Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
10 lipca mam wizytę u gina a co do badań krwi to poszłabym ale jestem sama z małym i trochę lipca na razie o tym nie myślę


a to zdzieckiem iśćniemozesz przecież onici nie pobieraja litra krwi tylko to trwa z 2minuty
a młody posiedzi w foteliku
ile razy ja zmajka szłam na krew jakwciazy byłam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Moje znów zasnęło 😮
Hmm mówicie, że strach w taka pogodę bez czapeczki? Bez przesady. U nas jest ponad 30 stopni i jak coś zawieje to jakby suszarką ktoś dmuchał. Jeśli główka spocona to nie powinno się nic zakładać moim zdaniem. Moja jak jest chłodniej (tak powyżej 20 stopni) to też ma takie dwa kapelusze z dziurkami przewiewne, albo opaski. Na wieczór tak jak wczoraj na działce o 18-19 też jej opaskę założyłam, tyle że ona trochę dłużej niż Emilka umie w opasce wytrwać 😉 A w dzień śmigamy z gołą głową, na balkonie też śpi z gołą.

U mbie tak samo Lady, jak poniżej 20 stopni to czapa ba główkę, a jak jest taki ukrop to bez przesady nie męczę jej czapką. Chyba, że jest niesiona na rączkach i narażina na słoneczko to wtedy nakładam albo zakrywam pieluszką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zaliczylismy basen
Poli teżdziadek nogi pomoczył
potem drzeme zaliczyła na stole w altanie bo najchłodniej

teraz chyba usneła wieczrywam się teżna jakiś relax
bo dzisiajmiałam pobudnę6.20
fakt że gniłam z dziećmido 8.30 włózku ico chwile przysypiałamalepotzrebuje chyba jakiejs podusi 🙂

ja wychodze zzałożenia lepiej zimno niż za ciepło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy tak się z kup nie cieszyłam druga zrobiona wkońcu ulga mały smieje się już wariuje i pije mleczko bo nie pił to pewnie od jabłuszka ale nie powinien albo od kleiku za mocne zrobiłam nie mam pojęcia
druga kupa piękna i normalna dupka już nie zatkana całą noc nie spałam bo było stękanie i płacz aż wkońcu robione 🤪 🤪
mąż jedzie z kebabem :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurwa walne kiedyś ten internet, zasrane upc, co chwila się rozłącza 😠

Też czapek nie zakładam, jedynie jak wyciągam z wózka a jest słońce to czape z daszkiem. Za gorąco na dodatkowe okrycie.

Zła dziś jestem, łeb mnie boli, spać cały czas chcę, internet mnie wkurza i duszno :] A jeszcze Jasiek stwierdził, że On teraz będzie się uczył stawać i marudzi żeby Go nóżkami opierać o coś. A że przecież Go nie postawie bo za wcześnie to trzymam te 7,5 kilo w powietrzu i wtedy bada powierzchnie syrami 🙃 Teraz śpi, ale pewnie jeszcze chwilunia ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Też właśnie nie chcę jej czapkami męczyć, ale mieszkamy blisko gór i tutaj wiatr jest mocniejszy, w cieniu szczególnie to czuć. Jak na spacer idziemy i jest w gondoli to ściągam, ale tak jak jest w leżaczku w cieniu na tarasie to boję się jednak zdjąć.
Nie wiem czy mówiłam, ale moja nie chce niczego pić ostatnio, nawet w taki ukrop, góra 2 łyki i się śmieje. Więc kupiłam dzisiaj na próbę herbatkę malinową z dziką różą z hippa i 80 ml wyduldane sukces 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Moja po pierwszej miała mniejszy apetyt i więcej spała, a po drugiej nie zauważyłam różnicy. Też dużo spała, ale to był dzień upalny to pewnie wszystko się nałożyło. Cały czas w upał dużo śpi. U mnie lekarka mówiła, że jeśli występują jakieś reakcje to zwykle właśnie nie po pierwszym razie, a po kolejnych.

