą wodą z jeziora po którym pływały śnięte ryby :P Ajm sori. Nie twierdze, że obleśnie gotujecie tylko akurat to mnie odrzuca. A jak na złość w zeszłe święta BN u K w domu wszyscy poza mną się tym zajadali a ja myślałam że haftne i to jeszcze w ciąży byłam ;]

Jasiek jakby lepiej, mam wrażenie że antybiotyk wybija tą bakterie ale coś czuję, że kanalik albo ma tendencje do zatykania albo jest jakoś dziwnie zbudowany :/ aaaa :P
Chyba jednak jutro pójde z nim na tą kontrolę bo śpi małe i przed fryzem nie zdąże.

Zapomniałam napisać wcześniej - Wika na tych fotach rewelka 😁

Izu wpadaj wpadaj, tylko napisz mi wczesniej cobym ogarnęła chociaż :P hehe
Mam ostatnio lenia leniowego do sprzątania, wszystko zamiotłabym 'pod dywan'. Jak ogladałam perfekcyjną wczoraj to myślałam że coś mnie tknie ale nie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiku mam takie same odczucia co do zup rybnych, ale ten śledziowy chłodnik jest super. Nie jebie mułem, bo tam się niczego nie gotuje, a i ocet swoje robi. W ogóle taka zupka na zimno i do tego ziemniaki w mundurkach, gorące, pycha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Nie wiem czemu jak słysze zupa rybna/zupa śledziowa/cokolwiek płynnego z ryby to mnie bierze na wymioty bo kojarzy ze śmierdzącą wodą z jeziora po którym pływały śnięte ryby :P Ajm sori. Nie twierdze, że obleśnie gotujecie tylko akurat to mnie odrzuca. A jak na złość w zeszłe święta BN u K w domu wszyscy poza mną się tym zajadali a ja myślałam że haftne i to jeszcze w ciąży byłam ;]

Jasiek jakby lepiej, mam wrażenie że antybiotyk wybija tą bakterie ale coś czuję, że kanalik albo ma tendencje do zatykania albo jest jakoś dziwnie zbudowany :/ aaaa :P
Chyba jednak jutro pójde z nim na tą kontrolę bo śpi małe i przed fryzem nie zdąże.

Zapomniałam napisać wcześniej - Wika na tych fotach rewelka 😁

Izu wpadaj wpadaj, tylko napisz mi wczesniej cobym ogarnęła chociaż :P hehe
Mam ostatnio lenia leniowego do sprzątania, wszystko zamiotłabym 'pod dywan'. Jak ogladałam perfekcyjną wczoraj to myślałam że coś mnie tknie ale nie :P



ooo Ty...
zadzwonie ......domofonem 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
hejo
Lady ja piore 🙂 wszystko.
wiki super, ze nie płakusiała, a minke juz wtedy zauwazyłam na fotkach, super złosnica 🙂
wiecie co, tak sie zastanawiam jak to z tym wzrostem jest?? twoja wiki mierzy 80cm na stojaco, moja 67cm na stojaco. byłyby az takie rozbieznosci?? a waga w sumie ta sama prawie. zawsze oni zanizaja troche choc jak niunia stoi, tylko ze takie dziecko nie ustanie dokłądnie jak tzreba, ze nogi przy miarce, a jak nogi troche dalej to juz mniej wychodzi cm. nie wiem
wczoraj zuzie mierzylismy: 103cm mierzy, a wczesniej, tylko nie wiem kiedy to było, miała 101cm. mi sie wydawało ze ona schudła, ale w sumie wazy dalej ok 16kg, wczoraj 16,2 a moze wyrosła i tak wyglada chudo.
moja mała dzis pieknie nocke pzrespała od 20:30 do 7 rano. zjadła, a teraz juz od ok 9 tarła oczy palec ssała, ale sie uspałc nie mogła. teraz o 10:30 padłą dopiero.

Fiku ale juz jest ok u ciebie po tym antybiotyku?? uwazaj po frycku zeby cie nie pzrewiało, bo napewno po anty jestes osłabiona.
Izu a Ty zdrowa czy dalej drapie to gardło?? az dziwne ze tyle cie trzyma, a nic sie powaznego nie rozwineło.
zdrówka dziewczyny.
ja juz dawno po kawie i snaidaniu, zmywarka sie zrobiła, dwie pralki z iguni rezczami. tylko tona prasowania, a tesciowa jutro do szpitala sie kłądzie, wiec mnie nie wesprze 😞 oby znaleźli sposób jakis zeby jeszcze mogła pobyc z nami 🙂



narazie ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Ewcia ja już nie mam sladu tzn tak mi się wydaje. U mnie choróbska sa podstępne bo przechodzę prawie bezobjawowo i bezgorączkowo. Od zawsze. Teraz też się lekarki dziwiły że ja temp nie mam przy tak zawalonym gardle. Ale będę uważać bo nie chce więcej chorób! :P 🙂


nio to ja tez miałam chwilowo goraczke, jeden wieczór noc, ale niewielka bo nawet 38 nie było. a gardło masakra., lekarka sama pwoiedziała ze pewnie te 7 dni nie wystarczy i sie pzredłuzy. a potem jeszcez te zapalenie krtani. teraz taki złudny czas,w iec trzeba uwazac, tym bardziej ze wracamy do pracy i musimy byc wydajnymi (nie wydojnymi - choc cycamy dzidki) matkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
łobuziak maly boso siedzi 😠 😠

kurde ,co ja mam zrobic
przeciez jest chlodno w nogi
a on tak sie denerwuje jak ma rajstopki

ide sobie leczo przygrzac,bo pozniej maly musi obiad dostac
po Niko o 2 do przedszkola

prezent dla meza zamowiony
mam nadzieje,ze beda rzeczy pasowac
szwagra zmierzylam i powinno byc ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fikumiku napisał(a):
U mnie choróbska sa podstępne bo przechodzę prawie bezobjawowo i bezgorączkowo. Od zawsze. Teraz też się lekarki dziwiły że ja temp nie mam przy tak zawalonym gardle. Ale będę uważać bo nie chce więcej chorób! :P 🙂

Ej właśnie, ja tez mam tak. Gorączki nigdy nie mam, jak mierzę to jest zawsze 36,6, a jak jestem przeziębiona to czuję taki żar tam w głowie za oczami, jakby mi miały wyskoczyć za chwilę. A tak to objawów za bardzo żadnych. Ja chyba nigdy nie miałam kaszlu, jedynie co, to katar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...