Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

My już po szczepieniu, mam super dzielnego Synka! Przy pierwszym kłuciu zero reakcji a przy dwóch ostatnich lekkie pojękiwanie.. za to przy ubieraniu ryk 😁 Jasiu waży 6800g, mierzy 62cm, obwód główki 41,5cm 🙂 Ogólnie wszystko w porządku 🙂

Ania ale macie ceny 🤪 Choć po chrzcinach Jasia stwierdziłam że następną jakąkolwiek imprezę robię w lokalu choćbym miała iść i żebrać na to 😁 😁 😁 Byłam urobiona po pachy przed bo trzeba było przyszykować wszystko, w trakcie trzeba było wszystkich obsługiwać, po posprzątać.. 🤢 Było super, Mąż pomagał ale jednak nie ma to jak iść na gotowe 😜

Tosia fajnie że już jesteście 😘

Może by napisać do Rosi co u Nich..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agatka człowiek do dobrego szybko sie przyzwyczaja 😁 mi Kornelka też przesypia całe nocki (w ogóle śpioch z niej jest niesamowity ale to ma po mnie 🙂 ) a jak jej sie czasami odwidzi i obudzi sie np koło 4 to jestem nemo i nie wiem co sie dzieje wokół mnie 😁 ale z drugiej strony myślę że to też kwestia przyzwyczajenia, gdyby Kornelia od początku budziła sie co 3godz w nocy to pewnie bym do tego przywykła i traktowała jako coś normalnego 🙂
Mimo wszystko trzymam Ania kciuki za Kamilę ażeby też ładnie nauczyła sie przesypiać nocki 🙂
a i dzięki za info o pampersach- 25.10 od 5 rano będę stała z reklamówką pod wrotami reala 😁 😁 i nikt mi nie wykupi trójek!! 😜 😁
daj znać jak Ula odpisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to jeszcze Wam coś "opowiem".. ostatnio Mężul kosił trawę a później grabił i wtedy wziął Nikosia do pomocy.. coś tam Mężulowi nie poszło więc poleciało "kur.a", Nikoś nic. A w poniedziałek wychodzimy z domu, Nikoś pokazuje na trawę i mówi "tata grabił, mówił kuwda" 😁 😁 Ja zaniemówiłam.. później wróciliśmy do domu, Nikoś nie mógł sobie otworzyć butelki z piciem i.. "KUWDA!!" No po prostu super, ja mojego Mężula kiedyś uduszę 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
chej u nas nocka jak zwykle 3 pobudki i chyba juz tak pozostanie raczej juz nie maze ze Filip bedzie przesypial cale noce i oczywiscie od 7.00 juz na nogach....
moim jestem mega rozczarowana najlepiej to bym sie spakowala i pojechala do rodzicow ...
a Filip to jeszcze sie nie przewraca w zadna sztone glowe podnosi ale nie na dlugo bo jak lezy na brzuszku to najlepiej lubi oblizywac swoje raczki 🙂 🙂no coz bedziemy cwiczyc dalej
ciekawe co u Uli i Antosia mam nadziele ze w Sczesinie jacys lepsi lekarze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki Kochane, dzięki za troskę 😘 😘 😘
Czytam Was czesto ale z odp problem z czasem i dołka mam 😞
Pisałam Wam, że węzeł chłonny mam wywalony nie? No to się okazało na usg, że to torbiel ale wczoraj laryngolog mi powiedział, że z automatu traktujemy to jako guz bo czasem się zdarza, że są w nim komórki rakowe. Ale tym się nie przejmuję bo to bardzo rzadko się zdarza, gorsze, że po biopsji będę musiała w miarę szybko to wyciąć co się wiąże z tygodniowym pobytem w szpitalu 😞 😞 😞 nie wyobrażam sobie tygodnia bez Zojki chyba umrę, dla niej to też będzie jakiś koszmar jak nagle zniknę no i karmienie...będziemy musieli przejść a butle 😞 załamka, ryczeć mi się chce na samą myśl.

Poza tym z Zojką super, jest cudowna taka pogodna, śmieszek mój. Na brzuszku leży bardzo długo i aktywnie, łapie już zabawki ale jeszcze nie ogląda rączek 🤨 ale za to fascynują ją stópki 🙂 że patrzy na nie a one się ruszają. Aaa i już dwa razy jadła marcheweczkę, co kilka dni jej narazie będę dawać, żeby to żelazo było dobre.

