Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień dobry!
Ja pospałam dziś do 10 20 🙂
Z tym że zasnęłam o 1:30 bo oglądałam film i wstawałam do Stasia o 5:40 na mleczko. Ale mąż dał mi pospać sobie dłużej i o 8 wstał już całkiem żeby zająć się Stachem 🙂
Też idę wszamać jakieś śniadano, bułeczkę z Almette śmietankowym i pomidoraskiem 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Witam my spalismy do 10 :30 maly przesypia prawie cale noce. Tylko ma jakies dziwne uczulenie na buzi pytalam pani doktor to tylko zpytala czy ulewa bo balam sie ze to skaza bialkowa... raz mu wyskakuje to na buzi pozniej schodzi... takie czerwone plamki a buzia nie jest gladka tylko taka szorstka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja wstałam z Kajcią dzisiaj o 11 🙂
byłyśmy w chuscie w sklepie i teraz jemy nalesniki które mężul smaży a zaraz idziemy na spacerro bo pogoda superaśna 🙂

Tośka póki nie mieszkacie razem a partner nie łoży na dziecko to jesteś samotną matką więc rodzinne Ci się należy 🙂 a Ty masz macierzyńskie czy nie pracowałaś przed zajsciem w ciąże?

a my nocka nijaka mała się często budziła i bąki ją męczyły...

hmmm a Kajcia nie ma leginsów w grochy ha ha za to ma rampersa i kocyk 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, to dla samotnej matki to ojciec musi pozostawać w akcie urodzenia nieznany (u nas w Płocku tak jest, nie wiem czy to wszędzie) albo ojciec dziecka nie żyje. Wtedy dostaje się to 170zł, ja Kuby nie mam wpisanego i dlatego mi przyznali, ale jak składałam papiery to babka w mopsie powiedziała, że jeśli ojciec uzna dziecko to muszę się do nich wybrać i to zgłosić, bo wtedy mi odejmą 😠
W szpitalu wypisali mi tą karteczkę z urlopem macierzyńskim, ale ja nie korzystam, bo nie pracowałam w chwili zajścia w ciążę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej, Zojka też ma leggimsy w grochy 🙂

My dziś spacerek 2h udany 🙂 Pogoda cudowna, ale nie chce mi się już wychodzić.

Monkado mi lekarka radziła już dawać słoiczki 🤪 ze względu na żelazo ale stwierdziłam, że jeszcze poczekam z miesiąc.

Tosia ja już z chusty nie korzystam właśnie ze względu na plecy 🙂 Ale mała zaczęła tolerować wózek więc jest ok

Spanie do 10??? U mnie to odległe marzenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ania_p napisał(a):
Nasz spacer beznadziejny, tzn. Kamilce się podobało dopóki była na rękach, mnie mniej
jak odłozyłam ją do wózka płacz na całego
teraz je i jak zwykle zasypia

mamy to codziennie 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej a ja chora jestem 😞 gardlo masakra jakas i katar czuje sie wstretnie. dzw do swojego lekarza to powiedzial ze nic poza apapem niemoge wziac a jak zawdz do lekarki Oliego to powiedziala ze fervex,witc paracetamol (byleby nie miesac) i tantum verde a jak potzrebny antybiotyk to duomox. co lekarz to inna opinia,ale ona jest doswiadczona lekarka-pediatra i jej bardziej ufam.

bylismy na spacerku bo pogoda super!!Maluszke dzieki Bogu narazie ok oby tak dalej. Wniedziele mamy chrzciny ufff jak sobie pomysle jeszce to przeziebienie nie moze byc lepiej...

Maz ma dzis jaka rozmowe bo dostal propozycje pracy ,nie wiem czy warte to zachodu zobaczymy 🙂

czekam wlasnie an niego, Oli spi juz po kapieli,byl padniety, nie wiem czy uz moj M pojechal do apteki czy jeszce na tej rozmowie... to do takiej znajomej poszedl tzn to jego kuzynka, pracuje w galicji i dzw ze sie przedstawiciel zwolnil i jest miejsce wiec poszedl pogadac.

ale mnie mezcy to gardlo aaaaaaa taka jestem zla!! 🤪 🤪 😠

Tosia super ze dostalac te pieniazki. moj maz tez dostal jakies 350zlna 3 mies dodatek z bezrobotnegoza szybkie znalezienie pracy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziewczyny, ale sie usmialam z mojej babci rozmawiam z nia przez telefon i ona sie mnie pytaa kiedy do racy musze wracac a ja ze w polowie marca musze a ona na to jak ja to zrobie jak piersia karmie no to mowie jej ze do tej pory to ja juz skoncze karmic a ona a ja karmilam twoja mame 2.5 roku haha ona mysi ze ja tak dlugo bede dziecko karmic puiersia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
monika ten krochmal to chyba tosia robila jak dobrze pamietam

monkado ja chce sprowowac wprowadzac sloiczki jak Amelia skonczy 4miesiace ale to jest tak ze chce a z drugiej strony mam jaies obawy


ja zauwazylam, ze jak Amelcia lezy na pleckach to czasami tak robi ze nogi ma wgorze i tak jakby glowe probowala lodnosic i niewiem czy to jakis kolejny etap w zyciu czy co szukalam na internecie ale nic niemoge znalesc a moze zle wpisuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej ale naskrobalyscie wszystko przeczytalam ale juz nic nie pamietam....wybaczcie pozno jest 😁 😁my juz w domku podroz byla super bo filip spal cala droge, szczepienie tez zaliczone ale nocke mielismy ciezka bo co chwila sie budzil i plakall cala noc spedzil na moich piersiach....a dzis przypominam mojemu dziecku po co jest lozeczko na razie spi ale musialm go uspac na rekach tak wiec tez lipa....marzy mi sie ze klade go po karmieniu do lozeczka a on zasypia 😜 😜 😜 😜 jutro mam pierwsza rozprawe rozwodowa tak wiec trzymajcie kciuki bo strasznie sie denerwuje 🥴
A Tosia takie news....nic tylko trzymac kciuki 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Druga! 😁

A mojemu Synkowi coś się przestawiło i jak wcześniej spał od 21 do 4-5 tak teraz budzi sie 1-2 😞

Agatka ja też chciałabym zacząć podawać małemu jakieś dodatkowe jedzonko jak będzie miał ok.4,5 mies. Chcę już odciążyć trochę swoje cycki...

Domi powodzenia na rozprawie. Będzie dobrze 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...