Skocz do zawartości

Lipcówko-Sierpniówki 2012 :) | Forum dla mam


czarnylok_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
pampinko jak ostatnio mierzyłam Damianka, już z 1,5 tygodnia temu, to było 66cm 😉 i prawie 6kg wagi 😉

Bisia nieciekawie jak Franuś aż tak przesadnie reaguje gdy nie ma Ciebie obok, ale może z czasem mu to troszkę przejdzie, może masz racje, że czuje strach jak nie ma Cię obok choćby przez chwilkę...

d-brycz no no no, jaka mała księżniczka na chrzcie 😉 my jutro ogarniemy tą francuską restaurację i zobaczymy czy mają termin na 16.12 🙂

Damianek poszedł z babcią na spacerek a tata skoczył po piwko do sklepu i mamy z 2h luzu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alez mam nerwa 😠 Jak Junior zasnął to chwilę potem nad nami normalnie słonie zaczęły biegać ! Strych jest zagospodarowany i ludzie mieszkają i jest sufit drewniany. Idę do tej baby i dzwonię trzy razy -nic, pukam dwa razy-nic, dopiero za szóstym razem ktoś usłyszał i baba otworzyła i pytam czy nie da rady ciszej bo mam dziecko po szczepieniu i próbuje go uśpić a ona żebym poszła do innego pokoju 🤢 Ją na to że po całym mieszkaniu się niesie i ze z dziećmi można wyjść na dwór żeby pobiegaly i dotlenily a ona do mnie żebym ja z małym sobie wyszła na dwór jak płacze 😮
Że jeszcze nie ma dziesiątej i ona nic na nie nie poradzi bo przyjeżdżają raz na miesiac a ją że akurat raz na miesiac szczepie. to powiedziala żebym na staż sobie zadzwoniła 🤨
Krowa jedna- wiem czym jezdzi 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A my dzis u mojej mamy..probowalam sie nawet zdrzemnac, ale tylko sobie polezalam 🙂 A kurde wlasnie czekam do lekarza internisty, bo od 5 dni sse prochy na gardlo i coras barsziwj mnie boli- az promieniuje do ucha 😞 Nie wiem czy na antybiotyku sie nie skonczy..ale chyba sa takie co przy karmieniu mozna co?:/ My dzis z mezem 4 rocznica slubu...ale dzis nic nie robimy - tylko jutro pojdziemy z Helenka do knajpki..moze na sushi z pieczonym lososiem 🙂 Myslicie ze sos sojowy taki do sushi moze zle wplywac na dzieci czy troszkw moge? 🙂

