Skocz do zawartości

Lipcóweczki 2012 | Forum dla mam


kinia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
ja też mam dylemat co zrobić z Małą jak do pracy wrócę.. do żłobka jeszcze za wcześnie, niańki kosztują majątek a teściowa nawet jakbym chciała (a nie chcę 😜 ) to by sie nie zgodziła bo ona zmęczona jest i skończyłoby sie tak że to Kornelka musiałaby jej gotować i koło niej skakać a nie na odwrót 😁 😁

a na spacerki ubieramy sie dokładnie tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny ja juz z powrotem dzieki za wsparcie, nie wiem jak to opisac czuje ulge ale tez smutek....cala rozprawa trwala moze 15 min i sedzia orzekla rozwod jeszcze tylko sprawy dotyczyce mieszkania i takie tam bo moj maz beze mnie stoju tzu przed bankructwem...ale w to nie wierze bo w polsce jest co tydzien na wekendowych balangach ale to juz nie moja sprawa. chcial tylko podzielic sie z kim moimi uczuciami....jest mi smutno ze mi sie nie udalo traktuje to jako najwieksza porazke w moim zyciu ...jestem rozwodka to taki smutne....a najgorsze to to ze po tylu tatach on nawt na mnie nie spojzal nawet sie ze mna nie przywital ...boli to troche
dobra nie zanudzam juz
a u nas dzis na spacerek tatus poszedl a musze powiedziec ze u mnie spacerki robia sie przyjemnoscia....fakt ubieranie nie nalezy do przyjemnych ale za to filip zasypia zaraz jak tylko wyruszymy tylko nie moge sie zatrzymyac np wczoraj mialam pomysl ze sie kawy z kolezanka na pije i niestety musialam ja na wynos wziac 🙂, ja malemu bieram teraz dugi rekaw , rajtuzy i takie pajaca jak ma tosia na zdjeciu z hm i kocych bo niby sloneczko ale u nas wiatr wieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas spacerek w sumie udany, mała spała 1,5 godzinki później popatrzyła na świat przez 30 min
a później biegiem leciałam po schodach bo wyła na całego 😁
No i w końcu wybraliśmy się do kościoła chrzest ustalic, i nie ustaliłam za dużo bo nie wzięłam aktu urodzenia 😁 tzn. będzie prawdopodobnie 18 listopada, chyba że jakiś lokal znajdziemy na inny termin to zmienimy
No i zahaczyłam o używane i kupiłam sukienkę, bluzę, pajaca i kombinezon na zimę, tylko że wybrałam się bo miały byc dzisiaj przeceny, a to dopiero od soboty
ale wzięłam bo do soboty to na pewno nie byłoby tych rzeczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a u nas postęp- Kornelia zasnęła na spacerku w wózku bez noszenia na rękach 🤪 oczywiście jeszcze nie świętuję ale pojawiło sie światełko w tunelu 🙂

Domi cieszę sie że masz już rozwód za sobą, to przykre jak zachował sie Twój były ale świadczy to tylko o tym jakim jest człowiekiem.. na pewno jest Ci przykro i ciężko ale masz teraz cudowną Rodzinę i myśle że nie warto patrzeć za siebie ale przed siebie, na to co jeszcze dobrego i pięknego może Cie spotkać 🙂
a mi okna wymyła Mamusia 🙂

Ania ja też odwiedziłam galerię ciucholandową ale upolowałam raptem pajaca i śpiochy więc zaraz zabieram sie za allegro i coś jej zamówię, może z tego nexta skoro polecacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej no i jak co zty m krochmalem dziewczyny, jak go zrobic??

my dzis tez na spacerku choc mnie chorobsko dopadlo. zazywam prenalen syrop i tantumverde i calcium i troche lepiej.

co do sloiczkow to one sie niektore od 4 mies zaczynaja wystraczy popatrzec na sloiczki, ale ja mysle ze pod koniec 4 bedepodawac a poczatkiembv 5 bo po co wczesniej i na pewno trzeba od warzyw zacza!!
a w sumie slioczki sloiczkami ale sama mu zetre npmarchewke sama radocha z tego ze cos dla Oliego zrobie 😁 a potem jabluszko itp az dojdziemy do zupek -skojarzcie jak to leci!
ja mam plana najdluzej do 12 mies karmic a moz e juz w 9 skoncze zobaczymy.

moj Oliver wazy 5920 😁 🤪 🤪 az sie dziwie czy mogl tyle przybrac skoro ostatnio w srode tydz temu u lekarki 5700 bylo :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam się wieczorną porą 🙃 Jesteśmy już po szczepieniu, na szczęście nie było tak źle (ufff.. 😜) Ala waży 5170 g i ma 58 cm 🙂 Tylko kurcze mam mały problem bo głowy nie chce za bardzo dźwigać 🤢 😞
Monikas ja tak robie krochmal: w 1/2 szklance zimnej wody mieszam 2 łyżki stołowe mąki ziemniaczanej, wlewam to do 1l gorącej wrzącej wody i mieszam. powstaje taki przezroczysty kisiel i wlewam go do wanienki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, dopiero teraz mam czas żeby spojrzeć na komputer, bo cały dzień z dupą latałam i chwili nie miałam żeby odpocząć. Najpierw oczywiście oporządzić dzieciaki po wstaniu rano bo mąż się wybrał na grzybobranie, jak wrócił to 3 godziny siedziałam, obierałam i układałam do suszenia. Później posprzątałam z grubsza mieszkanie,szybki obiad, dzieciaków zawieźliśmy do teściów i pojechaliśmy po prezent dla moich dziadków bo w sobotę mają 50 rocznicę ślubu. Poza tym kupiłam sobie okulary, cholera jak ja się nienawidzę w okularach!!!!!!!! 😠 😠 😠
Od godziny dopiero jesteśmy w domu. Idę się wykąpać i poczekam na drinki męża bo ma mi dziś zaserwować 😜 także znowu będę taczyć 🤪 żartuję 😜

Ja słoiczi wprowadzę za 3 tygodnie, ale wiadomo, ja nie karmię to cała procedura wprowadzania nowego pokarmu wygląda inaczej. Jedni mowią żeby dzieciom na piersi podawać jedzonko po 4 miesiącu, inni że po 6. Myślę, że należy zdać się na swoją intuicję i samemu podjąć decyzję, jak Wam będzie wygodniej. I oczywiście zależnie od tego jak dziecko będzie tolerować.



Ohhooo mąż przyszedł ze sklepu z kebabem 😠 😠 😠 😠 😠
Tylko mi smaka robi 🤢 😮



Domi przykro mi, że Twój eks się tak zachował, domyślam się że to może boleć, choć już od dawna nic Was nie łączy. Najważniejsze jednak, że masz już to za sobą i zaczynasz nowy etap w życiu, na pewno lepszy 😘

Ja już się z Wami żegnam na dziś, spadam do wanny 😘 😘
Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...