Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
witam 🙂 u nas tez pada i dzis polezelismy dluzej w lozeczku. Amelia dalej lezy i rozmawia z sufitem a smieje sie niesamowicie hehe
monkado ja tez przed kapiela dogrzewam Amelki pokoj, zeby jej zimno niebylo a i tak placz jest 😞 a czasami jest dobrze i jak skoncze ja ubierac to wtedy w taki placz wpada jakby jej krzywde dobili 😞


dziewczyny gdzie wy sie podziewacie ?! bo tu takie pustki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka panienki 🙂

co do kąpieli to moja Kajcia nei zawsze płacze a w pokoju anirazu nie dogrzewałam ale u nas już kaloryfery grzeją wiec jak coś to włącze ale ona przy kąpieli rzadko płacze... ale zdarza się jej

u Nas taka pogoda że będę lepić pierogi po raz pierwszy w zyciu ha ha ha

kuźwa ta opryszczka na ustach napierdziela mnie i mega denerwuje....

wodę Nam wyłączyli (moze teściowa nie zapłaciła) 😁 ŻART awaria ale nalałam do wiaderi i misek i wanny więc chyba nie braknie 😜 mogę spokojnie posiedzieć w razie W na tronie 😜

Monkado dziwne u mnie też deszcz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heaj ja ja dzisiaj mialam mila niespodzianke..lezymy sobiez filipkiem w lozeczku bo przeciez 7.00 rano a tu do pokoju wchodzi "tatus"taka nam niespodzianke zrobil musial biedny w nocy wyjechac i rano juz byl 🙂 🙂 🙂my mamy chrzciny w niedziele wiec dobrze sie wstrzelil choc musze przyznac ze on wcale nie jest zachwycony ze chrzcin bo uwaza ze dziecko powinno samo pozniej wiare wybrac...takie tam dyrdymaly a ja mu na to ze chrzest mu w niczym nie przeszkadza ....bo moj to niewierzacy moja mama malo trupem nie padla, 🥴 🥴
moj to kapac sie lubi a placze tylko jak juz bardzo glodny jest..tak wiec kapiel to sama przyjemnosc...teraz drzemke sobie uciol a ja chce na zakupy jechac ale musze go jeszcze nakarmic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia my tez mamy chrzciny 14.10 a nie mamy wogole slubu i szukalam ksiedza w innej parafii i znalazlam i zero problemu nie robil na szczescie.
A tak poza tym to czesc wszystkie mamusie. Ja was czytam na bierzaco ale szczerze to pisac za duzo mi sie nie chce. pa a ide obiad robic- gulasz tylko wody chwilowo nie mam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, dziękuję za każdą ciepłą myśl dla Julki, kochane jestescie, ale naprawdę potreba cudu 😞

My już z kluską po spacerku, ładne dwie godzinki zeszło, pogoda piękna, aż jej kurteczkę ściągałam.
A jak u Was sprawa z wózkiem? Bo ja niedługo chyba ją do spacerówki przesadzę bo 1. gondola już się robi mała, 2. Zojka musi wszystko widzieć 😮

Płacz po kąpieli też bym wiżała z temp w pokoju innego pomysłu nie mam.
Fajnie, że Ilka już się urządza.

Tosia nie daj się chandrze, chociaż ja też w kiepskim humorze i z powodu Julki i męża, było spięcie 🤢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi modlimy sie o ten cud...
my jeszcze wozimy sie w gondoli, miejsca jest jeszcze pod dostatkiem tym bardziej że Kornelia "schodzi" do połowy gondoli tak że główkę ma w połowie a nogi musi podkurczać albo wystawiać poza 😁 przesuwanie jej do góry nie ma większego sensu bo za 10 min jest to samo 😁 ja mam w gondoli możliwość podniesienia podgłówka praktycznie do pozycji siedzącej więc jak śpi to jest na płask a jak guga to ją ustawiam tak na półleżąco 🙂

