Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A mój gnojek nie chce w ogóle spać. A mnie krew zalewa bo chciałabym iść sobie obejrzeć film. Nie wiem co jej się dzisisj powaliło. Zawsze o tej porze już śpi. A tymczasem ona ma w tyłku spanie i woli ssać swoje piąstki 😉 grrrrr.
Kupiłam też ten szampon z Musteli 🙂 a co nie będę gorsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
A mój gnojek nie chce w ogóle spać. A mnie krew zalewa bo chciałabym iść sobie obejrzeć film. Nie wiem co jej się dzisisj powaliło. Zawsze o tej porze już śpi. A tymczasem ona ma w tyłku spanie i woli ssać swoje piąstki 😉 grrrrr.
Kupiłam też ten szampon z Musteli 🙂 a co nie będę gorsza 🙂


a jaką masz ksiazeczkę Kasia?? ja mam bezowa z tym dzieckiem z higgiesa, co na pieluszkach jest. myslałam ze to jakies nowe, bo dla zuzi miałam jakas niebieska, ale nie pamietam co na pierwszej stronie było.

a moja niunia juz spi, moja dla odmiany ajk nigdy nie spała to dzis spi, mzoe przez ta burze, albo cos jej jest, bo dzis albo mi sie wydawało albo miała takie małe niteczki krwi w kupce. kupa niby normalna zołta, i nic takiego czerwonego nie jadłam,a tu taki zonk. nie wiecie co to moze byc??

a ja dzis wypróbowałam Ziajkę do kąpieli, super pachnie, ciekawe jak działa na moją niuńke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
Moja też nareszcie usnęła 🙂 u mnie na okladce w książeczce jest mamusia schylająca się do dzidziusia 🙂


to ja chyba ta miałam przy Zuzi wiec dla mnie ta Igowa nowa jest. tu niebieskie chmurki i bocian an nich, a w kwadracie dzidzia goła lezy i mama sie nachyla nad nia. to ja miałam te w 2009r ale tam tez sa te siatki, tylko troche inne. ja sie przywyczaiłam do tamtych bo tam pierwszy rok był taki duzy rozrysowany a potem lata juz małe, a tu na odwrót. ale pal ich licho, hihi i tam chyba w srodku ejst kalendarz szczepien a teraz w tej mojej nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Ewcia, Jasiek miał wstążki czerwone w kupce po tym jak głupia zeżarłam troszke pikantnego zarcia ;]


kurde ale ja prawie od poczatku jjem to samo i lipa teraz, grom wie od czego. no ale gdzies na necie czytałam ze alergie pokarmowe sie ujawniaja miedzy 3 a 4 miesicem najczesciej a ze mamy np nabiał jedza od poczatku i dopiero potem skaza wychodzi czy cos. kurde i jzus ie ostro wypeniałam, martwie sie, bo z zuzia nic a nic nie było, tylko te cytrusy, a mała juz teraz ma problemy skórne i jakos zwalczyc nie mzoemy, i boje sie ze to mzoe byc cos powaniejszego jak nie schodzi. nio ale brzuszek nie boli, kupki ok, opórcz tej jednej dzisiejszej. och... mało zmartwien... a zuzia tez dzis w dzien znó sie zasikąła, i pralka cały czas chodzi. ale plus jeden w tym upale, wszytsko schnie przynajmniej, hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Narescie cisza 🙂

Ale 16km dalej od nas masakra byla..............grad wielkosci jajec.W Opolu niby tez ostro walilo.....jakies garaze metalowe lataly czy cos 😮

Pies juz prawie rozwlil kojec 😮Tesciowa przyjechala zobaczyc w necie artykuly o burzy to poszlysmy zobaczyc co ten wariat tam zrobil.Ona majaca duzo sily w rekach nie umiala wyprostowac kraty.
Mialam go wczesniej dac do kurnika,ale za nim dziecko wykapalam to sie burza rozkrecial.
A ja sie boje burzy 🤨


Ide spac............

Wasze dzieci tez chrapia?Alan znowu jedzie jak stary 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejo!!

Dzieci jeszcze spia 🙂
Szybko spijam kawe i musze na cwiczenia sie szykowac.

Kasiu ja wychodzilam z Alakiem jak gralo nam w nosku.Lekarz tez nam kazal do momentu pojawienia sie kaszlu czy goraczki.
Uzywalam masc majerankowa i sol do noska psikalam 2 razy dziennie i przeszlo.
A wine zwalam na klime w aucie 😠Bo jak Audi pojechalo do Belgi to i katar wyjechal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Hejo!!

Dzieci jeszcze spia 🙂
Szybko spijam kawe i musze na cwiczenia sie szykowac.

Kasiu ja wychodzilam z Alakiem jak gralo nam w nosku.Lekarz tez nam kazal do momentu pojawienia sie kaszlu czy goraczki.
Uzywalam masc majerankowa i sol do noska psikalam 2 razy dziennie i przeszlo.
A wine zwalam na klime w aucie 😠Bo jak Audi pojechalo do Belgi to i katar wyjechal 😁

Izu z tą klimą to możesz mieć rację. Mam maść majerankową i Disne mar to będę jej to aplikować. To w takim wypadku pójdziemy się troszkę przewietrzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Parę dni mnie nie było, 70 stron do nadrobienia... Poddaję się na starcie. Działo się coś ciekawego u Was od piątku?

