Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
WITAM DZIEWCZYNY 🙂
JESTEM LUTÓWKA 2012, MAMĄ CUDOWNEJ ADY 🙂
RAZEM Z ADUSIĄ BIERZEMY UDZIAŁ W KONKURSIE, W ZWIĄZKU Z CZYM BARDZO PROSIMY O WASZE GŁOSNY NA ZDJĘCIE MALUTKIEJ 🙂
POZDRAWIAMY I ZYCZYMY DUZO ZDRÓWKA W TA PASKUDNA POGODE :* :*
http://apps.facebook.com/witajcie-na-swiecie/gallery/index/hash/6a95b3f7e17b2727c3b039314b2cea37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie Kochane 🙂

Przeczytałam wszystko!!! 🤪 Tylko nie pamiętam za dużo, bo nazbierało mi się zaległości ☺️

Jesteśmy już w nowym mieszkanku (szkoda że to nie moje własne, no ale dobrze że jest...). Żyjemy jeszcze częściowo na walizkach, bo brakuje nam trochę mebli no ale z czasem może coś sobie kupimy. Jaś jest coraz fajniejszy i grzeczny. Pokochał leżaczek bujaczek i sedzi w nim całymi godzniami. Ja do niego gadam a on obserwuje co robię 🙂 Znalazłam ładowarkę do aparatu to niebawem wstawię jakieś fotki. Ząbki mu idą czasami jest bardzo marudny, na rehabilitację jesteśmy zapisani na 15 spotkań, bo Jaś jest niestety odrobine krzywy (w prawą stronę) ale Pani pocieszyła mnie że wszystko da się naprawić. Zaczynamy za tydzień.

Zmykam dzisiaj spać, jutro poodpisuję bo terazjuż zmęczona jestem.

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja tez tylko na Chwile masaz piersi pod prysznicem zrobiony troche niby lepiej, ale boli. My jutro mamy wychodne idziemy do kina z moim a Amelka zostaje z wujkiem i ciocia zobaczymy jak sie Bedzie sprawowac, ja sie dzis smialam, ze chyba Sobie odciagacz do Mleka zesoba zabiore hehe milego weekendu mamusie i Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[color=white][/color] pierwsza!!!! 🤪 🤪
dziewqczyny mam pytanko strasznie mnie to nie pokoi mojemu malemu kupki sie ostatnio zmienily robi 1 na dzien czasem co drugi dzien to wiem ze nic zlego zatwardzenia neima ale kupka jest ciemnozolta taka ruda i jakas konsystencjainnanie ma juz tych bialych kropek jak kiedys tylko taka maziowata jest jak ja robi to dosc slychac jak strzel ale wodnista nie jest hmm.... czy to sie juz kupki zmieniaja jak bylo u was??? poza tym ma te krosteczki na buzce taka kaszke od 2 tyg i nie schodzi myje rumiankiem i nic.
a jeszce dzis w nocy wyszla mu kaszka na udach jak kiedys chyba zwariuje 😠 😮 🤢

nie wiem czy jechac prywtnie gdzises czy narazie nie panikowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas28 napisał(a):
[color=white][/color] pierwsza!!!! 🤪 🤪
dziewqczyny mam pytanko strasznie mnie to nie pokoi mojemu malemu kupki sie ostatnio zmienily robi 1 na dzien czasem co drugi dzien to wiem ze nic zlego zatwardzenia neima ale kupka jest ciemnozolta taka ruda i jakas konsystencjainnanie ma juz tych bialych kropek jak kiedys tylko taka maziowata jest jak ja robi to dosc slychac jak strzel ale wodnista nie jest hmm.... czy to sie juz kupki zmieniaja jak bylo u was??? poza tym ma te krosteczki na buzce taka kaszke od 2 tyg i nie schodzi myje rumiankiem i nic.
a jeszce dzis w nocy wyszla mu kaszka na udach jak kiedys chyba zwariuje 😠 😮 🤢

nie wiem czy jechac prywtnie gdzises czy narazie nie panikowac.

