Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie

I jeszcze jedno do tej pory używałam butelki tommee tippee i byłam zadowolona ale wczoraj potrzebowałam dwóch butelek - z herbatką żeby dać przed usg jakby strasznie płakała że jest głodna i z mlekiem żeby dać zaraz po usg bo wiedziałam że będzie tak głodna że nie dojedziemy do domu 🙂 więc wyciągnęłam drugą butelkę z aventu i jestem mega zadowolona! uważam że są dużo lepsze od tych tommee tippee jakoś smoczek jest lepiej wyprofilowany i Małej sie lepiej ssało - to tylko taka moja opinia 🙂


Monkado mi też koleżanka polecała Aventu właśnie. Zamierzam ją kupić jak będę Jasiowi podawała już kaszkę, czyli za ok miesiąc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja tez mam butelke tommee tippee i jestem zadowolona z aventu tez mam, ale jeszcze niemialam okazji uzywac 😉 i tak jak monkado tez podalam butle Ameli bo wisiala na cycu i aly czas jadla a ja mialam wrazenie, ze w cyckach pusto a potem jak mala spala to co moglam to odciagnelam 🙂

buziaki dla Jasia nr2 na 2miesiace :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej

Ja miałam dzisiaj nockę piękną, nie licząc koszmaru sennego,który obudził mnie przed 6, leżałam i nie mogłam się ruszyć,byłam jak sparaliżowana, ten sen był tak realistyczny że nie mogłam się otrząsnąć. Nie będę Wam streszczać całości,ale w śnie widziałam wypadek samochodowy i martwe dziecko-chłopca około 5 lat,leżał martwy na masce samochodu we krwi z otwartymi oczami...
Jak już doszłam do siebie i mogłam się poruszyć to wtuliłam się w męża,ale nie wiele to pomogło, nie mogłam już zasnąć,włączyłam lampkę i oglądałam kawa czy herbata.
A Staś po po wieczornym marudzeniu na ząbki, zasnął o 21 i spał do 6 rano! 😮
Od kilku dni znowu mu się buzia brzydka zrobiła, na szyjce też czerwona wysypka a dzisiaj taka sama wysypka pojawiła się na łokciach, w fałdkach między rączką a dłonią i łuszczy mu się brew. Aha i od dwóch tygodni ma ciemieniuchę, niedużą ale jednak ma. Więc podejrzewam,że to jednak jest to ŁZS. Posmarowałam mu buziaka Oilatum Soft i jeden wielki ogień mu się zrobił, dużo lepszy dla niego jest zwykłe Bambino!
W tym tygodniu muszę z nim znów jechać do dermatologa.

Dziewczyny jak czytam ,że Wasze dzieci też tak charczą to jestem dużo spokojniejsza bo widać jest to normą u niemowląt. A bałam się już, że to może jakieś powikłanie po przeziębieniu..

Ilka gratuluję nowego mieszkania,fajnie że znaleźliście coś co wam odpowiada! A żel kupiła Calgel, chyba pomaga bo jak posmaruje to przez jakiś czas nie ma płaczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej witam sie w pieknz slonecznz jesiennz dzionek 🙂
Karola wspolczuje snu...ale niestety na sny nie mamy wplywu 🤨
ja tez sie zastanawiam czy jk podam mu butle na noc to pospi wiecej ale mam troche obawy po ostatnim razie chzbz najpier podam w dzien i zobacze jak na mleko reaguje 😮 😮
Tosia buziak dla jasia....my tez swiatujemy zjadlam wlasnie kawal szarlotki tak wiec filip tez cos bedzie z tego mial 😁 😁 😁milego dzionka ja mma dzis odwiedziny w ogole caly tydzien wypelniony po brzegi i moze uda mi sie jeszcze chrzest zalatwic 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej Domi przepraszam zapomnialam o Filipku 😞 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! 😘 😘

