Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Jejku ika współczuje Ci... a dlaczego mążnie moze powiedzieć mamie że nie może z Wami zamieszkać bo nie ma ku temu warunków? Po za tym on ma już swoją rodzinę i z mamusią mieszkać nie będzie!!! Musisz z nim porozmawaić na pokojnie i na poważnie i powiedziueć mu ze nie wyobrażasz sobie tego aby mama zamieszkała z Wami i poiwedz mu jak on by się czuł gdy by tp Twpi rodzice całą zimę mieli zamieszkać...

Karola współczuję patrzeć na cierpienie dziecka 😞 wiem jak dziecko cierpi gdy kupy zrobić nie może bo syn mojej koleżanki dokładnie przez to samo przechodził bywało ze dwa tyg dusił w sobie kupę a późneij jak musiał zerobić to płacz i cierpienie okropne 😞

Agatka pieluszka to najlepsza przytulanka i usypianka 🙂 ja oglądałam 1 uprowadzpnej i w sumie mi się podobał 😜 i właśnie na 2 chciałąm się wybrać... 🙂

Ciekawe co u Monkado bo się nie odzywała...
Kinia ma rodzinny weekend...

Kajcia dzisiaj 2 razy zasnęła sama w łóżeczku z pieluszką 🙂 cócia mnie rozpieszcze 🙂 no i dzisijesza nocka była cała w rodzicach łóżu.... nie chciało mi się jej odkładać i spała z nami ☺️ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej ja wieczorkiemznow.

moj maluszek wlasnie pada 😁 dzis mialam odwiedziny tesciow ,babcia ise znalazla mdli mnie jak sie rozczula nad malym niuniusiu ,skarbenku Oliverku bleeee falszywwe babsko!!!!!!! jakkiedys na budowie pokazowke trzasnela to myslalam ze wyjde z siebie bylo soor ludzi ja slucham a ona przyjechala i zabrala wozek(dodam ze maly slodko sobie spala ta cholera go ruszyla!!) i sie drze n a cala dzialke babunia cie ulula tak skrbusiu itp itd myslalam ze krowe zabije!!!!!!!
Ilka wspoolczuje Ci wez to skoncz raz a dobrze ja jak tylko sie na swoje wyprowadze to zaraz jej ukruce wsyzstko nie bedzie mi mowila jak mam pomidory p[rzechowywac itp.

przyszliw odweidziny do wnuka o 18 jak ja go na inhalacje biore i kapie o 19 porpostu patologia nie wieda ze do dziecka sie wczesniej przychodzi!! a siostrunia mojego tez ma takiepory 19/20 i to z 2 dzieci przylazi masakra!! ja juz powtarzam stoo razy ze chrzcin my nie robimy tylko ciastko kawa i o 15/16 zeby przyszli bo potemmalego kapiemy.ciekawa jestem cz y dotrze do nich przez te 2 tyg o ktorej maja przyjsc barany jedne!!
juz mam ich dosc calej jedo rodzinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a tam gdzie my chrzcimy ksiadz nic nie bierze -nie chce 😁 jedyne takiemiejsce. ale damy pewnie na msze z amalego . w sumie to nie wiem i nie rozumiem dlaczego za sakramenty sie placi??? w koncu wiara nie powinna byc prezkladana na sfere materialna a w kosciele wszystko sie rozbija o kase!! ale coz.
ten ksiadz to od nas nawe t za slub nie chcial wziac ale dalismy na renowacje kosciola. dodam ze to nie moja parafia bo umnie to kasa by musiala byc gruba i pewnie jeszce mialby ale do imienia bo to glupi ksiadz. kolezance nie chcial ochrzcic bo miala corke Jagode i chcial powiedziec na chrzcie ze Jadwigaoni sie nie zgodzili to mowi to powiem drugie imie pierwsze glab co nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej i juz po chrzcie 🙂ale jestem padnieta bo filip nie spal w nocy za dobrze...co do oplaty to powiem ze mi tez sie duzo wydawalo ale u nas na wiosce to takie stawki tak tego ksiedza rozdziadowali 🥴 🥴Filip byl strasznie zmeczony bo to jego pora do spania byla i w sumie spal i z tego powodu nie zrobilismy zadnych zdjec w kosciele bo go polozylam do fotelika i nie chcialm go ruszac myslalm ze pozniej w restauracji zrobimy ale pozniej bylo gorzej bo tylko plakal tak wiec z fotek nici 😞 😞 😞szkoda a pogoda u nas byla straszna lało i wialo milej nocki wam zycze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Karola współczuje patrzenia na męki synka. Oby następna kupka była już normalna.
Agatka fajnie że wypad się udał 🙂 A ja na razie nie wyobrażam sobie zostawić z kimś dziecka oprócz mojego męża...jak będzie trzeba to pewnie też będę to strasznie przeżywać.
Ilka ja sobie nie wyobrażam mieszkać z teściową, choćby nie wiem jaka wspaniała była..Na twoim miejscu zrobiłabym wszsytko żeby jej to wyperswadować.
Monikas no pory odwiedzin to rzeczywiscie maja nieziemskie...Ale nie mogę zrozumieć laski z dwójką dzieci, że tego nie rozumie.
Domi no strasznie rozwydrzyli tego waszego księdza. Szkoda że Philipp się nie wyspał i nie udało sie strzelić fotek, no ale chociaż macie to już za sobą.