Kasiala ja też sie chętnie załapię na pierogi 🙂

Kasia zazdroszczę pogody 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado napisał(a):
Rosi modlimy sie o ten cud...
my jeszcze wozimy sie w gondoli, miejsca jest jeszcze pod dostatkiem tym bardziej że Kornelia "schodzi" do połowy gondoli tak że główkę ma w połowie a nogi musi podkurczać albo wystawiać poza 😁 przesuwanie jej do góry nie ma większego sensu bo za 10 min jest to samo 😁 ja mam w gondoli możliwość podniesienia podgłówka praktycznie do pozycji siedzącej więc jak śpi to jest na płask a jak guga to ją ustawiam tak na półleżąco 🙂

Kasiala ja też sie chętnie załapię na pierogi 🙂

Kasia zazdroszczę pogody 🙂
to wpadaj do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia zazdroszcze pogody 😞 u mnie tak leje, ze ulica to jedna powodz hahha ale moze mi troche okna umyje 🙂

Rosi ja tez bym sie schecia przezycila do spacerowki bo nam juz miejsca zaczyna brakowac haha a wszyscy mi mowia ze spacerowka to dopiero kiedy dziecko zaczyna siadac ?!

Domi moj tez niewiezacy itd ale powiedzial, ze jak chrzest chce robic to moja sprawa i fajnie, ze tatus zrobil wam niespodzianke 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hehe dzięki Kasia ale troche daleko a już poźno sie robi 😉 😁

Domi wyobrażam sobie minę Twojej Mamy, myśle że moja Babcia miałaby taką samą 😁 😁 moja Mama też 😁

Agatka ja też sobie jakoś jeszcze nie wyobrażam Kornelki w spacerówce 😮 jakoś wydaje mi sie za mała a póki sie mieści w gondoli to będziemy eksploatować gondolę 🙂 ciekawe czy zimę w niej przetrzymamy bo niby szukałam wózka z dużą gondolą ale jednak te wszystkie śpiworki, kocyki i kombinezony też miejsce zabierają..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosi, my też pewnie niedługo będziemy w spacerówce, bo mój Chłop ledwo ledwo w tej gondoli, poza tym w X-Landerach były zawsze małe gondole 😞
Maruda pięknie śpi w nocy, chociaż to na plus. Zasypia o 20, wstaje o 3 i później przed 8. A jeśli się przebudza to słyszę jak guga i zasypia sam. 🙂
Dziś Jaś marudził w ciągu dnia i dowiedziałam się, że chcę mieć zapalenie piersi (bo jak byście nie wiedziały to dziecko płacze tylko dlatego, że jest głodne) i chcę przestać karmić żeby mi mleko zanikło.
😠 😠 😠 😠 😠 😠
Na bioderka jedziemy 16.10 🤨 i szczepionka 29.10 (boję się ważenia) 🙂
No i najważniejsze... Odezwał się ten co nie powinien... mówi, że kocha, tęskni sratatata. A to mnie dobija, bo jeszcze bardziej chce mi się płakać. 😞

Dzięki za miłe słowa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej jestem znow wieczorkiem Oli spi ale dzis plakal raz strasznie jak ja sie kapalam nie wiem czemu wzieligo na przewijak i przestal wiec jakby go cos bolalo to by dalej plakal...
po kapieli wszystko ok tylko mi sie wydaje ze byl glodny( i baardzo spiacy bo on ledwo do tej 19 wytrzymuje) bo go ubieralam i wszystko bylo ok i wzielam mu recznik spod pupy i go podnioslam i odlozyzlam i wtedy placz niemilosierny ... wiec wydaje mi sie ze byl glodny i myslam ze juz na cyca idzie bo on strasznie madry jest wie jakjuz go biore na jedna reke i pieluszke przystawiam on odrazu do cyca... dalam mu tego cyca i spokoj raz zaplakl w trakcie ale moze mu sie cos przypomialo tak z zalu. biedactwo moje. kurcze ja mam farelke gdzies na struchu musze poszukac ale wiecie co tak 21/22st w pokoju to chyba dobrze jest wszedzie czytam ile powinno byc i niby tyle juz sama nie wiem. poszukam farelki jutro i sprobuje.

