Skocz do zawartości

Marcóweczki 2012 | Forum dla mam


izunia1986op_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ewcia_m

    1877

  • izunia1986op_m

    2844

  • kasia_sztuk_m

    1738

  • sztunia_m

    1650

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ma takie przypały jakby mu się mózg zamroził

no popacz 😮

czy dwóch facetów z zahibernowanym mózgiem to już plaga? 🤔

najdroższą odarłam zdegustowana
kupił pangę

🙃
e tam. Moja babcia mowi,ze to panda i zajada się trzy razy w tygodniu 🤪
ej a to w ogóle ryba jest czy jakieś obślizgłe chujwico?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
. Aby zmusić ryby do rozmnażania w zamknięciu, samicom robi się zastrzyk hormonalny. Używa się do tego importowanych z Chin fiolek zawierających hormon pobierany z moczu kobiet w zaawansowanej ciąży - hormon, który u ludzi wyzwala akcję porodową.

Jezusicku 😮 to jest prawda?? 🙃
nigdy nie jadlam jeszcze tej ryby
a to dlatego,ze głównie opanowala supermarkiety 😉
a jak coś opanowuje supermarkety i jest tak tanie
to ja dziękuję
a w ogole to szerokim łukiem omijam wszelką żywność pochodzącą od tych wszytskich skośnych żółtków jebiących moczem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, masakra, stało się 😞
dostałam ciotę 😞 koniec tego dobrego, powrót do rzeczywistości. a jeszcze nie tak dawno, jak w tamtym tygodniu sie sluzem zalewałam,w takich ilosciach ze szok.
dobrze ze łyżwe miałam, bo odkad wróciłam do pracy to wygladałam cioty, spodziewałam sie jej.
ale teraz te dni płodne i myslałam ze okres bedzie na swieta, a tu poszłam siku, w szoku byłam. i dobrze ze dupe ruszyłam do kibla, bo fotel miałby czerwona plame za chwile 😞 masakra buuuuuuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
ma takie przypały jakby mu się mózg zamroził

no popacz 😮

czy dwóch facetów z zahibernowanym mózgiem to już plaga? 🤔

najdroższą odarłam zdegustowana
kupił pangę

🙃
e tam. Moja babcia mowi,ze to panda i zajada się trzy razy w tygodniu 🤪
ej a to w ogóle ryba jest czy jakieś obślizgłe chujwico?

Panga to najgorsze chujowsto, żyje w najbrudniejszej rzece świata jaką jet Mekong.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie też świeci
Pola dziwnie się zesrała
no ale wkóncu najadła się brokatu z bombek 🤪
czekam na Majkę mam nadzieje zę humorek będzie miała bo już mam wszytsko przygotowane i muszę jej łapę sfotografować 🙂
my pange jedliśmy bośmy nie wiedzieli
i do nas trafiła do takiego kolesia co ma zawsze swieze ryby
ale gdy se dowiedziałam co to jest to fuj
a ten ciul zyje chyba w zamknieciu skoro o tym nie słyszał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zrobili w pewnym momencie aferę o te pangi i udostępnili te informacje, a wcześniej przecież wcale nie były tanie. Ja kiedyś spróbowałam smażoną pangę to masakra, bo smakuje błotem. Ale ja w ogóle ryb nie lubię smażonych. Żadnych. Tylko w folii pieczone, albo z warzywami w wersji w jakiej robi teściowa, albo wędzone. No i śledzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Carmenn napisał(a):
a lubicie karpia?
ja nie tknę, obojętnie jak zrobiony - ja się czuje jakbym muł ze stawu żarła, bueeeee


ja mam to samo 😞 fuj
u mnie nigdyw domu sie nie jadło, po tym jak ojciec kiedys spróbował na wigilie i juz nigdy nie kupowali rodzice. okropny syf...
my jedlismy jak juz jestesmy małżenstwem, ale mi nie podchodzi. własnie taki muł 😞
lece po zuze i do chaty, czuje jakby mnie czołg pzrejechał. spac mis ei chce, a na dworze taka zimnica ponoc 😞 brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja 🙂
jeszcze tylko 2 kolosy w przyszłym tygodniu, sprawka do zrobienia i wolne do 6 ahhh ^^
Więcej z Wami popiszę 🙂
Łuszczyca genetyczna, oczywiście. Dany nie chce Cię straszyć, ale mojej mamie 1 raz wyszła w wieku 32 lat.
Sztunia śliczne fotki 🙂
Carmen przyjmij mnie do znajomków.
Marudzimy strasznie, górne jedynki się pchają. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jestem obciążona genetycznie z obu stron, że tak powiem, bo jeszcze moja prababcia od strony mamy miała. I mój brat cioteczny ma. Ale w sumie to dużo osób na to cierpi, więc chyba wszędzie w rodzinie ktoś się znajdzie 😉 Chuj z tym. Gorsze, że połowa mojej rodziny wymarła na raka jakiejś części układu pokarmowego 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Można powiedzieć, że wszystkie prezenty już mam zamówione uffff. Tylko Łukasz musi kupić coś mojemu tacie i swojemu dziadkowi, bo sam się zgłosił, że to zrobi 😉 A tak dla mamy, teściowej, babć, Łukasza i Wercika oczywiście już wszystko mam. No i ten pokaz slajdów muszę zrobić w weekend 🙂
Jeszcze pół godzinki i WEEKEND!!! 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...