Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
ale te z Ikei to chyba nie rozkłądane do stolika, czy tak??
moja tez wiercipieta ale teraz jest na pionowo i ma blisko tą tacke i zabawki wiec mi sie az tak strasznie nie wierci.
ale pamietam jak zuzia sie wycwiczyła, była wieksza to chwilka i zaraz wstawała, bez zapiecia nie mozna było zostawic. a Iga w foteliku na szczescie jeszcze nie wstaje, dzieki Bogu, ale nie znam dnia ani godziny wiec musze byc czujna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

znajomi pojechali
krzeselko bartek mial drewniane to nakladane na stolik nazywalo sie klupś ale sie rozpadlo
my sie karmimy w foteliku,lezaczku, na podlodze,sofie, w hustawce -zalezy.
Dzis jadla wolowine z groszkiem i biala fasola, groszek w calosci wysrala 😁 a jak sie smiala hehe

fajny alanek i ulenka-cudak 🙂
naj dla igi!

My w lozku, dzieci dawno spia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka u nas też noc spoko.
Jutro lekarz bo nic nie pomaga na tą nóżkę, wydaje mi się, że to jakiś rumień się zrobił. Zmieniliśmy pieluszki na premium care. Cały dzień wczoraj z gołą dupcią leżała, zasypywałam mąką ziemniaczaną i nic. Pewnie musi tu już być maść z antybiotykiem 😞 mała się szczypie po tym miejscu, pewnie ją piecze i boli 😞 moja biedulka, a tak tego pilnowałam zawsze buuu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie męczy karmienie na podłodze jakoś bardzo, bo mała szybko zjada. Ale fotelik czas kupić. Fajny ten rozkładany. Też pierdzioszki buzią robi aż ją pani na szczepieniu przezwała Werka-motorek 😁
Byłam wczoraj na długim spacerze, zmarzłam i znów w gardle drapie ech. A dziś wiercenie nas czeka w łazience.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Mnie nie męczy karmienie na podłodze jakoś bardzo, bo mała szybko zjada. Ale fotelik czas kupić. Fajny ten rozkładany. Też pierdzioszki buzią robi aż ją pani na szczepieniu przezwała Werka-motorek 😁
Byłam wczoraj na długim spacerze, zmarzłam i znów w gardle drapie ech. A dziś wiercenie nas czeka w łazience.


nawet mi nie mow 😠
gardlo mnie nadal boli
kichol zatkany
chyba jednak doktorek bedzie musial do paszczy zobaczyc 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Naj dla Igi 😘
Lady ja mam to http://allegro.pl/krzeselko-baby-design-pepe-krzeselka-do-karmienia-i2682778148.html Jak dla mnie super, mam za małe mieszkanie na takie dwuczęściowe.
Wczoraj rodzice przyjechali, nawieźli nam prezentów. 🤪 Żarcia mamy a żarcia, nie będę nic gotować przez najbliższe 2 tygodnie. 🙃 Mała dostała dresiki z mayoral chic, ktoś kojarzy tą firmę? Piękne są. 🙂 Z dwoma parami spodni, dla raczkujących.
Jak odjeżdżali płakałam jak bóbr, chciałabym, żeby mieszkali chociaż te 60 km ode mnie, a nie 160... Jeszcze droga beznadziejna i jedzie się ponad 3 godziny.
Mąż w pracy, a my urzędujemy same. Czytam małej wykład. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeżyłabym mając rodziców tak daleko 😞 Męża też nie i na szczęście wybiłam mu z głowy te tiry 🙃
Do jakiego wieku dziecko korzysta z takiego fotelika?
W ogóle chciałam wczoraj dać Werce bułkę do ciumkania i nie była tym jakoś super zachwycona. Wzięła w łapki, obejrzała, polizała i wyrzuciła 😁
Z ostatnich osiągnięć lingwistycznych - udaje jej się powiedzieć czasami "nie", ale tylko to wymawia, jeszcze nie wie co znaczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo 🙂

chłopaki sprzątają w ogrodzie, mala śpi, a ja zaraz idę się umalować, bo mamy gości

Lady, moja "nie" już dawno gadała, teraz jest wersja hard, czyli "ejniejniejnieeeeee!!!!" 🙃
Widać dolne dwójki 🙃 lada chwila będą. I górne jedynki tak samo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fikumiku napisał(a):
Z mayoral chic mam kilka prezentow, jakosc pierwsza klasa 🙂
Jak spedzacie niedziele? Ja poki co sprzatam ;]

Ja właśnie usypiam dziada 🙂 a mąż robi omlet z orzechami włoskimi 🙂
Moja też już nie krzyczy "nie" tylko tak jak Wika "ejnienienieejnie" teraz jej nowe słowo to "abma" 🙂 cokolwiek to znaczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
astraaa napisał(a):
Hejo 🙂

chłopaki sprzątają w ogrodzie, mala śpi, a ja zaraz idę się umalować, bo mamy gości

Lady, moja "nie" już dawno gadała, teraz jest wersja hard, czyli "ejniejniejnieeeeee!!!!" 🙃
Widać dolne dwójki 🙃 lada chwila będą. I górne jedynki tak samo 🙃