W sobotę byłam na weselu. Ula zostala z moimi rodzicami, nie mogli wyjść z podziwu jaka ona grzeczniutka 🙂 Nic im nie płakała, pospacerowali sobie po okolicy, pojadła grzecznie słoiczkowy deserek, potem kleik na moim mleku i modyfikowanego nic jej nie musieli ostatecznie dawać, bo na 20 urwałam się z wesela i przyjechałam żeby ją wykąpać, nakarmiłam i spała aż wróciłam do domu.
Także dziecko było grzeczne, za to teściowa mnie wyprowadziła z równowagi 😠 Młoda para pakowala prezenty do mojego auta, bo u nas miały być przechowywane do następnego dnia, i umówiona bylam z moim D (świadkiem), że podjadą do mnie i je wypakują jak będę karmić małą, żeby było szybciej i żebym tego dźwigać nie musiała, bo niektóre dość ciężkie były. Nakarmilam Ulę, siedzę, czekam, ich nie ma. Wypakowałam sama prezenty, czekam, dalej nie przyjeżdzają. Po 40 minutach zadzwoniłam do męża, to się okazało że już dawno są na sali, jedzą rosół. Ponoć teściowa przekazała mi telefonicznie, że oni jednak od razu tam pojadą 😠 A oczywiście nikt do mnie nie dzwonił. Przyjechałam na salę, młoda para (która nic z tym zamieszaniem nie miala wspólnego) mnie przepraszała, a teściówka nic.

Dziś idziemy na szczepienie, potem dam znać jak Ula to przeżyła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj dla Mańki! 🙂

Moje małe mimo tych wieczornych ekscesów obudziło się na papu o 5:30. Widocznie nie miała apetytu i już. Ja się dziwię jak sama nie jestem w stanie nic przełknąć w ten upał. No i chyba moje dziecko ma tak jak ja: najważniejsze jest dla niego spanie, a nie jedzenie 🙃 Jeśli jest zmęczona to wszystko inne ma gdzieś. Cóż ja nawet nie jadam śniadania gdy chodzę do pracy by te pół godziny dłużej pospać 😉

Wczoraj chłopaki wrócili po dwóch piwkach na szybko wypitych, chwilę Michał poczekał aż przestanie padać, a że nie przestawało to poszedł w tą zawieruchę. W ogóle jak przyszedł mówię do niego jak się dawno nie widzieliśmy, ostatnim razem gdy nawet jeszcze brzucha za bardzo nie było u mnie widać, na to on: "teraz też brzucha żadnego nie widać" 🙃 Jak będę dostawać takie komplementy to nigdy nie będę ćwiczyć ech. Teraz mam nowe wytłumaczenie: upał i moje ząbkowanie 😜 Wieczór się zrobił wczoraj śmiechowy, bo Łukasz w samych bokserkach do samochodu leciał w tym deszczu 🙃 Zostawił słuchawki, które wozi do pracy by audiobooka przy pracy w biurze słuchac, a chciał sobie pograć, gdy już szłam spać. A że siedział już ubrany do spania i lało masakrycznie to uznał, że poleci w samych bokserkach, bo i tak cały mokry będzie 🙃 Hahaha podobnież minął tylko jedną osobę i krzyknął, że się z kimś założył 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
Hejo!!

Dzieci jeszcze spia 🙂
Szybko spijam kawe i musze na cwiczenia sie szykowac.

Kasiu ja wychodzilam z Alakiem jak gralo nam w nosku.Lekarz tez nam kazal do momentu pojawienia sie kaszlu czy goraczki.
Uzywalam masc majerankowa i sol do noska psikalam 2 razy dziennie i przeszlo.
A wine zwalam na klime w aucie 😠Bo jak Audi pojechalo do Belgi to i katar wyjechal 😁

Izu z tą klimą to możesz mieć rację. Mam maść majerankową i Disne mar to będę jej to aplikować. To w takim wypadku pójdziemy się troszkę przewietrzyć 🙂



nawet jak po sklepach sie chodzi to w kazdym klima jest 😠pozniej to chorujemy w lato.
Ja mam ten sam zestaw co Wy 🙂
A kozki w nosie tez robia swoje melodyjki.U nas duzo ich powychodzilo po soli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u na dopiero raz było lekkie furkotanie w nosku przed pierwszym szczepieniem.
Dziś nas odwiedza teściowa po pracy. Mam plan pójść do dentysty to nie będę musiała słuchać kilka godzin o postępach spraw sądowych. Długo mi nie zejdzie, bo dentystę mam bliżej niż śmietnik pod blokiem 😉 A teściowa cała szczęśliwa, bo zdobyłam jej w e-booku książkę prawniczą, której nigdzie zdobyć nie mogła, bo wyczerpał się nakład. W ogóle jak mi wczoraj podała listę książek do zamówienia to za ponad 400zł 🤢 Ja jej zamawiam, bo się nie umie w księgarni internetowej obsłużyć. Oby w końcu wygrała :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po szczepieniu. Mała przybrała od ostatniego 0,5kg, waży teraz 6,2kg, wzrost 68cm, czyli +5cm 🙂 Wszystko w normie 🙂 Możemy wprowadzać mięsko, ale jeszcze się parę dni wstrzymam. Ula darła sie okrutnie, ale tatuś mocno trzymał 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
a ja muszę sobie coś kupić
od kilku dni myslę o butach
tylko nie mam jak,bo z dwójkąna zakupy się nie wybiorę
ale mam chytrego plana żeby jutro mojej mamie Majkę podrzucić 🙂
i udać się na łazenie po centrum handlowym 🙂

Też mam ochotę małego dziada zostawić z kimś. Wziąć ze sobą worek pieniędzy i obkupić się na cały rok 🤪
Najgorsze będzie odstawienie od cycka, ja nie wiem jak to zrobię 😮 ta myśl mnie przeraża 🤢 dzisiaj chciałam ją oszukać modyfikowanym, ale się nie dała, pluła więc dałam jej ulubioną zabawkę jaką jest cyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...