Ula trzymam kciuki, wyobrażam sobie jak się martwisz. Wierzę, że będzie dobrze.

Lece, bo muszę d ZUSu iść a mała mi zasypia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi aż przykro się zrobiło 😞 Nie wyobrażam sobie pięciu minut bez Małego a co dopiero tygodnia.. Oby stał się cud i wchłonął lub nie trzeba było zabiegu.
Aniu a które parametry bierze się jeszcze pod uwagę przy anemia, Skoro Antos ma taki sam poziom i ma lekka anemie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi wiem że łatwo powiedziec, ale trzymaj się kochana, zdrowie najważniejsze, a później znowu będziecie z Zojeczką, mam nadzieję że ten tydzień szybciuteńko minie 😘

Czarnylok nie pomogę Ci chyba za dużo, Kamilka miała praktycznie w całej morfologii albo spadki albo wzrost i jak byłam na prywatnej wizycie u neonatolog ze szpitala to mówiła mi właśnie że oprócz hemoglobiny, inne wyniki wskazują na anemię.
No i nasza hemoglobina od urodzenia cały czas spadała, w szpitalu codziennie przez 12 dni miała krew braną i spadek był, a dopiero teraz poszła w górę i mamy 11,1 🙂
Pogadaj z lekarzem i powtórz badanie, tylko nie za często, my robimy raz w miesiącu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekuje Aniu. Dobre i takie informacje. Teraz młody jest tylko na piersi a sądzę że taki poziom żelaza a nie inny przez to że przez pierwsze dwa tyg życia dostawał tylko sztuczne dla wczesniakow o niskiej masie urodzeniowej. Dzisiaj mam wizytę to się zapytam ale i tak pewnie się nic nie dowiem bo takie lekarki- żadna nawet nie zauważyła że ząbki mu idą 🤨 Dopiero tydzień temu terapeutka mi to powiedziala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałam z Nikosia. Ale odcinek z drzewem-najlepszy haha 🙂 I buziaki dla dzielnego Jana 🙂 😘
Rosi tak mi Ciebie szkoda 😞 trzymaj się dzielnie 😘
Ula trzymam kciukasy za Antolka 😘

My wróciliśmy z huśtawki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka uwazajcie na siebie, to nie takie głupi z ta mamusia
Mój tez taki pracoholik zadzwonia do niego w sobote o 18tej to siedzi w domu cała niedziele i pracuje przed kompem zamiast pobyc z małym..
Ania fajnie ze już szczepienie za Wami.
Tosia ja raz zjadłam jajecznice z kurkami i nigdy wiecej..
Rosi trzymaj się tam, dasz radę, lepiej to załatwić teraz niż potem się martwić. Zdrowa mama to zadowolone dziecko, choć rozłąka będzie na pewno ciężka.
Czarnylok’u a które ząbki mu wychodzą? Ja się zastanawiam czy mojemu też nie wychodzą bo się taki maruda zrobił ze szok..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
rosi trzynaj sie :* a rostanie z corcia bedzie ciezkie ale dacie rade. zdrowie wazniejsze

a my cwiczymy obracanie polozylam mala na kocyku na ziemi i do okola pouklada pluszaki. to lezac na brzuszku wdala sie w gadke z krowa potem sie odwrocila na plecki i odrazu chciala wrocic na brzuszek i troche jej pomoglam i sie odwrocila jakies postepy sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rosi ja też sobie nie wyobrażam rozstania z Małą na parę godz a nie co dopiero na tydz 😮 buziaki dla Ciebie 😘

Tosia a jak tam relacje z Partnerem? pogodziliście sie?

Agatka ja też tak ćwiczę Kornelię ale ona tylko z brzuszka na plecki a odwrotnie to nawet wołami jej nie zaciągnie 😮

Czarnylok u nas podobnie jak u Ani rozchwiana cała morfologia ale z tego co zapamiętałam to na anemię oprócz hemoglobiny wskazują obniżone krwinki czerwone, hematokryt i coś tam jeszcze ale nie pamiętam już ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważacie, że mogę kupić Jasiowemu taką? i dać ciut raz dziennie.... 🤨 wiem, wiem nie dopajać na cycku ale.... 😞
http://allegro.pl/hipp-herbatka-uspokajajaca-300g-po-1-miesiacu-i2710639169.html

Marudzi i usnął dopiero od 8 rano 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...