U nas idzie 6 i 7 ząbek 🙂 górna prawa dwójka i dolna lewa jedynka 🙂
Już prawie komplet ma 🙂 śmiesznie wygląda z tymi dwiema jedynkami na dole i jedynkami na górze i jedną dwójką 🙂 ciężko te górne aparatem uchwycić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
my cały czas zabkójemy w nocy nas katar i kaszel męczył wezwałam doktórkę chłopak czysty pewnie od zebów kaszel też kupy jak narazie nie ma luźnych bo zabezpieczyłam się za wczasu czym kostką czekolady mlecznej
mały wpiernicza rsołek z makaronikiem sama już mu gotuje kalafiorek też ok brokuł to samo
wczoraj zabiliśmy cielaczka malego dla hubusia by było chude miecho zaraz mu kiełbaskę bedziemy robic taką swojską i zaczniemy podawać bebiko 2 już jest na całego a mamy 6 zebów i 4 idą nam he he nie możliwe a jednak
używa dadów 5 jak narazie ok pampersy też ok też 5
waga 15 kilo wzrost 87 co zdziwione no ja też ale tak jest i sobie nie wymyślam
a moje dziecko nie jest otyle nie panikujcie jak na swój wzrost to on wygląda idealnie 🙂
pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lady na moim pisze, że niby do 3 lat. 😜 Jakbyś miała mus to musiałabyś wytrzymać, ja jestem jedynaczką, kocham ich nad życie i muszę dawać radę. Popłakuję czasami, ale nic nie zrobię. Na całe wakacje planuje do nich pojechać. Najgorsze jest to, że po studiach tam nie wrócę, bo nie ma pracy na podkarpaciu. Wezmę ich kiedyś spakuje do toreb i przywiozę. 🙃
A pro po dada, u nas nie podołały, po godzinie przesikane, kupa zawsze wylatywała. Już happy były lepsze, ale kupa też lubiła wyjść. 😜
U nas od 3 dni gada tylko tata różną tonacją i mój zaciesza. 🙃 Jak moja mama była powiedziała 2 razy baba 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
sztunia napisał(a):
usnęła

my mamy z ikei 🙂
dwa, ale Majka ostatnnio orzekła że jest duża i już nie chce w nim siedzieć
ale mysle ze jak pola zaczneiw nim jesc to jej sie przypomni :P



one sa stabilne?
bo ALan to wiercipieta jest i chyba bym sie bala go w tym karmic 🥴

moze podjade i go wsadze do takiego
zobaczymy


haha my mamy taki co został wycofany ze sprzedaży bo włąsnie dzieci wypadały, tylko zastanawiam siędlaczego
no bo są szelki, nozki sa szeroko rozstawione wiec opcji przechylenia nie ma
hmm... nie mam pojecia
dla mnie duzym plusem jest to że wsyztsko jest plastikowe i zajebiscie się to myje, druga sprawa jest stoliczek który mozna sciagnąc własnie

znowu u moich rodziców jest drawniane krzesełko też z ikei, które przystawia siedo stłolu a jak dziecko jest wieksze to tą barierke się sciąga i robi za krzesełko zwykle, jest mega stabilne, bo Majka sie sama po nim wspina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Hej 🙂
Naj dla Igi 😘
Lady ja mam to http://allegro.pl/krzeselko-baby-design-pepe-krzeselka-do-karmienia-i2682778148.html Jak dla mnie super, mam za małe mieszkanie na takie dwuczęściowe.
Wczoraj rodzice przyjechali, nawieźli nam prezentów. 🤪 Żarcia mamy a żarcia, nie będę nic gotować przez najbliższe 2 tygodnie. 🙃 Mała dostała dresiki z mayoral chic, ktoś kojarzy tą firmę? Piękne są. 🙂 Z dwoma parami spodni, dla raczkujących.
Jak odjeżdżali płakałam jak bóbr, chciałabym, żeby mieszkali chociaż te 60 km ode mnie, a nie 160... Jeszcze droga beznadziejna i jedzie się ponad 3 godziny.
Mąż w pracy, a my urzędujemy same. Czytam małej wykład. 🤪


ja kojarzę 🙂 fajne szmaty tylko drogie
Majka miała sukienkę na chrzciny Poli z tego
pola dostała kilka bodziaków
no i mamy płaszcz ze szperaka, ale jeszcze nie mierzyłam bo czeka na wypranie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
lady_m4ryjane napisał(a):
Nie przeżyłabym mając rodziców tak daleko 😞 Męża też nie i na szczęście wybiłam mu z głowy te tiry 🙃
Do jakiego wieku dziecko korzysta z takiego fotelika?
W ogóle chciałam wczoraj dać Werce bułkę do ciumkania i nie była tym jakoś super zachwycona. Wzięła w łapki, obejrzała, polizała i wyrzuciła 😁
Z ostatnich osiągnięć lingwistycznych - udaje jej się powiedzieć czasami "nie", ale tylko to wymawia, jeszcze nie wie co znaczy 😁


lady my jeszcze korzystamy
pomału Majka nie chce w nim siedzieć
ale np. na basenie są takie same i ona zawsze w nich chce tylko jeść
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ggulek napisał(a):
Sztunia Ty robiłaś jabłuszka dla Poli prawda? W czym Ci chyciło? Mam niby słoiczki po zupkach, ale one podobno nie chytają. Dostałam od babci reklamówkę jabłek i chciałam coś bąblowi zrobić.


robiłam po zupkach i własnie 50/50 chwyciło
wiec szybko tamte zuzywałam, a teraz już chycone to czekaja na połce

basen zaliczony Pola nurkuje już seriami, leliva bedzie wiedziała o co chodzi 🙂
Majka zaczęła super pływac w rekawkach no i zaczeła chetniej wodę wkładac pod wodę, bo jak robiła skoki to miała regres który puscic nie chciał
wiec jestesmy na dobrej drodze 🙂
teraz spia
obiad u moich rodziców i zabawa w bawilandii
bierzemy znajomych co mają dwie Lenki 🙂
http://www.salazabaw.katowice.pl/

a nie łeb boli i to bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...