Strzauko - ale Damian dlugasny!!!! 🙂 Ja musze Hele zmierzyc jakos..wstepnie z Loczkiem wyhodzilo nam 58cm..ale byla zgiea troche:/ Lazi w ubrankach troche na 56, troche na 62! A z tym mieszkaniem tez bylam prwna, ze chcecie wynajac:P Jak tak iezko z mieszkaniami na sprzedaz, a to propoowane sie spodoba to moze daktycznie pokombinujcie by zrobic choc malutki salon 🙂 My mam nadz.w grudniu sie przeprowsdzimy..ale prawie zadnyh mebli nie bedziemy miec bo kasy brak:/
Czarnyloczku - super ze Miloszek tak na luzie byl po szczepieniu 🙂 A babie nakop!!! My z Hela w srode na totawirusa, a 26 kolejna dawka 5w1! Ciagle dumam co z pneumokokami, bo teraz coraz wiecej lekarzy mi jenak doradza..moze jednak po 3-4 miesiacu ja zasCzepie..sama juz nie wiem:/
Pampinka - grunt ze juz po szczepieniu 🙂
Bisiaku - wiekszosc dzieci z klopotami zdrowotnymi ma za darmo pneumokoki - znajoma z coria z mini wada serca tez ma darmowe! A z tym zostawianiem Frania moze byc ciezko..ale probuj:*
Magdaluke - ja wiem, ze na cycku moze i 7 dni nie robic..ale jednak ja daje raz dziennie sztuczne, a poza tym widzialam ze sie mega meczyla 😞 A po tym czopku armagedon kupny - nie moglismy opanowac kup:P My lapalismy do pieluchy, a Hela lezala sobie zadowolona na przewijaku i kupala! Potem jeszcze 2 mi strzelila juz u mamy..a teraz spokoj..mam nadz.ze juz brdzie normalnie robila 😞 No i super ze Milesowi schodzi to z buzialka! Mi Hele jednak trohe wyypuje..czuje, ze jednak ma jakas mini skaze bialkowa bo wywala ja po tym mleku stucznym zwyklym i po ciastkach z mlekiem w proszku:/ No nic..obserwuje i nabialu nadal staram sie nie jesc..maslo ew itp..
Magdad - jak tak boli kregoslup to moze na jakas rehabilitacje trzeba? 😞 Piotrus zdrowy? Mam nadz.ze nie zrazila go znajoma!:*
Niemalka - wspolczuje akcji na schodach..zawalu bym soatala chyba:/ Pewnie to taki niemowlecy chwilowy bezdech. Na nastepnej wizycie u pediatry zapytaj sie dla spokoju!
D-brycz - dawaj wiecej zdjec!!! 🙂

Ja niedlugo dodam jakies nowe Helenki do galwrii 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Przepraszam ale nie miałam czasu Was przeczytać a troszkę się nazbierało obiecuję że nadrobię 😜
Mam takie pytanko czy to możliwe że zaczyna się ząbkowanie ??
Moja Niunia od wczoraj je na raty bo widzę że nie jest w stanie cały czas ssać , wypluwa smoka i ciągle piąstki do buzi pcha , ślini się niesamowicie a do tego jest bardzo niespokojna niby typowe objawy ale ja się zastanawiam czy to nie za wcześnie....wiecie coś na ten temat ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I moja ciagle piastki do buzki pcha i sie slini. Moze zabki a moze taki etap skoro wiekszosc tak ma co? Ale znajomej coreczka ma 4 miesiace i juz 2 zabki 😉 Dzisiaj rozmawialam z pielegniarka obcykana w tych szczepionkach i polecala rota tylko mowila ze lepiej dawac razem z tymi obowiazkowymi bo powinno sie zachowac 6 tygodniowy odstep miedzy szczepieniami i zdurnialam bo u nas w przychodni pediatra kazala przyjsc po 1-2 tyg zeby sie zmiescic z 2 dawkami 😮 A pneumo to raczej jak jest kontakt z malymi dziecmi no ale jak sie zdecydujemy to po 2 szczepionkach n rota zeby nie obciazac organizu.
D-brycz ale Izka m czuprynke! Super!
Loczku durny babsztyl Ci sie trafil.
Bisiu z jednej strony to fajne ze Franio taki za Toba, ale jak tak trzezwo spojrzec to chyba nie dobrze ze az tak mocno uzalezniony od Twojej obecnosci. Twoja teoria bardzo prawdopodobna ale zielonego pojecia nie mam jak mozna temu zaradzic...
Babeczko to musialo Helence ulzyc po tych kupkach 😉 Michaska ostatnio jak zrobi duza kupe to pozniej strzeli do nas rozbrajajacy usmiech, szvzegolnie jak to ma miejsce w nocy :P Slodka taka 😉
No nic... Czas spac chyba. Dobrej nocy babeczki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pampinka gratulacje z okazji 2 miechów 😁 mojej siostry synek dziś kończy 4 miechy 😉
Nirmala mi się zdaje, że dziąsełka przygotowują się na ząbki i poswędzają troszkę maluchy, dlatego te piąstki pchają 😉

Damian leży na brzuszku i namiętnie męczy smoka 😉 pobudkę mi zrobił przed 7 dziś, więc nie ma sensu już się kłaść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka.

