Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
No właśnie u jakiejś połowy ząbki są, może u większej. 😁
Ewcia dokładnie! Właśnie pisałam o tym podburzaniu. Po prostu unikałabym tematów, które już kiedyś były komentowane ostro. Tak w ogóle pozdro Love, ucałuj bliźniaki!


nio nie ma chyba moja Iguska, wercia Lady, fifi obdarzonej, które jeszcze nie ma?? a gulek Twoja ma ząbki bo juz nie nadazam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
No właśnie u jakiejś połowy ząbki są, może u większej. 😁
Ewcia dokładnie! Właśnie pisałam o tym podburzaniu. Po prostu unikałabym tematów, które już kiedyś były komentowane ostro. Tak w ogóle pozdro Love, ucałuj bliźniaki!


nio nie ma chyba moja Iguska, wercia Lady, fifi obdarzonej, które jeszcze nie ma?? a gulek Twoja ma ząbki bo juz nie nadazam 🙂

Nie ma 😉 Drugi miesiąc ma spuchnięte dolne dziąsła i nic. Miały już wychodzić zdaniem lekarki i nic 😜 Ślini się strasznie i rzuca na wszystko, ale to już dłuższy czas. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ide spac mamuski
a Wy co zebole liczycie 😁 😁

suszy mnie 😆
aaa....maz dzisiaj zabek opił i cos dziwnie gadal przez tel. 🤪
juz tesknie za tym czubkiem...............a tyle nerwow mnie kosztowal jego urlop w domu....i tak go kocham ☺️
ide do mojego pustego łóżka 😞

DOBRANOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
No właśnie u jakiejś połowy ząbki są, może u większej. 😁
Ewcia dokładnie! Właśnie pisałam o tym podburzaniu. Po prostu unikałabym tematów, które już kiedyś były komentowane ostro. Tak w ogóle pozdro Love, ucałuj bliźniaki!


nio nie ma chyba moja Iguska, wercia Lady, fifi obdarzonej, które jeszcze nie ma?? a gulek Twoja ma ząbki bo juz nie nadazam 🙂

Nie ma 😉 Drugi miesiąc ma spuchnięte dolne dziąsła i nic. Miały już wychodzić zdaniem lekarki i nic 😜 Ślini się strasznie i rzuca na wszystko, ale to już dłuższy czas. 😉


wlasnie juz mialam ostatnio napisac,ze Alan ma normalne dziasla....tylko biale bylo widac i przed przebiciem sie zebola pekło dziąsło
ja juz na cycku czuje zabka 😠gryzie mnie cwaniak na koniec picia-a i tak go kocham 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
ggulek napisał(a):
ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
No właśnie u jakiejś połowy ząbki są, może u większej. 😁
Ewcia dokładnie! Właśnie pisałam o tym podburzaniu. Po prostu unikałabym tematów, które już kiedyś były komentowane ostro. Tak w ogóle pozdro Love, ucałuj bliźniaki!


nio nie ma chyba moja Iguska, wercia Lady, fifi obdarzonej, które jeszcze nie ma?? a gulek Twoja ma ząbki bo juz nie nadazam 🙂

Nie ma 😉 Drugi miesiąc ma spuchnięte dolne dziąsła i nic. Miały już wychodzić zdaniem lekarki i nic 😜 Ślini się strasznie i rzuca na wszystko, ale to już dłuższy czas. 😉


wlasnie juz mialam ostatnio napisac,ze Alan ma normalne dziasla....tylko biale bylo widac i przed przebiciem sie zebola pekło dziąsło
ja juz na cycku czuje zabka 😠gryzie mnie cwaniak na koniec picia-a i tak go kocham 😉

