Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Wybraliśmy tą o której dzisiaj pisałam, 60 lat, na emeryturze, ale mega sprawna i energiczna. Zajmowała się do teraz dziewczynką od 3 miesiąca do 2,5 roku, ale poszła do przedszkola. Dostałam referencje od tamtej rodziny, bardzo dobre. Sympatyczna babeczka, taka normalna, do małej mówiła po polsku i jak do człowieka. Lubi czytać dziecku o! Miałam dylemat, bo jeszcze jedna była fajna, dzisiaj też była, ale się spóźniła i nie dała znać, że się spóźni. Wytłumaczyła się, że nie miała kasy na koncie, ok, ale to przeważyło niestety...
Kasy wychodzi mało, bo za 3 dni w tygodniu po 10 godzin 840 zł, ale za opiekę, żadnych obowiązków domowych nie ma. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kacha Ty uwazaj z tymi sprzetami w łazience :P Ale fakt, ja jak widzę kobietę w ciąży albo noworodzie w wózkach to mi się płakać chce. Ten czas tak szybko zleciał.. Ale nic nie przebije tego jak pięknym uczuciem jest pojawienie się na świecie swojej maleńkiej brzusznej hodowli 🙂)) A miłość z kazdym dniem rośnie, nieprawdaż? Ach, poniosło mnie 🙂 Ale to dlatego, że Jasiek bardzo wiele we mnie zmienił. Dopiero po porodzie odkryłam jak ważne jest branie z życia garściami.

Gulek to super, że znaleźliście taka babeczke. Dobry wybór z tego co piszesz 🙂 Cieszy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


Pierwsza pobudka przed 2 pozniej juz co 1,5h 😮

Ale sie wczoraj działo w naszej sypialni ☺️Szczegoly zostawiam w tajemnicy 😉

Kupy nadal brak..........widze,ze cisnie i dupa blada.

Matko jeszcze jakies 2 h.......ciekawe czy ze znieczuleniem bedziemy robic zeba/y.
Chce dwa na raz zrobic.
I za miesiac znowu pojade...powoli ,powoli i wszystkie beda naprawione.


Maz sie mnie zapytal czy mam jakies braki,ze ogladam takie programy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

u nas standardowo pobudka po 6 i teraz dopiero zasnęła moja rybcia ale raczej nie na długo 😉
coś nam jakby w nosku furkocze, ale psikam wodą morską i jakby nic nie ma, dziwne to
za oknem szaro, ponuro i pada, póki co nici ze spaceru, może później się rozpogodzi

czy któraś z Was stosowała kiedyś hennę do włosów? mnie to strasznie zaciekawiło, tym bardziej że nigdy nie farbowałam włosów i kusi mnie żeby spróbować z tą henną 😉
http://www.idaliablog.com/2011/11/czarna-henna-khadi-krok-po-kroku-efekty.html

no i już nie śpi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kika jak nie farbowałaś to spróbuj, ja żałuję,ze potraktowałam wlosy farbą, a nie henną, ale to było wieeeeee lat temu i głupia byłam. Mam koleżankę, która robi włosy henną, tyle,że na blond i piękne jej wychodzą.

Dzien dobry poza tym, idę jesć śniadanie
Małe zaraz się pewnie obudzi, bo pierdzi przez sen 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej
w małzenstwie lepiej 🙂 cieplejoooo 🙂
polka znowu spi, dzisiaj obudziła siętykoo drugiej na papu, a majka postawiła nas wsyztskich na nogi o 6.30 jak otwierała drzwi to przywaliła sobie w palce u nogi i był wrzask