A my dziś po południu pojechaliśmy do teściów 1h drogi w jedną stronę. Miło było, trochę ubranek od szwagierki sobie wzięłam po jej dzieciach i dostaliśmy nosidełko takie na ramiona co sie niunka przy sobie nosi. Choć nie wiem czy nie poczekamy z tym jeszcze trochę, niby piszę ze od 5kg ale mały główki jeszcze super nie trzyma...
Mały umęczony, jak go położyłam w łóżeczku od razu zasnął.
dobrej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
druga~!! maluch bawi sie grzechotka ja ogladam ddtvn 😁 ale mnie caly czas zaczepiamoj towarzyski mezczyzna 😁

morskooka ja tez mam takie nosidelko i jest niby od urodzenia ale jeszce nie probowalam nosic malego postanowilam od 3 mies ale moze sprobuje tylko musi mi ktos chyba pomoc bo glowka to najwiekszy problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga 😁
Dora miałam zapytać z ciekawości, w jaim sklepie pracuje Twoja siostra? 🙂 Ja mieszkam 5 minut drogi od Mazovii 🙂
A ja głupia najadłam się wczoraj 2 puszek śliwek liczi w puszce. Na początku nie pomyślałam, że to śliwki, liczi to liczi. Jasiek ma teraz takie bąki, że szok 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Tosia a ja zjadłam w piątek smazona rybkę a w sobotę smażonego kotleta, bo wydawało mi się że już mogę no i się pomyliłam...Mały robi kupki takie bardzo rzadkie, ciemne i mega śmierdzące 🤨

Karola współczuję problemów z kupką Franka. Biedny Maluszek 😘

Domi to rzeczywiście ksiądz rozbeztwiony...Ciekawe co by było jakby ktoś nie miał takiej kasy? To co nie ochrzciłby?

A z moją teściową to jest tak, że udaje że nie ma siły węgla sobie nosić a babsko z niej jest takie że mi łeb by urwała! Poza tym nikt nie każe jej nosić od razu całego wiadra, ma na to cały dzień. może sobie po kilka bryłek tego węgla nosić jak jej tak ciężko... Ech długa historia. niedobrze mi się robi jak o niej pomyślę.

A mnie rozkłada przeziębienie 😞 Co Wy brałyście? Ania chyba Ty ostatnio chorowałas?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
niuńka moja śpi więc zajrzałam 🙂
Ilka współczuję teściowej, ja mam to szczęście że do mnie nie przychodzi bo noga ją boli w środę ma zabieg na nią i znowu maltretuje mojego męża że ma ją zawieść do olsztyna nie dość że dał jej kasę na prywatną wizytę żeby długo nie czekała na państwową to jeszcze ją zawieś przywieś i co jeszcze a mąż nie może bo pracuje a ona do niego żeby się zwolnił 😞 mna kochaną córeczkę to niech ją wozi 😠
ilka coś była mowa o Prenatan syropie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej a ja ostatnia...chyba tez mi sie oklask nalezy 😁 😁 😁ja tez wczoraj sobie pozwolilam na nieco wiecej niz zwykle bo i sernika sprobowalm i saladki ale torta sobie odmowilam a poobno byl pyszny ale maly robi tylko wiecej kupki dobrze ze go brzuszek nie boli 🙂no i pewnie wysypka do tego dojdzie ...no coz i tak jest sliczny to mu to nie zaszkodzi 😁 😁 😁 😁
Ilka wspolczuje perspektywy mieszkania z tesciowa walcz o swoja rodzinke i nie pozwol by sie do was wprowadzila z buciorami.
ale ma dzis lenia a pgoda straszna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
my już dawno na nogach 🙂 mieszkanie wypucowane a mały na cycu 🙂