acha Rosi i mnie pediatra też powiedziała że ten syrop to trzeba 2miesiące podawać ale że spróbujemy tylko miesiąc a później to już może wprowadzimy delikatną zupkę z mięskiem bo w mięsie tkwi żelazo 😁 tylko sie obawiam czy nie za wcześnie na zupki bo to dopiero 4 miesiące beda a ponoć wprowadza sie od 5-6..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola współczuję snu.. mam nadzieje że nie był proroczy 🥴
mnie ostatnio śniło sie że jechałam z Kornelką do lekarza (a miałam akurat z nią jechać tak w rzeczywistości) i ktoś mi wjechał w du..ę i mieliśmy krakse.. obudziłam sie i uświadomiłam sobie że nie wyłączyłam poduszki powietrznej przy siedzeniu pasażera czyli tam gdzie montuje fotelik 🤢 😞 pomyślałam sobie wtedy że nie jestem dobrą matka bo powinnam pamiętać o takich sprawach a tak to ze dwa kursy zrobiliśmy na włączonej poduszce.. 🤢 na szczęście nic sie nie stało a sen sie nie sprawdził i teraz za każdym razem dwa razy sprawdzam tą poduszke..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamuśki 🙂

już nie pamiętam kiedy zaglądałam... ale coś strasznie mi zamula forum 😠

Kasia czyżby szwagierka wierzyła w przesądy że odmówiła... w ogóle jak można odmówić bycia ropdzicem chrzestnym? 🤨 😮

Tośka, Ilka, Domi buziaki dla chłopaków 😘

Monkado super ze lepiej u Kornelki no i ładnie Ci już fika z brzuszka na plecy... moja to nawet na bok się nie obraca...

Dzisiaj po raz p ierwszy mieliśmy wypływ kupy na plecy 🤪 ubranie obesrane 😁 cóż kiedys musi być pierwszy raz 😜

u Nas karuzela to strzał w 10 Kajcia jest nią zachwycona wodzi wzrokiem za motylkami a muzyczka ją relaksuje do tego stopnia ze sama w łóżeczku zasypia 🤪 🙂 😎 jestem z niej dumna 🙂

dziewczyny ja pierdziu ale mam apetyt (nie biorę apetizeru 😜 ) zjadła bym konia z kopytami jezu ja ciagle głodna chodzę a jem jak bym z 5 raczkami w ciązy była 🤪 🤪 🤪 już widze ze opona mi urosła 😠 a do tego kaja taka łąskawa dla mnie ze nie mam motywacji do ograniczeń 🥴 🥴 🤢 nawet cola jej nie wadzi, czkolada to jakis mit u Nas bo już całą tabliczkę wpitoliłam i nawet nie stękła... no i przez to ja wpierdzielam jak opętana ja nawet w ciązy nie miałam takich zachcianek 😞 wczoraj naleśniki... dzisiaj racuchy, smażóne udko z kuraka no MASAKRA

a tak w ogóle to powiem Wam ze mogła bym być już w ciązy... nawet M mówiłam że bym chciała no ale ze Kajcia jeszcze za mała...

Monikas fajnie ze wyjaśniłaś sobie z mężulcem to i owo i trzymam kciuki zeby już tak było na długi czas!!!

Domi kciucze za sprawy z chrztem 🙂

Ania ja bym zapytałą farmaceutki a najepiej to na necie poczytaj co można... i zapytaj o to farmaceutki...

a wiecie ze ja nadal nie dostałam szczepionki i Kaja jeszcze nie zaszczepiona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia, Ilka, Domi ja oczywiście też przyłączam się do życzeń dla chłopaczków 😘

U nas karuzela to zajęcie na jakieś 15 - 20 min, czyli dokładnie tak samo jak z matą i leżaczkiem 🙂 chociaż dzisiaj uwaga położyłam ją do łóżeczka po kąpieli i jedzeniu, żeby sobie herbaty zrobic bo gardło strasznie mnie naparza a moje dziecię usnęło przy karuzeli 🙂
teraz coś się obudziła, oczy jak pięc złoty, ale nie wchodziłam i chyba znowu śpi, bo jej nie słychac

