Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hejo dziewczyny, widze ze niezła burza sie rozpetała przez jeden mój post na forum, chyba ze kazdy wam nie pasuje. Astra tez sie nawsciekała nie wiem o co, i nawet napisała ze wkurza ją jak ktos u kogos cos wytyka a nie widzi drzazgi w swoim oku, nikomu juz nic nie zabieram, zadnych oklasków i gniewac sie nie zamierzam, ale ostro ze hoho

nie wiem za kogo ja uchodze w waszych oczach ze nawet Lady myslałas ze was obstawie za dragi?? szok, to wasze zycie, wasza młodosc, kazdy ma jakies doswiadczenia i wspomnienia, co mi do tego co ktos kiedys przezył. ja tez mam swoje, moze akurat nie zwiazane z dragami. ale ja nic nie paliłam oprócz papierosów... a uchodze za niewiadomo jakiegos dziwoląga. a Iza np nie paliła a uchodzi za oazę spokoju. spoko. i ktos sie nieźle zbulwersował, bo tez chyba miałam 2 oklaski... ale huk z tym.
Astra mi tez sie zdarza przeklac jak sie wkurze cos, ale nie rugam sie. dobra klnijcie sobie jak chcecie... nic mi do tego... i jeszcze ze moge se niby nie czytac jak mi pzreszkadza, hehe
A mamuśka nie jestem,czemu niby miałabym dla was byc mamuska?? kazdy ma swoją mamę chyba... ze niby dlatego ze bede miec 30-stke na karku??

i kurde wsciekłam się, raz sie weż odezwij i zaraz nagonka. ekstra... a nikomu chyba krzywdy nie zrobiłam.
dobra niewazne.
u mnie bez zmian, rano zabawa z dziewczynami, potem zakupy i spacerek, kąpiel, jedzonko i jak zwykle padam na nos... a jeszcze ogladałam pzreh chwilka pogode, ponizej 30 stopni ne schodzi, d konca tygodnia... hardcore 😞 znów sie bedziemy meczyc, a moje dziewczyny widac nie lubia upałów. Ale mzoe dzieki temu bedzie lepiej schła podkładka pod materac zuzy, bo znów sie zabieramy za nia... kolejne podejscie i tym razem juz spanie w majteczkach samych... nio ciekawe co bedzie rano. ale widac ze to pzrezywa, bo mówi ze co bedzie jak sie zsika, ze majteczki takie cienkie a ona duzo zasika i co to bedzie, i smutna jest pzrez to, ale poszła własnie do łózeczka juz. nocnik stoi obok, jestem dobrej mysli.

a sztunia jak tam Twoja Maja?? wyczytałam wczesniej ze powiedziała ze chce spac bez pieluchy, jak idzie?? nie zsikała się?? czy jeszcze nie było prób??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Majce dzisja zakupiłam podkład i ukradkiem wsadziłam do łóżka
wczoraj spała z pampersem-suchy
a przedwczoraj nie dała sobie załozyc pieluchy, znacyz powiedziała ze nie chce a myok i było spoko 🙂
zobaczymy wierze w nią

maż ma mi przywieźć lody,mam jezor do kolan

ej lady poproszę o swój profil psychologiczny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Padam...............trawa skoszona,dupa umyta mozna isc spac 🙂


Ewcia powoli i bedzieci miec suche lozko rano.Moja siostra w De moczy sie do dzisiaj,a ma 11 lat.Co sie okazalo miala jakas wade ukladu moczowego.Tez sie tresowala tym wszystkim.Dzieci to bardzo przezywaja.Bedzie dobrze 😉

Alanek przez te upaly ma odparzenia pod pachami.Codziennie smaruje sudo.i pieknie juz wyglada 😉

Jestesmy na etapie wsadzania i wyciagania smoka z buzi 😉A kazda zabawka jest ogladana 20 razy z kazdej strony i oczywiscie laduje w buzi 😉

Rozwijaja sie te nasze dzieciaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
Majce dzisja zakupiłam podkład i ukradkiem wsadziłam do łóżka
wczoraj spała z pampersem-suchy
a przedwczoraj nie dała sobie załozyc pieluchy, znacyz powiedziała ze nie chce a myok i było spoko 🙂
zobaczymy wierze w nią

maż ma mi przywieźć lody,mam jezor do kolan

ej lady poproszę o swój profil psychologiczny :P


o to brawo dla Majusi 🙂 super
moja własnie ma z tym problem bo miała pieluche i niby sie starała a pielucha rzadko była sucha. chyba zaczełam od 20 czerwca zapisywac (słoneczka i deszczyki) to mzoe z 3 razy sie udało (2 razy spi), wiec nie pocieszenia. mam nadzieje ze spanie w majteczkach ja zmotywuje. a jak nie to alarm nocny bede musiała od sasiadki pozyczyc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Padam...............trawa skoszona,dupa umyta mozna isc spac 🙂


