Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej
W sobotę wyszła nam górna dwójeczka. Czekamy na drugą bo już widać ;-)
Tyle pisałyście że dzieci lubią kanapeczki z żółtkiem to i mojemu zrobiłam, ale oczywiście jemu nie smakuje 🤢
I trochę podłamana jestem wczoraj z moim m zauważyliśmy, że mały ma takie króciutkie jaśniutkie włoski łonowe. Musiały wyjść na dniach. Nie wiem co o tym myśleć 😞 jutro do lekarza. Włosków nie jest dużo i ledwo zauważalne, ale jednak są 😞 dziś dostałam okres- nie wiem czy to może mieć związek. 😞
isa udał wam się wypad za miasto? i winko wieczorne? 😉
agn Krzyś ma już 5 ząbków, i wciąż problem z dławieniem się 😞 odgryza wielkie kawałki biszkoptów i potem się tym dusi:/ a czasem rozpuszcza sobie całe ciasteczko powoli i mu się zbiera na podniebieniu i też się tym dławi:/
Mam nadzieje że to wycięcie krwiaka pójdzie szybko i sprawnie! a barwnik chyba wezmę żelowy skoro tak wydajny, bo łatwiej mi będzie uzyskiwać kolory- chyba 😁
karolka gratuluje żłobka;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karolka gratulujemy żłobka 🙂

Marylu jesteś pewna że to włoski łonowe? Może to normalne owłosienie, któro jest na całym ciele? Może z mleczkiem dostarczyłaś mu ciut więcej hormonów... Czytałam kiedyś że przy intensywnym karmieniu piersią w czasie owulacji przekazuje się dziecku zwiększoną ilość hormonów i takie rzeczy mogą się dziać.
Moja Lusia też nie zasmakowała w jajkach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej .
U nas tak jest ,że jak ja mam okres i karmię małą ,a ona cały czas prawie wisi na cycu.To wtedy Wiki ma na nosku krosteczki takie malutkie , drobne.
U nas pogoda ładna ,byliśmy już po butki ,ale Wiki je ściąga. 🤔
Karolka ja chyba będę w Rewalu szukać ,no chyba ,że w Świnoujściu ,ale to już ostateczność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

nadrobiłam Was na szybko... 🙂

Tymcio juz nie kaszle, wiec super 🙂 mimo, ze powaznie to nie wyglądało, to ja panikara oczywiście bałam się.

Mój tez ma takie drobne, jasniutkie włoski w okolicach siusiaka, i drobne wąsiki , jak się prrzyjżę, to widać, ale nie pomyślałam, że to jakiś powód do zmartwień...
kojarzę , że widziałam takie u siostrzeńców czy bratanków jak byli malusi, i jakoś chyba nikt się tym nie martwił...
myślałam, że to normalne 😮 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny pamiętajcie że człowiek jest owłosiony na całym ciele. Włosów nie mamy tylko na wnętrzach dłoni, podeszwach stóp i na wargach. Normalne że u dziecka te włosy są bardziej widoczne, zwłaszcza pod światło. Co innego jak pojawiają się typowe włoski łonowe, pojedyncze, dłuższe od reszty, wyraźnie sie odznaczające.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam dziewczynki po weekendzie 🙂

Mnie już dzisiaj w pracy wkurzyli więc dzień do d... no ale Olcia potrafi poprawić mi humor 🙂 no i chyba zaczyna brać się do raczkowania wszystko w górze przygotowane tyłek najwyżej podniesiony nóżkami macha, tyłek rusza tylko zapomina że głowę trzeba unieść 😁 wygląda jak piesek który znalazł trop 😁 😁 😁 ale już widzę że powoli za coś się bierze więc jest dobrze 🙂

Sandra jak tam pierwszy dzień w pracy?

Karolka gratuluję żłobka no i szkoda że z tą podwyżką nic nie wyszło. Ja ostatnią podwyżkę też chyba z 3 lata temu dostałam i też by się coś przydało 😜 ale u mnie to patrzą jak wykorzystać człowieka 😠 a zły mam dzień dzisiaj i marudzę 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ok przyznaje te włoski są bardzo delikatne, ledwo widoczne nawet aparat chyba nie uchwyci. Ale są tylko tam. Reszte ciałka ma gładką 😞 Nie wiem co o tym myśleć w necie tyle strasznych rzeczy piszą 😞 wiem nie będe się martwić przed rozmową z lekarzem 😞
latka pocieszyłaś mnie. Bo ja właśnie u moich siostrzeńców takich nie widziałam, dlatego się zmartwiłam.
Kasiu brawo dla Olci, niedługo będzie po całym domu śmigać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu nic sie nie martw :* Ja u Lusi widzę włoski nawet na policzkach jak jest pod światło. Na rączkach, brzuszku... wszędzie 😁 Krzyś może mieć je delikatniejsze ale ma na pewno 😉 Mam nadzieję że lekarz Cie jutro uspokoi.

