Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Jaszminka napisał(a):
Nie rozumiem po co numer do pediatry malego??? Ten lekarz jest uwazany za nalepszego w przychodni w ktorej jestesmy zapisani a co do numeru sama nie mam bez posrednio do lekarza raz w tygodniu chodze po recepte na mleko wiec gdy mam potrzeba to pytam

ja mam prywatny numerdo niego adres wszystko bo jak nie daj bóg w nocy mi dziecko zachoruje to go wzywam bo jeździ więc numer tutaj akurat powinnaś mieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale goraco.................
To ja chyba jakas zacofana jestem z wprowadzaniem jedzonka Alanowi................ 😮
Mamy problem z marchewka.....jak tylko ja zje to marudny jest.I teraz problem czy to marchew czy zębole 🥴
Stawiam bardziej na marchew 😠

Nikos w domu 🙂
Idziemy na 17.20 do Koscioła

3 pralka sie pierze..........

Obraz Alana:
prawa reka w buzi...........odgłos mlaskania 🤪 🤪
lewa reka bawi sie noga.................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaszminka,cisnie mi sie cos na usta, ale sobie daruje
mam dzidzie na kolanach i ciezko mi pisac 😜


mulant to jaki hubercik ma rozmiar buta przy takim rozmiarze ciuchów, skoro jaszminkowt ksawcio nosi ciuchy jak moja wiki, a rozmiar buta ma jak ponad roczne dziecko, 19 ? (wiki ma dziesiątkę...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kupilam drzewka 🙂
Maje wyjełam na spiocha zauta, trzymam jąna kolanach a ta mnie olała
pytam się ocochodzi ?
moze to przedszkole amozeto kolejny regres
coś misię wydajeżekolejna fala buntu nadchodzibojest okropna z dnia na dzieńcoraz gorsza
a jasobie biecałamniekrzyczeć

jaszminki komentowac nie bede, nie wiem czy cały obraz sytuacji przedstawiła bo na ten moment jak dla mnie tz jest troszke nieodpowiedzialny

oj ewcia ewcia w nas siła z tymi przedszkolakami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
och, moja starsza sie uspokoiła, pzreprosiła za krzyki i bicie, i powiedziała "mamo ja Ciebie kocham". nio i ustalone ze w czwartek idzie do pzredszkola z lezakowaniem 🙂 tylko mam pania poprosic zeby lezaly obok siebie z Gabrysia, bo ją tez kocha, ona tez sie tak łądnie usmiecha. a pytam sie co z Polą?? z pola sie nie bawiła, bo ma teraz ta ulubiona gabrysie 🙂 pierwsze kolezanki, hmmm 🙂
A igusia w koncu spi, niech pzrespi sie bo maruda nie z tej ziemi i nie wiem czy te zeby czy cos jej ewidentnie zaszkodziło, ze z d.... tak leci.

Sztunia, ja sie bardzo boje tego dnia ze spaniem, bo martwie sie czy sie zsika czy nie. niby to 1,5h z przebieraniem razem, wiec nie powinna, ale jak sie zsika to sie na maksa zrazi pewnie. i nie wiem co... ale zawsze musi byc ten pierwsyz raz.
a u Cibeie sztunia maja spi od razu w pzredszkolu?? ile tam dzieci w grupie?? u mojej 19 i 5 pan, bo jest integracyjne, z dziecmi niepełnosprawnymi, ale ja jak odbierałam ani jednego nie zauwazyłam. moze rózne uposledzenia, widac na pierwszy rzut oka dzieci z downem, a takich nie widziłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka napisał(a):
Astra nie krepuj sie ja wiem najlepiej co szkodzim mojemu dziecku a co nie maly jest zdrowy silny rozwija sie nawet szybciej niz powinien i napewno nie robie mu krzywdy on jest dla mnie najwazniejszy i dbam o niego najlepiej jak potrafie!

Nie krzycz.
Idź gotuj rosół, albo zrób taki z paczki, niech się brzuszek przyzwyczaja 🤪
Tylko nie dziel się tu wrażeniami, bo jakoś się wczuwam za bardzo 😎

Miał być spacer, ale w trakcie picia mleka usnęła i na śpiku dokończyła, niech śpi....Synuś sprząta u siebie sajgon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema 😞 Wyrodna to ja jestem, bo was olewam i nie wchodzę, przepraszam:P Ale to wszystko przez to,że kompa mam w pokoju mamy i trochę zachodu ze wchodzeniem. Ale za to na FB jestem 100 razy dziennie bo mi szybko chodzi w telefonie:P

Nie jestem do końca wtajemniczona co tam Jaszminka robi, wyczytałam że coś gotuje no ale nie wypowiadam się bo żem nie w temacie.

