Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
monika ja tez klade mala na noc na podusi bo na plasko niechce a tu troche glowke ma wyzej i jakos jej wygodniej hehe powodzenia jutro na chrzcie i pochwal sie pozniej zdjeciami i wygnanym diabelkiem 😉


dziewczyny a jak wasze maluszki przekrecaja sie brzuszka na plecki i odwrotnie???! bo mojej czasami sie zdazu z brzuszka na plecki ale z pleckow na brzuszek to niebardzo :/ ale zauwazylam ze Amelcia proboje glowke podnosic do gory jak lezy na pleckach wyglada jakby chciala usiasc hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Monika mnie skierowała pediatra na tą rehabilitację, więc jeśli Tobie nic takiego nie mówią to pewnie nie masz się czym martwić i wszystko z Olim jest w normie. A jeśli masz wątpliwości to zwróć na to uwagę lekarzowi przy okazji jakiejś wizyty i niech oceni.
Powodzenia jutro na chrzcie 🙂

Agatka mój Jasiek nie obróci się ani w jedną ani w drugą stronę. Tzn próbuje z brzuszka na plecy, ale o obrocie to jeszcze mogę pomarzyć 😉 A główkę tez podnosi na pleckach, albo jak go zaczynam karmić to tak główkę podnosi do cyca w poziomie 😁

A i śpimy na podusi od dawna, tylko na takiej bardzo płaskiej.

Sobota chyba u każdej udana bo pustki pustki pustki... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Dziewczynki 🙂

U Nas dziś pogoda była jak marzenie także pół dnia na polku spędziliśmy. Był mój Dziadek z winogronem i śliwą, posadziliśmy, później grill także sobota minęła bardzo miło 🙂 Chłopcy śpią od godziny także zmykam na "wieczór z Mężulem" 😉 😉

Widzę że Dzieci gorzej śpią, mój Jasiul też dzisiaj co 2,5h się budził a zazwyczaj przesypia 5h 🤢

Buziaki dla Bartusia z okazji 3mcy 😘

Tosia nie przejmuj się głupim gadaniem, TWOJE DZIECKO TWOJA SPRAWA! 😘

Ilka zuch Chłopczyk z Jasia, że dzielnie zniósł rehabilitację 🙂 😘

Monikas Jasiu już długo śpi na poduszce takiej płaściutkiej.
Powodzenia jutro w kościele, oby Oli był jak aniołek! 🙂

Agatka jak na razie to Jasiowi czasami udaje się przekręcić tylko z brzuszka na plecki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monika powodzenia na Chrzcinach 🙂

ja właśnie też miałam sie ostatnio pytać czy kładziecie Dzieciaczki na podusiach bo my cały czas na płaskim.. podobnie jak Monika boje sie żeby sie nie przydusiła chociaż podusie też mam płaściutką.. a tu widzę że większość Dzieciaczków już na podosiach śpi 🤪 😁 😁 musimy i my spróbować 🙂

Kornelia jak na razie też przewraca sie tylko z brzuszka na plecki i powiem szczerze że jakoś nie widzę jej chętnie i ochoczo przewracającej sie z plecków na brzuszek 😮 😁 ona po prostu nie lubi leżenia na brzuszku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

ja nie kładę jeszcze Kajci na podusi... zapytam lekarki przy wizycie za msc czy już można...

katar mam nadal ale już oddychać nosem można 🤔 jak to się mówi... leczony katar trwa tydzień a nie leczony 7 dni... czyli co u mnie tydzień i siedem dni 😜 będzie trwać bo leczę domowymi sposobami czyli tak jak bym nie leczyła... 🤢

kupiłam pampki w reali i mam teraz 280 pampków w domu 🤪 ale tego nigdy za wiele...

Ilka a jakich mebli szukacie do domu? Sofy czy mebloscianek?


idę spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Kochane 😘
Buziaczki dla Emilusi na 3 miesiące 😘
I wczorajsze dla Antosia 😘 Ula, jak mogłabym zapomnieć o tym 20 w kalendarzu 🙂
Kinia 😘 dziękuję 🙂

My zbieramy się dziś na kolejne posiedzenie na huśtawce hahaha. Muszę mojego Tygrysa jakoś wyprowadzać na dwór 😠 Wczoraj bujaliśmy się 2 godziny, zasnął, mama zniosła mi spacerówkę na testy 😁 no i pojechał w niej z 30 minut, obudził się i okazało się, że w niej też pali tyłek 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aa! Ilka a szukałaś na gumtree albo allegro na używanych? można ciekawe rzeczy upolować- moja koleżanka w ten sposób gustownie urządziła całe mieszkanko 🙂

a ja ostatnio zamawiałam na allegro dla Kornelki chciałam raptem bodziaki i śpiochy ale facet miał tyle rzeczy że wzięłam jeszcze "tylko" dresik, spodenki, czapuche i sto innych rzeczy i wyszło mi prawie 350zł 😮 🤪 😁 ☺️
a podam linka może któraś skorzysta:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=11612773

miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też szał zakupowy dla J 🙂
http://www.halens.pl/dziecko-moda-chopieca-5905/czapka-088465/paging$1,25?oc=036
http://www.halens.pl/dziecko-moda-chopieca-5905/sweter-088073/sorting$score,Descending/paging$3,25?oc=036
http://www.halens.pl/dziecko-moda-chopieca-5905/kombinezon-multipack-086890/sorting$score,Descending/paging$13,25?oc=036

INWESTYCJA BECIKOWEGO 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

Tosia ja tez mam taką płaską poduszeczkę ale mimo wszystko układam na płasko 🙂 ja jeszcze w ogóle kołdry nie uzyłam bo teraz śpi z nami a tak to spała w kocyku a później w śpiworku 🙂 ale od wtorku ustaliliśmy z mężem że walczymy ze spaniem Kai z Nami i wracamy do starych dpbrych zwyczajów spania w łóżeczku 🙂

Ilka też właśnie myślałam o gumtree lub alegro, tablica.pl grosik itp... można fajne zeczy znależć 🙂

Emisia, Antoś, Bartuś buziaczki na 3msc 😘 😘 😘

Monkado wiem jak łatwo wydaje się pieniadze na dziecko bo na to nie szkoda ale jak bym miałą dla siebie kupić to by mi szkoda było...

zaraz atakujemy polko bo cudaśna pogoda 🤪 😁 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...