Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monkado u nas hemoglobina była 11, spadła do 10 i póki co stoi
ferrum podawałam 1,25 2 razy dziennie
teraz mamy taki proszek actiferol 7 mg
U nas odpukac po żelazie kupki ok 🙂, czasami jest tylko jedna dziennie i mała się pręży, ale tylko trochę, no i masaż pomaga

Tyle miałam Wam pisac,ale padam dzisiaj i poszłabym spac, tylko mała jest innego zdania

Tosia czytałam właśnie, że jak się laktacja unormuje to piersi są miękkie i nie czujemy tak jak wcześniej tego napływu.
Tego się trzeba trzymac 🙂 i pic dalej litrami pyszną wodę niegazowaną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Tosia kupię portfel tylko muszę go znaleźc 😁
Witchen i ochnik mają piękne portfele ale ceny szok
a ja chcę tak do 150 wydac, oszalałam ale w sumie to kupimy tatusiowi prezencik
teraz i tak go w domu nie ma bo nadal chory, to może zdążę coś wybrac

muszę sprawdzic bo odłożyłam małą do łóżeczka i właśnie przestała stękac 🙂
czyżby usnęła? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal żadną 😁 Chciałam szarą, ale jak doszło co do czego, to o S nie ma co myśleć, nie te gabaryty 🙂 M chyba jednak też... 🙂 a L mi latała i wyglądałam jak w worku 🙂
Szukam dalej, może do wiosny... 🙂
Jutro idę do mojej galerii....lumpeksowej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie i ja Olidrzemie obok na moim lozkuhehe ja mam z nim dobrze wlasciwie pada z nog juz przed kapiela a po kapieli cyc i spi po 4,5 godz nawet 5 potem pobudka i 2 lub3godz snu potem pobudka codziennie o 6 hehe ale jest super czasami tak jak teraz zasnie sobie tak na godz lub 30 min szalal i usnal 😁 ja czasem z nim spie ale dzis nie moge bo chce zadzw dolekarza i sie umowic bo nadal mu charczy w noskua kataru niby nie widze i inhaluje 2x dziennie i nadal cos slychac a czasem cisza tak jak teraz oddycha cichutko wiec... hmm... ale pojde sprawdzic bo nie chce zeby mu cos na oskrzela poszlo. ciekawe tylko czy mnie zarejestruje te stare wredne baby.
Oli czasamin ie chce spac w dzien i ciezko cos zrobic ale wole zeby noce przesypial. dzis jeszcze na zakupy go musze wziac bomi sie wszystko konczy moze mama ze mna pojedzie bo ma urlopik 😁 zobaczymy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka daj jej pospac bedzie miala lepszyhumor moj Oli zawsze tak ma jak wyspany to radosny poza tym dzieci rosna jak spia 😁
mpj wczoraj w poludnie sie obudzil po spacerku i taki glodny i zly nagle ja wystawiam cyca on uslyszal ojca odwrocil glowe i taki wielki usmiech do niego haha dobry jest zabawny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My też juz się witamy 🙂

Moje kochane Dziecię zasnęło wczoraj o 20 (ja wypiłam szybko herb.laktacyjną z myslą że pewnie co 2 godziny będzie się budził licząc od północy, bo się wyśpi) a on obudził się o 4 🤪 Póżniej o 6.30. Także bomba 😁

Tosia współczuję Ci tego nocnego czuwania. Sama nie wiem co Ci poradzić:/ Moze odkładaj Jasia do łóżeczka w nocy, jak nie będzie Cię czuł to nie będzie szukał cyca...

