Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hej 🙂

Gdzie Wy sie wszystkie podziewacie? 🤪

Kasia bo my mamy vitD w kroplach i pediatra kazała brać 2krople dziennie, nie wiem czy to normalna dawka 🤨

Ania no właśnie Kornelka śpi tak ok od 22/23 do 9/10 z jedną przerwą koło 6/7 na jedzonko ale jest już taka wyspana że szaleje cały dzień, czasami zdarzy jej sie drzemka ale taka krótka 20- 30min a wczoraj przespała cały dzień 😮 więc ja oczywiście już panika.. ale dziś sobie szaleje więc chyba po prostu wczoraj miała taki dzień 🙂
I kuruj sie kuruj ja dziś gotuje rosołek więc wpadaj to Cie rozgrzeje 🙂 (rosołek nie ja 😉 😁 )

Monika mleko o ile dobrze kojarze można w lodówce trzymać max 24godz więc jeśli miałaś od przedwczoraj to chyba za długo i mogło rzeczywiście Małemu zaszkodzić.. mam nadzieje że dziś już lepiej z brzusiem będzie 😘

Ilka Kasiala Domi hop hop!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny znowu Was potrzebuję, właśnie się dowiedziałam, że moja uczennica Julka 13lat ma nowotwór w przerzutami w całym ciele. Błagam módlcie się za nią, bo potrzeba cudu. To jest cudowna wesoła, ambitna i pełna życia dziewczynka, jestem załamana bo zastanawiałam się czemu jej mama do mnie nie dzwoni o lekcje myślałam, że to przez Zojkę czeka aż ja się odezwę bo się tak na drugą połowę września umawiałyśmy a dziś się dowiedziałam 😞 nie potrafię sobie tego wyobrazić, jeszcze mi mówiła ta Pani jak jej powiedziałam, że dziewczynkę będę miała, że ona też się tak strasznie cieszyła z córeczki (ma dwóch starszych synów) bo to taka laleczka jest i w ogóle....nie da się tego opisać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 i ja meldue.
Amelka zrobila mi wczoraj prezent i poszla spac o 21:20 normalnie chodzi po 23 i niewiedzialam co mam z soba zrobic haha potem pobodka o 5 i 9 juz na zabawe 🙂

monkado ja tez goruje rosol 🙂

ania jak sie czujesz?


kasia a ja ci zazdroszcze, ze mozesz wspinac spineczki corci bo ja to niemam do czego haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny mi wasnie mija 2 tydz u rodzicow ...wiem za czym bede tesknic jak wroce do siebie 🤢Filip na spacerku bo ostatnio spi tylko na spacerkach a w domu tylko kilkominutowe drzemki 😲 😲nie wiem jak ja sobie poradze jak wrocimy do domu.
Rosi bardzo wspolczuje ...takie dziecko co jeszcze cale zycie ma przed sobą, dziekujmy Bogu za to co mamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja tak szybciutko bo Nikoś domaga się bajeczki 😁

Po USG bioderek.. jedna strona ok, druga na granicy normy i mamy ćwiczyć, kłaść dużo na brzuszek, wkładać pieluchę tetrową czyli wszystko tak jak z Nikosiem było. Poza tym Jasiu jak ma prosto główkę to troszkę krzywo się układa.. chociaż ja tego nie widzę 😮

Rosi oczywiście pomodlimy się za Julkę!!!!!!!

Karola jak po kolacji?? 😜

Kasia Emilka cudowna!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kinia jak juz przecwiczyłas na Nikosiu to na pewno z Jasiem pojdzie szybciutko i raz dwa drugie bioderko dorówna do pierwszego 🙂 trzymam kciuki za Chrzciny i mysle ze jak ksiadz kazał przyjsc z Chrzestnymi to juz sie nie rozmysli 🙂

Domi oj wiem co czujesz tez byłam przerazona jak wracałam od Mamy do krk.. ale moze Filipek bedzie dla Ciebie łaskawy i ten powrót nie bedzie taki zły.. 🙂

Ania coraz powazniej biore pod uwage budowe tej kapsuły co wysyła Tesciowe na ksiezyc i wraca bez nich bo widze ze i Twojej i mojej dobrze by zrobiła taka podróz 😠 moja osatnio jak Kornelka kupe zrobiła to z wielka pretensja w głosie pytała co ja jadłam! zastanawiam sie czy one zdaja sobie sprawe z tego ze dzieci to tez ludzie i w zwiazku z tym od czasu do czasu sypiają i robia kupy! dzizas czy ja na prawde musze to tłumaczyc dorosłej babie? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monkado napisał(a):
hej 🙂

