Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

Jaszminka napisał(a):
Makaron to zalecenie lekarza zeby mu podawac tak raz na dwa tygodnie male ilosci zeby sie brzuszek przyzwyczail sama nic niurozmaicam

To takie są metody leczenia skazy białkowej? "Przyzwyczajanie brzuszka"? 😮

Jaszminka przed chwilą pisałaś,ze gotujesz mu rosołek i w końcu przybral na wadze, a teraz piszesz,że je w malych ilościach raz na dwa tygodnie. Nie popadajmy w śmieszność, od odrobinki rosołku raz na dwa tygodnie nabrał tych fałdek?

Kurde, nie rozumiem takiego wchodzenia na forum i ściemniania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Makaron to zalecenie lekarza zeby mu podawac tak raz na dwa tygodnie male ilosci zeby sie brzuszek przyzwyczail sama nic niurozmaicam

To takie są metody leczenia skazy białkowej? "Przyzwyczajanie brzuszka"? 😮


rózne maja lezarze metody. ja nie kumam czegos takiego zeby takiemu dzieciakowi ze skaza dawac makaron 😞 wspołczuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
Jaszminka napisał(a):
Makaron to zalecenie lekarza zeby mu podawac tak raz na dwa tygodnie male ilosci zeby sie brzuszek przyzwyczail sama nic niurozmaicam

To takie są metody leczenia skazy białkowej? "Przyzwyczajanie brzuszka"? 😮

🤪 🤪 🤪 dobra metoda dla GŁODA:d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lady_m4ryjane napisał(a):
Jaszminka zmień lekarza, bo konowałów nie mało w tej profesji.

Po pierwsze mają nie szkodzić, a tym bardziej jeśli zajmują się dzieckiem.
Na mój nos to Jaszminka jest tym lekarzem, albo ciocie, babcie, mamy.
Współczuć dziecku, bo ciągle mu coś dolega, a ciągle mu dowalają.

No i pochwaliłam reakcję na gluten, mamy pełną pieluchę zielonej mazi...
Co robić? jak mówicie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej co do prania to ja też nie piorę w specjalnych proszkach, ale ja mam tą funkcję silver nano w pralce, antybakteryjną, vizira sensitive sypię malutko i ustawiam ekstra płukanie i opcję prania ubranek dziecięcych. Ale do płukania daję lovelę, bo się boję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli łatwo zrobiła kupę to bym dalej podała gluten i zobacz jak będzie jutro.
Ja piorę dalej w Białym Jeleniu, bo uwielbiam ten zapach, jest to już taki zapach mojego dzidziusia w połączeniu z Ziajką do kąpieli i szamponem z Musteli 🙂 Jedne jeansy ma wyprane w normalnym proszku, bo mi się zawinęły z naszymi. I jest ok, ale nie będę na razie nic zmieniać w tej kwestii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Jaszminka zmień lekarza, bo konowałów nie mało w tej profesji.

Po pierwsze mają nie szkodzić, a tym bardziej jeśli zajmują się dzieckiem.
Na mój nos to Jaszminka jest tym lekarzem, albo ciocie, babcie, mamy.
Współczuć dziecku, bo ciągle mu coś dolega, a ciągle mu dowalają.

No i pochwaliłam reakcję na gluten, mamy pełną pieluchę zielonej mazi...
Co robić? jak mówicie?


a ile czasu astra dawałas??
u nas zielona była po kaszce, jak nie dawałam kaszki to oki, po glutenie niby zołta, ale dzis ze sluzem w dwoch pieluszkach, i juz 4 kupa dzis. 😞 a duza sie drze w niebogłosy, zwariuje, staram sie nie reagowac na te jej darcie, ale i mała mi budzi, zasnac nie mzoe na chwilke bo non stop krzyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):

a ile czasu astra dawałas??
u nas zielona była po kaszce, jak nie dawałam kaszki to oki, po glutenie niby zołta, ale dzis ze sluzem w dwoch pieluszkach, i juz 4 kupa dzis. 😞 a duza sie drze w niebogłosy, zwariuje, staram sie nie reagowac na te jej darcie, ale i mała mi budzi, zasnac nie mzoe na chwilke bo non stop krzyk.

