Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kurde my 1 sierpnia na szczepienie boję się jak mały zniesie szczepienie i ząbkowanie na raz 😁 🤢 😞 😞 😞
Kupiłam dzisiaj ziajkę od słońca.
czekam na sms od mamy ma mi wysłać nazwę żelu na ząbkowanie bo jak zobaczyła dziąsła małego to się przeraziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Jeszcze raz daję link, który dała kiedyś fiku, tylko, że do karmienia piersią http://mojniemowlak.pl/schemat-zywienia-niemowlat-karmionych-sztucznie/schemat-zywienia-niemowlat-karmionych-butelka.html
Jak widać banan w 8 miesiącu, porzeczki w 9. W mojej mądrej książce banan jest w 9 nawet.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
kurde my 1 sierpnia na szczepienie boję się jak mały zniesie szczepienie i ząbkowanie na raz 😁 🤢 😞 😞 😞
Kupiłam dzisiaj ziajkę od słońca.
czekam na sms od mamy ma mi wysłać nazwę żelu na ząbkowanie bo jak zobaczyła dziąsła małego to się przeraziła


polecam Dentinox na zabki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ggulek napisał(a):
Jeszcze raz daję link, który dała kiedyś fiku, tylko, że do karmienia piersią http://mojniemowlak.pl/schemat-zywienia-niemowlat-karmionych-sztucznie/schemat-zywienia-niemowlat-karmionych-butelka.html
Jak widać banan w 8 miesiącu, porzeczki w 9. W mojej mądrej książce banan jest w 9 nawet.

No tak mi się właśnie wydawało...
Byłyśmy na dworku
ale wichura nam przywiała z powrotem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka, poza zębami są jeszcze dwie opcje:
1)nauczyłaś go noszenia
2)jest rozdrażniony przez żywieniowe nowości.

Na dziąsełka dobry też bobodent 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bioderkami perfecto. To była nasza ostatnia wizyta.
Spadam podgrzać sobie obiad, bo od rana jestem na jednej kanapce. Mam zgagę od antybiotyku, ale kupiłam sobie jakiś biotyk. Potem nadrobię coście naskrobały 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami brzunio moze być miekki, może być kupa, a rozdrażnienie jest spowodowane nieodpowiednim jedzeniem.
Gulek, mnie się takie akcje przy Bartku nie raz zdarzały,że nie wiedziałam ile wsypałam...trudno się dziwić, wstawałam do niego co 1,5 godziny 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra napisał(a):
Czasami brzunio moze być miekki, może być kupa, a rozdrażnienie jest spowodowane nieodpowiednim jedzeniem.
Gulek, mnie się takie akcje przy Bartku nie raz zdarzały,że nie wiedziałam ile wsypałam...trudno się dziwić, wstawałam do niego co 1,5 godziny 🙃

Ale nie jęczał nigdy? U mnie był wrzask po 20 minutach... Espumisan w tedy pomógł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a my po dyni z ziemniakami
wkoncu mloda zaczyna fajniej polykac, zdarza jej sie ze juz nic jej nie wyleci
ale i tak do jedzenia ubieram ja w bodziaki przeznaczone do jedzenia bo wszystko jest brudne

ja foteliki mam ikeowsie
ktore zostaly wycofane bo podobno dzieci z nich wypadaja
majka nie wypadla 🙂
a taki sam zdobylam na ulicy wiec mamy dwa 🙂
nie sa rozkladane
ja jakos potrzeby nie widze zzeby takikimbajn kupowac
teraz pole karmie w lezaczku, niebawem zacznie siadac to przerzuce ja do krzeselka
a to jest cale plastikowe,wiec umyje cifem i piekne jest
ma tace,mozna ja sciagnac i dziecko je przy stole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
a my po dyni z ziemniakami
wkoncu mloda zaczyna fajniej polykac, zdarza jej sie ze juz nic jej nie wyleci
ale i tak do jedzenia ubieram ja w bodziaki przeznaczone do jedzenia bo wszystko jest brudne

ja foteliki mam ikeowsie
ktore zostaly wycofane bo podobno dzieci z nich wypadaja
majka nie wypadla 🙂
a taki sam zdobylam na ulicy wiec mamy dwa 🙂
nie sa rozkladane
ja jakos potrzeby nie widze zzeby takikimbajn kupowac
teraz pole karmie w lezaczku, niebawem zacznie siadac to przerzuce ja do krzeselka
a to jest cale plastikowe,wiec umyje cifem i piekne jest
ma tace,mozna ja sciagnac i dziecko je przy stole


wiem jaki masz 🙂
keidys na fotce widzialam
kolezanka tez ma ten sam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A wiec dzien dzisiejd=szy zaliczam do marudnych 😠

Niko beczał,bo si ena niego wku..........

