Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dziewczyny ale cudeńka ja już zakupiłam sukienkę na sylwestra już Wam pokażę 🙂


Karola nie panikuj to po pierwsze a po drugie to pękła Wam gumka ze tak myśłisz? Zawsze tak jest że jak się człowiek czegoś obawia to wszystkie znaki na niebie mówią ze tak właśnie jest bo to w głwoie siedzi!!!

No Kajcia zrobiła w tedy kupkę co Wam pisałam ale po raz pierwszy tak śmierdziała blleeeee maskara no i nie była konsystencji skisłego mleka tylko gęsta jak smółka ale koloru musztardowego 🙂

Rosi ale Zojka to już duża pannica no szok 🤪 🤪 🤪

Tośka a na brzuszku kiedyś pisałaś że razem z mamą i tak Dżona ubierzesz raz w sukienkę to masz okazje 😜

Kajucha już spała sama ją wykąpałam bo mężulec byli na mszy więc sama wszystko no i teraz kurcze się rozbudziła bo ją bączki męczą 😞 ehhh i nie wiem od czego bo ja nic nie jadłam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny co wy dzisiaj z tymi sukienkami...tylko mi ochote robicie na drugie dziecko bo ja to rodzic moge 🙂 🙂 🙂wszystkie sukienki sliczne....boziu ja chce moja krolewne 🤪 🤪 🤪
Buziak dla Olwerka i Emilki 😘 😘 😘
Monkado no nareszcie dobre wiesci 🙂 🙂 🙂wiara czyni cuda mam nadzieje ze bedzie szlo juz ku dobremu 😘 😘 😘
Karola glowa do gory nie jestes w ciazy 😘
Kinia Ty to jestes super pani domu sprzatanie, pranie dwoje dzieci gotowania i jeszcze ciasto zdazylac upiec....chyle czola 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamilka też usnęła, może już na dobre,
idę się kąpac i spanko 🙂
A mój je słonecznik, już sam odgłos łuskania doprowadza mnie do szału, bo słyszę jak lecą śmieci na podłogę, którą ja jutro rano zamiast zrobic sobie śniadanie będę musiała sprzątac 😠

Kolorowych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zojeczka 😘
Mój Jaś też miał po szczepieniu, pomagał bardzo olejek Olbas. Wlewałam wrzątek do michy i wkraplałam trochę olejku. Nosek od razu był odetkany i nie musiałam tak często odciągać 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Zojeczka 😘
Mój Jaś też miał po szczepieniu, pomagał bardzo olejek Olbas. Wlewałam wrzątek do michy i wkraplałam trochę olejku. Nosek od razu był odetkany i nie musiałam tak często odciągać 😘


Dzięki, już napisałam do M, żeby mi jak najszybciej przywiózł. Przy katarku można iść na spacer? Bo czytałam, że to nawet wskazane bo pomaga udrożniać nosek, ale nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry,
nom pediatra mówił ze z katarem mozna spacerowac..
Ja dzis cwicze sebka do przewracania na drugastrone, a ryk jest przy tym straszny 😞 No ale musze zaczac działac bo juz sie opiera na dłoni i niestety tylko jednej, a druga reke ma na przedramieniu i strasznie mnie to niepokoi. bo lezy tak krzywo..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważaj Rosi, bo to mocne 🙂
Ja przy Jasiu stosowałam, zapuszczałam nawet na poduszkę kropelkę i nic 🙂 też widziałam, że jest od 3 r.ż ale po prostu wkraplałam mniej 🙂
podoba mi się ten zapaszek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

u mnie Kornelia pobiła dziś rekord- spała od 22 do 9.10 🤪

Rosi ja Mała miała katar to pytałam lekarki jak często ściągać to powiedziała że na pewno przed każdym jedzeniem żeby sie nie dusiła i nie połykała katarku, u nas na szczęście nie było potrzeby częściej więc nie wiem czy można częściej ale wydaje mi sie że chyba lepiej ściągnąć niż żeby miało iść na oskrzela.. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzien doberek 🙂 buzka la Zojeczki zeby katarek szybko odszedl w zapomnienie 😘
u nas pogoda do du... jak zawsze ja zaplanowalm cos zalatwic, chcialm dzis zrobic zdjecie Filipowi bo do paszportu potrzebuje i jak zwykle pada.a uzywalyscie pampersow simpli dry...jakies takie dziwne bo ja kupilam takie cienkie mi sie wydaja....i fakt cena nizsza 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...