Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Kasiu trzymam kciuki za Emilkę, pocwiczy i jeszcze przegoni wszystkie dzieciaczki 🙂

My prywatnie do rehabilitanta raz się wybierzemy, bo chcę sprawdzic czy wszystko ok
i jak już kiedyś pisałam, taka rehabilitacja to samo zdrowie również w przypadku dzieciaków bez obniżonego napięcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola to na halloween już zakupiłaś 😁
fajne rzeczy, a jakie słodkie bodziaki

Ja dzisiaj rano dostałam przesyłkę z Anglii od koleżanki 🙂 i mamy taki zapas body, że akurat codziennie inne założę i tylko raz bo później z tego wyrośnie
bo ciocia kupiła wszystko w rozmiarze 0 - 3 i tak mamy: na ramiączkach 3 x 3 pack i krótkim rękawkiem 3 x 3 i 3 x 7 i jeszcze kocyk (to nasz 5 kocyk) i 3 pajace welurkowe 🙂 z czapeczkami i śliniaczkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
ania to dobrze ze dobrze 😜 🙂, szkoda że tak trzeba małą męczyc i bez karmienia, nawet nie chce myslec co to będzie, znam reakcje Antka jak ja sie grzebię z butlą, szkoda malutkiej

mój tez juz chyba ze 60 cm ma, bo w półśpiochach jest ok, i w pajacach, ale śpiochów zwykłych nie zakładam, on sie topi w nich, bo tak nóżki podciąga ze nogawki wiszą hehe 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karola mój młody to robi kupki identyczne jak karmiłam piersią, tylko przez tydzień mielismy taką zielono brązową kupkę, konsystencja ta sama, to było albo od kropelek, albo od bebilonu komfort, bo nie było zwykłego w sklepie i kupiłam to w puszce na kolke i zaparcia, no ale w końcu to zmiana mleka była i może od tego był inny kolor, ale pediatra mówiła że kupki moga mieć różny kolor i jest ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
kasia ale z drugiej strony, takie objawy jak piszesz tj. np. opadanie główki, nie trzymanie pionu przy podciąganiu za rączki, zaciskanie piastek, to powinny szczególnie niepokoić w 3 miesiącu dopiero. Jak teraz troche poćwiczy to szybko wyrówna
moja pediatra mówi że do 2 miesięcy dlatego wysłała nas do poradni wczesnego usprawniania. ja się nie boję bo z chłopcami miałam to samo i teraz zobacz jakie chłopaki mi wyrośli 🙂 poćwiczymy trochę i będzie ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ula kupiłam wczoraj tą herbatkę o której pisałaś i mu podałam na wieczór 🙂 Nie wiem czy to po nie czy nie, ale ważne że jest.
Ania fakt, hallowen sie zbliża, nawet nie pomyślałam o tym 😁 😁 😁
Ale go wystoję 🙂
A skoro mowa o hallowen to zobaczcie jaki przepis na ciastka znalazłam 🤪 🤪 🤪
http://bitedelite.pl/2011/10/paluchy-wiedzmy/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karola napisał(a):
Ula kupiłam wczoraj tą herbatkę o której pisałaś i mu podałam na wieczór 🙂 Nie wiem czy to po nie czy nie, ale ważne że jest.
Ania fakt, hallowen sie zbliża, nawet nie pomyślałam o tym 😁 😁 😁
Ale go wystoję 🙂
A skoro mowa o hallowen to zobaczcie jaki przepis na ciastka znalazłam 🤪 🤪 🤪
http://bitedelite.pl/2011/10/paluchy-wiedzmy/
fajne ciasteczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy si i my z Milą,-oczywiscie mała odsypia mamie na rekach... spała mi wczoraj od 18-1w nocy- i to sama ja przebudzilam... załatwilismy wreszcie chrzciny na 20-tego pazdziernika-czas wygonic malego szatanka!!! Kinia moja mala jest na bebiko i mialam zmienic na bebilon comfort, bo ma straszne zaparcia a juz sie balam bo po hippie na zapaarcia zaczela wymiotowac i nagle tfu tfu od wtorku wszysko ustapilo-zaparcia kolki i kupka jest bardzo czesto-ladna, zolciutka z grudkami, czasami brazowo, szara ale ja sie ciesze ze przynajmniej nie cierpi. Dzis 2 dzien odzwyczajania Mili od spania z mama...
Aniu Mila miala wrodzone zapalenie pluc, wzmozona echogenicznosc piramid nerkowych i problemy ze wzrokiem i wszystko sie cofnelo-dlatego trzymam i za was kciuki!!! pozdrawiam serdecznie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie i Dzidziusie 🙂

Ile fotek z samego rana!! Każda buźka piękna i kochana! Zojka, Kamilka, Emilka, Kajka (jacyś Panowie też byli?? ) 😘 😘 😘 😘

A mi zgubiła się ładowarka do aparatu i dup* 🤨
Mój Jaś mnie dziś zaskakuje, wstał o 7, o 8 zasnął i pospaliśmy do 10 i teraz zasypia sam na macie (on ostatnio uwielbia na niej spać 😁 ).

Tyle napisałyście od wczoraj, że mam co czytać do południa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rosi ale ona udana 🤪 🤪, mój tez sie robi taaki cwaniak, ostatnio spi koło mnie, ja sie budze i go podgladam, ładnie sobie guga, uśmiecha sie do obrazków, no to mama zagadała do synka, co się bedzie tak sam bawił 😜. A Antoś tak jak Zojka, buźka w podkówę i rusza tymi ustkami,że niby płacze. Jak to nic nie dało to ryk, no i mama pędem do kuchni po mleko hihi, 😁 😁 mały cwaniak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...