Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Nie daję juz kaszki, tylko po prostu dodaję łyżeczkę tej z glutenem do słoiczka i jemy. I z kupą jest ok.


niom, to tak jak ja. choc ja wczoraj spróbowałam ta z bobovity waniliowa i kupa była lepsza, nie gesta, ale tez troche zielonkowata. wiec tez chyba odstawie. Igusia chetnie je owocki i zupki, nawte chyba zupki chetniej. tylko ze jak ja wracam do roboty to by sie na jedno danie ta kaszka przydała (kaszka, owoce, zupka) i mama wraca i jzu tylko cyc. nio spróbuje za tydzien czy jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja postanowiłam tez odczekać, skoro jej nie służy, nic na siłę

Mam kawę i białą czekoladę na śniadanie...bo mam brzyda. Złapała się kolejna mysz, tym razem w korytarzu 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Ja postanowiłam tez odczekać, skoro jej nie służy, nic na siłę

Mam kawę i białą czekoladę na śniadanie...bo mam brzyda. Złapała się kolejna mysz, tym razem w korytarzu 😠


o fuj.... ale astra odkryj w tym pozytyw, skoro masz brzyda to moze one odstrasza tych waszych wrogów co to chca zabrac wam połowe domu. moze one dlatego sie teraz pojawiły by wykurzyc tamtych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Od szóstej na nogach, bo Ula tak wstała. Śniadanie zjedzone, kawa wypita, mąż odprawiony do pracy, dzieciak śpi - chwila luzu 🙂

Kupka po herbatniku póki co normalna, oby tym razem było dobrze.

Dziś szczepienie wzw...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):


o fuj.... ale astra odkryj w tym pozytyw, skoro masz brzyda to moze one odstrasza tych waszych wrogów co to chca zabrac wam połowe domu. moze one dlatego sie teraz pojawiły by wykurzyc tamtych 🙂

One się co rok pojawiają na jesień, po żniwach walą do domów stadami, dwie się złapały, a jest jeszcze jedna w kotłowni 😠 ale tam to kocicę muszę wpuścić, to ją upoluje. Nienawidzę łapek na myszy i potem tego widoku 🤢 🙃
Włażą,bo Bartek nie zamyka drzwi, wychodzi i zawsze zostawi uchylone, a one się pakują jak do siebie.
Tamtych to nic nie odstraszy, są, urządzają po swojemu ten rozpiździel, a co z tym zrobią to Bóg jeden raczy wiedzieć, raczej tu nie zamieszkają. Okna wstawili haha białe, bo nasze są ciemne, muszą się odróżniać idioci 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobryyyy 🙂

Ale bania, mój Karolko dzis w nocy był taki słodki, że jak wróci z pracy to Go ucałuje :P Kładę się spać a ten jak się na mnie nie rzuci przepasając łapą, bełkocze coś pod nosem, obmacuje łózko za moimi plecami, ja w szoku pytam - co się dzieje, o co Ci chodzi?
- Żebyś nie spadła...
Ooooj ☺️
No i tak musiałam leżeć dobre 10 minut wciśnięta okiem w jego brodę drapacczkę 🙂 Bo przecież On mnie trzyma 🙂 Dziś oczywiście tego nie pamięta.

My dzisiaj też na szczepienie więc Lelivo,łączę się w bólu 😁
A zębol drapie skubanyyyy, ale nie gryzie mnie w suty 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia napisał(a):


o fuj.... ale astra odkryj w tym pozytyw, skoro masz brzyda to moze one odstrasza tych waszych wrogów co to chca zabrac wam połowe domu. moze one dlatego sie teraz pojawiły by wykurzyc tamtych 🙂