Gdzie Wy sie wszystkie podziewacie? 🤪

Kasia bo my mamy vitD w kroplach i pediatra kazała brać 2krople dziennie, nie wiem czy to normalna dawka 🤨

Ania no właśnie Kornelka śpi tak ok od 22/23 do 9/10 z jedną przerwą koło 6/7 na jedzonko ale jest już taka wyspana że szaleje cały dzień, czasami zdarzy jej sie drzemka ale taka krótka 20- 30min a wczoraj przespała cały dzień 😮 więc ja oczywiście już panika.. ale dziś sobie szaleje więc chyba po prostu wczoraj miała taki dzień 🙂
I kuruj sie kuruj ja dziś gotuje rosołek więc wpadaj to Cie rozgrzeje 🙂 (rosołek nie ja 😉 😁 )

Monika mleko o ile dobrze kojarze można w lodówce trzymać max 24godz więc jeśli miałaś od przedwczoraj to chyba za długo i mogło rzeczywiście Małemu zaszkodzić.. mam nadzieje że dziś już lepiej z brzusiem będzie 😘

Ilka Kasiala Domi hop hop!


nie nie leko bylo w zamrazarce wiec powinno byc dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka dziewczyny...

coś ostatnio mało czasu mam :/ ale czytam Was cały czas 🙂 Monkado dziękujemy za pamięć 😘 z Ilką treż mam kontakt sms u niej wszystko ok tylko po przeprowdzce jeszcze internetu nie mają a Jaś mieszka już sam w pokoju 🙂

Mi w końcu udało się zakupić Kajci szczepionkę 😮 🤪 😎 i 10 października dopiero pierwsze szczepienie będziemy mieć 🙂

Rosi straszne to co przytrafiło się julce i jej rodzinie 😞 kurcze dlatego takie rzeczy dzieją się na swiecie i dlaczego jeszcze nikt nie wymyślił lekarstwa na tego dziadowatego raka!!! 😞 pomodlę się o cud dla tej dziewczynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monikas28 napisał(a):
dzis mojmaluszek znow placz na cycu nie wiem co sie dzieje zaraz po kapieli...
ibiedny teraz spii czasem przebudza sie z placzem 😞 tak mi go szkoda bo on zarz takim duzymi lezkami placze... wlasnie go utulilam i spi



Monika moja tez pO kapieli strasznie placze az Cala bordowa sie na twarzy robi 😞 I niewiem czemu I nawet cycek niepomaga bo go nawet niechce. Musze ja najpierw uspokoic i wtedy cycek i przytym Jeszcze poplakoje a pozniej zasypia...;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia nie daj sie ani chandrze ani choróbsku! i pisz i smęć ile masz ochoty to czasami pomaga a my wesprzemy słowem otuchy 😘

Kasiala my właśnie wczoraj mieliśmy w końcu szczepienie także trzymam i za Kajcie kciuki żeby miała już za sobą i żeby nie bolało! 🙂

Monika to musiałam coś zle przeczytać o tym mleku 😮 to nie mam pomysłu co do tego płaczu Oliverka.. może coś zjadłaś a może ząbki idą?
A co do kąpieli to może Waszym Maluchom zimno jest po kąpieli? ja już dogrzewam w pokoju farelką żeby było cieplutko 🙂

Kornelka też marudna cały dzień ale zwalam na żelazo a na razie podaję1ml więc nie chce myśleć co będzie jak dojedę do dawki 3ml.. 🤢
a i a propos- pytałam wczoraj doktorkę czy Małej aby ząbki nie idą i obejrzała dziąsełka powiedziała "idą idą ale to dopiero tak początkowe stadium ze zanim sie na dobre wyrżna to jeszcze spokojnie ze 3 miesiące potrwa" 🙂 także bobodent mogę schować na jakis czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Kamilka usnęła o 20 i mogłam trochę posprzątac w domku
mała też nam płacze po kąpieli, już Wam o tym pisałam,
w wodzie idealnie zadowolona a jak ją wyjmę to płacz na całego i od początku praktycznie dogrzewam farelką, więc to nie chodzi o to że zimno jej
czasami zaczyna zaraz po wyjęciu z wanienki, a czasami wytrzymuje bez płacze do ubierania
bo przy ubieraniu to w sumie zawsze płacze

Jutro mamy wizytę u urologa, no i może uda się do sklepu wyskoczyc, bo już blisko 2 tygodnie nie wychodziłam nigdzie do ludzi 😞
A w piątek bioderka w końcu 🙂

Tosia co to za humorek 😘

Zmykam spac
kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...