Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
izunia1986op napisał(a):

ale Milke z duzymi orzechami wpierdziele cala na jeden raz ☺️
teraz czasmi zjem kawaleczek
tylko kurwa nie moge,bo dziecko uczula
a i tak mnie kusi........stara ,a glupia

Niko tez wciana slodycze,ale z umiarem
u nas wiekszy problem jest z piciem mleka niz slodyczami 😜

Izu a może to orzechy go uczulają, a nie sama czekolada. Jak się zaspokoisz białą, to spróbuj kawałek białej, nie powinna mu szkodzić.

I ten problem by B pił mleko u nas tez jest
ale
odkąd jest Wiki to on sam woła mleko 😮 mannę, budyń, kakao, płatki, a jak ona nie dopije swojej butli to on zawsze kończy po siostrzyczce hehe
i nawet przytył 😮



nie,nie z orzechami nie jem
spokojnie
zle napisalam
w sumie wyszlo ,ze teraz zjem kawaleczek..hahaha...
wlasnie biala sie probuje ratowac 😜

ide do alerologa to mysle,ze sie wyjasni co i jak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Wszystkiego najlepszego dla Alanka buziak przystojniaku 🙂

Ksawery spi 🙂 od wczoraj umie robic czesc cudnie podaje lapke a jaka ma z tego radoche a i wczoraj wstal przy lozku puscil lapki ale dlugo nie postal bo zaraz pacna na pupe 🙂
Meti my juz mamy kilka prob podania innego mleczka i obylo sie bez bulow brzuszka i bez wysypki wiec teraz co kilka dni cos z bialkiem moge mu podac i jest ok 🙂 u nas lekarka podejrzewa ze z alergi pokarmowej maly przeszedl w oddechowa bo zwykle tak byw,zaniepokoilo nas ze po dluzszej zabawie mial problem z oddychaniem meczyl sie i caly czas w nim chyrczy a osluchowo nic nie ma wiec mam nadzieje ze nic powaznego z tego nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mulant ja slyszalam ze mleko po ukonczeniu 1 roku zycia ale nie jakies tam tluste tylko najmniej procentowe ale czekolada lizaki ogolne slodycze?? Po co?? Chcesz mu zaszkodzic? Moze uwazasz ze jedna kostka raz na tydzien to nic ale w przyszlosci to sie moze na nim odbic ale Twoje dziecko i Twoja sprawa moim zdaniem szkoda dziecka i zabkow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza ja lubię wszystko co Milki. I to poluję specjalnie na wszelkie produkty Milki, bo np. wolę delicje Milki od tych Wedla, Ptasie Mleczko Milki, czekoladę samą zwykłą też najbardziej Milki lubię. Ech... Jeszcze w Almie od zajebania tego i ciągle są promocje. Dobrze, że w Biedronce Milki nie ma wcale. W Biedronce za to mam swoje pierniki w mlecznej czekoladzie takie wieeeeelkie opakowanie :/
Nie no wiesz Astra dzika z niej nie zrobię. Spróbuje słodycze by takiej akcji potem nie było, ale po prostu będę ograniczać, a co do tego to sama muszę sobie ograniczyć, by się udało, bo co powiem dziecku? Że mamusia może jeść, a ona nie?
Dziś mam postanowienie zjeść tylko Knoppersa jednego :> Może się uda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Wszystkiego najlepszego dla Alanka 😘

Moja się dzisiaj obudziła z wrzaskiem w nocy 2 razy, ale dziąsło na drugiej jedynce jest naciągnięte, wiec spodziewamy się ząbka. Wstałam do niej, posmarowałam i usypiała od razu na szczęście 🙂
tak to jest zdrowiutka, nic jej nie dolega.
[/url]


moja dzis 4 razy, tragedia. czyzby zęby?? ale ona w sumie w ciagu dnia jets pogodna wesoła, w nocy, gdzie od 1 do rana jest niemozliwa, jak sie budzi to okropny ryk jest, przy cycku sie uspokaja, inaczej nie da rady, przysnie i ja sie przebudze okdładam, i za jakis czas znów płacze okropnie. co jest??

