Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
WITAM SIĘ
Muszę się pochwalić, że Tymcio stawia pierwsze kroczki. Wczoraj zrobił chyba ze 20 serii po 5-6 kroczków 🤪 W ogóle się nie boi, nie patrzy, czy za nim stoję- po prostu idzie. Chwieje się na boki ale daje radę 😉 a dopiero co dobry tydzień temu zaczął chodzic za jedną rękę. Mój zdolniacha 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karolka są dzieci które w ogóle nie raczkują tylko wstają i idą .Może Ulcia Cię zaskoczy i po prostu pójdzie. 😉
Gratulacje dla chodzących 🙂
A moja jak zawsze chce spac ,ale się broni rękoma i nogami .
Marudna jak cholera.
Przez 1,5 godziny strzeliła trzy kupy oczywiście do pieluszki. 😲
Idzie gdzieś w kąt ,żebym jej nie widziała i robi ,ręce opadają. 😉 😜
Pogoda się zrobiła ,słoneczko świeci. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamy kolejny ząb:-) górna jedynka nam wyszła i dwójka do góry też już widać. tylko z M tak patrzymy i trochę krzywo jej rosną te zęby,może jak będą stale będą normalnie ładnie rosnąć.
No i mamy kolejny już 10miesiąc,kiedy to zlecialo!
Maja też już zaczna pierwsze kroki stawiać,ale tylko za rączki i tak nie pewnie. Myślę i daje jej miesiąc bo jak jest oparta o coś to ładnie stoi:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć
Buziaki dla Majeczki!!!!
Byliśmy u rodzinnego, wg niego wszystko jest ok ale chyba jednak czymś musiał się zaniepokoić bo skierował małego do pediatry. Teraz czekamy na list ze szpitala z terminem wizyty. Krwi nawet nie chcą u nas w przychodni zbadać bo jednak pediatra musi zadecydować 😞
latka taki meszek po urodzeniu mały też miał ale się wytarł, a te włoski są nowe 😞 chrzześniak jaki dumny z dyplomem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 😉 Jesteśmy po basenie. Ależ było radości! Polecam każdemu!!!
Lusia nie wiem skąd wiedziała, od razu po wsadzeniu jej do wody zaczęła machać nogami. Jak ją położyłam na brzuch to machała rękami pod wodą jak pływający piesek. Instynkt? Fajowo wyglądała 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/lk7b.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8162/lk7b.jpg[/IMG][/URL]

Dziś pięknie słonko grzeje. Tak już może zostać. Nie jest za gorąco, nie ma duchoty tylko fajna pogoda. Odwiozłam właśnie siostrzenicę na busa, Laurka zasnęła, Mati bawi się w piaskownicy z kuzynką zza ściany a ja odpoczywam 😉

Natalko buziaczki dla Majuni!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalia Dla Majuni 😘 😘 😘


Spacer udany 😉 :P . Kubuś jak zawsze na Nim spał :P he . Ale słoneczko mu fajnie przygrzało dostał też wiaderko z grabkami i foremkami wsadziłam go do piaskownicy to był w szoku he 😉 pobawiła się ale za pierwszym razem chciał do buzi piasek wsiąść Ale mu pokazałam jak sie bawić i wsypywał piasek do wiaderka ale szybko mu sie znudziło 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moje Szkraby śpią od pół godzinki. Ja jeszcze pooglądam kabarety i zaraz też do łóżka. Basen wyssał z nas wszystkie siły 😁
I krótkie pytanie do tych co były na basenie z dziećmi: czy polecicie jakieś dobre pieluszki do pływania? Bo te huggies-y które kupiłam na basenie to jakiś shit. Nasiąkały wodą i co gorsza, wszystko można było z nich wycisnąć. To samo by wyszło jakbym dzieci w majtkach zwykłych wzięła...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam!

Ja tylko na chwilkę, bo mam urwanie głowy i póżniej nadrobię co naskrobałyście 😁

Muszę napisać do Latki, że wysłałam maile
I jeszcze raz, że muszę się jakoś odwdzięczyć.
😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Dzięki Tobie mogę wystroić swoją córcię 😘
Już nawet nie przeszkadza mi, że sama nie mam w czym chodzić 🤪

Sto lat Natalko dla naszej małej bohaterki Majeczki 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczyny 🙂
Melduję, że żyję, ale padam na twarz. To szkolenie i codziennie dojeżdżanie do Jastrzębiej Góry wykańcza mnie fizycznie i psychicznie 🤢 I finansowo, bo jeżdżę samochodem 🤢 W piątek chyba sobie odpuszczę i zostanę w domu.

