Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hahaha ja też znam krupniok 🙂

lady ja przeciwniczką smoczków nigdy nie byłam jesli gdzieś to było do mnie, przy Majce nie dałam bo miała problemy ze ssaniem cycka, a poli dawałam ale nigdy nie chciała
hahahah pola po lekarzu chyba wzięła sobie rady pani doktor usilnie gryzie smoka 🙂
tego cienkiego, mno to moze cos z tego będzie

wspomniałam o gorzkim lakierze, zakazała absolutnie jest mega toksyczny
powiedziała że tego parcha jedynie mozna fioletem posmarować no bo odkazajacy wysuszajacy, a przy okazji gorzki wiec moze co da u nie nazwała to wzmozonym efektem odstawienie piersi

poza tym była piekna dzielna i samych chłopów zaczepiała
zwazyła sięjak dama, zmierzyła na stojaka a badała sięprzednio, pani szukała plesniawek w buzi z racji tego palca ale nic nie znalazła 🙂
w kasiazeczce 8670g i 73cm

a teraz spadam z Majka kupic jej sniegowcw, bo chyba wam wspominałam że kurwa te zajebiste z adasia niby rozmiar 25 a jak wkładke wyjełam i staneła to na styk, a wiec faktycznie ją cisną
dokupić musze polar pod kurtki i rajstopy rózowe, fiolet i braz bo ammy fajne zestawy a brakuje rajtoli 🙂

szczepimy sięprawdopodobne w czwartek za tydzien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usnęła wreszcie jędza
i ze smoczkiem 😁 Panie Boże spraw,zeby go pokochała 😁
zjadła rybę z warzywami, co prawda po 9 miesiącu to to jest, ale jej dałam
i usnęła
a jedzie rybą z daleka hehe

idę, bo kumpela pod bramą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny potrzebuje porady dzis podczas kompieli jak by tu napisac... Pewnie bedziecie sie smialy ale wlozylam tam palca..i wyczulam jakas kulke i jak docisnelam brzuch tak troszke pod pepkiem to bylo ja bardziej czuc taka twarda i teraz mnie tak delikatnie pobolewa w tym miejscu wiec mam schiza co to kuzwa jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
brrrr.....wymarzlam

Alan spi w wozku
snieg sypie
na szczescie juz bylismy kolo domu
NIko podjarany,ze robi sie bialo

na kolacje beda jajca
Alanek tez dostanie
Niko oczywiscie bedzie miec jajecznice,bo on llubi rozgotowane 😜 😜jajka
a ja nie potrafie takich ugotowac,bo jem tylko ugotowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaszminka, ale gdzie tą kulkę czujesz? w brzuchu?
a myślisz,że to możliwe,że jesteś w ciąży?
hm... ja czułam kulkę ale to jak miałam torbiel na jajniku, po prostu jak sobie nacisnęłam dłonią na prawy jajnik to jakbym jajko miała w środku, ale to bolało strasznie.

Koleżanka pojechała
dałam jej spokój z robieniem moich włosów bo smutna była
dziewczyna w moim wieku, jej znajoma, zginęła w wypadku
ona miała być chrzestną jej dziecka, o które się własnie z mężem starali.
pogadałyśmy, kawka i pojechała
ale przez takie historie człowiek inaczej zaczyna patrzeć na życie i na to co ma.... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Astra brzuchu jak nacisnelam ponizej pepka to bardziej czulam i wlasnie nie wiem bo wydaje mi sie ze lekarka tak wlasnie mnie badala pierwszy raz i teraz juz to nie boli i nie wiem czy to mozliwe kilka razy sie nie zabezpieczylismy no ale nie konczyl we mnie i potem mialam okres ale teraz mam szchizy
Bo ostatnio czesto boli mnie glowa i brzuch wlasnie i caly czas nie chce mi sie jesc a jak juz to tylko slodkie
i teraz ta kulka...matko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idź do lekarza, bo mi się wydaje,że masz szanse wyhodowania małej Jaszminki 🙂
Skoro się nie zabezpieczacie, to rozumiem,ze się liczysz z drugim dzieckiem? A jeśli się nie liczysz, to pamiętaj, że ci, co się nie starają, najwięcej dzieci mają 😎
Ale ja wiem, czy byś wyczuwała jakąś kulkę jeśli to ciąża? Hmmm...
Lekarz Ci powie, my to nie bardzo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No i było tak pięknie i się skończyło.
Mamy spadek wagi 200gram od ostatniego ważenia miesiąc temu. Jutro badamy krew i mocz w związku z tym, ale najprawdopodobniej stało się tak przez jej brzyda na mleko. Już tak podejrzewałam, że albo mało przybierze albo spadnie po tym jak pisałyście ile wasze dzidy mleka piją. A to to małe zupełnie jak mama jak jej coś nie smakuje to woli głodna chodzić.
Akurat od 3 dni trochę przeprosiła się z mlekiem i wczoraj i przedwczoraj na noc wypiła 260 z kaszką, ale rano to maks 160 pije, a najczęściej to 130, potem albo wcale albo z 40-60ml i więcej mleka na dobę już nie. To jest kuźwa za mało. A potem słoik je z prędkością światła taka jest wygłodzona. Lekarz mówi by jej dawać dwa obiadki jeśli w żaden sposób jeszcze jednego mleka nie wmuszę.
Plan jest taki. Jutro jeśli o 10 nie zje mleka z kleikiem ryżowym (który teraz mam dodawać do każdego mleka) to niania musi spróbować dać jej deser z kaszką. Koniecznie musi o tej 10 coś zjeść, a nie tak jak do tej pory, że jej odpuszczaliśmy jak nie chciała.
Jeszcze myślę by zmienić mleko. Co polecacie ze smacznych mlek poza Bebiko? Chociaż najpierw chyba kupię Bebiko 2R. I jeszcze kaszkę jakiś zupełnie inny smak kupię i zrobimy podejście tysiąc pięćdziesiąte do kaszki gęstej. Ech znowu akcja tuczenie niejadka.
No i tym samym ważymy 7900, a było 8100 miesiąc temu. Pneumokoki za tydzień jeśli wyniki będą ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...