Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
sztunia napisał(a):
epidemia czego izu? bo coś mi umkneło
graty pierwszych kroków
pogadałam se z chłopem on jest kosmitą!!!!!!!


dzieci maja goraczke po 40 stopni
i po jakims czasie przychodzi katar
kolezanki cora juz hcyba 1,5 tyg walczy i dzisiaj pierwszy raz bez temp byl dzien


o żesz kurwa ja pierdole i żadnych innych objawów ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sztunia napisał(a):
epidemia czego izu? bo coś mi umkneło
graty pierwszych kroków
pogadałam se z chłopem on jest kosmitą!!!!!!!

Hahahahha Sztunia, uwierz mi, że nie tylko Twój chłop jest kosmitą 🙂
Kurde kapusty się nażarłam na obiad i osrałam przed chwilą cały kibel 🙂
Idę spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Wstajemy mamusiu już 6 😮
Sztunia nic innego się nię dzieje
Dzieci są słabe masakrycznie


Kaśka kapustę?
Mania już na butli jest?
Coś przegapilam


Dzieci się bawią e łóżku.

Czesciowo na butli i na cycu. Ale kapuste i kiszona i zwykla jem juz od miesiaca i malej nic sie nie dzieje. Ani razu nie plakala na brzusio. W nocy cyc, a w dzien cyc i butla. Na noc wypija 220 ml bebika 2r 😮 ale i tak sie budzi przez zębiska.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kacha,a może zła dieta 😁

Mój chłop mnie rozleniwia. Może ja mam coś z banią, ale wolałabym,zeby mi nie palił w piecu o 4 rano, bo ja się z wyra potem zwalić nie mogę, a tak miałabym motywacje,żeby wstac i dzieciom ciepło zrobić 🙃 co za zjeb ze mnie. Gniłam dzisiaj do 8:15 z Wiktochą i Bartkiem, i dopiero jak młode zażądało żreć to z wielkim bólem i leniem w dupie wstałam... 🙃

Sztunia, moj też jest kosmitą. Czasami jak z nim rozmawiam to jakby potrzebował wizyty w poradni psychologicznej. Podejrzewam rozdwojenie jaźni albo jakieś inne zaburzenia osobowości, coś w stylu prota z K-PAX 😁 Czytała któraś? 🙃
Oł szit, pióra z dupy bym powyrywała i puściła na mróz 😁
ale na całe szczęście rzadko mu się ta mózgowa hibernacja przytrafia. Zwalam winę na...zimę 😜
(terefere. potem wiosenne przesilenie, letnie przegrzanie i jesienna depresja... 🤨 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
Kacha,a może zła dieta 😁

Mój chłop mnie rozleniwia. Może ja mam coś z banią, ale wolałabym,zeby mi nie palił w piecu o 4 rano, bo ja się z wyra potem zwalić nie mogę, a tak miałabym motywacje,żeby wstac i dzieciom ciepło zrobić 🙃 co za zjeb ze mnie. Gniłam dzisiaj do 8:15 z Wiktochą i Bartkiem, i dopiero jak młode zażądało żreć to z wielkim bólem i leniem w dupie wstałam... 🙃

Sztunia, moj też jest kosmitą. Czasami jak z nim rozmawiam to jakby potrzebował wizyty w poradni psychologicznej. Podejrzewam rozdwojenie jaźni albo jakieś inne zaburzenia osobowości, coś w stylu prota z K-PAX 😁 Czytała któraś? 🙃
Oł szit, pióra z dupy bym powyrywała i puściła na mróz 😁
ale na całe szczęście rzadko mu się ta mózgowa hibernacja przytrafia. Zwalam winę na...zimę 😜
(terefere. potem wiosenne przesilenie, letnie przegrzanie i jesienna depresja... 🤨 )

Zaparcia i popuszczanie moczu to od kręgosłupa a sraczkę miałam po kapuście kiszonej 🙂 czyściło ino mocno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejko
fajny ranek 🙂
kacha mam takie spodnie dla Poli chyba z nexta musze pogrzebać w piwnicy, ale coś mi sięwydaje że będą jeszcze za dużo, one chyba na wiosne takie 🙂
moje laski ida obowiązkowo w kieckach na wigilie
Majka ma zajebista taką stalowo srebrna
a pola ma tunikę jakby brązowo złotą tylko dodatków brak 🙂

dobra idę do nich bo czytają książki i dziwnie jest iccho 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
izunia1986op napisał(a):
Carmen czy jak Ty sie tam nazywasz

te ciastka maja byc cienkie czy takie grubsze?
ile ich wychodzi z tego przepisu?
czy zrobic podwojnie
aaa i jak dlugo moga lezec?

nie wiem ile, zalezy czym wycinasz 😁
ile leżą tez nie wiem, bo u mnie są zeżarte w ten sam dzień zawsze. Ale wydaje mi się ze są w stanie troche polezec. A czy cienkie czy grubsze...hm. różnie robię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej maly spi a ja leze obok niego i nie mam sil... Chyba okres sie zbliza zapowiadaja sie bolesne swieta buu 😞 Skonczylam brac leki Astra Ty na to zapalenie przydatkow mialas leki?? I mijalo po nich??? Bo ja wczoraj z ciekawosci sprawdzalam i dalej mam ta kulke teraz jest bardziej do srodka ale jest wiec mam znowu schizy...
Zastanawiam sie nad choinka kiedy ubrac.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja mam smaka już na choinkę
w sumie stoi w garażu
ale przydałoby sięją oprawić i do piwnicy wstawić, żeby odtaiła
a potem chociaż niech przez jeden dzień w domu postoi bez bąbek żeby kształtu nabrała
żeby mieć z głowy 🙂
bo wtedy umyje parkiet w salonie
hahha
własnie pierdylnęłam okna na poddaszu
tylko jedno Michałowi zostawiła nad schodami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jaszminka u mnie zawsze bylo przy tym zapalenie pecherza
piłam zurawine, bralam furagin i miałam jakies dopochwowe globulki, ale nie pamiętam nazwy, bo nie chciałam antybiotyku. I mijało za każdym razem. A, no i do tego przeciwbólowo ketonal. brałam bo chciałam z bólu wyć czasami.
Ty, a może ta kulka co ją czujesz to jest właśnie pęcherz? Kup se jakiś urosept albo furaginum i zobaczysz czy nie pomoże.
Choinka już u nas ubrana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...