Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Z Hubciem to moja się mierzyć nie może 😉 Wera je 170 na noc, 170 o 4 rano, a na kolejne posiłki po 130, czasem niecałe 130. Ale rano i wieczorem 170 obligo zawsze jest. Raz udało jej się w dzień zjeść 195 na jeden posiłek i to był jak na razie rekord. Dawałam jej w dzień jedzenie tak co 3 godziny, a teraz próbuję co 3,5 skoro wybrzydza. Łatwiej by było gdyby płakała gdy głodna, a od dłuższego czasu tego nie robi 😜 Znów się chyba Tadkiem Niejadkiem staje. Choć łącznie dziennie je odpowiednią ilość, tylko że tak wolno ostatnio jej idzie to jedzenie i czasem jeszcze wybrzydza, wypycha językiem smoczek, albo sobie musi robić przerwy na dumanie w czasie jedzenia 😉 Na puszce piszą, że w tym wieku i z tą wagą powinna jeść 4-5 razy dziennie po ok 200ml 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sztunia napisał(a):
oto moja teoria:
marchewka gotowana scLA KUPE, jak bedziemy do tego dawac jakues sokiowocowe to luz ale sama bedzie słabo z kupa, leliva dziecku takiemu małemu dawałas surowizne- niezła jestes ja bym sie bała. a wogole to ze dajesz jesc ustalałas z lekarzem? i sorki ale nie pamietam ty cyc czy butla


Zaczęłam jej rozszerzać dietę, bo pediatra, do której chodzę (a ma bardzo dobrą opinię wśród rodziców) mi na to pozwoliła. Powiedziała, że dzieciom matek, które szybko wracają do pracy wprowadza się nowości trochę wcześniej. I pytałam się jej właśnie czy podawać jabłko i marchew surowe czy gotowane, to kazała surowe, a dopiero w drugiej kolejności zupki. A przy następnym szczepieniu na kolejne rzeczy dostanę przyzwolenie. Poza tym Ula jest na piersi. Tak, wiem, że w tym przypadku powinnam jej rozszerzać dietę od 6 m-ca, ale tak jak mówię - dostałam na to zielone światło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewuchy.
ide ja spac juz, miałam cężki dzień.

Asterka, bardzo współczuję. Mi została tylko jedna jedyna babcia. Ze strony mamy moja babcia zmarła równiutko tydzień po moim porodzie (przy Fifim). Kilka miesięcy później dziadek. Drugi mój dziadek zmarł w 2006 roku, ale jakoś do dziś nie mogę sobie dać z tym rady. Bardzo byłam z nim związana.
Śpijcie dobrze, buźka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek. Pospałam, bo wstałam dopiero na 8. I tak się o tej 4 obudziłam, ale że wstawać nie musiałam to szybko zasnęłam.
Dziś obiad u rodziców, mama same pyszności naszykowała. Śliczna pogoda jest, więc zabieramy ze sobą wózek i pójdziemy po obiedzie do parku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaka tu aktywnosc panuje 😠


Dzien dobry!
Alan spi.Ja gralam z Niko w gre planszowa.Kawke koncze pic i ide wloski umyc-trzeba wygladac w niedziele 😁
Ale pieknie sloneczko swieci....mmmmCo z tego jak grube babsko w zadne krotkie spodnie nie wejdzie 😠Jeszcze troche-taka mam nadzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Napisałam o 7 posta i się nie dodał 😞 wkurzają mnie te mamusie.
Pisałam ostatnio z Obdarzoną i powiedziała, że mamusie są chujowe i strasznie wolno chodzą i dlatego nie wchodzi. Brzuszek to był jednak brzuszek, żadnych uwag do niego nie miałam.
Dzień dobry. U nas spanie od 21-6 🙂 a póžniej od 7-8 🙂 a teraz zabawa 🙂 dzisiaj obiadek u moich rodziców 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Astra haha 🙂 chodzic to napewno nie umie ale on ma jakos wszystko szybciej 🙂
bartek miał 4 miesiące jak mu się przekuła dolna jedynka,ale urosla dopiero jak miał 8 miesięcy,a za nią inne ząbki zaczęły rosnąc 🙂 ząbkowanie u nas nie było niczym strasznym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My dopiero wróciliśmy. Nuna wcina i jak skończy idzie do wyrka. Potem wstawię dzisiejsze fotki na fb bo mi modelka pięknie pozowała 😁

Nie wiem co wy macie za problemy z tymi mamusiami. Mi to chodzi jak brzuszek 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
sztunia napisał(a):
oto moja teoria:
marchewka gotowana scLA KUPE, jak bedziemy do tego dawac jakues sokiowocowe to luz ale sama bedzie słabo z kupa, leliva dziecku takiemu małemu dawałas surowizne- niezła jestes ja bym sie bała. a wogole to ze dajesz jesc ustalałas z lekarzem? i sorki ale nie pamietam ty cyc czy butla


Zaczęłam jej rozszerzać dietę, bo pediatra, do której chodzę (a ma bardzo dobrą opinię wśród rodziców) mi na to pozwoliła. Powiedziała, że dzieciom matek, które szybko wracają do pracy wprowadza się nowości trochę wcześniej. I pytałam się jej właśnie czy podawać jabłko i marchew surowe czy gotowane, to kazała surowe, a dopiero w drugiej kolejności zupki. A przy następnym szczepieniu na kolejne rzeczy dostanę przyzwolenie. Poza tym Ula jest na piersi. Tak, wiem, że w tym przypadku powinnam jej rozszerzać dietę od 6 m-ca, ale tak jak mówię - dostałam na to zielone światło.


aha spoko
ja pomimo że też cycuje to rozszerzac bede teżpo 4.miesiacu
tylko zdziwiłymnie te surowizny
no ale skoro lekarz pozwolił to przeciez wie co robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hejko
my po zoo
deszcz na zlał 3 razy
Pola była za ostatnim razem też zmoczona ale przygody były 🙂

dziś znowu basanik zaliczony

ja wczoraj na panieńskim siętroszke wyszalałam alepadnieta już jestem bo póxno spać poszłam



Sztunia ,a mozna isc tylko czasmi z bobasem na basen?Bo ja raczej sie nie widze w stroju z moja tuszaAle z mila checia bym malego z mezem wyslala na basen.Wiesz moze jak to wyglada?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...