Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Hej

kurde coś nie wyraźnie sę czuję 😞 mam pełen smarków nos... oddychać się nie da 😞 mała śpi tradycyjnie w aszym łóżku i nawet nie zamierzam jej przekładać b kończy się to zawsze porażką więc później bedę oduczać 🙂

Doni powiem tak gratuluję szybkiego rozwodu bo nie zawsze tak "gładko" idzie domyślam się ze to największa porażka... ale popatrz jakim skutkiem... teraz masz Phillipa 🙂

Ja ubieram Kajcia na spacer skarpety cenie na to grube spodnie ala dres bodziak długi i na to kurteczka a jak pozniej 14 stopni to zakładam bodziaka spodnie dresowe skarpetki i kombinezon bo zawsze ją kocem prykrywam a no i czapka oczywiście 🙂

ja jutro lecę złożyć papiery do złobka od września przyszłego roku... zoibaczymy... a następny dzidzius to postaramy się w 2014 tak żeby na 2015 był 😜

dramat z tym katarem 😠

u Nas spacery są ok ale przygotowanie to też rytuał... i przy ubieraniu i wkładaniu do wózka to wrzask straszny ale po minucie Kajcia zasypia i dziś jedną przerwą na cycucha na spacerze spała 3,5h 🙂

Dobranoc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej mamusie
a u nas nocka tragiczna, przynajmniej dla mnie, zasypiałam z małą na rękach,
dzisiaj wstała równiutko co 2 godziny 😞 Ja już sama nie wiem, zamiast coraz lepiej to coraz gorzej jest, wstała o 7 i po cycusiu już nie usnęła, a teraz wyczynia wariacje na leżaczku

Zapowiadają dzisiaj 21 stopni, tak więc czas zacząc przygotowania do spacerku, tak żeby koło 12 wyjśc 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc 🙂 my dzis mielismy pobudke o 5tej mały obudził sie głodny 🙂
Dzieki dziewczyny za te odpowiedzi o wprowadzaniu jedzonka.
Domi ciesze sie ze juz po wszystkim.
Tosia ale sie dzis wyspałas 🙂
Kasiala kuruj sie!
my wczoraj mielismy dzien drzewkowy 🙂 Wkurzyłam sie bo sasiadka bez kon sultacji z nami chciała nam pod oknem wsadzic brzoze płaczaca, a mi to drzewo sie strasznie nie podoba, co lepsze sasiadka ma okna zupełnie z innej strony budynku. Wiec zaprotestowałam, a ta wielce oburzona 😠 Po dłuzszej interwencji posadziła sobie to paskudztwo przed tarasem.. 😎
a my wsadzilismy sobie klon japonski zmmieniajacy kolor lisci 🙂
no ale przez nia stracilismy pol dnia urlopu mojego meza:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam 🙂
my już urządzeni w nowym mieszkanku ale ciągle brak internetu(piszę od mamy)
wczoraj byliśmy na szczepieniu mała waży 5990 i 64 długa obwód główki 40 cm, po szczepieniu dobrze mała tylko zakwękała przy ukłuciu a potem ok
pozdrawiam was wszystkie
wczoraj się dowiedziałam że moja szwagierka która miała byćchrzestną Emilki poroniła 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

Ja, mimo super nocki, jakaś taka śpiąca chodzę :/ Pogoda piękna, jak tylko Jasiulek wstanie to idziemy na polko korzystać ze słońca 🙂 🙂

Kasia wyrazy współczucia dla Szwagierki 😞 😞

Monkado cieszę się że są postępy z Waszymi spacerkami 😜

Ania fajnie że już prawdopodobna data Chrztu jest, od czegoś trzeba zacząć 😉

Kasiala zdrówka!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂

Dzięi dziewczyny. Byłam w aptece i kupiłam sobie maść majerankową i syrop Prenalen i Kajci na wszelki wypadek czopki przeciwgorączkowe 😞 co by Nas bardziej nie rozłożyło póki co tylko katar mnie meczy ale wiecie ze to najgorsze paskudztwso 😠 😞