Wezmę tantum verde bo w ulotce na necie wyczytałam że można,
kurcze żebym się tylko nie rozłożyła bo nie widzę tego wszystkiego przy chorowaniu, chyba mnie spacerki nad jezioro doprawiły
Dzisiaj byłyśmy na spacerze 5 godzin, zaliczyłyśmy 3 karmienia i opowiastki o krzaczkach i drzewkach 😁

Kupiłam małej premiumy 2 i się w nich topi, muszę jeszcze 1 kupic
albo activy 2 bo pisałyście chyba że są mniejsze niż premiumy?

Monkado ja razem z żelazem podaję cebion, czyli vit c 🙂 ponoc lepiej się wchłania i jeszcze kwas foliowy dajemy

Ilka super że mieszkanko udało się tak szybko znaleźc
a Tobie Rosi zazdroszczę budowy 🙂 marzy mi się wybudowanie domu od podstaw, takiego jak sobie wymyśle
teraz mieszkamy w domku ale dziadki go budowali i za dużo zmienic to się nie dało,
no chyba że zburzyc i postawic na nowo 🙂

A tak w ogóle to jutro będzie padac, bo mnie strasznie rwą nogi i ręce 🙂
Skończę gotowac psu na jutro i zbieram się spac, ciekawe ile Kamilka pośpi

Kolorowych mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Kasiala myślałam dziś o Tobie 🙂 dorze, że u Was w porządku.

Najlepszego dla dwumiesięczniaków 🙂

Ania też się strasznie cieszę z budowy to nasz domek http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-salwiniach/m4ba767e0503fc chociaż ja ciągle nie wierzę, że to się zaczyna dziać 🙂 Jak się uda załatwić wszystkie formalności czyt. kredyt to na wiosnę ruszamy, daj Boże.

Kasia ja to ostro walczę z takimi rzesądami bo niesamowicie mnie irytują, wręcz do wściekłości doprowadzają! Nie rozumiem jak w XXI w. wierzący ludzie mogą nadal przestrzegać takich głupot 😠 😠

MOnkado ja też daje vit C ak jak Ania, cebion multi.

Tosia współczuję CI tych nocek, u mnie też się pogorszyło. W prawdzie jest tylko jedno karmienie nocne ok2-3 ale o 6 już przeważnie pobudka 😞 Się zastanawiam czy nie spróbować dokarmić jej na śpiocha jak będę szła spać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Kasiala myślałam dziś o Tobie 🙂 dorze, że u Was w porządku.

Najlepszego dla dwumiesięczniaków 🙂

Ania też się strasznie cieszę z budowy to nasz domek http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-salwiniach/m4ba767e0503fc chociaż ja ciągle nie wierzę, że to się zaczyna dziać 🙂 Jak się uda załatwić wszystkie formalności czyt. kredyt to na wiosnę ruszamy, daj Boże.

Kasia ja to ostro walczę z takimi rzesądami bo niesamowicie mnie irytują, wręcz do wściekłości doprowadzają! Nie rozumiem jak w XXI w. wierzący ludzie mogą nadal przestrzegać takich głupot 😠 😠

MOnkado ja też daje vit C ak jak Ania, cebion multi.

Tosia współczuję CI tych nocek, u mnie też się pogorszyło. W prawdzie jest tylko jedno karmienie nocne ok2-3 ale o 6 już przeważnie pobudka 😞 Się zastanawiam czy nie spróbować dokarmić jej na śpiocha jak będę szła spać 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie
ale miałam dzisiaj nockę, mała usnęła o 20.30 i wstała o 0.30 a później pobudki co godzinę i tak do 6, później spała do 8
mnie gardło boli i chyba katar mi się robi 😞 muszę prenalen kupic
żeby tylko mała się nie zaraziła 😞
Rosi śliczny domek będziecie mieli i te okna takie wąskie to chyba w kuchni bardzo oryginalne
pierwszy raz takie widzę, no ale ja mało widziałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...