aha, to nei wiedziałam, ale mzoe w sumie sie kumuluje troche.
fajnie masz lady ze Twoja spi w upały. mojej jakos dokuczaja, niby w domku spi normalnie ten jeden raz tak ze 3h, ale juz na dworze masakra, niby jej sie chce ale od upału oka zmruzyc nie moze i cała zlana mimo ze goła 😞

PS> w nocy był u nas atak łózkosikaczy 😞 Zuzia jednak obudziła sie cała zlana 😞 całe pizamki i majteczki i prescieradło i posciel (kocyk w poszewce), nio ale podkłąd zdał egzamin. tylko ze cała noc tak spała, nie obudziła sie jak sie zsikała, nic nie czuła 😞 kurcze...


unas sucho
a jakie macie podklady bo my te semi najwieksze


fajnie wam, u nas teraz spanie dzienne, mam nadzieje ze choc w dzien sie uda. noc jest za długa widocznie dla zuzy.
a podkąłdy mamy wielorazowe bo chcielismy duze na duze łózko tzn 90x200:
http://motherhood.pl/produkt/podkladka-pod-przescieradlo.html
zeby prac, bo u nas to wyglada na to ze długa historia mzoe byc, tzn juz jest.
a jak Maja juz gotowa to widzisz jak super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł 🙂

u nas dziś burzowo, przed chwilą jak pierdyknęło to aż podskoczyłam 😜
Wiki ma taką biedronkę, która rzekomo jak dziecko płacze to się włącza i gra, ale na jej płacz jakoś nie reaguje no ale na ten grzmot zareagowała hihi
nie mam dziś mocy 🤔

fikumiku napisał(a):
Kurwa walne kiedyś ten internet, zasrane upc, co chwila się rozłącza 😠

a myślałam że to tylko u mnie, upc to dziadostwo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Sztunia, a Ty bierzesz jakieś tabsy czy masz już tą spiralę?


ja mam recepte na tabsy
i skarbonkena spirale
a jade na gmach
my zadko sie bzykamy i stwierdziłam że truć się nie bede
a gdzies moze za dwa miechysobie zainstaluje spirale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Sztunia, a Ty bierzesz jakieś tabsy czy masz już tą spiralę?


ja mam recepte na tabsy
i skarbonkena spirale
a jade na gmach
my zadko sie bzykamy i stwierdziłam że truć się nie bede
My też się bzykamy z taką częstotliwością, że pożal się boże 🙂 ale tabsy mimo wszystko biorę bo nienawidzę gumek 🙂
a gdzies moze za dwa miechysobie zainstaluje spirale 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Sztunia, a Ty bierzesz jakieś tabsy czy masz już tą spiralę?


ja mam recepte na tabsy
i skarbonkena spirale
a jade na gmach
my zadko sie bzykamy i stwierdziłam że truć się nie bede
My też się bzykamy z taką częstotliwością, że pożal się boże 🙂 ale tabsy mimo wszystko biorę bo nienawidzę gumek 🙂
a gdzies moze za dwa miechysobie zainstaluje spirale 🙂


ja też
alezanim bym sięprzyzwyczaiła jej jeść ostałej porze i o nich nie zapominaćto minęło by pół roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz piszę do doświadczonych mamusiów mam dużo pytań
1.czy mogę dawać do picia żywca wodę jeśli tak to ją podgrzać czy taką z butli dać
2.jak używaĆ CZOPKÓW GLICERYNOWYCH
co jest lepsze nurofen czy paracetamol
co najlepsze na dziąsła ??
czy mogę dawać zwykłe soki takie jak pijemy my??tymbark albo inne??
no to tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
Kasia ja na Twoim miejscu dorzuciłabym jednak gumki do tych cerazette jak nie chcesz bobasa drugiego 😜

gulek 😁

my po szczepionce, mala zamiast wyc jak inne dzieci to przez chwile zrobila podkówke,odetchneła i w głosny smiech 😁 pielegniarka to lała z niej. Wazymy 6900 i mamy 65cm. Mamy zielone swiatło dla jablka i marchewki,ale jeszcze poczekam.
Jutro jade po becikowe i na ciuchowe zakupy dla mojej laleczki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...