Kurcze w ogole jestem nie w temacie 😞

Wasze dzidki mają zęby a Fifi 0. Idąąąą ale jeszcze ich nie ma... ciągle jak tam patrze mu w buzię myślę sobie: już w tym tygodniu wyjdzie ząbek, ale tak se mowię już od miesiąca ponad hehe 😁

Fifi bardzo cierpi, baaardzo 😞 jest marudny do granic niewytrzymałości 😞 do tego wszystkiego, do tego bolu związanego z ząbkami doszły pleśniawki:/ no co to za chujstwo jest to aż mi się płakać chce. Smaruję aphtinem, ale on jest od 1 roku życia. Lekarka powiedziała,że mogę max 3 dni, a jeśli nie zejdą to mam się zjawić. No fakt, jest lepiej dużo ale dzioś trzeci dzień:/ a tam w buzi trochę jest. Kilka osob powiedziało mi że na pleśniawy najlepszy stary babciny sposob, wytrzeć jęzor obsikaną jego pieluchą tetrową. No ale mam opory, przecież no bleeee:/ dziś wieczorem ostatni raz wypędzluję go aphtinem, a jak nie znikną całkowicie jutro to nie wiem, do lekarza . Bo do tej pieluchy mam opory.

Fifi wszystko brał do buzi mimo żeśmy mu zabraniali i pilnowali ale jak widać to nie wystarczy.

A po kaszce bananowej z nestle a czerwone chrostyy, więc dostaje brzoskwiniową i nie codziennie, bo zauważyłam że jak dawałam mu kaszkę codziennie albo co drugi dzień to nie umiał zrobić kupki, więc teraz dostaje raz, 2 razy w tyg.

Śniła mi się Izunia, że przyjechałam do niej 🤪 kurde, chciałabym was poznać na serio wszystkie, ciekawe co z was za kobitki 🤪
No, to by było na tyle.

Sorry,że taka mało aktywna jestem, ale jestem z wami , przy was, w was, w wokoł was:P:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszminka...to była ironia, albo bliżej - sarkazm 🙃

obdarzona, z tą pieluchą to naprawdę działa. Ja to mówię,ze jakby dorosłemu kazali swoimi szczochami gębę płukać to jest obleśne, bo wiadomo, ale taki mały człowieczek, nowiusieńki, on takich obrzydliwości w moczu nie ma, dzidziusie są czyściutkie 😉 też bym pewnie miała opory, ale lepiej przetrzeć buzię jego moczem niż patrzeć jak cierpi maleństwo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaszminka dowiem się jutro o niej i szczerze jak lekarka poważnie takie receptury podaje to idź do innej. Mamy też do końca nie słuchaj. Mimo, że ma małe dzieci jest tej starszej już daty, kiedy to myło się dzieci gazikami i przede wszystkim nie ma wykształcenia tylko sugeruje się plotkami. Słuchaj nas 🙃 Nie no żart. Może i Ksawery teraz się rozwija dobrze, ale ile razy pisałaś jak to płacze i już nie dajesz sobie rady zwalając na ząbki, a może rzeczywiście mu coś zaszkodziło. Nawet jak teraz czuje się dobrze może później mieć alergie, problemy z układem trawiennym, wydalniczym itd. Twój wybór, ale jak masz zamiar eksperymentować to nie chce tego czytać. Może i chcesz dla niego dobrze, ale trochę chyba nie dorosłaś do tego.
A pro po mam, moja jest młoda, piękna, mega modna, chodzi np. w dżinsach rurkach i 12 cm szpilach, ale jej się nie słucham w wielu kwestiach, bo jest ze starej szkoły.
To tyle w tym temacie.
Obdarzona je też jestem w Tobie 😘 🙃 Zaglądaj częściej! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello, jak juz Jaszmince nic nie mówie, ale popieram Gulcia w popzrednim poscie i tez nie chce tego czytac, bo sie w głowie pzrewraca. czasami czytam i mysle ze to chyba jakiś zart na potzreby forum... i zaraz mi sie Love przypomina... hehe

u nas błogi spokój...matko ale dziwnie, zuzia juz o 20:30 umyta ogladała 10min bajki, ja zachodze o 21 a ona spi w najlepsze, bez wołania o "powianie kołderki" (tzn rozpostarcie jej równiutko na łóżku), cisza cisza, błoga cisza... Igusia tez po sapcerku spi, ale była fajna pogoda, a myslałam ze chłodno i juz jej butki adidaski takie małe po zuzi załozyłam...
męzu na basenie się relaksuje... jutro ja z sasiadka. ciekawe ile ejszcze pamietam z piątku 🙂 hihi

obdarzona fajnie ze zajrzałas, i nie martw sie, nasza Iguska tez zębów nie ma. orzechów nie musi gryźć wiec nie ubolewam strasznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...