moj maluszek dzis przespal caly dzien to chyba pogoda na niego tak dzialala.
a co do gondoli to u nas tez ciasno haha tylko moj jest bardziejdlugi i chetnie glowke do gory dzwiga ale przeciez jeszcze jest za maly na spacerowke glowki nie trzyma jeszce 😁

a my mamy chrzest 21/10/12 maz dzis zalatwil. tlyko ja tak jestem wierzaca ale ksiezy nie znosze!! po tym co oni wyrabiaja grrr....wlos sie jezy na glowie wystraczy ostatnie chrzciny pierwszoklasitow w gimnazjum katolickimw lublinie chyba jak dzieci ksiedzu zlizywaly bita smietane z kolan - jaka s patologia!!! i ja mam sie spowiadac takim do ucha- niesamowite co to sie porobilo!!
i mielismy nie chrzcic ale potem pomyslelismy i tak jak podrosnie sam sobie wybierze. a chrzest nie zaszkodziw w niczym.
ciesze sie bo moj brat bedzie chrzestnym 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a moja malpka lezy na kanapie i jak glupia do sera znowu usmiecha sie do sufity i z nim rozmawia ide szykowac wanne 😉 cos dzis mam lenia chyva ta pogoda wszystko dzis robie wtepie zolwia :/

Tosia to ladnie Jasiu przesypia noce 🙂 Tosia a niewiem czy pisalas czy nie, ale ten twoj ex to widzial Jasi??! bo cos mi swita, ze pisalas kiedys ze jego mama byla(chyba) i glowa do gore jak cie kocha i teskni to gdzie byl wczesniej :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agatka168 napisał(a):
a Tosia to ladnie Jasiu przesypia noce 🙂 Tosia a niewiem czy pisalas czy nie, ale ten twoj ex to widzial Jasi??! bo cos mi swita, ze pisalas kiedys ze jego mama byla(chyba) i glowa do gore jak cie kocha i teskni to gdzie byl wczesniej :/


widzieliśmy się.
i jest mi źle, źle, źle, źle.... 😞

poza tym i tak już go nie ma w PL. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka ja też coś dziś mam lenia 🤢 to chyba ta pogoda 🙂 a ja z kolei nic dziś do roboty nie miałam bo obiad miałam z wczoraj, wszystko poprasowane i posprzątane i cały dzień książke czytałam (tzn w drzemkach Kornelki 😁 )- tą z cyklu "Millenium" Stiega Larssona czytała może któraś? o ile dobrze kojarze to Ilka lubi taką literaturę albo sie mylę?

Tosia mnie też sie wydaje że jakby kochał to by sie wcześniej zainteresował a Jaś już prawie 3 miesiące ma a jak w ciąży byłaś to gdzie był? 😠 niedojrzały ten Twój ex i ja tam osobiście nie wierze w ten jego nagły przypływ miłości.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tośka nie daj się! Domyślam się, że ciężko Ci samej wychowywać Jasia ale facet, który używa takich słów wobec Ciebie (w tamtych smsach) naprawdę nie jest wart żadnej kobiety. Ja bym była za tym, żeby Ci nawet do głowy nie przychodziło wracanie do niego, ale to tylko moje zdanie. Na pewno spotkasz w życiu czułego, odpowiedzialnego i kochającego Cię mężczyznę tylko znaj swoją wartość. Buziak 😘 😘 na wzmocnienie 😉

Monkado ja też podnoszę jej oparcie w gondoli inaczej to bym mogła zapomnieć o spacerach w wózku, dziś doszło jeszcze opuszczenie budki bo ograniczała widoki po boku 😮 Zojka to jak już Wam pisałam za siadanie się ostro bierze i myślę, że jeszcze z miesiąc chociaż uda mi się ją przetrzymać w gondoli ale z drugiej strony jaki sens jak ona w niej prawie siedzi i do tego opuszczona budka więc jest mniej osłonięta niż w spacerówce 😮 OOoo prawy myszki już działa na forum 😉