Jutro zaczynam pakowanie sialalalalala 🤪 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
wczoraj mała usnęła o 23.30 a ja razem z nią w ciuchach
wstała później o 4.30 i 7
no i od 7 sobie nie śpimy 🙂
piękny dzień się zapowiada i podobno na razie ostatni taki ciepły to trzeba korzystac

Agatka podanie butli przy karmieniu piersią może zaburzyc laktację, tak słyszałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejjjjjjjcia 🙂
Jako tako pospaliśmy, obudził sie jak szłam spać gdzieś koło 22 30, zjadł i od razu spał. Później dopiero o 3 30, godzinkę pogadał ze mną i usnęliśmy głaszcząc się po brzusiu 🙂
Dziś zaliczyłam już ciuszki, kupiłam sobie sweterek, sukienkę i torebkę.
Boję się dawać mu na noc butli, żeby własnie nie stracić pokarmu 😞
Muszę iść na spacer z Jasiem, później wyskoczyć do galerii kupić prezent mojemu małemu mężczyźnie na dzień chłopaka. I na koniec do Lidla, bo podobno Lovela 2,8kg kosztuje 24,99zł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

STO LATEK DLA JASIULA NR 2!!!! 😘 😘 😘

Ania Rosi dzięki 😘 😘 ja już głupia jestem, rzeczywiście co lekarz to inna opinia, przetrzepałam internet i rzeczywiście norma dla naszych Maluszków hemoglobiny to koło 9,6 i żeby sie nie martwić ale pisało też że jak właśnie nie przybiera, ma spadek apetytu i do tego niskie krwinki czerwone to żeby jednak podawać żelazo więc zaczynamy kurację.. 🥴
A zniknąć nie zniknę bo jem dużo tylko... niekoniecznie zdrowo.. ☺️ od dziś więcej owocow i warzyw a mniej płatków i dżemów 🙂

ah no i vit C pomaga przyswajać żelazo i przy okazji chroni przed przeziębieniami więc warto też podawać

Tosia ja już próbowałam tej 6Weidera jak byłam u Mamy bo wtedy też więcej czasu miałam ale przestałam ćwiczyć jak wróciłam do krk bo nawet jak już wyrwę troche czasu między sprzątaniem, gotowaniem a prasowaniem to chcę po prostu odpocząć przed tv a nie machać brzuszki 😁

Ilka super że znaleźliście w końcu wymarzone lokum 🙂 a przeprowadzi zawsze są cieżkie ale dzięki temu będziesz miała niepowtarzalną okazję wygrzebać z najgłębszych zakamarków szpargały i nieprzydatne rzeczy i je powyrzucać bo takie lubią sie gromadzić i zajmować miejsce 🙂

Rosi to kiedy rusza budowa? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas Mała też wymęczona po tym lekarzu zasnęła o 21 ale o 22.30 jeszcze ją obudziłam, nakarmiłam i poszła spać dalej, obudziła sie o 7, zjadła i.. ja poszłam spać dalej a ona gugała, gugała i chyba też zasnęla, w każdym razie obudziła mnie o 9.30 zjadła i teraz chichra sie do karuzelki 🙂
a zaraz idziemy na spacerek bo ładnie sie na zewnątrz robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aa! i jeszcze sobie przypomnialam- jak mi Kornelka wisi cały dzień na cycu tak że też miałam wrażenie że są puste to na noc zdarzyło mi sie podać jej butle tyle że zawsze kończyło sie to tak że ona spała a ja sie budziłam w nocy z wielkim bólem cyców i musiałam biegusiem ściągać bo groziły wybuchem 🤪

I jeszcze jedno do tej pory używałam butelki tommee tippee i byłam zadowolona ale wczoraj potrzebowałam dwóch butelek - z herbatką żeby dać przed usg jakby strasznie płakała że jest głodna i z mlekiem żeby dać zaraz po usg bo wiedziałam że będzie tak głodna że nie dojedziemy do domu 🙂 więc wyciągnęłam drugą butelkę z aventu i jestem mega zadowolona! uważam że są dużo lepsze od tych tommee tippee jakoś smoczek jest lepiej wyprofilowany i Małej sie lepiej ssało - to tylko taka moja opinia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...