Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ula-la napisał(a):
morskooka napisał(a):
Normalnie czytam inne fora o tym siedzeniu i mam wyrzuty sumienia ze tak dziecko nadwyrezałam... 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

ale czemu ? ze bez podparcia był?


no ze go tak do siadu dawałam 😞 przekonana ze dobrze robie bo mi sie tak uspokajał jak sie denerwował na macie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieci na zdjęciach często wyglądają na starsze tak mi się wydaje, ale ja nie rozumiem jak on mógł tak stać.
Srał pies już to, że pewnie mama mu pomogła w staniu, ale mój by się za Chiny Ludowe nie utrzymał, bo jak się z nim bawię nawet to on nogi ma jak baletnica jak dotyka podłoża, a nie chcę próbować i go stawiać na siłę, bo go pokrzywię...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z resztą to nie jest moja sprawa, tam są też zdjęcia jak sadza go na fotelu bez zupełnego podparcia po bokach, a to jest chwila i leży na ziemi.
Jakby to któraś z nas odwaliła, to byśmy łeb ucięły i umoralniaka strzeliły, bo Lipcowe dzieci to takie mamusio-ciociowe i mi to nie robi czy pytam o mojego, czy Kornelkę, Zojkę, Kamilkę, Emilkę, Amelkę, Kajkę, Antosia, Stasia, Sebka, Oliwerka, Filipka Domi czy Jasiów 🙂 Wszystkie są moje ukochane ciociowe jednakowo :* ZAPOMNIAŁAM O KIMŚ?!
Poza tym mnie nie bawi takie robienie z dzieci dorosłych czyli sadzanie ich na krzesłach i pstrykanie fot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny oszalałyście 🤪 🤪 próbujecie pobić stycznióweczki z ilością postów? 😁 😁

przeczytałam tylko trochę bo mnie Mama wyciąga do grania 😜 później doczytam i odpiszę resztę 🙂

Tosia ja zjadłam danio intenso kokosowe- uwielbiam 🙂

co do stania Filipka to mi też szczena mi opadła 😲 ja jak podciągałam Kornelkę za rączki to ona też czasami do pozycji siedzącej sie podciągała a czasami na proste nogi od razu 😁 a jak to powiedziałam doktorce to powiedziała że absolutnie nie bo dziecko jeszcze za małe, no a później jeszcze wyszło to z tą vit D to już w ogóle..

Tosia ja uwielbiam króliczki, są cudowne, ale czasami rzeczywiście mam ochotę swojego powiesić za tylne łapki na najwyższej sośnie (nie napiszę że za jaja bo jest kastrowany 😁) bo gryzie niesamowicie wszystko a zwłaszcza uwielbia kable.. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia napisał(a):
Z resztą to nie jest moja sprawa, tam są też zdjęcia jak sadza go na fotelu bez zupełnego podparcia po bokach, a to jest chwila i leży na ziemi.
Jakby to któraś z nas odwaliła, to byśmy łeb ucięły i umoralniaka strzeliły, bo Lipcowe dzieci to takie mamusio-ciociowe i mi to nie robi czy pytam o mojego, czy Kornelkę, Zojkę, Kamilkę, Emilkę, Amelkę, Kajkę, Antosia, Stasia, Sebka, Oliwerka, Filipka Domi czy Jasiów 🙂 Wszystkie są moje ukochane ciociowe jednakowo :* ZAPOMNIAŁAM O KIMŚ?!
Poza tym mnie nie bawi takie robienie z dzieci dorosłych czyli sadzanie ich na krzesłach i pstrykanie fot.


Tosia po limicie oklask, super podsumowanie i jak najbardziej podpisuję się pod tym 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...