Zanim jednak pójdę spać, muszę pochwalić moje dziecię: Nati zaczęła sama wstawać i trzymając się np. tapczanu robić kilka nieśmiałych kroczków w jedną albo w drugą stronę 🤪
I mam już kilka lepszych zdjęć z chrztu i ślubu. W weekend wrzucę jakieś na forum 🙂

Idę spać 🙂
Spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziekujemy za życzonka 🙂
Pije piwko i idziemy z M spać,bo on jutro na rano do pracy. Jutro podobno ma byc ladna pogoda ciekawe...dzisiaj po poludniu mialysmy isc na spacer,ale Majka od 16.30 do 18:20 spala wiec odpadl,potem też zaczelo lac to juz w ogole mi sie odechcialo:-/
Milej nocy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti My mieliśmy pampersy do wody z BABYDREMU z Rossmanna polecam są też w biedronce 🙂 z DADY ale jeszcze ich nie miałam . 🙂

Kubuś śpi od 20:00 🙂 ajć oby dziś spał całą noc bo wczoraj chyba ze 3 razy się budził i wołał MAMA biedaczek Mój .

Kubuś coraz pewny Siebie i przechodzi swobodnie podtrzymując sie łózka nie zdążę sie obrócić a On już na drugim końcu i się cieszy :P
Ale jak chce go trzymać za rączkę jedna to się boi .

Maja wasze dzieci już takie rzeczy których sie boją ?;>
Mój Kubuś od tygodnia bawił sie pralką zaglądał do Niej bardzo go ciekawiła wcześniej nie bał się jej jak chodziła teraz jak usłyszy pralkę i jak zobaczy jak się wiruje to tak ucieka i zaczyna płakać aż sie dymi za Nim . Śmiesznie to wygląda jak tak szybko wyskakuje z tej ubikacji he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry 🙂 ;*

Pogoda śliczna na dworze słońce bezchmurne niebo :P . Koło 9:00 jedziemy z Kubusiem na kawę do Mojej Kumpeli Ona ma też chłopczyka ale o wiele mniejszego bo idzie mu 2 miesiąc .


Jak wrócę to napiszę 🙂 . A teraz póki co to miłego Dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry
U nas znów nie przespana noc, a i dzień zaczął się marudnie. Mój M aż nie dawał rady z małym i mówi do mnie: napraw go 😮 😮 😮 on chyba nie wie co się czasem dzieję jak jest w pracy. W jego oczach to my z małym mamy sielankę w domu i ciągle leżymy na macie i się uśmiechamy do siebie 😮 😮 😮
Doti ale super na basenie ;D tez bym chciała z małym iść ale u nas jakoś syfiaście...

miłego dnia dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Od razu po forum widać jaką macie pogode 🙂. U nas dzis pochmurno ale nie zimno, wlasnie wróciliśmy ze spaceru i siedzimy w ogrodku, Tymek drzemie.
Na szczęście od jutra zapowiadaja ponad tydzien slonca i po 25st ciepla więc zobaczyny, pon i wt maja byc mega gorace 🙂.
Mam ochotę na jakis makaronowyy obiaddd ale nie wiem czy mam z czego go zrobić:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂

A u nas wczoraj cały dzień pięknie a po południu co chwilę burza-słońce-oberwanie chmury i tak całe po południe 😠 dzisiaj to samo cały dzień pięknie a o 15,30 szlag trafił pogodę 😠 😠

A tak poza tym to Ola poprzestawiała sobie spanie cały dzień nie śpi, pada po 16,00 budzi się o 19,00 i gotowa do zabawy w najlepsze 🙃 w przyszłym tygodniu mam urlop to ją tego oduczę 😜 no i chyba wychodzą kolejne zęby albo te górne dwójki które się już przebiły ją jeszcze drażnią bo ślini się jak nigdy przedtem a jak coś dorwie do buzi, to mam wrażenie że to odgryzie tak łapczywie gryzie i widzę że jej to ulgę przynosi, no więc chyba zęby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry 🙂 🙂 🙂
ja się zapisałan na siłownie bede miala trenera personalnego a w tym,trening z nim,diete. Narazie miesiac mysle,że wytrzymam 🙂
no i ostrzegł mnie,że w diecie tylko produkty te co będę musiala jesc i zadnego podjadania od małej bo akurat z Majką byłam 😜 😜
no i odstawic katygorycznie słodycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...