Ilka ja na gorączkę brałam paracetamol, na ból gardła tantum verde, a katar tylko solą fizjologiczna, no i ciepła kąpiel i do wyra. Trochę mi przeszło po 4 dniach, został tylko kaszel i katar gdzies głeboko w okolicy ucha to lekarz przepisał mi sinupret (to takie ziołowe tabletki bez recepty) to niby jest na zatoki, ale jest przeciw zapalne i mi pomogło kaszel znikł i ucho sie odetkało 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilka, Jasiowy też robi kupki śmierdzące i takie klejące. 🥴Ja na przeziębienie brałam syrop Prenalen 🙂
Domi super, że chrzciny udane 🙂
My wczoraj pojechaliśmy na urodziny babci i dziadka 30km od Płocka. Siusio spał po drodze, dał się nawet ubrać w koszulę i jeansy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane 🙂
my dopiero wstakysmy 😉 u nas wiatr straszny 😞
czy waszym maluszka raczki marzna w nocy? ja dogzewam u niej w pokoju, zeby miala cieplo zakladam rekawiczkki takie na noc a ona albo sciagnie albo jedna cala mokra bo do buzi wklada a rece jak lody!! a wszedzie indziej jest ciepla no to chyba nie jest jej zimno 😞
cos mialam napisac i zapomnialam ... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałam, że maluszki mogą mieć zimne dłonie, stópki i czubek nosa 🙂 Chociaż nie wiem kiedy to powinno przejść 🙂 Mój Jaś też czasem takie lody ma te rączki, że jak dotknie do cyca to aż gęsia skórka u mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo 🙂

Kasiala dzięki za troskę 😘 byliśmy na weekend na imieninach u mojej Mamy 🙂

Ilka nie daj sie!! postaw na swoim twardo i ostro, teściowa ma gdzie mieszkać to niech spada! 😠

Monika moja Teściowa też sobie wymyśla takie zabójcze pory na odwiedziny 😠

Karola współczuję Ci tych kupek Fania 😞 biedaczek.. mam nadzieje że szybko przejdzie.. a próbowałas czopków?

Morskooka jak egzamin poszedł?

Domi szkoda że nie udało sie pocykać fotek.. ale u nas było podobnie- Mała w Kościele spała więc nie chciałam jej budzić i nie mamy z Kościoła, a w knajpie to z kolei jakieś te zdjęcia ciemne i zamazane wyszły 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka u mnie jest podobnie- jak biorę Małą po nocce na karmienie to tak jakbym jąz lodówki wyciągnęła 😁

a w ogóle to jak teraz ubieracie dzieci tak na po domu? bo ja to już ze 2-3 razy po nocy nie ściągnęłam jej śpiochów tylko na te śpiochy załadowałam jej spodenki bo zimno mi sie wydawało chociaż na mieszkaniu mamy 22-23 stopnie.. nie wiem jak mam ją ubierać..

a my po wizycie u lekarza- Mała przybrała 140g i osiągnęła wagę 5340g 🙂 i zmniejszamy żelazo do 2x1ml bo są problemy z brzuszkiem.. i jeszcze 2tyg i morfologia i zobaczymy co dalej 🙂

Rosi Ania możecie mi przypomnieć jakie dawki żelaza brały Wasze Dziewczynki?

a my byliśmy na imieninach Babci 🙂 Kornelka ma tylko 1 Babcię bo druga (= Teściowa) nie dorosła do roli i każe sobie mówić ciocia 😮 😠 poczekamy jeszcze ze 2latka i zobaczymy jak sie zdziwi jak jej wnusia będzie mówiła per pani bo na ciocie to ja nie pozwolę!
to jak sie ogarnę to wrzucę jakąs focie a teraz musze budzić tego Szkraba mojego bo śpi już 3,5godz a muszę ją sukcesywnie podtuczać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...