Izunia witaj w klubie pogryzionych cycków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no moja ma normalne tez, nie spuchniete i lekarka mówiła ze nic sie na zeby nie zapowiada. ale sprawdzam co jakis czas. moze, a nóz widelec, a po dzisiejszym amrudnym dniu to wszytskiego sie mozna spodziewac. nic dzis nie dałam innego do jedzonka i glutenu tez nie wiec zobaczymy co bedzie jutro z niunia. ok 17 zasneła i spała w koncu z 1,5h, a tak to po 15-30min tylko. i taka maruda ze szok. maz sie smieje ze za zuzia teskni, bo to tak sie nasiliło jak poszła zuza do pzredszkola.
a wiecie co?? Zuzia po 2 dniach pzredszkola narzekała dzis przy kąpieli ze ją cipka boli 😞 kurde... cos załapała w tych malusich kibelkach czy jak??

lece spac, bo jutro znów pobudka o 6:30 na strojenie Zuzy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Haloooo 🙂 Śpią wszystkie porządne Mamusie 🙂

Jaszminko kochana, ja nie będę Cię tutaj pouczać ani doradzać, wierze że chcesz dla Ksawcia jak najlepiej ale też nie denerwuj się tak na ewentualne uwagi bo każda z nas stara się być troskliwa mamą i sama po sobie widzę jak w temacie dzieci stałam się bardzo wyczulona. I jak napisała Lady - kieruj się przede wszystkim intuicją a nie zawsze słuchaj rad innych, niby bardziej doświadczonych. Fakt, że my tu nie jesteśmy wszechwiedzące ale czasem warto zwrócić na coś większą uwagę.
A w ramach ciekawostki, siostra ma swego czasu też trafiła na jakieś forum w celu pozyskania informacji i trafiła na wypowiedź jakiejś mamy, która jako lek przeciwgorączkowy dla niemowlaka polecała aspirynę.. Podejrzewam, że nieźle ją inne zrugały. Ale to tak na boku, nie porównuje jej do Jaszminki :P

U nas też tych zęboli nie było i nie było, ja już wcześniej myślałam że idą a tu dupa. Az któregoś pięknego dnia wylazło wszystko, napuchły dziąsła, zaczął się marud, wpychanie wszystkiego po migdałki i pojawiły sie dwa rowy, z których patrzą na mnie maleńkie białe ząbki :] Mógłby mieć zęby po Karolu, równiutkie, silne i zdrowe 🙂

Iza już zaczynam kminić pomysły na seszyn 😁

Mykam zaraz spać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Haloooo 🙂 Śpią wszystkie porządne Mamusie 🙂

Jaszminko kochana, ja nie będę Cię tutaj pouczać ani doradzać, wierze że chcesz dla Ksawcia jak najlepiej ale też nie denerwuj się tak na ewentualne uwagi bo każda z nas stara się być troskliwa mamą i sama po sobie widzę jak w temacie dzieci stałam się bardzo wyczulona. I jak napisała Lady - kieruj się przede wszystkim intuicją a nie zawsze słuchaj rad innych, niby bardziej doświadczonych. Fakt, że my tu nie jesteśmy wszechwiedzące ale czasem warto zwrócić na coś większą uwagę.
A w ramach ciekawostki, siostra ma swego czasu też trafiła na jakieś forum w celu pozyskania informacji i trafiła na wypowiedź jakiejś mamy, która jako lek przeciwgorączkowy dla niemowlaka polecała aspirynę.. Podejrzewam, że nieźle ją inne zrugały. Ale to tak na boku, nie porównuje jej do Jaszminki :P

U nas też tych zęboli nie było i nie było, ja już wcześniej myślałam że idą a tu dupa. Az któregoś pięknego dnia wylazło wszystko, napuchły dziąsła, zaczął się marud, wpychanie wszystkiego po migdałki i pojawiły sie dwa rowy, z których patrzą na mnie maleńkie białe ząbki :] Mógłby mieć zęby po Karolu, równiutkie, silne i zdrowe 🙂

