Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No widzę że nie tylko ja mam podły dzień.
Z mężem nie odzywaliśmy się wczoraj wcale,unikaliśmy swojego towarzystwo, albo ja siedziałam w kuchni,albo on wychodził leże lub bawić się z Frankiem do drugiego pokoju. Myślałam że przemyśli sobie swoje postępowanie i mnie przeprosi ale wygląda na to,że on myśli że ja mam bezpodstawne pretensje do niego i przesadzam i ja pierwsza powinnam wyciagnąć rękę. Nienawidzę przez niego płakać i dlatego mu to wczoraj napisałam w smsie jak poszedł na 23 do pracy. I jeszcze pare innych rzeczy m.in.że nie wyobrażam sobie dalej naszego małżeństwa jeśli nic się nie zmieni. A dzisiaj o 9 jak wstałam (on już po pracy położył się spać do drugiego pokoju), wchodzę do kuchni a tam...czekoladki i karteczka że miały być kwiaty ale kwiaciarnie jeszcze zamknięte, ale najbardziej to myślałam że padnę jak zobaczyłam jakie serduszko narysował na końcu 😮 😮 🤪 🤪
Ciekawe co sie będzie działo jak wstanie... czy coś zrozumiał czy te czekoladki tylko na "odwal się"...

Tosia chroń Jasia przed jelitówką żeby się nie zaraził od reszty domowników.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ale te weekendy szybko mijają.. Na szczęście Mężul dzisiaj wcześniej wraca bo na 16.15 idziemy na USG bioderek a później zamówić Chrzest 🙂

Buziaki dla Kornelki i Kamilki z okazji miesięcznic 🙂 😘

Monikas domek prezentuje się prześlicznie!!

Monkado miałaś przygody.. a teściowa no cóż bez komentarza 😉

Tosia mam nadzieję że humor już lepszy 😘 😘

Ania zdrówka dla Ciebie! 😘

Karola mam nadzieję że czekoladki od Męża to początek Jego prawdziwej poprawy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ojej ale pusto 😮 😮 szok!
My zaliczyłyśmy spacerek niestety tylko wkoło domu bo koła od wózka zostały w aucie i pojechały z tatusiem do pracy 😞 Ale pogoda i tak sie już psuje a z rana było pięknie.

Zajrzę później może się rozkręcicie.

Aha pierwsze nocowanie Zojki u dziadków udane 🙂 Zabraliśmy ją na wesele i po pierwszym tańcu zawieźliśmy do rodziców, wykkąpaliśmy, nakarmiłam ją i poszła spać o 20.10. My wróciliśmy z wesela o 2.30 a Zojka na cyca wsta ła o 3.00 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia ale ze mnie gapa ☺️ oczywiście sto latek dla Jasiulka nr 3! 😘 😘

Kasia dzięki i odwzajemniam 🙂 i super że imprezka sie udała a Emilcia była grzeczniutka 🙂

Karola i jak tam relacje z mężem? jest poprawa?

Ania jak zdrówko? lepiej?

u nas zapowiadali deszcz ale świeci słoneczko także byłyśmy już na spacerku i na zakupach a popołudniu do lekarza, może w końcu uda sie ją zaszczepić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado napisał(a):
Kinia ale ze mnie gapa ☺️ oczywiście sto latek dla Jasiulka nr 3! 😘 😘

Kasia dzięki i odwzajemniam 🙂 i super że imprezka sie udała a Emilcia była grzeczniutka 🙂

Karola i jak tam relacje z mężem? jest poprawa?

Ania jak zdrówko? lepiej?

u nas zapowiadali deszcz ale świeci słoneczko także byłyśmy już na spacerku i na zakupach a popołudniu do lekarza, może w końcu uda sie ją zaszczepić 🙂
trzymam kciuki żeby zaszczepili 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia 🤪 ale Ci zazdroszczę 🙂 ja też próbowałam wpiąć spinkę Kornelce ale nie było do czego przyczepić 😜 😁 musimy jeszcze poczekać aż włoski urosną 🙂

czy Wasze dzieci też dziś śpią cały dzień?? Kornelka była aktywna dziś może w sumie z godzinę a tak to śpi.. 😮 🤔 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak, już chyba wszystko w porządku, przeprosił i mówi że zrozumiał swój błąd,obiecał poprawę.... zobaczymy jak to będzie...
Zawiózł Franka do rodziców,kupił wino i teraz szykuje romantyczną kolację...
Także dziś już mnie nie będzie.
Dziękuję, że pytacie 😘