kawa
i sprzatanie łazeinki 🙂

a tego kolesiaodkasi to bymdelikatnie mówiac sklepała, co za ciul.... a po drugie, troche nie rozumiem sytuacji,skoro sie pokłócili i on wyszedł to czemu ona była przekonana ze zniknałna zawze albo poszedł sie fiuchnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas spanko od 20 do 9 z pobudką na papu o 6, ale tylko 15-minutową z jedzeniem i przewinięciem. Gryzaki się studzą po sparzeniu, bo to to małe tak gryzie paluchy swoje, że wskazujące wydaje mi się, że są grubsze od pozostałych 😮 Nie ssie, ale gryzie. A jak poda jej się palec swój to aż boli tak mocno ściska. Ale znowu jest aniołkiem, więc chyba zęby jeszcze nie rosną.
Ja znów ząbkuję. Znów ósemka się odezwała no żesz. Muszę wyciąć te kapturki dziąsłowe nie zważając na mroczne historie, bo tyle ile już się nacierpiałam przez te rosnące ósemki to ta chwila bólu taka straszna nie będzie skoro ze świadomością, że będzie to koniec męczarni. Boli mnie aż gardło. Ciężko mi otworzyć ryj by wsadzić do gęby Ibum, więc znów będę głodować. Zrobię dziś rosół żeby chociaż sam wypić.
Acha wczoraj jadłyśmy gruchy. Matko jak jej smakowały, bardziej niż jabłuszka! I kupka śliczna z rana. Dziś spróbujemy jabłko z delikatnym bananem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
hej
w małzenstwie lepiej 🙂 cieplejoooo 🙂
polka znowu spi, dzisiaj obudziła siętykoo drugiej na papu, a majka postawiła nas wsyztskich na nogi o 6.30 jak otwierała drzwi to przywaliła sobie w palce u nogi i był wrzask

kawa
i sprzatanie łazeinki 🙂


a tego kolesiaodkasi to bymdelikatnie mówiac sklepała, co za ciul.... a po drugie, troche nie rozumiem sytuacji,skoro sie pokłócili i on wyszedł to czemu ona była przekonana ze zniknałna zawze albo poszedł sie fiuchnąć

Sztunia ona nie myślała, że poszedł na zawsze albo się fiuchnąć(piękne określenie swoją drogą 🙂). Ona nawet nie wiedziała, że on wyszedł z donu, bo siedzieli na tarasie i ona do niego coś powiedziała, a on odpyskował i wszedł do mieszkania. Martyna myślała, że poszedł do kibelka czy coś. I krzyczała Arek no chodź tu na chwilę, a że się nie odzywał to weszła do mieszkania i zobaczyła, że go nie ma. Napisała mu sms na jeden telefon, okazało się że leży w sypialni, na drugi telefon, okazało się, że leży w kuchni. Obeszła mieszkanie i portfel, zegarek i dokumenty leżały w przedpokoju na komodzie w koszyczku. Pomyślała sobie, że może poszedł po papiersoy bo coś mówił, że już nie ma. No ale nie wrócił.. Znalazł się po 30-tu godzinach jak Martyna powiedziała Jego kumplowi, że zgłasza zaginięcie na policję.
Ja bym go chyba zajebała i zrobiła tak jak Astra, musiałabym zrobić sobie od niego przerwę i ochłonąć, a jemu postawić ultimatum, że jeżeli jeszcze raz coś takiego zrobi to cześć jak czapka. Nieraz się kłócili i albo jedno albo drugie z domu wychodziło, no ale najdalej po 2 godzinach wracało.
Aaaaa nie moja sprawa. Mam to gdzieś. Ani ja ani Michał nie mamy w zwyczaju wychodzić. Z resztą tak naprawdę to my się jeszcze nigdy nie kłóciliśmy tak ostro. Jak już to przez gg albo smsmy 🙂 bo ja nie wyczułam intonacji albo on jak pisałam do Niego albo on do mnie no i sprzeczka wychodziła 🙂 🙂
Teściowa kupiła małej takiego skoczka
http://www.zyrafafa.pl/Sklep/LINDAM-SKOCZEK-NA-SZELKACH
Młoda ma taką frajdę, że jak ją wyjmuję z tego to płacze 🙂) Michał ma nagrany filmik to kiedyś wrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w sumie racja kasia niech se robiamiazgi sami :P
tu a ten skoczek dlaMańkinie za duzy,wsensiejuz ja wkładasz do niego
Polka tezma skoczka ale poki nie siadzie zacholere nie moze w nim być
tylkomy mamy takiego innego,zmilionmbajerów i na nogach, z fisher price
a o tym myslałam tylko kuźwa kolejna dziurę robić hahah

