Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasia_sztuk napisał(a):
My mamy Sony Bravia 48 cali bodajże, jedt mega wyrąbany w kosmos i wieeelki 🙂) Michał chciałby większy ale mu wybiłam ten pomysł z głowy. Mamy duży salon i zmieściłby się, no ale po co 🙂


oooo mymamy też 48 alephilipsaco swiecipo bokach
hahaha
no imamy jakies wyjeb kino domowe co jest w jednym panelu,bo ja zakazałam stojacych głosników , wiecmamy tylko subwuafer- czy jakos tak, jak na inzynieranie mam pojecia co jest fajnego wtv 🙂 aaaa wiemmamwyjebany telewizor w sypialni -jestbiały- to jest w nim wyjebane hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ooo to ewcia wiem,znaczy trochęwiem ,ledjest lepszy , bo nowsza technologia, jest jeszcze cieńszy,lepsze tepiksele są, ileipiej czarny widać 🙂

dzieice wstało,przerwałomiporadki w piwnicy, wiec dokoncze dopiero w poniedziałek, kolejna ilośc rezczy do wyrzuceniaprzerazajaca,ale wydupiam wszytsko, gdybyspał z pół godziny dłuzej skończyłąbym,bo wysprzataąłpoł regału w spiżarce


aaaaa imammilion alkoholu dla chlorków spod naszego sklepu 🙂
jakieśmagiczne wina,koniakii i nawet chorwacką rakiję 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Ciekawe czy on znajdzie czas na oglądanie 😉 Coś wątpię. Dopiero się nasi panowie przekonają co to znaczy "siedzieć" w domu z dzieckiem 🙂


hehe nio, ale juz zawsze Zuzy nie ma to lżej. a jak zasnie to cisza i spokój. tylko tak mało spi ze szok. u mnie spi 15-30min i płacz, pewnie zęby.
teraz moj to i tak bardziej z zuzia zżyty, i ige mało pzrebiera itd. mówi ze sie soba beda cieszyc jak beda razem, nadrobia kontakt. mój bedzie chyba z 1,5miseiaca bo tacierzynski i cały urlop ma z tego roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
My mamy Sony Bravia 48 cali bodajże, jedt mega wyrąbany w kosmos i wieeelki 🙂) Michał chciałby większy ale mu wybiłam ten pomysł z głowy. Mamy duży salon i zmieściłby się, no ale po co 🙂


oooo mymamy też 48 alephilipsaco swiecipo bokach
hahaha
no imamy jakies wyjeb kino domowe co jest w jednym panelu,bo ja zakazałam stojacych głosników , wiecmamy tylko subwuafer- czy jakos tak, jak na inzynieranie mam pojecia co jest fajnego wtv 🙂 aaaa wiemmamwyjebany telewizor w sypialni -jestbiały- to jest w nim wyjebane hahahaha


sztunia tv w sypialni?? jak wy te dzieci zrobiliscie, aha w chorwacji, pewnie dlatego na urlopie 🙂 moj to by juz tylko ogladał jakby tv w sypialni posatwic.

a jakie mamcie kino domowe?? bo my musimy tez kupic, tylko my to tak do 2tys, a wasze pewnie wiecej kosztowało jak bez głosników stojacych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
wlasnie jak tam Bartłomiej po nocy u babki?

Bartosz 😉
przeżył hehe o 7 rano przylecial wygłodniały jak dzik 😁
ale powiedział,że już więcej nie chce u nich spać, bo coś tam, coś tam, już nie pamiętam.
A! kołdra była za ciężka 🙃

Ej 😁 co Wy tu gadacie o telewizorach haha
ja mam jakiś plaski LG ale się nie wczuwam, nie wiem ile ma cali, ale raczej mały jest
u nas się go włącza wieczorem, bo nie ma czasu na oglądanie, może se kiedyś walniemy jakieś kino domowe, ale najpierw trzeba postawić dom i urządzić duży salon 😜

z rana byłam w skarbówce, za głupim zaświadczeniem o dochodach się wystałam półtorej godziny, masakra jakaś
potem zakupy, fryzjer, kawa z kolezanką i czas do popołudnia zleciał, wróciłam, zrobiłam sałatkę i szczerze mówiąc padam na ryj
Wiki nie wyrabia na zęby, tak cmoka jakby mi całusa dawała cały czas, gryzie co popadnie i nie chce spać, dałam pedicetamol i dopiero sie uspokoiła, od razu szczęśliwe dziecko

Boże,Izu, ja o tej mononukleozie to tylko w tv słyszałam
nie straszcie mnie, bo też bedę szczepić hehe

idę zrobić ogień bo mi zimno 🙃

A jutro mamy zbiór starej ekipy i jedziemy na jakąś imprezę retro 😎
Mąż zapowiedział,że będzie moim kierowcą, a ostatnio zarzekała się żaba błota, że nigdy więcej pijanych bab do domu nie bedzie zwoził 😁 jakie to kochane jest, jak coś chce, no 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój tv dobrze się sprawuje ewcia a jakie ma funkcje to mi się nie pytaj bo ja tylko komputer podłączyłam bo monitor padł a tyle miejsca mi się zrobiło że zostaje podłączony komp do tv kino domowe nie mam bo po co mi jak my o 23 padamy jak muchy :P
kino to ja mam na codzień jak se coś zaśpiewam albo powiem he he he zła jestem bo mój co dopiero dziś wylazł z łóżka po chorobie a poleciał w spodenkach i bez koszulki do obory zobaczyć jakie w ciemno cielaki kupił a jak znowu będzie chory to ja się wyprowadzam!!! 😠 😠 😠 🤨 🤨 😁 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gdzie Was wywiało?