One się co rok pojawiają na jesień, po żniwach walą do domów stadami, dwie się złapały, a jest jeszcze jedna w kotłowni 😠 ale tam to kocicę muszę wpuścić, to ją upoluje. Nienawidzę łapek na myszy i potem tego widoku 🤢 🙃
Włażą,bo Bartek nie zamyka drzwi, wychodzi i zawsze zostawi uchylone, a one się pakują jak do siebie.
Tamtych to nic nie odstraszy, są, urządzają po swojemu ten rozpiździel, a co z tym zrobią to Bóg jeden raczy wiedzieć, raczej tu nie zamieszkają. Okna wstawili haha białe, bo nasze są ciemne, muszą się odróżniać idioci 🙃


to oni sie tam wprowadzaja czy co??
a wy okna zabraliscie?? i co z nimi zrobiliscie??
o kurde to nieźle sie z nimi macie.
a myszy to chyba norma, one jak zimniej to uciekaja do domku, wiem jak u meza brata na wsi. ja na sam widok tych łapek to mi juz niedobrze, ale myszy nie widziałam jeszcze, hehe mieszczanka ze mnie pełną geba, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewcia napisał(a):

to oni sie tam wprowadzaja czy co??
a wy okna zabraliscie?? i co z nimi zrobiliscie??
o kurde to nieźle sie z nimi macie.
a myszy to chyba norma, one jak zimniej to uciekaja do domku, wiem jak u meza brata na wsi. ja na sam widok tych łapek to mi juz niedobrze, ale myszy nie widziałam jeszcze, hehe mieszczanka ze mnie pełną geba, hehe

A co ja jestem Ewcia, święty Mikołaj,żeby dziadostwu prezenty robić? 😁
a jak chcesz myszkę zobaczyć, to zapraszam 😁 ja też całe życie myszy nie widziałam, bo się w mieście na piętrze mieszkało to tak nie wchodziły, a teraz mam pod dostatkiem wszelkiego zwierzyńca 😁
A mówiłam Wam o łasiczkach? To są boskie stworzenia hehe mieszkają gdzieś u nas na podwórku i wychodzą sobie na kostkę, wygrzewają się normalnie jak surykatki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny, przepraszam, że przeszkadzam, ale może któraś potrzebowała kombinezon na zimę firmy H&M w rozmiarze 80 http://imageshack.us/photo/my-images/210/p9050999.jpg/

Zamieściłam info. w dziale "sprzedam", ale tam prawie nikt nie zagląda 😉

Pozdrawiam 🙂

kombinezon już sprzedany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry
sama z siebie obudziłam sieo 6.30 ijakoś lezalam i rozmyslałam,
a Majka o 7 wstała Pola chwilępóxniej 🙂
wkurzam sie bo Pola czesciej się budzi, nawet i 4 razy, moze to chwilowe mam nadzieje 🙂

rzedszkole spoko,nawet szła dzielnie sama,i nie marudziła, i standard jak weszła do sali to chwyt spodni i żebm została,no ale buzi buzi,płacz,a jak drzi zamnkełam to nie płakała już 🙂
z dnia na dzien jest corazlepiej no i jak się wyspała w przedszkolu to o wiele fajniejsza była 🙂

no i dzis sie mnie pyta co ja bede robic, to jej mówie że sprzatac wpiwnicy bede, a ona ok, zobacze jak wróce z przedszkola jak posprzatałaś 🙂 a wiec mam motywacje, bo jak nam powiedzieli w przedszkolu, jesli mówisz cos dziecku to musi tak być, wtedy budujesz swoj autorytet i zaufanie 🙂 no to nie lipy 🙂

astra ja tez czekam na myszy, ja mieszkam w polach i też wpadaja donas bo ciepełko w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
ewcia napisał(a):

to oni sie tam wprowadzaja czy co??
a wy okna zabraliscie?? i co z nimi zrobiliscie??
o kurde to nieźle sie z nimi macie.
a myszy to chyba norma, one jak zimniej to uciekaja do domku, wiem jak u meza brata na wsi. ja na sam widok tych łapek to mi juz niedobrze, ale myszy nie widziałam jeszcze, hehe mieszczanka ze mnie pełną geba, hehe