Zrobili burdel z Lego.Kazalam posprzatac i mogli isc na dwor.Wchodze do pokoju ,a tam sajgon 😮
Polecialam na dwor powiedzialam,ze mieli posprzatac.Zaraz przyelcial i z bekiem,ze oni posprzataja.Juz nie musial,bo wsystko(nawet to co mial zbudowane)poszlo do pudel i do piwnicy.
Koniec.
Zebym ja na palcach chodzila..........oo nie!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się nawpychałam na szybko , bo Wercik marudził, że zmęczony i teraz mi niedobrze. A musiałam szybko coś zjeść, bo już mi się słabo zrobiło jak niosłam ją w foteliku z samochodu. USG było tam gdzie rodziłam, to nasunęło wspomnienia 🙂 Werka padła jak ją tylko do wózka odłożyłam i śpi. Myślałam, że będę musiała nad nią postać i podawać smoczek by zasnęła, dlatego męczyłam ją by jeszcze wytrzymała i towarzyszyła mi przy obiedzie 😉

Ewcia brawa co do pracy. Moja koleżanka, która urodziła w wieku 16 lat pierwsze dziecko i na początku siedziała długo w domu, a teraz jest odnoszącą sukcesy dziennikarką zawsze mi powtarzała, że matka by zachować zdrowie psychiczne musi pracować 😉 Nie do końca ją rozumiałam, ale coś w tym jest, bo moja mama, która siedziała ze mną 11 lat w domu, w tym czasie co siedziała w domu przeszła 2 depresje. Jedna wprawdzie po poronieniu, ale ona w ogóle była wtedy bardzo krucha psychicznie. Czasu ze mną spędzonego nie zamieniłaby na żaden inny, ale jednak z perspektywy czasu jak patrzę dla niej to nie było takie dobre. Jeszcze ona strasznie wszystko przeżywała, każde moje byle zaziębienie. Teraz jest net i się można z innymi mamuśkami kontaktować, a ona taka bidna sama to wszystko w sobie tłamsiła. A ja już kiedyś pisałam pewno jakbym chodziła do przedszkola to nie byłabym taka nieśmiała całe życie. Właściwie dopiero na koniec studiów nabrałam pewności siebie, a jak mnie jeszcze docenili w pracy to tym bardziej. Natomiast moja mama po tych 11 latach dorwała najpierw taka średnia pracę, po 3 latach już zajebistą i jeszcze poszła na studia, które skończyła ze świetnymi ocenami 🙂 Na pewno ma teraz w życiu więcej stresów, ale do jakichkolwiek depresji czy dołów bardzo jej daleko. Za to Dorota ciągle ma doły, bo nie pracuje. Długie siedzenie w domu ryje banię i tyle. O tym aspekcie wczoraj zapomniałam 😉
Z tą pracą jeszcze to może jakbym miała jakąś marną i zarabiała 1500zł to w swojej sytuacji mogłabym sobie darować i iść na wychowawczy, ale tak to nie po to harowałam by potem wszystko zaczynać od początku. Natomiast dla kogoś innego znowuż te 1500 może być połową dochodu rodziny i wyjścia nie ma.

Z tym katarem to wam powiem, że nawet logiczne. Jak te zęby idą to chyba się robi lekki stan zapalny, więc może tak organizm reaguje. Ale też o tym nie słyszałam wcześniej.

Acha Astra jak robisz pieczone ziemniaki, bo mi to zawsze jakieś takie nie teges wychodzą. Gotujesz najpierw, czy pieczesz surowe, ze skórką czy bez?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hubcio sprzątał z mamusią spał mi pół godzinki i teraz dopiero odleciał ja posprzątałam i nawet nogi ogoliłam z hubusiem ale się patrzał ale bardziej go pralka interesowała włączona tak więc zapraszam na test białej rękawiczki nikt mi nie powinien znaleśc najmniejszego okruszka można jeść z podłgi ja na obiad mam jajko sadzone z młodymi ziemniaczkami fasolka i zjem go o 20 bo czekamy na mężusia 😁 😁
brzuch mi został od porodu jak się go pozbyć ???
teściowa mi pokazała w piwnicy steper i rowerek czemu ja tego nie widziałam???
dziś babcia bawiła się 1.5 godziny z wnukiem sukces chyba jej coś na głowe spadło he he 🙂
jabłuszka nam przyniosła jutro damy misiowi a dziś była kaszka ale mu smakowała ale mało dostał bo 3 łyżeczki bo co za dużo to nie zdrowo ja na dziąsła mam dex coś tam n ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dsc00700ls.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/8333/dsc00700ls.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
nasza pierwsza kaszka smakowała chciał więcej nawet za nią płakała matka się nie dała i troszkę mu dała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...