Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzieki dziewczyny bo juz sie martwilam, ze z nia cos nietak hehe w srode ide na wazenie mojego klocka onaz dnia na dzien wydaje mi sie ciezsza albo ja juz stara i sily niemam 🙂 w poniedzialek na szczepenie i w przyszly czwarte do ortopedy dobrze, ze moja mama ma urlop i bedzie chodzic ze mna hihi 🙂

monkado fajnie, ze Kornelka przybiera na wadze 🙂

ilka niedaj sie tesciowej !! niech sobie juz zacznie ten wegiel nosic do domu to do zimy zdazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Agatka mój maluch też ma lodowate ręce całe prawie do ramion a to przez to że kładę go do śpiworka który jest bez rękawów. on też trzyma ręce wysoko wiec nie wiem czy słabiej mu tam krew nie dochodzi ale na karku jest ciepły wiec się nie przejmuje 🙂 próbowałam zakładać rekawiczki ale efekt jest taki jak u Ciebie 🙂

u nas jest 21st C ja go w dzień ubieram w body z długim rękawem i skarpetki czasem jeszcze śpiochy, a na boc body+ pajacyk i do śpiworka 🙂
pytałam pediatry o temp. w pokoju powiedział ze 21-22 st to jest super a do spania najlepiej 20-21st jak bedzie 19st to tez sie nic nie dzieje ponoc to lepiej dla oddychania bo jak chłodniej to sie tak śluzówka nie wysusza..
Monkado egzamin za 1,5 tyg mam dopiero ale ciezki wiec watpie czy mi sie uda..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
z rachunkowości finansowej -to jest egzamin państwowy, bardzo obszerny i szczegółowy:/ wchodzi rachunkowość przedsiębiorstw, banków, zakładów ubezpieczeń, jednostek budżetowych, instytucji finansowych..

nam spiworek odpowiada bo sie nie może rozkopac a on uwielbia przy zasypianiu machać nóżkami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oklask dla Zojki za jej zdrówko 😘

Rosi ja też chora. Piję prenalen, herbatę z sokiem malinowym, od gorączki wzięłam apap ale najgorzej męczy mnie katar. Niecierpię tego paskudztwa.

Morskooka powodzenia na egzaminie, będzie dobrze! 🙂

Agatka masz rację, mogłaby zacząć już nosić ten węgiel tylko się wycwaniła i jeszcze go nie kupiła! 😠 😠
I tak postawię na swoim, tylko szkoda mi mojego męża , bo to w gruncie rzeczy dobry człowiek no i mojego małżeństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi oklask dla Zojeczki, oby tak dalej! 😘

Morskooka to ja coś źle doczytałam bo jak pisałaś to myślałam że Ty ten egz masz za 1,5 godz a nie za 1,5tyg 😁 😁 i jeszcze sobie pomyślałam : "ale Twardzielka, egz za 1,5godz a siedzi na forum" 😉 🤪 😁 😁 😁 rzeczywiście brzmi groźnie ale na pewno dasz rade 🙂

Ilka a może Teściowa celowo nie kupuje tego węgla żeby później móc powiedzieć że ona musi sie do Was wprowadzić bo nie ma węgla.. 🤢 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi super że Zojeczka zdrowa 🙂
Monkado prosze o przyjecie do znajomych bo fotek nie widze 😞(
Eh dzieki za wsparcie 🙂 no zobaczymy jak mi pójdzie choć bardziej sie nastawiam na poprawke w grudniu..
Mały dzis marudny... 😞 odkryliśmy dziś nowy rodzaj płaczu:/ brzmi jakby go obdzierali ze skory 😞 akcja usypiania trwa..oby cycus pomógł 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado tez by m chciala fotki zoabczyc...

co do raczek to moj maluch tez ma lodzy ale kark chlodnytzn dobrze. tzn letni taki. byleby nie zimny a ja mojego przykrywam kolderka i kocykiem i ma pajacyk a i body z krtki m a mysle teraz nad dlugim juz rekawem a w dzien to roznie casem body spodenki i skarpetki a
czasem na body jeszcze cos zakladam.

a moj maly teaz robi takie kupy Tosia i dzis sie caly ofajdal po same pachy 😁 wyplynela mu tylem 🙂 ale robi az dzienie czasem co drugi dzien i dlatego jes taka duuza!!!

ok ja lece sie wykapac maly byl padneity a i tak po kapieli dopiero usnal zjadlam i uciekam do wanny rozgrzac sie... u was tez tak zimno brrrr....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi super że u Zoji już wszystko superaśnie!!! a Ty się kuruj 🙂

Morskooka moja Kajcia też dzisiaj wyła do księżyca!!! Darła sie tak jak byśmy ją właśnie obdzierali ze skóry :/

Ilka noooo już miałam Ci klapsa dać ze zięciunia przede mną ukrywasz 😮 😁 kochaniutki mój pućek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ale dzis jestem wyspana moje dziecko mi dzien matki zrobilo poszlo spac o 21.00 a wsatal o 5.00 pozniej jeszcze cycus i do 8.00 pospalismy ale fajnie 🙂 🙂
Kornelcia poprostu cudna i ma sukienke ktora kupilam tez dla Filipa jak mial byc jescze dziewczynka 😁 😁 😁 😁u nas kupki tez bez zmian pieniste i takie sluzowate i oczywiscie wyplywaja z pampka 🙂a ubieram mu do spania body z dlugim rekawem i spiochy bo raczki zawsze ma wyciagniete 🤔mam tez spiworek ale jeszcze nie uzywalam bo on zawsze przy cycku usypia i nie chce go wybudzac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane :*
Ale śliczna Kornelka 🤪 I jaka dama z niej hoho !
Mój po wczorajszych ekscesach padł o 17 30, wstał o 19 na cycusia, chciałam go wykąpać, a ten mi się przez ręce przelewał. Położyłam do łóżeczka, ani drgnął, przewijałam, gadałam, laskotałam, a ten tylko glowę na bok odwracał i nie chciał oczu otworzyć 😁 Takim sposobem wymusił bycie brudaskiem nocnym, kąpanie odpadło, a Księciunio wstał o 24. Później o 6 i miał dosyć spania 😁
Weszłam z nim dziś na wagę i pokazuje 7800 🤨 Chyba zaczniemy się ważyć bez ubrań, to jakiś ŻART! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej my dzis pospalysmy dlugo polozylam mala przed 10 do lozeczka ale z godzine rozmawiala z sufitem i wkoncu zasnela pozniej o 7 na cycusia i jeszcze do 11 pospalysmy 🙂

monkado ilka sliczne zdjecia buziaki dla dzieciaczkow 🙂

tosia twoj Jasiu to szaleje z waga ja sie dowiem jutro ile moja klucha przytyla 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...