A co ja jestem Ewcia, święty Mikołaj,żeby dziadostwu prezenty robić? 😁
a jak chcesz myszkę zobaczyć, to zapraszam 😁 ja też całe życie myszy nie widziałam, bo się w mieście na piętrze mieszkało to tak nie wchodziły, a teraz mam pod dostatkiem wszelkiego zwierzyńca 😁
A mówiłam Wam o łasiczkach? To są boskie stworzenia hehe mieszkają gdzieś u nas na podwórku i wychodzą sobie na kostkę, wygrzewają się normalnie jak surykatki 😁


hehe fajne
nio a z oknami to pewnie, tylko to tyle zachodu i co?? ktos wam to demontował?? czy sami wyrywaliscie?? i gdzies one sie wam przydadza?? np jakby tamtym sie cos odmieniło czy cos, ze bedzie mozna je wstawic wtedy znów?? czy juz na smieci??
sorki ze sie tak dopytuje, pewnie to niełatwy temat dla was, kupe kasy wwaliliscie zeby doprowadzic do porzadku a teraz nawet okna ztreba było wyjmowac. 😞 smutne to, ale dziady pierdzielone, takich to zywcem spalic, zeby tylko uprzykrzyc zycie komus 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
dzień dobry
sama z siebie obudziłam sieo 6.30 ijakoś lezalam i rozmyslałam,
a Majka o 7 wstała Pola chwilępóxniej 🙂
wkurzam sie bo Pola czesciej się budzi, nawet i 4 razy, moze to chwilowe mam nadzieje 🙂

rzedszkole spoko,nawet szła dzielnie sama,i nie marudziła, i standard jak weszła do sali to chwyt spodni i żebm została,no ale buzi buzi,płacz,a jak drzi zamnkełam to nie płakała już 🙂
z dnia na dzien jest corazlepiej no i jak się wyspała w przedszkolu to o wiele fajniejsza była 🙂

no i dzis sie mnie pyta co ja bede robic, to jej mówie że sprzatac wpiwnicy bede, a ona ok, zobacze jak wróce z przedszkola jak posprzatałaś 🙂 a wiec mam motywacje, bo jak nam powiedzieli w przedszkolu, jesli mówisz cos dziecku to musi tak być, wtedy budujesz swoj autorytet i zaufanie 🙂 no to nie lipy 🙂

astra ja tez czekam na myszy, ja mieszkam w polach i też wpadaja donas bo ciepełko w domku 🙂


nio to fajnie sztunia ze juz coraz lepiej. nasza dzis tez w sumie lepiej, ale zobaczymy ajk bedie ze spaniem. u mnie w nocy Iga sie kreciła ok północy, ale nie brałam na karmienie zeby jej nie wytracic ze snu, ona tak z 6h to przespi, ale te pierwsze, jak zasnie ok 21. a potem jak juz nakarmie np o [północy to potrafi co 2h sie budzic. nio i nie reagowałam na te krecenie wiec spała dalej, az o 5 mnie Zuzia woła czy moge jej zmienic pizamkę 😞 zsikała się 😞 ale kurde swiadomie chyba bo kołderke odsuneła, nie byłą zasikana, a watpie zbey od razu była odkryta bo ona zawsze prawie na głowe zakłada to co ma do przykrycia. nio to pzrebieranie, mycie, bo nawet bluzka od pizamy była mokra, prawie do szyi, mzoe jak zobaczy ze jak sie zsika to takie mycie i pzrebieranie ze ze spania wybudzona to zacznie sama wstawac na ten nocnik, jak ja nie wstaje do igi karmic. nio ale poszła spac dalej, tylko rano zaraz ziewała. i zaraz mi przychodzi na mysl,zeby tam nie nasikała w tym pzredszkolu, bo sie zrazi na maksa, i tak lezakowac nie chce. w sumie to 1,5h ale kto to wie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
ewcia nie łap stresa, bedzie dobrze
ja byłam teżprzekonana e majka spac nie bedzie chciała ale spi
druga sprawa bałam sie tez o sikanie, bo trzeba powiedziec
mamy ubranie na przebranie w razie W 🙂
nie ma nic na sile to tez dobra zasada 🙂


nio tak, panie pzrebiora w razie czego.
a moja dzis móiłą ze spac nie bedzie, tylko polezy, ale pewnie padnie jak długa, wczoraj nawet jednej strony bajki babcia nie pzreczytała. i padła... nio i dla tych dzieci zdrowo jak sie pzrespia, bo tak to marudy nie z tej ziemi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
jedziemy na cwiczenia