Ewcia, no własnie daję jej od dwóch dni i kupy były ok i dzisiaj rano jadła kaszkę, a wcześniej nie. Mówisz,że po kaszce może tak być? W sumie jej kaszki i kleiki rozrzedzają kupy, może rzeczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Widze ze bez zawsze co napisze to pretesje albo olewka. Dziecko ze skaza tez powinno miec czasem kontakt z bialkiem kurczaki mamy od rodziny noe chodowane na chemi. W proszku piore od dawna i jest ok a na gluten mial badania i teraz bez obaw moge mu go podawc a problemow z brzuszkiem nie ma odeszly razem z kolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo piszesz albo bzdury, albo jedziesz takimi hardcore'ami,że normalnie wzięłabym pacha i dała po dupsku Jaszminka. Tym bardziej,że Ksawery nie jest od początku bezproblemowym dzieckiem i narzekasz, a zamiast mu pomoc tylko mu szkodzisz.
Rób co chcesz, Twoje dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia napisał(a):

a ile czasu astra dawałas??
u nas zielona była po kaszce, jak nie dawałam kaszki to oki, po glutenie niby zołta, ale dzis ze sluzem w dwoch pieluszkach, i juz 4 kupa dzis. 😞 a duza sie drze w niebogłosy, zwariuje, staram sie nie reagowac na te jej darcie, ale i mała mi budzi, zasnac nie mzoe na chwilke bo non stop krzyk.

Ewcia, no własnie daję jej od dwóch dni i kupy były ok i dzisiaj rano jadła kaszkę, a wcześniej nie. Mówisz,że po kaszce może tak być? W sumie jej kaszki i kleiki rozrzedzają kupy, może rzeczywiście.

moja dzis hglutenu nei dostała, i nie bede jej dawac, a jak jadłą kaszke ze 2-3 dni to nie dosc ze nie chcaiął za bardzo to zawsze była gestsza i zielona, wiec mzoe i u ciebie po kaszce. ja odkad nie daje była pomaranczowa, zołta. wiec mysle ze kaszka...a jaka masz kaszke??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/img1242p.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2921/img1242p.jpg[/IMG][/URL]


Widać ząbki? 😜


hehe sliczna i zębolki widac. a u mojej narazie nic, nawet dziasła nie napuchniete. ale płcze cały czas dzis 😞 mzoe one albo ten sluz w kupie 😞 buuuuu zaraz sie popłacze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O olewce nie świadczy to co tu piszemy, wręcz przeciwnie. Mi po prostu szkoda dziecka.
Wkusia super. Werce, która siedzi u mnie na kolanach też się podoba 😉 Musimy się spotkać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra, widać widać 🙂 nasze bliźniaczki mają takie same uśmiechy i zębiska 🙂
Ej a jaki kleik jest najlepszy? Dajecie dzidziom na noc? Cycki przede wszystkim dajecie? Ile tego i jak? 🙂 od kiedy mogę zacząć dawać?
Kupiłam se kurtke czerwoną zajebista 🙂 i zostwaiłam w szmateksie 150 zł i wyszłam z dwiema wielkimi torbami ciuszków, już się piorą 🙂
Ciekawe gdzie je włożę? 🙂) muszę oodać te już za małe rzeczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka nie komentuje... robisz krzywdę dziecku, bez obrazy Twoja mama chyba po medycynie nie jest.
A pro po proszku, od miesiąca używam vizir sensitive i podwójne płukanie włączam. Za długo nie ma co używać tych delikatnych, bo potem dzieci są bardziej podatne na alergię.
A zresztą dziecko chyba i tak ma kontakt z naszymi ubraniami, pościelą itp. pranymi w normalnych proszkach. 🙃
Sztunia i Leliva co potrzebowałyście, żeby dostać becikowe? Mąż ze śląska i tam będzie wybierał.
Wikusia słodziusia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś wyrodną matką tylko polegasz za bardzo na złych autorytetach w tej kwestii. Dziecko ze skazą białkową niełatwo jest żywić i co z tego, że ktoś wychował nawet piątkę dzieci, jeśli żadne z nich nie miało takiej alergii. Tu trzeba poczytać trochę książek, pochodzić do kilku różnych lekarzy, bo na lekarzach też nie można całkiem polegać w dzisiejszych czasach. Takie przyzwyczajanie brzucha do alergenu może i ma sens, ale na pewno dużo później, a nie w tym wieku. Ze skazy dużo ludzi wyrasta.
Ty jesteś matką i powinnaś się kierować tylko i wyłącznie dobrem swojego dziecka, posłuchać trochę swojej intuicji, a nie gadania tych niby "doświadczonych".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka napisał(a):
Astra pranie robie dokladnie tak jak ty tylko inny plyn dolukania po ak pisze ze radze sie lekarza too to robie zreszta moa mama ma 39 lat prawie i male dzieci wiec tez duzo wie. Ale po co ja to pisze skoro waszym zdaniem jestem wyrodna matka

Hmm może nie wyrodna, jak bardzo nieodpowiedzialna. Hmm robisz to specjalnie? Nieraz Cię krytykowałyśmy, a Ty dalej przyznajesz się do tych eksperymentów kulinarnych. Chyba, żeby nas podburzyć. Daj mi numer do swojego lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/692/img1242p.jpg/][IMG]http://img692.imageshack.us/img692/2921/img1242p.jpg[/IMG][/URL]


Widać ząbki? 😜

ladną mamy synową z hubusiem aż papisko mu się śmieje
kochaaaam ją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...