Ewcia powoli i bedzieci miec suche lozko rano.Moja siostra w De moczy sie do dzisiaj,a ma 11 lat.Co sie okazalo miala jakas wade ukladu moczowego.Tez sie tresowala tym wszystkim.Dzieci to bardzo przezywaja.Bedzie dobrze 😉

Alanek przez te upaly ma odparzenia pod pachami.Codziennie smaruje sudo.i pieknie juz wyglada 😉

Jestesmy na etapie wsadzania i wyciagania smoka z buzi 😉A kazda zabawka jest ogladana 20 razy z kazdej strony i oczywiscie laduje w buzi 😉

Rozwijaja sie te nasze dzieciaki 🙂


Iza mam nadzieje 🙂 dzieki za słowa wsparcia, mam nadzieje ze na moja niunie pzrejda i rano bedzie sucho.
a kurde z tymi odparzeniami, wiesz ze moja tez ma pod pachami, w taki najwiekszym zgieciu i ja smarowałam tez sudo ale jakos nie wiem, to tylko tam sie gromadziło i zalewało potem i nie wiem. pzred kapiela to musiałam tam dokłądnie myc. i nie wiem... u nas dalej czerwone 😞 buuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

byłyśmy dziś u neurologa i zleciła rehabilitację, tak więc będziemy ćwiczyć

co do tej skazy bo Kasia i Ewcia pytałyście to Wiki ma na szyjce takie czerwone suche i szorstkie placki, pierwszym razem jak pokazywałam lekarce to stwierdziła, że to odparzenia
na następnej wizycie wyglądało to gorzej bo było mocno zaczerwienione, obejrzała jeszcze raz i wypisała skierowanie do alergologa, tak więc zobaczymy co on powie
do tego robi kupki ze śluzem
a i jeszcze przepisała Bebilon Pepti i kazała ją tym dokarmiać, próbowałam ale za cholerę nie chce tego pić 🤨





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak my jesteśmy tylko na cycu
kazała dokarmiać żeby zobaczyć czy będzie poprawa
no ale ona nie chce tego pić, nie wiem czy to kwestia butelki czy po prostu jej to nie smakuje
a może jedno i drugie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kika słyszałam, że te mleka na skazę dzieciom nie smakują także ciężka przeprawa z tym zawsze jest czy butelkowe dziecko czy nie.

Ewcia już się nie smuć 😜 Pisałam, że mamuśka taka nasza jesteś, bo najpoważniejsza 🙂 Kaśce trzeba trochę odpuścić, bo Mania trudnym dzieckiem jest.

Sztunia psycholog ze mnie jak widać jak z koziej dupy trąbka 🙃 Trudno mi Cię jednym przymiotnikiem scharakteryzować, ale super z Ciebie mamuśka, bardzo mi się podoba jak dzieci wychowujesz. Nowoczesna, fajna mama, z którą zawsze jest ciekawie. Te baseny, malowanie pysiaków z dzieciakami, wypady ze znajomymi i dzieciakami. Podziwiam i zazdroszczę tylu pomysłów i energii. O wiem! Przymiotnik dla Ciebie to energiczna 🙂

