Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Morskooka a co Ty narobiłaś ze masz nadgarstek w szynie, coś przegapiłam? 🤨 współczuję bo z dwiema zdrowymi rękami nie raz jest ciężko...

Ilka no właśnie wiedziałąm ze cos przeoczyłam,,, przekaż teściowej żeby się popukała po główce... dziecko do pisztala... powalona i to równo!!! zresztą i tak by nie wpuścili takiego dzieciątka a męzowi daj zdjecie i niech się chwali ile chce... a na FB widziałam ją i faktycznie kawał baby ze by Nas wszystkie przez ramię powaliła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Morskooka a z tym cyciusioaniem to u Nas nawet tak się dzieje jak z piersi ciurkiem leci... 🤨 może barszcz jej nie podchodzi bo w sumie ostatnie 3 dni na obiad był barszcz czerwony... zobaczymy czy jutro też tak będzie...

Tośka nie możliwe zeby Jasiul tyle ważył... może źle odjęłaś i to 6800... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale Wam dałam do myślenia co?? hahaha Mąż mój tez mówi "to ja Ci zagrzeje te parówki a Ty się połóż" a ja na to "jakie parówki, prezcież my żadnych parówek nie mamy" 😁 😁 😁

Jak się ma chore zatoki to dobrze jest robić sobie takie parówki, że gotuje się wodę z jakimiś ziołami (lipa, szałwia, mięta) nachyla się nad tym garnkiem z gorącym naparem, ręcznik na głowę i wdycha się tą parę. Taka mini sauna 😉 Wtedy to co zalega w zatokach się rozluźnia i szybciej schodzi 🙂 Mi bardzo pomogło, wczoraj głowa mi pękała a kataru zero, a po parówce kilka godzin i katar jak ta lala i głowa przestała boleć 🙂

Morskooka współczuję, ale co właściwie sobie zrobiłaś? Aha chyba pisałaś, że to przedźwiganie tak?
A z tym cycem to u nas tez tak jest czasem, że mała się wierzga przy jedzeniu i ryczy wtedy ją biorę na ręce noszę chwilę aż się uspokoi i za jakieś 10min znowu przystawiam i jest ok.

Dobra ide spać. Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ohohoo ostatnia wczoraj i pierwsza dziś 🙂 ale mnie zaszczyt kopnął 😉
Wiecie, że moja królewna jeszcze śpi???? A zasnęła wczoraj o 20.00 🤪 🤪 Także mamusia się już wyspała i ogarnęła i teraz czeka na swoje dziecię 🙂 Jak sie nie obudzi do 8.00 to już ją obudzę bo to 12h będzie 😮 Raz o 4.30 już wstałam bo się kręciła, to mówię idę do łazienki bo zaraz się obudzi, wracam a ona dalej śpi 😮

Tosia też się zastanawiałam, czy Ty go dobrze zważyłaś. Przecież niemożliwe żeby prawie 8kg ważył taki szkrabek mały!

Oho słychać moje cudo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Mały leży i piska radośnie na macie 🙂 Nie napisałam Wam, wczoraj pierwszy raz obrócił się z plecków na brzuszek!!! 🙂 🙂 jestem dumna 🙂 🙂 hi hi
a z moim nadgarstkiem to jakies zwyrodnienie sie zrobiło od dzwigania naszego szkraba.. najpierw na lewej rece bol straszny przeskakiwanie nadgarstka i takie blokowanie sie jego, zaczelam go odciazac to mi zelżało ale za to zaczeła mnie bolec ostro prawa reka. no i efekt juz znacie 🙂
Egzamin przekładam na grudzien bo ciezko cokolwiek robic w tej szynie:/

A właśnie Kasiala ja też go czasem podnosze do gory na chwile zeby sie uspokoił i przystawiam ponownie i czasem to działa ze wraca do normalnego ssania..
Rosi oklask dla Zoji za długie spanko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
halo 🙂

Morskooka brawo dla Sebusia za obracanie na brzuszek! 🙂 Kornelka mysle ze nigdy sie tego nie nauczy bo nie cierpi lezec na brzuszku za to z brzuszka na plecki ma opanowane do perfekcji 😁

Rosi tez czasami tak mam ze słysze ze Mała sie wybudza wiec lece szybko do kibelka wracam a ona spi jak susełek 🤪 😁

Kasiala to widze ze nie tylko mojej Córci sie odwidziało bycie grzeczną 😜 ja tez robie tak ze jak Kornelia płacze przy cycu to ją odstawiam, chwilke z nia pochodze tak ze trzymam ja pionowo i znowu próbuje, czasami tak musze z 3-4 razy zanim normalnie chwyci i zacznie jesc..

