Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dokładnie, ja bym te baby rozstrzelała!! 😠

a u mnie w szpitalu też położne strasznie pomocne, ja akurat miałam salę zaraz obok ich dyżurki i jak tylko któryś Maluszek zakwilił to one już były w sali i pytały czy pomóc, czy przewinąć czy przystawić do piersi 🤪 a i jeszcze zostawiły nam telefon (w sensie aparat telefoniczny z którego mogłyśmy dzwonić do woli 😁 ) że jakby w nocy nie słyszały że któreś płacze to żeby zaraz dzwonić to one przyjdą i pomogą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzis miala wpasc teciowa ale maz jej powiedzial zejuz poznow(o 18 jaka ona jest tepa!!) jak my o 19 kapiemymalego i mowil jej jutro wpadnij musialam go opierniczycbo jutro mam tyle sprzatania i wszystkiego a on t o posiedzi z malym ja na to nie tzreba dziewczyny beda. to jej powiem zeby nie przychodzila ja mowie dobra juz glupio tk niech przyjdzie, ale w glei duszy nie chce jej co za durna baba jakby nie wiedziala ze przed chrzcinami robota jest a nagle po 2 tyg o wnuku sobie przypomniala nie wpadnie jak maly jest jeszce radosmy tylkoo 18 co za glaby w tej jego rodzinie aaaaaaaaaaa 🤪 🤪 taka jestem zla !!! jak mozna do dziecko sie wieczorem wybierac konczy robote o 13 codziennie a we wtorki nie robi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wieczorkiem 🙂
Nasz drugi spacerek nawet udany byłyśmy 2 godzinki, tylko że spania nie było, musiałam się więc nieźle nagimnastykowac, prawie skakałam koło wózka żeby małą zabawic i żeby nie płakała, śpiewałam, bujałam, wygłupiałam się, przez chwilę zaczęłam się rozglądac czy aby żaden sąsiad nie idzie, bo pomyśleli by że zgłupiałam będąc mamą 🙂

Całuski dla Bartusia na 3 miesiące 😘
Kasia wyrazy współczucia dla szwagierki 😞
Morskooka to Ty wojownicza jesteś 😁 też sobie sąsiadka wymyśliła : "posadzę sobie drzewko, ale nie muszę na nie patrzec" 😁
A klon japoński bardzo mi się podoba, tylko kiedyś w ogrodniczym jak rozmawiałam z facetem to mówił że on bardzo czuły na niską temperaturę jest, nie wiem ile w tym prawdy
Kasiala zdrówka życzę 😘 Tak jak Monkado pisała można dawac cebion, Kamilka dostaje w sumie odkąd w domu jesteśmy bo razem z żelazem jej podaję, bo się lepiej wchłania, i się nie zaraziła.
I jak tiramisu się udało? pewnie już nie ma 😁
Agatka a o co chodzi z paluszkiem? Chyba coś przeoczyłam, muszę poczytac wstecz
A jak głowa? Boli jeszcze?
Tosia wrześnióweczki to się dziwią że usypiamy dzieciaki, bo ich maleństwa jeszcze śpią 😁
Przypomnimy im gdzieś za ok. miesiąc, ciekawe czy zmienią zdanie 😁
A co do ludzi którzy krytykują i wtrącają swoje trzy grosze, no cóż szkoda słów
Ilka super że Jasiu na rehabilitacji był taki dzielny 🙂 I ciekawa jestem czy teściowa posłuchała i przestała porównywac 🙂
U mnie w szpitalu położne były ok. przy czym ja w sumie sama wszystkiego próbowałam i jak przychodziły czy pomóc to same stwierdzały że radzimy sobie nieźle 🙂