Dobranoc, oko mi się przymyka. Zasiedziałam się przy kompie, a nie spałam od 6:30. Trzeba nadrobić spania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspana. Dziś znów skwar.
Ja w taki upał nie jestem w stanie nic przełknąć, więc u mnie na obiad jak wczoraj maliny, truskawki i czereśnie, a dla Kotka kiełbacha z grilla.
Znów bolą mnie rosnące ósemki 😞 Po co komu te zęby? Zawsze jak jest upał to się odzywają. Ledwo szczęką ruszam. Oczywiście bolą obie na raz i tylko te na dole rosną mi od ponad 5 lat, na górze wyrosły od razu. Powinnam wyciąć dziąsła, ale się cykam. Podobnież to gorszy ból potem niż po wyrwaniu zęba, a czasami dziąsło może odrosnąć 😞 I kurna nie są popsute te zęby, bo miałam kilka razy prześwietlenie. Po prostu są ukryte pod dziąsłami i czemu bolą? 😞 Już się przebiły lekko.
Widzicie zamiast Werki to ja ząbkuję. Chyba kupię jakąś maść dla niemowląt 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Wyspana. Dziś znów skwar.
Ja w taki upał nie jestem w stanie nic przełknąć, więc u mnie na obiad jak wczoraj maliny, truskawki i czereśnie, a dla Kotka kiełbacha z grilla.
Znów bolą mnie rosnące ósemki 😞 Po co komu te zęby? Zawsze jak jest upał to się odzywają. Ledwo szczęką ruszam. Oczywiście bolą obie na raz i tylko te na dole rosną mi od ponad 5 lat, na górze wyrosły od razu. Powinnam wyciąć dziąsła, ale się cykam. Podobnież to gorszy ból potem niż po wyrwaniu zęba, a czasami dziąsło może odrosnąć 😞 I kurna nie są popsute te zęby, bo miałam kilka razy prześwietlenie. Po prostu są ukryte pod dziąsłami i czemu bolą? 😞 Już się przebiły lekko.
Widzicie zamiast Werki to ja ząbkuję. Chyba kupię jakąś maść dla niemowląt 😉

Lady ja miałam dłutowaną ósemkę, jak już znieczulenie zeszło to ból był nie do opisania 😞 wyglądałam jakby mnie ktoś po twarzy skopał, spuchnięta i miałam jeden wielki siniak na połowie twarzy 😞 wszystkie kolory, zielony, fioletowy i jeszcze kilka innych 😞 wyglądałam koszmarnie. Tydzień do pracy nie chodziłam.
A wczoraj nam pediatra mówiła, że słońce wpływa na ząbkowanie, ponoć gdzieś tam się dziąsła otwierają i mogą zacząć wychodzić ząbki. Może na Ciebie to słońce tak działa 🙂
U nas zimno 😞 i kropi deszcz 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja miałam wywywaną 8 jeszcze nie wrżnietą 🙂
potembólokropny
a wycinanemiałam troszkę dziąsła i policzka luz 🙂 fakt że na poczatku nie przyjemne

wstałam o 6.20 boMajka obcykała otwieranie drzwi i jaksię obudzi to zasuwa do nas do sypialni
i tylko słysze te stopy na schodach
teraz jest opcja pojscia na basen
tylko własne było oberwanie chmurry
ooo słonce wychodzi wiec idziemy
sie plazować 🙂
tylko Polke nakarmię

a takpoza tym lady 🙂 oklask 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia moja Dorota też miała dłutowanie 😞 W ogóle z tymi ósemkami to same mrożące krew w żyłach historie są :/ Dlatego na razie ich nie ruszam i sobie cierpię co jakiś czas, zawsze latem :/
Dzięki Sztunia 😘

Dostałam wczoraj klucze na działkę od kumpeli 😁 Dziś nie idę, bo się coś chmurzy i muszę poprać i posprzątać. Brakuje mi koleżanki z małym dzieckiem, która też na razie jest na macierzyńskim. Samej będzie mi trochę smutno na działce. Spróbuję się skontaktować z tą ze szpitala dziewczyną, a co 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia mi na gorączkę po szczepieniu kazała lekarka kupić na w razie co Paracetamol w czopkach dla niemowląt. Nie użyłyśmy jeszcze, bo ona gorączki nie miała. No i słyszałam o tych czopkach żeby przy małej gorączce nie używać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Kasia mi na gorączkę po szczepieniu kazała lekarka kupić na w razie co Paracetamol w czopkach dla niemowląt. Nie użyłyśmy jeszcze, bo ona gorączki nie miała. No i słyszałam o tych czopkach żeby przy małej gorączce nie używać.

Mam je właśnie ale dzwoniłam do położnej i powiedziała, że one są powyżej 3-go miesiąca, a Maniusia jeszcze nie skończyła 3 miesięcy 😞
A mała ma już 38,1 i rozpalona jest strasznie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na początku myślałam, że to jest powyżej 3 miesiąca, ale na opakowaniu mojego jest napisane, że u dzieci poniżej 3 miesiąca życia podawać pod ścisłą kontrolą lekarza. Myślę, że możesz podać, tym bardziej, że już Mańka zaraz kończy 3 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...