HEJ
monia idz normalnie do pediatry, bo moze to skaza, bo ona własnie tak koło 3 mies. sie ujawnia jak u antosia, krostki miał na buzi zawsze, no a teraz przeszły na ciałko, taka kaszka, no i najwazniejsze to kupki, jak taka sluzowata jest to nie zadobrze własnie, i ulewanie to tez oznaka alergii pokarmowej, a twój jak pamietam tez ulewał, no ale paniki nie ma 🙂
jak bedziesz u lekarza to powiedz głównie o kupkach, bo same objawy skórne nie zabardzo chcą leczyc, tzn. u ciebie jest prosciej bo cyckiem karmisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej a ja dzis pierwszy raz musialm mojego ssaka na jedzenie obudzic bo mi sie tyle mleka nazbieralo ze myslalm ze eksploduje 😁 😁 😁teraz juz dobrze ale zauwazylam ze moj malz je teraz troche rzadzien tak co 3 godz 🥴nie wiem czy to dobrze czy zle ☺️ ☺️
Agatka mileko wyjscia do kina mam nadzieje ze amelka bedzie grzecznie na rodzicow czekac.
Ilka super ze juz sie troche uzadzilas mam nadzieje ze teraz spacery beda przyjemnoscia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂
Monia to trochę wygląda na alergię, czytałam właśnie że jak kupka jest taka śluzowata to oznaka że sie zjadło coś co dziecko może uczulać. Ale najlepiej poradzić się specjalisty!
Sebek też nie robił 2 dni kupy a jak dziś rano przysadził to musiałam go pod kran wsadzić 🙂 bo tylko głowę miał czystą 🙂 no ale jakoś sytuację opanowałam 🙂
Ilka super że już na nowym 🙂 My też jeszcze mamy poupychaną część rzeczy po kartonach i leżą to w salonie to w pokoju czekają aż im szafe kupimy.. a predko się nie zapowiada bo trochę już sczyśliliśmy się z kasiorki a jeszcze tyle rzeczy do zrobienia w mieszkaniu.. podłoga w salonie bo narazie tylko wykładzinę położyliśmy czy też drzwi 🙂 ale po mału i jakoś pójdzie 🙂
Mąż zabrał Sebkę na spacer a ja się biore do nauki bo za 1,5 tyg mam egzamin:/
miłego weekendu dziewczynki.
Chciałam dodać foto Sebka, ale pokazało mi że jako nowy użytkownik nie mogę.. wiec jak już bede mogła to coś wrzucę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka...

Monika ale wiesz czasem rumianek może uczulać... więc może spróbuj krochmalu... i jak by po tym nie zesżło to w tedy bym poszła do lekarza bo to kwestia kilku dni... a kupki moja też ma takie z odrzutem ale nie wodniste i też mało już serka w srodku jednakj nie są słuzowate...

Agatka też zazdroszcze wypadu... a na co się wybieracie? My też chcemy isć do kina może w tym tyg się uda 🙂

Morskooka jak dobrze pamietam to 20 postów trzeba mieć zeby zdjecie wstawić 🙂

kupiłam księżniczkę Cadanse (najnowszy kucyk Poony) mojej chrześnicy bo ma urodziny za tydzień w sobotę... i właśnie zastanawiamy się czy iść z Kają czy nie... sama nie wiem...

Kajcia właśnie dyskutuje z motylkami z karuzelki 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 😘
My już po zakupach, Jasiunia drzemie w łóżeczku, a ja piję jednodniowy jabłkowy 😁

WSZYSTKIGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEJ PIERWSZEJ 4 MIESIĘCZNEJ ZOJECZKI 😘 !!!