Majka usnęła idesiępomalować

a propos ,na brwi mam zapalenie mieszka wiec wygladam jakbym stoczyła walkę,na brodzie mega syf
kurwa czemu jak człwoiek idzie jutro na impre z samymi prawie chłopami których nie widziałam kilka miesiecy musze wygladac słabo,walcze z tym 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztunia na syfy żeby zatuszować podkład Revlona powinien dać radę.
Kurde ten gość masakra, kopnęłabym w dupsko aż by leciał. Nienawidzę facetów zachowujących się jak w dramatycznych telenowelach. Ja już bym mu dramat urządziła... wojenny 😎
Przyszedł mi Enfamil 2. Daje się go już tylko 3 razy na dobę, bo potem dochodzi jako osobny posiłek jeszcze kaszka gęsta, no i tak jak wcześniej przecier mięsny i przecier warzywny na pozostałe posiłki. Dajecie już żółtko jajka do posiłków tym dzidkom co skończyly 6 miesięcy? Bo mam w tej rozpisce żeby dodawać stopniowo od 7 miesiąca (połowę żółtka na początek). Jejku jak te dzieciaczki szybko rosną.
A jeszcze wcześniej pisałyście o przykrywaniu się przez dzieci. Moja tylko tak śpi w dzień z krową na twarzy, a jak krowa w praniu to z pieluchą. Szczęście nie przydusza się od tego. W nocy jak jest ciemno już sobie pyśka nie zakrywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
polka nie przykrywa sobie niczym buzi podczas spania
ona najbardziej targa rzeczy jak jest na przewijaku,pieluchy czy jakies ubrania na łebek sobie polozy a potem dostaje takiego wierzgania nóg bo nie wie co sie dzieje
ja mam podkład z la rocha,daje rade ale wieszsam fakt,ze jak jest cos waznego to chociaz jeden ale musi sie pojawic
a poza tym ja takich ciezkich mocno kryjacych podkładów nie lubie, w sumie bedzie ciemno wiec spoko ale ja na codzień uzt=ywam lekkiego YSL perfect touch takiego w pedzelku, kocham go 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Revlon nie jest ciężki właśnie i w tym sęk. Według mnie najlepszy spośród podkładów, bo nie robi maski, a drobne niedoskonałości ukrywa. U mnie też ładnie tuszuje sińce pod oczami, bo niestety mam taką urodę, że mam je zawsze, nawet jak jestem wypoczęta. Chociaż teraz to rzadko kiedy podkładu używam hehe. Tylko na wyjścia 😁 Ale wcześniej nie wyobrażałam sobie życia bez tego Revlona 🙂

Naszprycowałam się Ibumem. Małe zasnęło. Idę rosół gotować i posprzątać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kurna chatka, mała cały czas płakusia. Obie rączki do buzi pcha i przy cycusiu płacze, chyba kolejne ząbki się zbliżają 😞 biedaczyna moja mausia 😞
Ja nigdy nie używałam podkładów, tylko puder, ale skoro Lady mówisz, że dobry na sińce pod oczami to może też spróbuję, bo ja mam doły i sińce :/ taka moja narura, po mamie tak mam :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
w sumie racja kasia niech se robiamiazgi sami :P
tu a ten skoczek dlaMańkinie za duzy,wsensiejuz ja wkładasz do niego
Polka tezma skoczka ale poki nie siadzie zacholere nie moze w nim być
tylkomy mamy takiego innego,zmilionmbajerów i na nogach, z fisher price
a o tym myslałam tylko kuźwa kolejna dziurę robić hahah

Majka usnęła idesiępomalować

a propos ,na brwi mam zapalenie mieszka wiec wygladam jakbym stoczyła walkę,na brodzie mega syf
kurwa czemu jak człwoiek idzie jutro na impre z samymi prawie chłopami których nie widziałam kilka miesiecy musze wygladac słabo,walcze z tym 😠

Nie Sztunia, nie jest za duży, on jet dla dzieci niechodzących, które trzymają już główkę sztywno. Ona w nim tak fajnie hopsa, że zlać się można 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem...................zywa
Dwa zabki zrobione
Okazalo sie,ze to nie plomba w dwojce sie rozwala tylko jedynka sie ukruszyla 😮
I w 7 mala dziurka?Dentysta stwierdzila,ze dziura jak Berlin byla.Faktycznie tak musialo byc,bo tyle walila tej zaprawy 😁 😁
I kochane 220 dzisiaj wydane 😮

Ide prasowac,a Alan spac..............kurwa cyca msuze sciagnac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Revlon Colorstay - ja używam co cery tłustej i mieszanej, jest też do suchej osobno. W Douglasie kolo 7 dych kosztuje więc polecam kupować przez allegro od ludzi sprowadzających ze Stanów 😉
Kurde rosół "zrobiony", a właściwie sam się robi jak to rosół. Mam ochotę coś jeszcze przyszykować, bo nie lubię takich zwyczajnych dań. Tyle, że się nawącham i nie zjem 😞 Jaka jestem głooooooodnaaaaaa!!!!! Mam pomidorki koktajlowe i cukinię w sam raz do szaszłyczków, ale przecież nie pogryzę 😞 Może powinnam pożywić się Werki słoiczkami, w końcu to papka jest 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...