Reks byl u tescia,bo u nas ciagle spierdalal pod brama.............i co.....dzisiaj jemu zwial i przuszedl do nas 😮
tylko jak znalazl droge?tesc go autem zabral.............teraz jest za kare zamkniety u nas w kojcu


Izu psy sa bardzo madre, jeszcze jak macie tescia w tym samym miejscu, wsi

my kiedys zabralismy 20km od wujka ze wsi psa co kury zjadał, i wypuscilismy pzred naszym miastem., i wiesz ze wrócił. takze wbrew pozorom te psy cos maja. i zeby nie było nie siedziałw samochodzie bo on agresywny był, tylko w bagazniku w worku, bo on i na ludzi sie juz rzucał, i ojciec mój sie bał w ogole go wziac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu na necie a moje dziecie 🙂

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/dsc00826q.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/7612/dsc00826q.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ewcia napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
jedziemy na cwiczenia

Reks byl u tescia,bo u nas ciagle spierdalal pod brama.............i co.....dzisiaj jemu zwial i przuszedl do nas 😮
tylko jak znalazl droge?tesc go autem zabral.............teraz jest za kare zamkniety u nas w kojcu

my kiedys zabralismy 20km od wujka ze wsi psa co kury zjadał, i wypuscilismy pzred naszym miastem., i wiesz ze wrócił. takze wbrew pozorom te psy cos maja. i zeby nie było nie siedziałw samochodzie bo on agresywny był, tylko w bagazniku w worku, bo on i na ludzi sie juz rzucał, i ojciec mój sie bał w ogole go wziac.


😮 😮 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spałyśmy do 10, a dziecię jadło w międzyczasie o 7 😁 Dba by mama wypoczęta do pracy poszła.
Kurna nie nadążam z wami ostatnio.
O tych kaszkach miałam napisać. Może akcje są po mleczno-ryżowej, bo zawiera mleko modyfikowane i dla Wiki jest to zmiana mleka, a dla Igi zmiana z cycusia? Ja nie daję mleczno-ryżowej, bo musiałabym zrezygnować z jednej porcji Enfamilu, a nie chcę tego zrobić, bo to mleko jest rewelacyjne. Po kleiku ryżowym na Enfamilu już malutka śpi pięknie po 11-12 godzin cięgiem, więc nic nie kombinuję na razie. No a kaszkę z glutenem dostaje do słoiczków.
Wczoraj z dziewczynkami miałyśmy ubaw niezły. Coraz bardziej na siebie reagują. Werka ma fazę na piszczenie teraz, a Jagoda tego nie robiła, ale oczywiście po całym dniu spędzonym razem Jagoda też piszczeć zaczęła 🙃 Co najlepsze gdy zaczynała to robić Werka w ryk. To do niej mówię: "no widzisz jak to miło jak ktoś tak piszczy" 🙃
Jagódka pućki ma większe i trochę masy nabrała. Werka była bardzo grzeczna, bo była zafascynowana innymi zabawkami, inna matą 😁 W pewnym momencie mojemu dziecku normalnie wyczerpały się bateryjki gdy siedziała na leżaczku. Główka na boczek, łapki zostały nawet w górze i komar hahah. Wyglądała jak te króliczki z reklamy Duracell 😉
Co ja jeszcze miałam napisać. Acha gulek straszną akcję przeżyłaś, grunt, że wszystko ok.
I chłop mnie wkurzył, bo znów dziś nie odkurzył. Znowu muszę bata naszykować 😎
Idę zjeść śniadanie i podszykować hamburgery na obiad. Dziś idę do lekarza z moją nogą. Mam nadzieję, że nie amputują 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...