Ja też chyba zaraz na króki spacer wyjdę późneij z mężem zrobimy tiramisu a potem wyjdę jeszcze na spacer... taki mam plan 🙂

Kasia współczucia dla szwagierki 😞 który to tydzień był?

ja zupki wprowadzę napewno po skończonym 4 msc czyli od 5 🙂

wezmę małą i skoczymy do biedrony po składniki na tiramisu 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam
i my wkoncu wstalysmy pospalysmy do 11 u nas pogoda okropna zimno i tylko 7stopni 😞
u lekarza dobrze nic niemozemy zrobic z paluszkiem bo jest za mala ma tylko cwiczyc i za rok do kontroli i wtedy moze zabieg


kasia to przykre ze twoja szwagierka poronila 😞

cos mialam napisac i zapomnialam wogole mam taki bol glowy dzis jakby mi ktos w glowe walnal 😞 i to tak stylu

buziaczki dla Kajci zeby wrocila do swojego rytmu spania i kasiu szybkiegopowrotu do zdrowka

ania i wkoncu ty sie doczekasz pieknych nocek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałam mojej znajomej na wrześniówkach i dziewczyny czytające nasze forum dziwią się jak można usypiać dziecko przed wyjściem...
Sprzątaczka dzisiaj stwierdziła,że jak ja dziecko wychowuję skoro nie chce ono leżeć w wózku.....
Ja pierdolę........
Przepraszam....
Ale czy kurwa mać ja specjalnie tak mu mówię ''Jasiek spierdziel mi każdy spacer?"

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczyny 🙂

Moja nocka beznadziejna, Jasiek budzi sie jakby dopiero co się urodził i ze szpitala wyszedł (co 2-3h). Wstałam rano załamana i powiedziałam do męża że mam dość i no noc przerzucę go na butle żeby się wreszcie wyspać 🤨 🤨 No ale dam mu jeszcze szanse, nie wiem ile wytrzymam...A było już tak fajnie ze spał do 5 😞

Byliśmy dzisiaj pierwszy raz na rehabilitacji. Jaś dzielnie się trzymał 20 min a potem zrobił się marudny i pani mu 10 min odpuściła żeby bardzo się nie zniechęcił. Ale i tak jestem z niego dumna! 😘 😁 😁

Tosia nie przejmuj się głupim ludzkim gadaniem. Było jej powiedzieć żeby pilnowała swoich spraw i nie interesowała się wychowaniem Twojego dziecka. Każde dziecko jest inne, jedno lubi wózek, drugie nie i koniec. Mnie wkurzało jak moja teściowa porównywała Jaśka do dziecka naszej kuzynki i ciągle słyszałam Alicja to Alicja tamto... W końcu jej powiedziałam że Jaś do NIE Alicja i żeby przestała porównywać.

Buziaki dla Bartusia 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Daria sto lat dla Bartunia! 😘

Kasiala wracaj szybko do zdrówka, mam nadzieje ze Kajcia sie nie zarazi.. nam pediatra jak Kornelka była przeziębiona powiedziała zeby podawac vit C 2x5 kropli a jak wyzdrowieje to kontynuowac przez ten okres jesienno-zimowy po 1x5kropli to moze podawaj tez Kajci ta vit C tak profilaktycznie?