wrzosy posadzone
autko posprzatane
dziecko wyspane
idziemy po maliny do sasiada na ciasto

kupilam dzisiaj fajne szklanki w biedronce,....nastepne do rozwalania
u nas to jak swieze buleczki ida przy wiekszych imprezach 😠
ale ogolnie fajne szklaneczki i tanio,bo za 6 szt.12zl chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wika dzisiaj ma wściekliznę, bez kitu...śpiewa, marudzi, rozrabiaka z niej hehe 😁 teraz się bawią z Bartkiem na kocyku 🙂
napaliłam, ciepło, od razu przyjemniej
kawę walnę bo głowa boliiiiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra u mnie tez sie pali w centralnym 🙂
Tesc mowi,zebym sobie w kuchni kaflowy nagrzala,ale to tylko w kuchni bedzie sauna no i moze do łazienki dojdzie troche ciepla......zaraz bedzie milutko i cieplutko

Alanek spi w wozku.
Mial spac na dworze,ale wsciekly Reks szczeka w kojcu 😁
Maly ma zly humor..........co go poloze,posadze do fotelika to łeeeeeeeeeeeee i tak w kółko.

Kurde góra prania na mnie czeka,ale to moze jutro ogarne.

Kurcze musze podlogi myc,a mop polamalam 🙃Najpierw musze naprawic,bo juz na kolanach pare razy zapierdzielalam.

Ktora pisala o parowym mopie czy cos?Dobre to,sprawdza sie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza to u Ciebie taka ładna pogoda,ze chcialaś Alanka na dworze spać położyć? U mnie to wieje, szaro, buro, pada i zimnica jak nie wiem.
Dzieciaki usnęły na kocyku jak się bawiły, Bartek kiział Wikusię po policzkach i usnęła,a on zaraz po niej 😁
fajnie masz,że masz piec kaflowy...jak byłam mała to mieliśmy, ach te wspomnienia 🙂 Aż bym sobie plecki ugrzała 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam mop parowy sprawdza się z tym że ja mam nieróną podłogę fachowiec był nie tegas i mi na kafelkach to strasznie idzie ale na panelach ok mi tam jest ok bo co niektórzy nie używają na panelach bo to drewno a ja jadę nie patrzę tylko strasznie dużoooo prądu to dziadostwo ciągnie 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):
astraaa napisał(a):
Kasia, bo tak patrzę na tą fotkę Mani w tym skoczku...to aby na pewno jest bezpieczne dla kręgosłupka...?


to samo sobie pomyslalam 🥴

ale mina zabójcza maniulkowi się podoba 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i stało się Babka przyniosła wnukowi z 20 lizków 😠 😠 🤪
i dziś dostał ale jak lizał he he he ale więcej mu nie dam 😠 😠
muszę zadzwonić do sąsiadki po indyka bo tylko pierś nam została co z nią zrobić 🤨 ☺️ 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
Wika dzisiaj ma wściekliznę, bez kitu...śpiewa, marudzi, rozrabiaka z niej hehe 😁 teraz się bawią z Bartkiem na kocyku 🙂
napaliłam, ciepło, od razu przyjemniej
kawę walnę bo głowa boliiiiiii

właśnie moje arie się zakończyły
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe no, dziecioki to się cieszą w każdej pozie, byle nie musiały lezeć 😁
tak mi się wydyma,że to za wcześnie na taki skoczek, skoro chodziki są szkodliwe, to podejrzewam,że takie skoczki dokładnie tak samo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

astraaa napisał(a):
Łe no, dziecioki to się cieszą w każdej pozie, byle nie musiały lezeć 😁
tak mi się wydyma,że to za wcześnie na taki skoczek, skoro chodziki są szkodliwe, to podejrzewam,że takie skoczki dokładnie tak samo.

astrunia moje kochanie a co w tych czasach jest zdrowe jak wszędzie chemia i ful wypas 😁
to nie czasy komunizmu że nic nie było teraz jest nowe czasy ha ha ha 🤪 🤪 🤪 🤪 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ustawienie nóg jest jak w chodziku, więc ja bym nie ryzykowała.
Kurna co dzień. Szaro, sennie, ponuro i zimno. Nie chce mi się na to wesele iść jutro 🙃 Zrobiłam z Werką sałatkę i poszalejemy trochę na rozbudzenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mulant napisał(a):
astraaa napisał(a):
Łe no, dziecioki to się cieszą w każdej pozie, byle nie musiały lezeć 😁
tak mi się wydyma,że to za wcześnie na taki skoczek, skoro chodziki są szkodliwe, to podejrzewam,że takie skoczki dokładnie tak samo.

astrunia moje kochanie a co w tych czasach jest zdrowe jak wszędzie chemia i ful wypas 😁
to nie czasy komunizmu że nic nie było teraz jest nowe czasy ha ha ha 🤪 🤪 🤪 🤪 😮 😮



to nie znaczy,ze wszystko musimy miec i uzywac 😁
ja tam kupie tylko pchacz mlodemu i niech sie uczy chodzic,ale najpierw niech do raczkowania sie ruszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...