Agatka pochwal sie waga Amelki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej musze wam cos powiedziec...od kilu dni maluti sobie tak jakby wiecej zwracal i nie robilam z tego wielkiego halo ale do 2 dni sie skrecal i poplakiwal taki nie pokojny byl...wczoraj znow ciezko usypial i obudzil sie w nocy marudny ale zroil troszke kupki i jakby lepiej,usnal. obudzil sie przed 4 i znow to samo 😞
zjal ja go odlozylam do lozeczka i u tu nadle tak wymiotowal!!! fontanna poszla ze nie wiedzialam co robic...wygladalo jakby zwrocil wszystko co zjadl przez caly dzien... lozeczko cale zlane,piluche sod glowki by wycisnal 😞 🤪 szok,
i teraz jakby mu lepiej nie wiem czy to wirusowe pojwchalam do lekarki to mnie nie przyjjmie bo ma duzo dzieci rozumieccie?!!
a sa 2 w przychodni tylko ze jednej caly mies nie ma paranoja jakas zeby zostawic 1 lekarke na taki czas gdzie wszyscy choruja.
nie wiem co robic narazie jest lepiej ale sie boje odwodnienia itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oklask dla Sebusia! Zojka się przewracała z brzuszka na plecki jeszcze w szpitalu teraz już nie 😞
A teraz ją położyłam na chwile na ręce tak wzdłuż, że główka przy moim łokciu, bo chciałam zjeść kanapkę i zaraz miałam ją karmić a ta zasnęła 🤪 bidulka taka dziś niewyspana 😁 a i już z godzinę temu na macie sobie drzemkę ucięła co jej się pierwszy raz w życiu zdarzyło.

Agatka daj znać jak tam Amelka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂

Mnie wykańcza katar. Woda Leje mi się z nosa, najgorzej jest w nocy. Wiedziałam że tak będzie, zawsze jak zachoruję to najciężej zwalczyć mi to paskudztwo 😞 W nocy budziłam męza żeby wstawał do Jaśka bo nie byłam w stanie go podnieść do odbicia i przewinać. A dziś on pojechał w delegację i do jutra wieczorem muszę radzić sobie sama.

Monika jak Jaś mi raz zwymiotował, to nic się nie stało ale jak powtarzał to 3 dni z rzędu wieczorami to pojechałam na pogotowie (tam muszą Cię przyjąć), dostał syrop przeciwrefluksowy i mu przeszło.

Brawo dla Sebusia! Mój to 5 min poleży i koniec. Zobaczymy co będzie się działo na rehabilitacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

GDZIE JEST LATO?! 😞 Kurcze już tak zimno, u Nas 13 stopni :/ Zaliczyliśmy spacerek ale tylko godzinkę bo tak nieprzyjemnie na polu.

Dzisiaj na obiad fasolka po bretońsku.. zobaczymy jak Jasiu zareaguje bo jeszcze nie jadłam. Myślę że nie powinno być problemu bo ostatnio zjadłam kapuśniaczka i zero reakcji 😉

A pochwalę się że w piątek pierwszy raz zostawiam Jasia.. Jedziemy z Mężulem do Tesco jak Dzieciaki usną, moja Mama z Nimi zostaje. Odciągnę mleko ale myślę że nie będzie jadł Jasiu bo ostatnio jak zasypia po 20 tak budzi się dopiero po 3 🙂

Rosi jak Zojeczka pięknie śpi, wow!! 🤪 🙂

Morskooka ręka w szynie przy małym Dziecku.. współczuję 😘

Monikas obserwuj Oliego, myślę że jak się wymioty nie powtarzają to nie ma powodów do obaw 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej u nas tez zimno mama byla z filipek na krotkim spacerku a teraz spi w gondoli w pokoju nie moge go wyciagnac bo za raz sie obudzi 😉a troche spokoju na wage zlota.Moj tez czasami taki cyrki przy jedzeniu robi niby glodny zasysa i puszcza mysle ze mu poprostu za malo leci bo te moje cycki cos ostatnio takie pustawe i mieciutkie 🤨 🤨moze nie mam juz za duzo mleczka.
Monika wspolczuje nocki sama przez to przeszlam i mozna sie naprawde wystraszyc jak maly bedzie dalej zwracal co zje to jedz na pogotowie i tam musza cie przyjac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika a nie zjadłaś czegoś innego? Czytałam że dzieko może wymiotować jak ma na coś alergię.. jak nie mini koniecznie do lekarza.
Ja dziś z małym wybrałam się na spacer w nosidełku takim zakładanym na ramiona 🙂 super powiem Wam mały od razu w nim usnął i przespał cały spacer a mi z ta reka było wygodniej niz pchac wózek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nic takiego nie jadlam wlasnie. maly teraz nie wymiotuje alenadal poplakuje czsami-jakis powod musibyc. 😞
jadlam sernika ale juz jadlam wczesniej wiec to nie to.
usnal w koncu tak po 13 i spi ale juz sie budzil z 4 razy z placzem takim zalosnym,te jego nosek -glosno oddycha niby tomiala byc wydzielina a jest coraz gorzej 😞moze przez to sie budzi,sama nie wiem...
kurcze najgorzej jak nie umiesz pomoc wlasnemu dziecku 😞 😞 ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...