Aaa jeszcze Wam powiem, że tak się nad to morze wybieraliśmy, że do tej pory nam się nie udało a ostatnio do męża zadzwonił przedstawiciel jednej z firm, z którymi współpracuje i powiedział, że w podziękowaniu za dobrą współpracę mamy wybrać sobie jakiś hotel nad morzem i podać termin to oni nam opłacą dobę albo dwie jak się uda 🤪 🤪 🤪 i takim sposobem next weekend spędzamy w Jastrzębiej 🤪

Tymczasem idę się kapać i spać bo mężul dziś na nockę pojechał więc wykorzystam wolny wieczór najlepiej jak mogę czyli pójdę spać 🙂

Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No moja dama nie chcę sypiać w dzień... ale grzecznie się zajmuje sobą w bujaczki i rozmawia do lampy albo w łóżeczku rozmawai z motylkami z karuzeli albo biorę ją ze sobą do kuchni i razem gotujemy czy sprzątamy i zawsze 10 minut drzemki sobie zrobi 😜 😁

Tosia popieram zdanie Rosi ten typ się nie zmienia to jego cwilowa zachcianka by znowu Ciebie uwieść a potem będzie tak jak rok temu... a jeżeli zdecydujesz się z nim być... to nie daj mu się tak łatwo zdobyć niech walczy i udowadnia że naprawdę chce być przy Was...

jestem padnięta klejeniem 100 pierogów...

Monia moja ma tak samo ze już wie kiedy będzi cyc mało tego jak go widzi to się ślini i np jak się kąpie to ona wpatruje się tak w moje cycory ze ho ho i zawsze się śmieje bo jak jej pokaże cyca to już macha jezykiem no i po kąpieli też tak ma że przy ubieraniu zaczyna wrzeszczeć... a na cycu się uspokaja i czasami jeszcze zapiszczy na cycyu i nie raz płacze przez sen 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie znowu późno zaglądam
rano nie mieliśmy znowu światła, gdzieś jest jakieś przebicie i pewnie będzie tak wybijac póki mąż nie naprawi, mam tylko nadzieję, że to gdzieś w jakiejś puszce, bo jak w ścianie to u babci trzeba będzie kuc ściany, bo u nas to już wszystko wymienione
Zaliczyliśmy rano urologa, oczywiście stwierdził że moja córa to okaz zdrowia i za pół roku mamy powtórzyc usg i znowu wizyta. Śmiałam się że jeszcze nie wróciłam do pracy a już 3 dni urlopu będę potrzebowała, bo jeszcze we wrześniu kardiolog
Później zaliczyliśmy ikeę i kupiłam małej karuzelę taką na sznurku i powieszę na żyrandolu w sypialni to może przy kąpaniu na niej się skupi i płaczu nie będzie 🙂 i jeszcze sobie kupiłam patelnię 🤪
Na obiedzie byliśmy u teściowej i męczę się do tej pory, nie wiem jak ona dzisiaj gotowała, ale mąż miał biegunkę i ból żołądka, a mnie boli żołądek od 3 godzin - dawno mnie tak nie bolał, nawet bardzo dawno 😞
Zaliczyliśmy też zakupy w biedronce i kupiłam pieluchy dada, zobaczymy co z tego wyjdzie
a są teraz w promocji (nie wiem ile kosztują normalnie) za 28,99 zł.

Kamilka jeszcze nie śpi, zjadła z dwóch cycolków a teraz leży na leżaczku i wzdycha sama nie wiem do czego
Ostatnio jest na etapie wzdychania 🙂

I jeszcze muszę się Wam pochwalic że po tygodniu przekopywania allegro kupiłam w końcu mężowi ten portfel i dzisiaj przysłali i jest naprawdę super, skórka mięciutka, matowa,
naprawdę mogę go polecic jakbyście szukały prezentu 🙂

No to teraz biorę się za czytanie tego co naskrobałyście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...