Kamilka też już wykąpana i najedzona, usnęła ale jak odłożyłam ją do łóżeczka to się oczywiście obudziła, poleżała sama 40 min a teraz płacz i buja się na leżaczku
A tak w ogóle to czytają to co napisałyście zjadłam całą białą milkę 🙂 i w sumie jestem gotowa przyjąc drugą, ale na szczęście nie mam 😁
Ok to idę dobic małą cycem i zobaczymy czy uśnie, bo tak ziewa że wszystkich zaraz pozjada 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika Jaś ma asymetrię (bardziej preferuje jedną stronę ciała i częściej na nią się układa i wszystko inne robi) i stad rehabilitacja, żeby nie był krzywy.
Kasia szczerze - nie zapytałam co to za metoda, zapomniałam... ☺️ Byłam tak zestresowana (gorzej niż Jaś), czy on sobie poradzi, czy nie będzie mi się darł że wyleciało mi to z głowy. Zapytam na nast wizycie, ale Vojta to raczej nie jest, bo nie pokazywał mi jak go uciskać. Mam odpowiednio go nosić, ukladać itp. Wszystkiego nie zapamiętałam, ale jeszcze 2-3 spotkania i ogarnę temat 😉
Ania oczywiście że nie przestała porównywać, ale przynajmniej mi nie gada ze "Jas to niegrzeczny jest, bo Alicja to to i tamto..." tylko już mówi że każde dziecko jest inne, bo "Alicja tak a Jaś tak.." 😠 😠
Mały zasnął o 20.30 i przed chwilą się obudził, musiałam go ultulać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ilka brawo dla Jasia że taki dzielny był 🙂

a ja wczoraj sie dopiero spostrzegłam że Kornelia woli lewy boczek.. tzn jak psoci to nie jest wykrzywiona na żadną stronę ani nie preferuje żadnej ale śpi tylko i wyłącznie na lewej.. jakoś ostatnio to zaniedbałam żeby kłaść raz na tej raz na tej a ona z automatu układa sie na lewej.. nie wiem czy to coś złego.. 🤨

Monika moja super teściowa zapowiedziała sie wczoraj że będzie o 17.30 więc stwierdziłam spoko niech przyjedzie może wtedy odpuści sobie weekend to będzie z głowy ale ponieważ ona jest najważniejsza na całym świecie i nie musi liczyć sie z nikim i niczym to spóźniła sie raptem prawie 1,5godz i przyjechała przed 19 😠 siedziała do 22 😠 nie pomogło nawet to że powiedziałam że jestem zmęczona i idę pod prysznic- jak wróciłam to dalej siedziała.. 😮

Tosia Ania ma racje z tym spaniem Dzieciaczków czyli za 2miesiące robimy nalot na forum wrześnióweczek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej mamusie 🙂
Kamilka w nocy wstała o 1.30 i 5.30, tak więc powiedzmy że jestem wyspana, tylko że nie jadła tak jak zawsze w nocy 30 minut i spanko tylko się w łóżeczku rozbudzała, bąki ją męczyły, to jeszcze cycusia dawałam i usypiała mi na rękach
Obudziłyśmy się dzisiaj o 8.30 🙂 i teraz tatuś bawi a mamusia zamierza posprzątac bo w tym tygodniu to w ogóle jakoś czasu na to nie było 🙂 tylko nie wiem czy się wyrobię w jeden dzień 😁 tak tu brudno 😉
Miłego dnia i wekendu życzę 😘 pewnie pustki będą 😁 no ale trzeba korzystac ze słonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂


Ania tiramisu jeszcze nie ruszone musi się "przegryźć" w lodówce 🙃 ale cóż z tego jak ja ledwo smaki rozróżniam 😠 🥴 mogła bym kupę zjeść i pewnie bym się nie domyśliła 😠 cóż...
Kajci oczywiscie podaje Cebion profilaktycznie a sama się smaruję maścią majerankową i przyjmuję Prenalen... i taK JUŻ JEST LPEIEJ NIŻ WCZORAJ 🙂

Nocka nie przespana... po poeirwsze KATAR po drugie chciałam Kajcię w łóżeczku przenocować bo nie chcę jej zarazić ale niestety miało być pięknie a wsyzło jak zawsze czyli jak polska reprezentacja czyt. PORAŻKA. po trzecie mąż wstawiony wrócił z pubu i chrapał i gadał przez sen coś o kiełbasie 🤪 😁

Monikas. Monkado ale Wasze teściowe mają ory odiwedzin 😮 ja bym nie wpuściła 😁 powiedziała ze wnuczek śpi i my też się kładziemy...