lady_m4ryjane napisał(a):
Ewcia jak mi się przeciągał straszny kaszel w ciąży to też mówili, że refluks, ale akurat refluks w ciąży to ja miałam masakryczny.
Kurde planowałam wziąć Maxi Cosi Priori tylko nie pamiętam, którą wersję, ale ma ocenę 3 z bezpieczeństwa to odpada. Coś innego trzeba poszukać :/
Mulant dostaniesz w łeb za te czekoladki i lizaki. Ja się pytam po kiego grzyba mu to dajesz? Wiesz, że nażre się tego w życiu jeszcze aż nadto. Ja bym chciała Werce pokazać co to słodycze jak najpóźniej się da, bo jeszcze będzie miała po mnie skłonności 😞 Ja się nie mogę opanować z tym żarciem słodyczy 😞 Jak nie mam nic w domu to chociaż Nutellę paluchem wyżeram. Muszę zrobić sobie detoks, bo jak nie dam potem dziecku jak sama będę żarła? Ale myślę, że to by Werka nie jadła za wcześnie mnie zmobilizuje i jest jeszcze dla mnie szansa 😉
100 lat dla Alanka! 😘 😘 Fotki super. Alanka chcemy na narzeczonego 😁 A Matylda to jak taka laleczka z lat 60-tych 🙂


nio matylda boska, włosy bujne, słodziak 🙂

Lady z nutella, jakbym siebie widziała. teraz tak nie jjem jak w pracy, ale jakw domku to mi sie tylko słodkiego chciało. maz na mnie klął, ze ciasteczko ostatnie zostawił dla zuzi a ja "cap" i po ciasteczku zuzziowym ulubionym.
moja własnie ze słodyczami to dopiero w sumie teraz, jak do pzeredszkola chodzi to jakos jej bardziej brakuje słodkiego. tak to w sumie do tej pory moge powiedziec ze czeklady nie jadła, biszkopty, krakersy, paluszki itp. a teraz pierwsze co to gume i czekoladkę prosze daj...

izunia1986op napisał(a):
Lady ja tez kocham slodycze
ale nutele palcem...bleee
wszytsko tylko nie nutela 🙂

ale Milke z duzymi orzechami wpierdziele cala na jeden raz ☺️
teraz czasmi zjem kawaleczek
tylko kurwa nie moge,bo dziecko uczula
a i tak mnie kusi........stara ,a glupia

Niko tez wciana slodycze,ale z umiarem
u nas wiekszy problem jest z piciem mleka niz slodyczami 😜




ja moze nie paluchem ale ze słoika Igusiowymi długimi chrupkami. pycha....

a jaki to problem z piciem mleka?? ze nie chce czy za duzo??

a milka z duzymi orzechami, mniam....

astraaa napisał(a):
Ja bym chciała Werce pokazać co to słodycze jak najpóźniej się da, bo jeszcze będzie miała po mnie skłonności Ja się nie mogę opanować z tym żarciem słodyczy Jak nie mam nic w domu to chociaż Nutellę paluchem wyżeram. Muszę zrobić sobie detoks, bo jak nie dam potem dziecku jak sama będę żarła? Ale myślę, że to by Werka nie jadła za wcześnie mnie zmobilizuje i jest jeszcze dla mnie szansa

O, no właśnie Lady. A najgorsze jest to,że dzieci jak są już większe takie jak mój Bartek czy Ewci Zuzia, to już znają smak slodyczy, ponadto są podatne na reklamy i po prostu ich wołają. A to loda, a to czekoladkę...i wtedy trzeba wyznaczyć granicę, ale nie zabraniać, bo później przychodzą święta i dzieją się akcje jak u mojego kuzyna - tak to Maryśce zabraniali słodyczy, na swięta BN nadostawała prezentów, a w paczkach prócz zabawek słodyczy od zajebania, a ona 4-letni niewyżytek na słodkie (bo nie dawali jej zupełnie NIC), poszła w kąt, oni zagadani, a ta zjadła wszystko co miała...... nie wiem, pewnie żeby jej nie zabrali. była 4 dni w szpitalu, bo sie zwyczajnie struła. Brzuch bolał, wymioty, nic nie chciała jeść i miała straszne zaparcia.


o piździec!!!!! szok.
nio to jak meza siostry chłopaki, zabraniali im coli, chipsów... to jak przyjda do nas czasami i jest cola gdzies nawet pod blatem to mało oczy im nie wyjda za tym. a jak dac to wszytsko na raz wypija.