Lusia siedzi w łóżeczku i bawi się żółwiem Albertem 🙂 I pomyśleć że Mateusz w ogóle nie był nim zainteresowany w tym wieku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki Doti 😞 mam nadzieje że to nic złego 😞 ja biorę też leki na tarczyce, i może one są powodem takiego stanu- wszystkiego się dowiem jutro 😞
Właśnie wg mnie i po naszym forum widać że dziewczynki i chłopcy trochę inaczej się rozwijaja :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh Ja dziś mam już wolne 🙂 .
Kubuś padł jak kawka he :P . w ciągu dnia spał jedynie rano koło godziny i w południe około pół godziny ... a tak to cały dzień szalał . Już nie mam kompletnie nie mam sił najchętniej poszłabym już spać ale bez przesady :P
Pogoda za oknem fajnie ale dziś miałam lenia by wyjść z na spacer .
Ale jutro idę nie ma co bo idzie oszaleć :P

A co tam u Was ? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Glowa mi peka 🤢 chyba mnie jakis bol migrenowy dopadl bo ledwo na oczy widze. M kladzie mala i ja tez zaraz spadam spac moze jutro bedzie lepszy dzien...

Doti twoja Lusia to w ogole jest bardzo rozwinieta jak na swoj wiek i tak jak piszesz masz najlepsze porownanie ze starszym 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, nie martw się, czasami sama się zastanawiałam czy to ok, ale właśnie myslałam jak Doti pisze, nawet nie chce wiedzieć co mogą one oznaczać...
Idziesz do GP???? na wizytę? 🙂 jak mówisz są one malutkie i delikatne więc myślę, ze normalne.
Dla mnie panikary przynajmniej nie wywarły jakiegoś wrażenia.
Owszem nad tyłkiem, ma takie ciemniejsze i mocniejsze włoski, ale też chyba czasami dzieci tak mają.
Miał je od urodzeniaa i na uszkach, na uszkach się wytarły, a nad tyłkiem zostały mu takie 'męskie włoski'.

Mój robi co raz to większe postępy w chodzeniu, co raz więcej sie odważy, przejdzie kawałeczek od naszego łozka do swojego łóżeczka, czyli 2-3 kroczki. W innym miejscu gdzie rzeczy są niewielkiej odleglosci żeby się puścic i złapać to też sie odwazy...mooze zacznie sam dreptać przed wyjazdem do Polski??? fajanie by było 🙂. WIem, ze do tej pory u niego jakies nowe umiejętnosci postępowały w mega szybkim tempie jak juz załapał o co chodzi wiec mooozee... 🙂
Zrobił się taki mały cwaniak 🙂 wie juz doskonale jak mozna psocic 😁 sciaga babci okulary i ucieka i wiele smiesznych sutuacji tego typu 😁 nie moge sie nadziwic co to moje dziecko nie wymysli czasami, zaczal znow duzo sobie gadulic i spiewac heheh uwielbia sluchac muzyki i ma swoja bardzo ulubiona piosenke , jak puszczam mu na youtube nie slychac jeszcze muzyki, widac reklame plyty a on juz cieszy od ucha do ucha 😁

spi juz jakies 30 minut, ja przewiesiłam pranie do domu, i chwile odsapnę , posprawdzam co nieco na internecie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasiu moja Lusia, choć mam porównanie ze Starszym to mnie tak zadziwia tym co już umie że szok. A Mateusz też szybciej się rozwijał i wiele osób mi to mówiło, nawet pediatrzy.

Dziś tak z M rozmawiałam przez tel. że jak to jest że ona próbuje skarpetkę czy bucika na nogę włożyć, skąd ona wie że tak trzeba itp.. to ja mojemu mężowi jak dziecku wytłumaczyłam, że Lusia ma kochającą mamę, która jej tłumaczy i pokazuje i gada całymi dniami do swoich dzieci i świat im pokazuje. Bo mój M jakby nie dostrzegał tego co ja z dziećmi i dla dzieci robie siedząc z nimi w domu... tęsknię za studiami, za samorozwojem, za poszerzaniem horyzontów... ale mam dzieci i szkolę się w tej dziedzinie 😉

Latka, męskie jak męskie... Luśka też od urodzenia ma takie nad tyłkiem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Przedstawię Wam mojego ukochanego chrześniaka 🙂

Mój mały przedszkolak po zakończeniu roku :P

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/824/lwue.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img824/7802/lwue.th.jpg[/IMG][/URL]


radość z wakacji 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/24/97o9.jpg/][IMG]http://imageshack.us/a/img24/6857/97o9.th.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAMY Z RANA 🙂
POGODA ŚLICZNA SŁONECZKO ŚWIECI 🙂 TRZA NA SPACER SIĘ ZBIERAĆ ALE TO PÓŹNIEJ :P SIOSTRA PRZYWOZI CHRZEŚNIAKA I WTEDY PÓJDĘ 🙂 . ZAJMIE SIĘ KUBUSIEM BO MA 7 LAT BĘDĄ SIĘ BAWIĆ .

MIŁEGO DNIA ŻYCZĘ 😁

[B]LATKA[/B]FAJNE ZDJĘCIA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
U mnie jakaś pogoda do dupy.
Mam nadzieję ,że się rozpogodzi. Trzeba na działkę jechać bo syf pewnie jak nie wiem co 😜
Mówicie o różnicy w rozwoju chłopców i dziewczynek ,a ja mam porównanie ze swoimi córkami . Starsza jak miała roczek to dopiero poszła na nogach ,a ta to już biega ,ma 8 zębów(pierwsze dwa w 3 m-cu) ,a Darii zaczęły wychodzić pierwsze jak miała 7 m-cy .Także u dziewczyn też są takie różnice. 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...