Agatka ja chyba teżc oś przegapiłam z paluszkiem Amelki... 😮 🤨 a może zapomniałaś napisać 🙃 🙃 😁

Ilka super ze Jasiu taki dzielny ja też zawsze bardziej panikuję niż sama Kajcia np przy szczepieniu 😁 😁 😁

aaa w Realu są pamersy na promocji za 79,85 i trójek wychodzi 150 🙂 więc jeden pampek za 53grosze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej mamusie 🙂
ja wstalam a mala jeszcze spi bo wczoraj bylismy u brata mojego 3domy dalej wiec niedaleko no i oczywiscie chlopaki popili a ja kawe i czekolade goraca. Amelka pospala tam do 1 i sie przebudzila no ale tamci o wstala wstala Amelka i ja rozbudzili ja oczywiscie mojego do domu ciaglam bo na rano do pracy a ten jeszcze jedno piwko o jeszcze zapale no do domu wrocilismy o 3 :/ uspalam mala kolo 4 i czekalam z moim do 5 jak wyjdzie do pracy, juz widze jak wroci do domu to pojdzie spac bo nic niespal i teraz bedzie caly dzien do dupy.. amelcia pojadla po 10 i jeszcze spi musi odespac nocke hehe


A o paluszek Amelci chodzi o to ze u prawej raczki kciuk od polowy bardziej jest wygiety w prawa strone rusze nimbez problemu jak sie go dotyka to da sie prawie go wyprostowac i mielismy skierowanie do ortopedy ale tam nic niemoga zrobic bo jest zbyt mala i nawet nie moga jej przeswietlenia kazala sie nim bawic tak go leciutko prostowac to moze to pomoze a jak nie to za rok do kontroli i wtedy przeswietlenie ewentualnie zabieg i go naprawia. dodam ze od mojego siostra ma taki palec tylko ze ona teraz ma 19?lat i jej rodzice sie tym nie zainteresowali, a ja niechce tego tak zostawic bo jak to dziewczynka pozniej bedzie wygladac z takim palcem i niechce zeby pozniej miaa problemy z lapaniem rzeczy bo roznie to bywa 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka,

my już po przejażdżce do komisu meblowego (nic nie kupiliśmy). Wiecie nie moje mieszkanie to nie chcę drogich mebli kupować, ale pewnie bez ikei albo BRW sie nie obędzie:/

Monkado mojego Jaśka też podejrzewam o rudawy kolor 😮 🤢 🤪 😁 też pod słońce tak wygląda

Kasia dobrze że już lepiej się czujesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
moj tez ma taki kolorek ale to chyba ten ich blondzik tak wyglada 😁

a Ilka to moj Oli tez lewa tsorne lubi i najczesciej tam glowke odwraca, ja sie stram jak go odkladam do lozeczka klasc mu na prawo i jak usypia w lozku ze mna to tez go odwracamw prawo , czasmi sam ale ma upodobania na lewa ale zaden lekarz mi nie mowil ze musi miec rehabilitacje?? i zaczelo mnie to martwic 😞 /??

mnie znow jakby przeziebienie wracalo 😞 chyba padne.
dzis dllugasny spacerek zaliczony maluch ledwo dotrwal do kapieli i teraz tak spi ze nic mu nie przeszkadza 😁 ale on malo spi w dzien moze dlatego tak wczesnie pada.

jutro wczesnie pobudka bo chrzciny o 9.30 ale mi sie nie chce...

a tesciowa chyba sie obrazila oo 🙂) ale jutrona chrzest przyjdzie a dzis jej nie bylo i jak ja sie ciesze ze syn jej powiedzial ze za pozno!!! przynajmniej mi du.. nie obrobi , albo powie ze go zbuntowalam 🙂 tak tak na pewno powie... jaki spokoj juz myslalam przez chwile ze dzis zrobi na zlosc i przyjdzie o 18 ale nie bylo jej 😁 🤪

a mialam pytac Daria chyba twoj maluszek spoi juz na poduszce, juz kladziece maluszki na podusiach?? bo ja mojego jeszce na pieluszce i nie wiem czy sobie noska nie przytka, boje sie, moze to moje jakies glupie myeslenie moze juz jest na tyle duzy w koncu 3 mies skoczy w pon 😁
jak myslicie on zawsze ma glowke na bok zwrocona jak spi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...