Matyśka też zaczęła się ślinić i pchać piąstki do buzi, więc wydaje mi się, że Strzauka ma rację - przygotowują się do ząbków, bo nasze dziewczyny (Nirmala, D-brycz) są w zbliżonym etapie.

Zapodam wam coś wesołego z życia wzięte:
Moja teściowa: Co by ci się przydało dla dziecka, bo będziemy w sklepie?
Ja: Możecie kupić pampersy, bo się kończą.
Teściowa: Ok, a jakiej firmy?
LOL 😁

No i Filipek buziaczki na 2 miesiące 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamusie 🙂
Pampinko buziak dla Filipka 😘
4nula: moj tez sie max slini nioi pcha te piastki, ale przyznam szczerze ze myslalam ze glodny i dlatego tak pcha 🥴
czarnyloczku: wpsolczuje sasiadki wredna baba 😠
babeczko: nio odpukac narazie wszytsko ok tylko mnie ciut rozbiera chorobsko aleratuje sie wapnem i narazie daje rade 🙂
Nio wlasnie a gdzie Agadka?
Nio i dziewczyny wczoraj odpoczywalam 🙂 I troszke mi zelzal kregoslup 🙂A dzis jak tylko mnie mamuska nawiedzi to wyskocze zalatwic to becikowe bo 3 miesiac idzie a jajeszcze wniosku nei zlozylam heeh 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uff...nie dzialaly mi mamusie.net od wieczora i normalnie zawal:P Ale okazue sie, ze mam cos z siecia w domu i na necie 3G komorkowym dziala..uff 🙂 Uzaleznienie 🙂
Hela dzis srednia noc, a teraz wisi na cycu! Dzis niby mamy isc do knajpki na sushi no i nadal nie wiem co z tym sosem sojowym?!:/
Kobietki - strasznie szybko w takim razie przygotowuja aie do zeboli:/
I wlasnie sie zeteesowalam, bonikt mi nie powiedzial ze do 12 tygodnia trzeba sie wyrobic z 2 szczepionkami na rota..mowili, ze z pierwsza:/ Jak z dwoma to dupa..nie wyrobie sie:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
babeczko mi baba powiedziała, że z pierwszą szczepionką na rota muszę podjąć decyzję do drugiego szczepienia (czyli do 24.10) więc Ty tym bardziej masz jeszcze czas, nie stresuj się 🙂
mi też czasem mamusie.net nie chodzą na kompie i muszę wisieć na komórce, bo jak to nie poczytać choćby jeden dzień :P

magdad dobrze, że wreszcie odpoczęłaś, ja nie wiem skąd Ty siły bierzesz, ja to obiadu nie ma kiedy zrobić a co dopiero całą chatę wysprzątać i 5 dań ugotować 😮

co się dzieje z moim synem - znów śpi! niemożliwe normalnie 😁

dziś oglądamy mieszkanie... a doradca już szykuje ofertę kredytową... eh, oby coś z tego wyszło, tylko stres bo oszczędności wydaliśmy na auto i jesteśmy golutcy, a tu trzeba jeszcze poopłacać, umeblować 😜 myślicie, że można wnioskować o kredyt gotówkowy jak ma się hipoteczny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Strzauka: my mamy kredyt rodzina na sowim w getinie. szalu nie ma ale niestety ma tamten czas dawal nam najkorzystniejsze warunki (bez wplat wlasnych itd) nio i z tego co wiem to u nich mozna wziac dodatkowo kredyt wtdey na wyposazeanie i wtedy ma sie oprocentowanie takie jak przy hipotecznym ( czyli bardzo oplacalnie) tak przynajmniej mowil doraca. Nio nam pomogli trochu rodzice trochy sami i umeblowalismy wsio oprocz salonu. Wiec nie skorzystalismy. Nio ale warto popytac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...