Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
nie wiem czemu placzea nie umiem znalezc powodu jest doslownie ryk a potem cisz ale nie moge juz tak jest non stop...

kocham go nad zycie a nad nerwami nie umiem zapanowac... dlaczego//??? siedze irycze ciage o takie to moje zycie do dupy jest!!

Oli wstal moze go na yca wezme jeszce... zagladne pozniej
KAsiala a j atez moge ta ksiazke dostac plizzzz?? 😁 wysle ci maila
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja też nie będę komentować, bo u mnie przy rozstaniu w ciąży było nie lepiej, ale teraz z biegiem czasu widzę jaka ja byłam pieprznięta.
Zrobiłam z niego najgorszego, bo jak on śmiał to wszystko mówić (nie usprawiedliwiam go w żaden sposób, ale miałam to mimo wszystko na własne życzenie...)
Po jednej kłótni kazałam mu spieprzać, a później sam mnie przepraszał, kosze róż w walentynki, których nie przyjęłam, nie chciałam się dogadać, no i po tym wszystkim zaczęła się kłótnia ostra. Ja z niczego chciałam tak naprawdę ograniczyć mu kontakt z Jachem. Czułam się tak jakbym miała podzielić się z nim czymś czego on nie może dostać. I sama wypisywałam żeby o nas zapomniał, że nie będzie Jacha w jego życiu, a później się dziwiłam czemu przestał o to walczyć i nakręcało mnie to jeszcze bardziej. A teraz wyjaśnia mi, że nie chciał psuć tego wszystkiego jeszcze bardziej, bo widział jak ja się zachowuję dlatego się nie odzywał. Sama dziwię się czemu on jeszcze chce ze mną być i non stop słyszę jak to nie może beze mnie żyć i jak to mnie kocha.
Możecie mnie opierdolić za to wszystko, ale do tej pory nie wiem czemu się tak zachowywałam... 😞
Więc na moje własne życzenie spieprzyłam sobie to co mogło być jedyne w życiu, bo już w kolejnej ciąży zapewne nie będę, a tą spędziłam na wyciu i samotnie.

To tyle moich jesiennych refleksji. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do pokarmow to ja daje jak mi odpowiada nie trzymam sie chematow n p Oli jadl 4 dni marchewke potem4 dni marchew i ziemniak i teraz kolejne 4 dni ziemniak dynia potem 4 dni ziemniak szpinak potem zupki jarzynowe mu podam a potem dopiero deserki o taki mam plan.

a jak sama robie te obiadki to dodaje tego wywaru co gotwalam je bo jest rzadszy...

ok uciekm bo Oli juz wstal 😁 15 min drzemki i tak na calyd zien spi mi ok 1-1,5

za poll godz obiadek i pojdziemy na spacerek... do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia, jestem z Tobą 😘 i wiesz, czasem przemilczeć pewne rzeczy (których 99% facetów nie potrafi), no i jak to moja babcia mawia "facet w nerwach nie umie być kulturalny" MOŻE CHOCIAŻ JEDEN JEDYNY RAZ MA RACJĘ 😜
Nie bronię go, ale była napięta atmosfera i może każdego poniosło 😘
A tymczasem nie wyciągaj pierwsza ręki, a jak wszystko opadnie to rozmawiać, dużo rozmawiać, chociaż te rozmowy to też czasem o kant dupy są, bo jak to Karola (?) pisała, kobita siedzi i pieprzy aż jej sucho w ustach, a chłop siedzi i udaje zasłuchanego, a myśli o kij wie czym i tylko przytakuje.
Ale wiecie, że ostatnie słowo należy do mężczyzny nie? Brzmi ono ''tak, Kochanie'' 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tosia czasami nie da sie wytlumaczyc naszych zachowan.... ale faceci nie sa wcale lepsi...

ja tez sie zastanawim co ja robie zle ze jest tak beznadziejnie ale jak slysze takie teksty i widze z ema mnie w d... gleboko to mnie szlag trafia!!! ja tez potrzebuje chwili dla siebie choc nie wiem jak mocno kocham mojego szkraba jak skocze na godzinke do miasta jestem weselsza i tesknie za nim jak cholera ale czuje sie lepiej, oddycham pelna piersia wtedy,...

Oli jak zwykle cyca nie che 😞
ok ja sie zegnam na teraz papa do pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Monia, jestem z Tobą 😘 i wiesz, czasem przemilczeć pewne rzeczy (których 99% facetów nie potrafi), no i jak to moja babcia mawia "facet w nerwach nie umie być kulturalny" MOŻE CHOCIAŻ JEDEN JEDYNY RAZ MA RACJĘ 😜
Nie bronię go, ale była napięta atmosfera i może każdego poniosło 😘
A tymczasem nie wyciągaj pierwsza ręki, a jak wszystko opadnie to rozmawiać, dużo rozmawiać, chociaż te rozmowy to też czasem o kant dupy są, bo jak to Karola (?) pisała, kobita siedzi i pieprzy aż jej sucho w ustach, a chłop siedzi i udaje zasłuchanego, a myśli o kij wie czym i tylko przytakuje.
Ale wiecie, że ostatnie słowo należy do mężczyzny nie? Brzmi ono ''tak, Kochanie'' 🙂


racja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Pisałam Wam kiedyś jakich mam sąsiadów, co opowiadają że ''ciężarna jest w ciąży i myśli że dzień dobry nie trzeba już mówić?"
Albo, jak przychodził do mnie koleś na korki przed maturą, to mówili że jestem z nim w ciąży i prowadzę płatne usługi seksualne, bo on siedzi godzinę z zegarkiem w ręku i wychodzi hahahahahaha 🙂
To teraz wyczaiłam żoncię tego palanta, tańczy na szmacie i sprząta klatkę, każdemu myje pod wycieraczką tylko nie mi 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Nienawidzę dziadostwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Mój Szkrab spał od 20tej do 6 rano a potem cyc ja spałam a on lezał kolo mnie i się bawił do 8mej 🙂
U nas tez wiatr wiec dzis bez spaceru, za to na 15ta kontrola bioderek.
Rosi, Karola trzymam kciuki żeby choróbsko się nie rozwinęło. Ania moim zdaniem od wprowadzenia posiłków dodatkowych laktacja Ci nie minie jak mimo to będziesz karmic. Mądry ten schemat ze piers deserek obiadek i piers 🙂
Ula, Monkado jej jak fajnie z tymi sylabami 🙂
Monika bądź silna, jak on może tak do Ciebie mówić?
Tosia to zachowani można zrzucic na hormony 🙂 Dobrze ze się zeszliście 🙂 Ale masz sasiadów – ponizej krytyki!
Kasia, Karola dzieciaczki super!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...