Kasia strasznie mi przykro z powodu straty Twojej szwagierki.. 😞

Tosia niestety na głupotę nie ma lekarstwa.. każde dziecko jest inne i niektóre chętnie śpią w wózku a inne nie.. ja ostatnio jak w sklepie skakałam z Kornelią na rękach a ona wyła w niebogłosy to jakaś starsza kobieta pyta mnie "o co ona płacze" a ja na to "że ostatnio tak ma że nie chce spać w wózku tylko na rękach" a ona do mnie z mordą "boś tak ją nauczyła!!" 😠 tak, oczywiście że tak ją nauczyłam, posypuję jej materacyk tłuczonym szkłem żeby spać nie chciała 😠 😠

chociaż muszę sie pochwalić że dziś drugi dzień jak zasnęła na spacerze w wózku 🤪 chociaż płacz był już na końcu nosa ale zaczęłam tak bardzo gwałtownie trzepać tym wózekim i zasnęła 🙂

Ilka Ania trzymam kciuki żeby Wasze Dzieciaczki były dla Was łaskawsze i dały Wam pospać w nocy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia przykro mi z powodu poronienia Twojej Szwagierki 😞

Kasiala mi pediatra powiedziała żebym następnym razem jak się przeziębię to żeby zakładać maseczkę jak zbliżam się do dziecka. Ja niestety Jaśka zaraziłam. I też kazała mi wit C w kropelka podawać ( a dokładnie to Cebion po 6 kropelek dziennie).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ilka niezawsze mleko w butelce moze pomoc ja kiedys podalam to budzila sie co 2-3 godziny w nocy ale moze ci pomoze.
ostatnio bylam u znajomej na pogaduchach ona ma 10miesiecznego syna i oczy zrobiam jak robila mu mleko zagotowala wode potem wlala do butelki i wsypala mleko a ze bylo gorace i niechcialo jej sie czekac to jeszcze dolala zimej wody z kranu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam wczoraj ze znajomą, leżałyśmy razem na położnictwie. Urodziła córeczkę w ten sam dzień.
Nie wiem czy pamiętacie jaka byłam załamana karmieniem przez pierwsze dni? Jaś nie umiał ssać, mi wmawiały że nie mam pokarmu i na pewno nie będę karmić piersią. A jeśli już mi się uda to będę musiała dokarmiać. Ilka do Ciebie pisałam wtedy taka podłamana.
Otóż 😁
Urodziłyśmy w czwartek, mnie w sobotę do domu puścili. Ona wyszła w następny piątek. Rozszedł jej się szew, bo leżała 40 min na porodówce i czekała w tym upale na to żeby ktoś ją zszył i przez ten czas wdało jej się zakażenie. A najlepsze: Strasznie zależało jej na karmieniu cyckiem. Dostawiała małą, ale ona cyrki niezłe odstawiała nad cyckiem, zasysała początek, puszczała. Moja koleżanka non stop chodziła do położnych z prośbą o pomoc. I standardowa odpowiedz: nie ma pani pokarmu.
Któregoś dnia ona cycki jak balony, wszystko ją napieprza, położna rano: nie ma pani pokarmu. Przyszła nowa zmiana, mówi jedna normalna babka do niej: pani pokaże tą pierś. Złapała się za głowę i natychmiast po laktator, bo pani będzie miała meksyk w cyckach.
ODCIĄGNĘŁA PO 300ML Z KAŻDEJ PIERSI!!!!!!!!!!!!!!!!
Leżąc przez tydzień nasłuchała się, że każda z dziewczyn które przewijały się przez salę nie miały pokarmu 😁
Tak się cieszę, że wygrałam walkę o te cycki, że szok!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tosia jakies głupie te położne w tym szpitalu! W Bielsku każda położna starała sie pomóc oprócz ttego był doradca laktacyjny ja lezałam na sali 4 osobowej i kazda miała problem na poczatku a przy ich pomocy kazda przy wyjsciu karmiła piersia. Wszystko kwestia checi najłatwiej powiedziec ze nie ma pokarmu zamiast poswiecic 5 minut zeby pomoc. Ciesze sie Ze Ci sie mimo tego udało 🙂
STO lat dla Bartusia.
Bardzo przykro mi ze szwagierka poroniła. To ogromana strata.
Dziewczyny widziałyscie ta afere we wrocławskim złobku? ja sie tak wczoraj zdenerwowałam..nie chce sie wierzyc ze mozna byc takim oktutnym dla bezbronnych dzieci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...