Iza już zaczynam kminić pomysły na seszyn 😁

Mykam zaraz spać :P



juz sie ciesze 🙂
ja jestem otwarta na wszystko.........
serio daj znac jak bedziesz miala ochote nam popstrykac zdjecia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, dzis Zuzia poszła z płaczem do przedszkola. wczoraj na wieczór spiewała: "witaj Zuzia, witaj Zuzia, jak sie masz?? jak sie masz?? wszyscy Cię witamy, wszyscy cię kochamy, bądż wsrod nas!!" az mi sie ryczec chciało, jak tam fajnie musi byc. robia wszystko zeby dzieciom było miło i jak w domku. a dzis rano tylko do nas do łózka przyszła powiedziałą ze nie chce do pzredszkola z lezakowaniem, a to dopiero jutro miało byc. i jak wychodzili to sie rozpłakała, i potem w budynku pzredszkola od samych drzwi 😞 och... az sie serce kraje 😞 nio ale co zrobic, musi. a najgorsze ze widzi ze ja w domku z Iga zostaje, nie moge powiedziec ze nikogo nie bedzie w domku wiec musisz isc.
ale z tego co maz mówił wszyscy tam płacza 😞 brrrr
jutro idzie ze spaniem, strach sie bac...
pije kawe i bede wybierac zdjecia do wywołania bo mamy voucher do 20 wrzesnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
No właśnie u jakiejś połowy ząbki są, może u większej. 😁
Ewcia dokładnie! Właśnie pisałam o tym podburzaniu. Po prostu unikałabym tematów, które już kiedyś były komentowane ostro. Tak w ogóle pozdro Love, ucałuj bliźniaki!


nio nie ma chyba moja Iguska, wercia Lady, fifi obdarzonej, które jeszcze nie ma?? a gulek Twoja ma ząbki bo juz nie nadazam 🙂


Moja też nadal bezzębna, a najstarsza. Nie martwię się tym, ale czekam już niecierpliwie, bo z chęcią juz bym jej dała jakieś mniej rozdrobnione papu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
wychodzi nam druga dolna jedynka 😲

jemy jablko ze slodka marchewka
lepiej wchodzi 🙂

Zuzia dzielna da rade
u nas przez tydzien tak bylo


kolejne ząbki 🙂 fajnie, niedługo beda chrupac chlebek 🙂
a zuzia?? do tej pory było oki, ale teraz moze załapała co sie swieci i ze z mama/babcia juz nie bedzie siedziec. wierze ze sie szybko przywyczai, bo nie chce patzrec jak cierpi. ale w sumie to normalne, to dla niej bardzo trudna sytuacja 😞 och
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
ewcia napisał(a):
ggulek napisał(a):
No właśnie u jakiejś połowy ząbki są, może u większej. 😁
Ewcia dokładnie! Właśnie pisałam o tym podburzaniu. Po prostu unikałabym tematów, które już kiedyś były komentowane ostro. Tak w ogóle pozdro Love, ucałuj bliźniaki!


nio nie ma chyba moja Iguska, wercia Lady, fifi obdarzonej, które jeszcze nie ma?? a gulek Twoja ma ząbki bo juz nie nadazam 🙂


Moja też nadal bezzębna, a najstarsza. Nie martwię się tym, ale czekam już niecierpliwie, bo z chęcią juz bym jej dała jakieś mniej rozdrobnione papu.

pózniej nie znaczy gorzej. u mnie zuzia dostała ząbka tydzien pzred skonczeniem 7 miesiaca, wiec tak i u Igi wypatrywac bede. zobaczymy. nie ma sie co spinac, bo ząbki to zaden wyznacznik rozwoju pzreciez. jak bedzie miec rok i nie bedzie widac ząbka to juz troche gorzej ale i tak sie zdarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gluten: podejście 4.