a moja własnie ma teraz ta faze na słodycze, jak koło sali na tablicy jets taka piramida zywieniowa i na górze sa przyklejone żelki jakies, opakowanie z gazetki reklamowej wyciete, to ona za kazdym razem mi je pokazuje, i mówi: "mamo a kupimy takie zelki??
ja swojej daje raz dziennie, jak sie domaga oczywiscie, a nie sama z siebie. i zawsze chce gume i czekoladke, a musi wybrac, jedna rzecz. nio i np ustaliłam teraz ze jak przychodizmy i wychodzimy z pzredszkola to głosno mówimy "dzien dobry' i "dowidzenia" tak zeby pani słyszała. i nie zakrywamy sie reka. i za to mzona pwoiedziec ze nagroda jest. a teraz tak sei naucfzyła, ze nawet wsyztskim sasiadom sie kłania. rano jak jedziemy do pzredszkola i sasiadka z kuba wychodzi, ja do niej "czesc" a zuzia ładnie "dzien dobry", hihi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja Pompelini dziś po raz pierwszy spała na brzuchu 😮 Zawsze jak się odkręci na brzuch (bo zbyt zamaszyście przewraca się na boki) to się budzi i ryczy by ją odkręcić, bo zaspana i w śpiworku zwykle sama siły na to nie ma. A dziś rano patrzę, a małe śpi na brzuchu. Dla niej to odmiana, bo ona zawsze jak jest na brzuchu to chce głowę dźwigać i niejednokrotnie gdy w nocy na brzuch się przekabaciła to trzymała głowę w górze, oczy zamknięte i ryk 🙃 Trzeba było wstać, odkręcić ją i dać smoka i zaraz zasypiała z powrotem.

Ewcia u mnie w pracy to ciągle te pączki wiedeńskie żremy ech. Ostatnio nie daję sie namówić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, a jak ja edytuje post i dodaje a strona pzreszkoczy i w tym czasie duzo napiszecie, to wracacie i czytacie??

u mnie zuzia tez nie pije mlesia. a ze Iga nie pije mleka, wiec i zuzia nie. ale to normalne ze dzieci mleka nie lubi, od zawsze tak było chyba.

Jaszminka napisał(a):
Ksawery spi 🙂 od wczoraj umie robic czesc cudnie podaje lapke a jaka ma z tego radoche a i wczoraj wstal przy lozku puscil lapki ale dlugo nie postal bo zaraz pacna na pupe 🙂


gratki Ksawciu, pojdzie szybko jak moja Iguska. ciekawe które szybciej.
moja niunia juz tez sie puszcza na chwilke. a wczoraj chciałam dla was nagrac, jak stała i tylko troche tyłkiem była podparta o fotel, sama pupcia, a tu sobie nózka tupała w dywan, tak stukała, hehe, ale miałam ubaw, ale jak tylko aparat wezme to od razu lezie do mnie, zeby szybicje było to na czworaka, i nei moge jej uchwycic jak smiga przy tych meblach. chyba ze z ukrycia jakos musze.
a wiecie my mamy taka spiewajaca krowe, ruszajaca sie. kupilismy na 1 urodiznki dla zuzi, ona przy niej tak drygała fajnie. a maz teraz Ige nauczył, ze jak pojdzie do pzredpooikoju czy do zuzi pokoju, to on ja włacza w salonie i poł minuty i Igusia spowrotem juz jest w salonie 🙂 hehe taki wołacz 🙂

lady_m4ryjane napisał(a):
W Biedronce za to mam swoje pierniki w mlecznej czekoladzie takie wieeeeelkie opakowanie :/
.


takie w fioletowym opakowaniu?? gwiazdka , serduszko i cos tam jeszcze?? jak te, to wiem które, tez lubie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można coś przeoczyć jeśli dużo osób w jednym czasie pisze.
Ja jem Nutellę paluchem, bo jest tylko moja 😉 Łukasz jest anty-słodyczowy. Tylko pączki lubi. I jak coś upiekę. Ale czekolada mogłaby dla niego nie istnieć.
Ja mleko lubiłam zawsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
noc piekna
ale na mleku modyfikowanym 🙂
majka w przedszkolu

