Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No Tosia istny aniołeczek 🙂
my w domu siedzimy, na dworze nawet ok tylko wieje
a mnie ktoś kran odkręcił i z nosa potok 😞 kontakty z małą ograniczam do karmienia żeby jej nie zarazic i nawet mi w tym pomaga bo robi sobie dzisiaj drzemki po jedzeniu a później grzecznie leży w leżaczku albo na kanapie i wpatruje się w żyrandol, bardzo jej się spodobał, nawet się do niego uśmiecha 🙂
A tak w ogóle to nie miałam światła przez 3 godziny, ale cisza w domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
dziewczyny te które pobierają rodzinne, teraz z nowym okresem rodzinne będzie wynosić 77 zł bo zrobili podwyżkę. ja jak urodziłam marcela dostawałam 48 zł to dopiero nie wiadomo było na co wydać 😞,
ja składałam o rodzinne na Emilkę w sierpniu i przyznali mi 68 zł plus 80 zł dodatku jako rodzina wielodzietna do 31 października i teraz muszę znowu skladać wniosek na nowy okres na wszystkie dzieci
właśnie u mnie lunął deszcz a było ladnie tylko wietrznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia ja mam podobnie zwlaszcza rano jak mala je a pusci cyca to dostaje mlekiem po twarzy bo tak mi mleko pod cisnieniem leci haha chyba tez bede musiala zaczac zakladac sliniaczki bo to jest niemozliwe jak Amelia sie dzis slini cala broda szyja mokra jak ja mam na rekach to albo moja koszulka mokra albo moja reke obslinia 🤢 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaś marudzi do ludzików na kołderce, na pewno opowiada jaka ta matka niedobra hahaha. Babcia stwierdziła, że on nie będzie mówił do mnie mama, tylko Tosia, a moja mama będzie mamą.
Cycki mi opadły, jak można tak pieprzyć.

Rosi, to teraz się zacznie. Jabłuszka, marcheweczki, zupeczki sialalala 🤪

Agatka mi też sika, aż Jaś po twarzy dostaje z mojego strumienia 😁

Ja też jadę po rodzinne w październiku i jeszcze chcę złożyć o ten dodatek dla samotnie wychowujących i dostanę coś koło 150,200 jak czytałam. Miliony 🙂 Będzie na pampersy 😁 Na dom już nie odłożę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my juz po spacerku 🙂

Rosi nam tez tak doktorka powiedziała- miesiac zelaza a pozniej słoiczki.. no w sumie za miesiac Kornelka tez juz bedzie miała 4 m-ace a myslałam ze słoiczki sa od 5 albo 6.. 😮 🙂

dziewczyny mi tez tak siura z cyców ze jak Mała pusci sutka to dostaje mlekiem po twarzy i robi wtedy taka zdziwiona mine.. 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi mi lekarka i to nie jedna mówiła ze słoiczki wprowadza się po skońcoznym 4 msc a póki Zojka je cyca to chyba szkoda jej już dawać ja bynajmniej bym nie dawała.

Kasia wiem wiem ze teraz będzie 77zł i wzrośnie kwota na członka rodziny ze przekraczać nie moze 600zł 😁 ja wniosek już złozyłam na początku września.

Tosia to Ci suę w koncu udał spacerek brawa dla Jaśka 🙂

moja też się ślini jak buldog normaln ie gluty jej zawisają a anjlepszym pokarmem jest własna ręka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

My dzisiaj troszkę gościnnie, bo była Chrzestna Nikosia i moja Babcia także nie nudziliśmy się 😜 Wyspani też jesteśmy, bo pobudki tylko o 2, 7 i spanie jeszcze do 9!!! 🙂 🙂

Monkado odwzajemniam oklask 🙂

Ania ja jak karmiłam Nikosia to brałam na przeziębienie Oscilococcinum.

Tosia kochany śpiący Jasiu 🙂 I oklask za pamięć o Nas 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, ja tylko na chwilkę bo jesteśmy drugi dzień u rodziców,jutro wracamy do domku.

Rosi,Monika przepraszam za wyrażenie ale zajebiste te Wasze domki, Boże mi też się marzy taki!!!

Tosia no powiem Ci,że mnie też cycki (choć dawno już oklapły sflaczałe) opadły 🤪 🤪 🤪 Niezłą wyobraźnię ma ta twoja babcia 🤪

Buziaki dla wszystkich chorych Mamuś i Dzieciaczków 😘 😘 😘 szyb kiego powrotu do zdrówka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania kuruj się, a Kamilka dostaje tyle przeciwciał w Twoim pokarmie, że na pewno sobie poradzą z przeziębieniem. 😘 😘
Mój Glutek charczał, odciągnęłam Fridą gilki i jest spokój, kurde może jednak nie jest przeziębiony, sama nie wiem 🤨 🤨 🤨

Agatka, no jak Ty tak mogłaś?! No bez ślubu? WSTYD! hahahaha, przyłączam się do tych grzeszących nieślubymi dziećmi 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...