Lekarka poradziła, że może jej ta kaszka manna nie podchodzi i mam spróbować do jedzenia wkruszyć trochę herbatnika. Dostała dzis parę łyżeczek deserku z hippa jabłko, banan z herbatnikiem. Zobaczymy co to będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Któraś wczoraj pytała co jest potrzebne do becikowego. Ja zanosiłam skrócony akt urodzenia, ksero dowodu i wniosek. Wniosek z konkretnego urzędu, bo jak wydrukowałam przykładowy z internetu, to mi go nie chciała przyjąć, pomimo że dokładnie te same dane tam były, tylko inna szata graficzna:/ Chyba tyle, nie pamiętam żeby coś jeszcze chcieli od nas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

moja też jeszcze nie ma żadnego ząbka 😉

jeden dzień mnie nie było i proszę ile czytania 😉
spóźnione życzonka dla Maniutka:*
Jasio ślicznyyyyyy, fotki przepiękne
buziole dla przedszkolaków i ich dzielnych Mam 🙂

my dziś do lekarza z wynikami, póki co trzeba się dobudzić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
leliva napisał(a):
Gluten: podejście 4.

Lekarka poradziła, że może jej ta kaszka manna nie podchodzi i mam spróbować do jedzenia wkruszyć trochę herbatnika. Dostała dzis parę łyżeczek deserku z hippa jabłko, banan z herbatnikiem. Zobaczymy co to będzie.


a u was leliva były zaparcia tylko po tym glutenie tak??
bo u mnie kaszka zwykła bez glutenu zatwardza troche i ejst zielona kupa. a jak gluten dam do zupki czy owoców to jest ok. tylko miała kupke ze sluzem wczoraj i tak mysle czy to nie po tym, tylko juz 2 dni nie dawałam glutenu. mzoe miec takie działanie opóznione czy cos innego zaszkodziło?? u was były jakies sluzy??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):
leliva napisał(a):
Gluten: podejście 4.

Lekarka poradziła, że może jej ta kaszka manna nie podchodzi i mam spróbować do jedzenia wkruszyć trochę herbatnika. Dostała dzis parę łyżeczek deserku z hippa jabłko, banan z herbatnikiem. Zobaczymy co to będzie.


a u was leliva były zaparcia tylko po tym glutenie tak??
bo u mnie kaszka zwykła bez glutenu zatwardza troche i ejst zielona kupa. a jak gluten dam do zupki czy owoców to jest ok. tylko miała kupke ze sluzem wczoraj i tak mysle czy to nie po tym, tylko juz 2 dni nie dawałam glutenu. mzoe miec takie działanie opóznione czy cos innego zaszkodziło?? u was były jakies sluzy??


Były zaparcia, mała się strasznie męczyła. Po zwykłej kasze tego problemu nie ma. Tylko zwykłą kaszkę mam z bobovity, a tą z glutenem z Nestle - może w tym jest problem. Ale z bobovity nie umiałam jej nigdzie dostać.
Nie mam pojęcia, czy gluten może być taką bombą z opóźnionym zapłonem. Raczej oczekiwałabym problemów podczas podawania, nie po odstawieniu, ale może Igusia wolniej reaguje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej.
U nas nocka piękna. Spanie od 20 do 4.30 i później do 6. Ale nie zmienia to faktu, że moje dziecko jest coraz bardziej niegrzeczne. Jak ją wkładam do spacerówki to aż się wygina i zaczyna się zanosić 😮 w domu też 10-ciu minut nie poleży w jednym miejscu.
W poniedziałek dostała 2 łyżeczki marchewki, była piękna kupa, wczoraj 3 łyżeczki i dzisiaj ogromna piękna kupa, więc dzisiaj dostanie 4 łyżeczki, skubaniec mały jak dzioba szeroko otwiera jak widzi zbliżającą się łyżeczkę 🙂 z glutenem się na razie wstrzymam. Ej a jak tak ładnie przyjmuje brzuszek tą marchewkę to kuedy zamiast
marchewki mogę jej podawać jakąś zupkę?
Bo jabłuszko wdrożę może dzisiaj na deserek, przed kąpielą.
Pogoda dupna. Siedzenie w domu dzisiaj. O 16 ortopeda, dostanę skierowanie na rezonans. Już chcę iść na jakieś zabiegi bo z dnia na dzień coraz bardziej połamana się podnoszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...