Ilka, super że Jaś wygrzeczniał, widać spodobało mu się nowe mieszkanko 🙂 Czekam na fotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia kurde o któej Ty wstajesz? Jaś dłuzej nie chce pospać? Bo moja Kajcia jak isę budzi koło 8 na cycusia to ja zabieram do łóżka daje cycusia i śpimy razem a jak nie chce spać na plecach to ją biorę na swoją klatkę i tak ze 2 godziny jeszcze spimy 🙂 teraz sama zasnęła w łóżeczku tylko kładę jej pieluszkę tetrową na głowę i od razu zasypia oczywiscie usta i nosek są odsłonięte 🙂

Ilka no właśnie zapomniałam że czekamy na fotki Jasia bo miałąs się pochwalić i ci...? Jak ten mój zięciuniio wygląda 🙂

Rosi całuski dla Zojeczki za 4 msc 🙂 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

U nas kiepski dzień, Stasinek nie może kupki chyba zrobić bo się nadyma, robi czerwony i nic... do tego przy odbycie zrobiło mu się mega odparzenia, aż bąble jakieś wyskoczyły!! Chyba zwariuje!

Monika może to rzeczywiście skaza białkowa albo inne uczulenie?

Wczoraj byliśmy u znajomych i z koleżanką wypiłyśmy półtora butelki wina, a nasi mężowie siedzieli przy kawie, choć wcale nie byli zadowoleni. Ale miałam chochół na głowie jak wyszliśmy od nic z bloku, mąż mało nie padł ze śmiechu jak powiedziałam do siebie patrząc na niebo "cholera okulary mam brudne czy ktoś na spadochronie leci?" 😮 😮 😮
Tak, tak wiem nie przystoi żeby matka dzieciom do takiego stanu się doprowadzała 🙃 na szczęście otrzeźwiałam jak trzeba było wykąpać i położyć dzieciaki spać.

O Boże właśnie mój sąsiad zaczął wyśpiewywać "bo ty jesteś zajebista,to sprawa jest oczywista..."
dobra idę się pakować bo jadę z dzieciakami na kilka dni do rodziców.
Miłego weekendu!!

Aha 100 lat dla Zojeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,hej laseczki 🙂
Tośka ale Ty masz pamięć 🤪 dziękujemy oczywiście ciociom za życzenia 🙂
My się dziś zalofrowałyśmy bo prosto z Olsztyna mąża podrzuciłam do pracy i zamiast do domu to do mojej babci podjechałyśmy bo tylko raz Zojkę widziała i mała się chyba za domem stęskniła bo już od godziny się sama sobą zajmuje. Położyłam ją do łóżeczka na brzuszku bo spała to się obudziła i leżała chyba z 20 min, podnosiła główkę wcinała rączki i takie tam, potem na pleckach gadała z karuzelą. Stwierdziłam, że zaraz sie pewnie wkurzy to wzięłam ją do salonu na matę, żeby była blisko a ta nadal leży i gada, trzepie się i cuduje dziwne rzeczy 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć 🙂

U nas rozpakowywania ciąg dalszy...i mam nadzieję że to już koniec.
Jedziemy jeszcze później do komisu meblowego po jakiś kawałek regału, żeby poupychać to co się nie zmieściło.
Chciałam zapytać Was, czy była u Was albo zamierza być pielęgniarka środowiskowa w ostatnim czasie??? Bo do mnie dzwoniła przedwczoraj że jest pod moim mieszkaniem i chce zobaczyć rozwój i warunki w jakich żyje dziecko! 😮 Ja jej na to że wszystko ok tylko że my już tam nie mieszkamy...No i spisała adres i ma tutaj przyjść jej koleżanka (bo to inny rejon) w połowie miesiąca. Byłam zaskoczona powiem Wam szczerze.

Zapomniałam wczoraj napisać że wszystkie Wasze dzieciątka są śliczne i kochane! Widziałam zdjęcia tutaj i na fb. Rozdaję po oklasku 🙂

A i jeszcze dla Zojeczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilka do mnie dzwoniła w piątek i ma przyjść w poniedziałek pomiędzy 13, a 15 🤨
Zdziwiłam się, bo na ostatniej wizycie patronażowej mówiła, że mam się spodziewać jakiejś pielęgniarki która mi wytłumaczy zasady wprowadzania żywności małemu i ma mnie odwiedzić pomiędzy 3,a 4 miesiącem Jasia.
Więc o co chodzi? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...