kasia gdzies tą trójkę wyczaiła jak ja z 2012 tą monze mam na 4 ocenioną, a jak cztery oceny są to 2 czwórki i 2 piątki, wklej linka to poczytam
ja mam hopla na tym punkcie i wiem jak ważny jest dobry fotel i odpowiednie zapiecie pasów, za duzo wypadków na rajdach sie naoglądałam

co do słodyczy . dla mnie temat bez sensu gdy niemowlak je, po co? tak samo jak rodzice daja cole dzieciom czy chipsy jako super przekaske. teraz je kostke a jak bedzie miał 2 lata to zje tabliczke. majka je słodycze ale z umiarem, nie zabraniam jej jedynie jak jest wsród dzieci i sa słodycze. mleko krowie po 2 latach,a najlepiej 3 to podobno bardzo obciaza nerki, a twierdzę że zamiast mlekamozna jesć jogurty, sery, bo w melku chodzi nam o wapno, którego wiecej np. jest w serze 🙂

MAM KASIA ty przeczytałas chyba recenzję o monzy z 2010 roku on faktycznie ma 3 🙂
nie wiem juz kuzwa sama, musze jeszcze po necie pogrzebac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meti84 napisał(a):
mulant właśnie popatrzyłam na twój pasek odnoszacy sie do małżeństwa. Brałaś slub 2 października 2010 roku??? 🤪 🤪 🤪 Ale jaja 🙃 🙃 🙃 Buziaki z tej okazji 😘 😘 😘 😘

ty też ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o to chodzi żeby dzika nie zrobić
ale też nie robić krzywdy i nie wpychać niepotrzebnie słodkiego
a prospos wlasnie jestem po dwóch pączkach, mamy tu takie pyszne że nie moge sie oprzec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok wyjaśniam
za szybko myślę a za mało piszę
do mnie czekoladka daje tylko to żółte od jajka 😁miącho też oczywiście Hubi dostaje
źle to napisałam nie martwić się
😘 😘 😘 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Bierzecie ten CybeX Juno-fix? Cena nie taka porażająca.

Lepiej wypada Trifix, tyle że cena zabija.
W ostatnim poście wypowiada się ekspert i porównuje te dwa foteliki.http://www.babyboom.pl/forum/tu-zapytaj-f109/jak-wybrac-bezpieczny-fotelik-samochodowy-dla-dziecka-poradnik-39093/index84.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wiem jaki mam z biedroni za 329 złoty mi tam pasi Hubertusowi też 🙂
jeszcze 5 kilo i waga idealna ale kurcze po co ja chłopisko na zakupy posłałam kupił mi snikersa 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
no właśnie o to chodzi żeby dzika nie zrobić
ale też nie robić krzywdy i nie wpychać niepotrzebnie słodkiego
a prospos wlasnie jestem po dwóch pączkach, mamy tu takie pyszne że nie moge sie oprzec 😜
🤢 🤢 🤢 😲 😲
też chcę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
hej
noc piekna
ale na mleku modyfikowanym 🙂
majka w przedszkolu

kasia gdzies tą trójkę wyczaiła jak ja z 2012 tą monze mam na 4 ocenioną, a jak cztery oceny są to 2 czwórki i 2 piątki, wklej linka to poczytam
ja mam hopla na tym punkcie i wiem jak ważny jest dobry fotel i odpowiednie zapiecie pasów, za duzo wypadków na rajdach sie naoglądałam

co do słodyczy . dla mnie temat bez sensu gdy niemowlak je, po co? tak samo jak rodzice daja cole dzieciom czy chipsy jako super przekaske. teraz je kostke a jak bedzie miał 2 lata to zje tabliczke. majka je słodycze ale z umiarem, nie zabraniam jej jedynie jak jest wsród dzieci i sa słodycze. mleko krowie po 2 latach,a najlepiej 3 to podobno bardzo obciaza nerki, a twierdzę że zamiast mlekamozna jesć jogurty, sery, bo w melku chodzi nam o wapno, którego wiecej np. jest w serze 🙂

MAM KASIA ty przeczytałas chyba recenzję o monzy z 2010 roku on faktycznie ma 3 🙂
nie wiem juz kuzwa sama, musze jeszcze po necie pogrzebac

mi bardziej o ser biały chodzi bo sąsiadka mi przyniosła i masełko i tak ladnie pachną że sobie pomyślałam zero chemi naturale wszystko a jak bym dała kawałek hmm ale jak od roku czy 2 to lepiej nie będę kombinować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...