Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hejo 🙂 noc wspaniała,choc pozno sie polozylam,bo znajomi byli do północy prawie, niunia wstała przed siódmą.
Dziś święto,a ja sama-mąż niestety w pracy. Ale od 1 lipca ma 2 tyg urlopu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
Nie martw się Asterka, mój Grześ tez w robocie, na szcęście tylko do 14.
Zuzka znów zjadła po kapieli tylko 30 ml, bo wczesniej sie nawpieprzała, ale brzusio pusty nie wytrzymał. Obudziła się po 1, zjadła i spała do 6 prawie, a potem pobudka przed 11. Myślałam, ze bede zmuszona przy małym dziecku wstawac jak czlowiek, ale nie, Zuzka szanuje mame spiocha 😜
Kupiłam wczoraj atoperal na tą jej szorsyką buziunię i juz po jednej dawce widać różnicę.
Żebra już obsmażone i się gotują powoli, dzis będzie kaloryczny obiadek, ale juz od miesiąca za mną żeberka chodzą. Mama ziemniorki obierze, ja jeszcze jakąś surówke sklecę i bedziemy papusiać, mniam 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mialam rosołek od wczoraj i rybke z ziemniaczkami.....pychotka byla.

Alan spi,Niko na dworze sie bawi.Musze zaraz do niego isc ,bo nadal mu w glowie glupie pomysly.
Wczoraj gral w pilke 😠Myslalam,ze go udusze.Malo sie nacierpial łobuz jeden.

Moj maz tez pracuje,bo w Be nie ma Bozego Ciała.

Szerszeń mi latał w ogrodzie .Mam nadzieje,ze juz polecial ... jeden.

Co tu taka cisza 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie byly zrazy, pieczone ziemniaki i surówka z pora, czosnku i pekinki, a na deser wielkie lody i chyba nie musze mowic jakie mam teraz wyrzuty sumienia 😠 szok w trampkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśmy se zrobili leniwy dzień piżamowy, a dziecko zamiast na spacer leżakuje na balkonie ☺️ Niedobrzy, leniwi rodzice ☺️
Nie wiem co dzisiaj jest ale nie mogę się zmusić do żadnej aktywności. No dobra poza żarciem 😁 Astra może poczujesz się lepiej jak Ci napiszę, że się zażeram truskawkami z cukrem i śmietaną 😉 Tylko obiad z dupy był, bo pomidorówka od wczoraj 😜 Mam jeszcze lody miętowe z czekoladą i latte w zamrażarce i zaraz je zaatakuję 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ufff...moje nogi!!
Bylismy na dworze od 15.Festyn u nas na boisku jest.Nikos wyskoczyl w swojej koszulce i flage na buzi kazal sobie namalowac 😉Ladna pogoda to milo bylo.
Teraz Alanek sie napil i czekamy na kapiel i spac okolo 21 idzie.


Ide kolacje szykwowac.
Na rowerku dzisiaj musze 30-40 min jezdzic.Wczoraj bylo 20 min na dobry poczatek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helloł.
A moja gnida o 5 się obudziła i nie chce w ogóle spać 😞 wczoraj na wsi cały dzień przespała. Po kąpieli było jej troszkę ciężko usnąć, ale padła w końcu 🙂
Coś ma katarek i nosek zatkany rano miała i kicha jak najęta 🙂
Wczoraj było unga bunga 🙂 ale booooosko ajjjj 🙂 mam nadzieję, że sąsiadów nie obudziłam.... Bo mała spała jak kamień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my mamy problem 😞 Od wczoraj ropieje Werci lewe oczko. I to tak bardzo, a ta ropka jest zielonkawa. Myślałam, że jej coś wpadło do oka, ale dziś też ma całe posklejane. Czyszczę solą fizjologiczną co chwilę, ale nie pomaga. Nie wiecie czy można oczko zakropić tą solą by się oczyściło? Albo znacie jakieś inne metody? Dziś przez długi weekend trudno mi będzie dorwać jakiegoś okulistę, ale chyba będzie trzeba 😞
Jeszcze jej wczoraj łzawiło to oczko, więc tak jakby było podrażnione 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jest trochę jak wczoraj, może faktycznie coś wpadło i podrażniło. Spróbuję ten rumianek. Czytałam, że jeszcze herbata jest dobra, ale to bardziej kompresy z herbaty.

Dziś mój luby w pracy, a do mnie zaraz przyjeżdża mama na cały dzień, więc się żegnam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
Lady kolezanka gadala,ze swoje mleko wkropic do oka 😮

tez tak słyszałam,ale Lady nie karmi cycem przecież. Wiem,że na ropiejące oko rumianek,bo bartkowi przemywałam.
Kaczki od tesciowej przylazły i zechlały mi malwy 😠
a, lady, jeszcze na oczko świetlik jest dobry, w aptece albo w zielarskim kupisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka!
Kurcze coś sie tej małej poprzestawiało. Znów obudziła sie przed 1, przed 6 i około 9. Ale sie ciesze, ze nie spała do 11, bo sama bym sie nie zwlekła z wyra 😜 Teraz sobie spi na balkonie.

Kurde, dziewczyny, mam taka grzybice, ze chodzic nie moge. Zaaplikowałam sobie wieczorem Pimafucin, bo zostały mi jeszcze 2 globulki po ostatniej kuracji, ale tylko na dzisiaj mi zostało. Musze kupic sobie cos bez recepty, tylko to wszystko to badziewia takie, ze nie pomagaja. Znacie cos dobrego? Jeszcze jakis probiotyk sobe zaraz zapodam.

Miłego dzionka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...