Monkado mój Staś też dziś cały dzień śpi, ciekawe co będzie w nocy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie sie martwie czy jej sie aby anemia nie pogłębiła bo od soboty w zasadzie tylko śpi i je.. 😞 ale doktorka powiedziała że nie ma sensu robić teraz morfologi dopiero za 2 tyg żeby było widać czy to żelazo pomaga..

no ale udało sie jąw końcu zaszczepić 🙂 troszke płaczu było ale bez tragedii 🙂

a dziewczyny które podają już tylko vit D - jaką macie dawkę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karola napisał(a):
Tak, już chyba wszystko w porządku, przeprosił i mówi że zrozumiał swój błąd,obiecał poprawę.... zobaczymy jak to będzie...
Zawiózł Franka do rodziców,kupił wino i teraz szykuje romantyczną kolację...
Także dziś już mnie nie będzie.
Dziękuję, że pytacie 😘

Monkado mój Staś też dziś cały dzień śpi, ciekawe co będzie w nocy?


Udanej kolacji 😉 zazdroszcze hehe



Moj przyszedl z pracy i poszedl spac Bo zmeczony 😠 a ja to nie nawet dziecka na 5min niewziol na rece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
he j ja tak wieczorkiem bo w dzien zeroczasu moj maluch do poludnia super a pozniej szok placz i to taki zalosny i zastanawiam sie bo wyciagnelam z zamrazalnika mleko od przedwczoraj stalo i podalam mu i czy to po tym???na butelce byl jak juz zjadltaki osad a wczesniej nie bylo tego ale przeciez nei moglo byc zepsute.... ulewalo mu sie ciagle takim nawet serkiem i plakal 😞 😞 🤨 🥴 nie wiem cemu.... w koncu ulalo sie porzadnie i zasnal mi na rekach.... potem go rozbudzilam nbo chcialam ubrac pizamke i go wykapalam i zjadl cycka a w miare spokojnei i usmiechal sie troszke i pote, znwo smutna minka taka rywka ale terazs pi i slysze jak ciumka smoczka...
jeszce w czoraj pozwolilam sobie na fileta takiego w ziolach moze to to?? zjadlam tez cista kawalek z masa??sama nie wiem co to moglo byc zobaczyy jak bedzie spal w nocy i jak jutro bedzie a i jeszce od wczorja zero kupi a dzis taka zadka byla 😞 ale tylkojedna...
martwie sie jak nie wiem co!!!! ale chyba gdyny mial biegunke to co chwilke by robil?? bo nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie dopiero teraz mam chwilkę żeby sobie siąśc
mała poszła spac dopiero o 22 i akurat dzisiaj to bardzo tego żałuję, bo znowu zastój mi się zrobiłi mogłaby jeszcze pociumkac troszkę 🙂
Katar mam nadal duży ale zaczął w końcu pokazyc się na zewnątrz 🙂 kaszel nadal mnie męczy
i od 4 dni popołudniu mam gorączkę, ale zbijam ją dużą ilością płynów a nie tabletkami
Kamilka w porządku, dokazuje na całego 🙂 no i mogłaby więcej w dzień spac 🙂

Monikas nasze dzieciaki to ze spanie dokładnie tak samo mają, w dzień drzemki tylko moja to góra 15 min śpi, na dworze śpi, chociaż teraz mniej niż wcześniej,
a jak na dwór nie idziemy to potrafi cały dzień ziewac a spac nie pójdzie 🙂

Monkado ja jak Kamilka śpi dłużej niż zwykle, tzn. po prostu śpi też od razu panikuję, że to od anemii, ale może Kornelka musi się wyspac porządnie żeby później móc dokazywac 🙂
Mnie jeszcze lekarka mówiła, żeby zwracac uwagę czy nie jest sina wokoło ust
Kamilce się zdarza, ale to jak jej zimno, a często jej się to zdarza bo się do mamusi podała i lubi ciepełko 😁

Nie wiem co jeszcze miałam pisac
Zmykam spac 🙂 kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...