Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
no to wszystko na temat tez myslalam ze brzuszek ale tez miala miekki zrobila sie strasznie nerwowa szarpie piastki byle tylko wepchnac do buzki piastki badz pieluszke
ale to nie powiedziane ze juz jej wyjdzie moze biedna sie pomaczyc troszke ale kupie dzisiaj zel na dziaselka i bedziemy smarowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
sandroos napisał(a):
Jak przeczytalam o tarciu dziaselek pielucha, 😮 ciarki mi przeszly od gory do dolu...;/

Ja zaraz w te ulewe musze wyjsc. Zobowiazaam sie do odebrania czegos ze starostwa dla szwagra..no ale i tak Nadie z przedszkola odbieram 🙂


no nie mocno tarłam tylko to polega na tym że jej daje do buzi palec owiniety pieluszka i ona sobie gryzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja za to nieraz chce dwie piąstki na raz wsadzić do buzi i bardzo się złości jak jej to nie wychodzi. 😁
Wiki też strasznie się ślini nawet opanowała do perfekcji robienie balonów z śliny 🤪 🤪
Ale ząbków jeszcze nie widać tylko biała kropke na dziąśle i zastanawiam się co to jest musze poczytać na internecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixidixiaga napisał(a):
Moja za to nieraz chce dwie piąstki na raz wsadzić do buzi i bardzo się złości jak jej to nie wychodzi. 😁
Wiki też strasznie się ślini nawet opanowała do perfekcji robienie balonów z śliny 🤪 🤪
Ale ząbków jeszcze nie widać tylko biała kropke na dziąśle i zastanawiam się co to jest musze poczytać na internecie.

biala kropka to pewnie wyrzynajacy sie zabek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia wszystkiego najlepszego dla Lenki 😉 jaka ładna księżniczka !!

mój Szymek 30 min gniótł aż wygniótł sam kupkę! (wkońcu bo już 4 dni nie robił) i to takiego twardziucha walnął że ciężko mi było go ogarnąć z pupy 😮 😁
a teraz śpi jak suseł... odrazu inne dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka. Byłam ze Starszym u dentysty zapytać o krzywiące się ząbki. Był bardzo bardzo dzielny 🙂 Zrobiliśmy trochę zakupów i wróciliśmy do domu. Boli mnie głowa jak nie wiem co. Okna zasłoniłam, apap wzięłam i czekam aż zadziała. Przykleiłam sobie ten plaster apap ice ale chyba mam lekkie uczulenie bo mnie piecze. A tak fajnie chłodzi.....

Natalko no to wielkie gratulacje!
Ja mam nadzieję, że ząbki wyjdą później. Widzę że ją dziąsła drażnią ale nie są jeszcze spuchnięte. W każdym razie im później tym podobno lepiej zmineralizowane. Nie chciałabym iść z nią za wcześnie do dentysty. Starszy miał plombowaną górną dwójkę jak miał roczek chyba 😞

Z tego co wiem to wszystkie dzieci rodzą się z niebieskimi oczami i dopiero później kolor się zmienia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale szok Natalia,że Majeczka już ma ząbka, ciężko mi sobie Kubę wyobrazić... U nas na razie się na nic nie zanosi.
Wszystkiego naj dla Lenki z okazji dwu-miesięcznicy 🙂
Mój maluch jutro kończy 3 miesiące.
U nas nadal leje, więc dzisiaj siedzimy w domku 😞
Kubuś miał niebieskie oczy jak się urodził,ale teraz mu się zmieniają na ciemniejsze, pewnie będzie miał brązowe bo my obydwoje mamy. A włoski jeszcze mu się nie wytarły, ma nadal te od urodzenia plus dodatkowe,które mu wyrosły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tusia wszystkiego najlepszego dla Twojej księżniczki 😘
Natalia gratulacje 🙂

Moja Ola też ostatnio piąstki wcina i lubi jak jej gazikiem myję i masuję dziąsła 😁 i ma z boku taką białą plamkę ale jest chyba za spokojna jak na zęby... A w ogóle to gdzieś czytałam ze pierwsze wychodzą dolne jedynki ale to chyba nie jest reguła?

Dziewczyny uspokoiłyście mnie trochę z tym leżeniem na brzuszku bo naprawdę zaczęłam się martwić że z moją Olą coś nie tak że nie chce leżeć i płacze. Ale główkę ogólnie ma silną bo jak ją noszę to długo potrafi ją utrzymać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
My dziś siedzimy w domu, raz, że pada strasznie, dwa, czekamy na kuriera z dostawą 😁 Kupujemy prezenty na Święta, a że na zakupy ciężko iść, to większość przez Allegro 🙂
Młody właśnie usnął w leżaczku, ciekawe ile pośpi 🙂
Powiedzcie co ile karmicie piersią? Wojtek jeszcze niedawno wołał jeść co godzinę :/ Teraz co dwie, czasem dwie i pół, jak przyśnie to potrafi pospać i cztery bez jedzenia, ale to dość rzadko... I na szczęście po kąpieli i "kolacji" śpi od 21 do 2-3 w nocy 🙂 A pierś spija 20-30 minut... Wiem, że nie powinnam narzekać, ale jestem czasem zmęczona tym kieratem karmień :/ Ale z czasem będzie coraz lepiej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...