Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
latka napisał(a):
dzonatalie, suuuuuuuuuuuper!!! w koncu sie doczekałaś! nie czepiali sie zdjęcia? bo ja mam z tym ciagle dylemat, ale mam nadzieje, ze bedzie oki, w koncu to niemowlak, to jak mu zdjecie zrobic idealnie 🙂 a my 18 Lutego jedziemyyyyyyy trzymaj kciuki:P


trzymam kciuki!! a do zdjecia sie nie czepiali, ktos mi powiedzial ze moze miec nawet zamkniete oczy bo to niemowlak wiec nie wiem ale do zdjecia nie powinni sie przyczepic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzonatalie napisał(a):
latka napisał(a):
Jaka smieszna 😁 widac lubi ciasteczka, wyglada jak w fartuszku i zaraz do lepienia pierogow:P
Haha mi tez to dzis przyslali wlansie czytam:P


jeszcze z aptamil i cow&gate mi przyslali tez z cow&gate ksiazke o karmieniu a z aptamila znizke na te kaszki


Tam jeszcze sie nie rejestrowalam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my mamy zwyklego niekapka z 'dydusia' z gumowym ustnikiem od 4 miesiaca i mala zalapala 🙂

dziewczyny, a ta kaszke manne z nestle z glutenem to mieszacie z czyms, np z marcheweczka, czy sama podajecie po prostu na lyzeczce? bo juz nie pamietam co kiedys pisalyscie 😉

Bylam w rossmannie i nakupilam malej zapas, deserkow, pierwszych prostych obiadkow, soczkow, ale nie samych jablkowych i wlasnie kaszke manne 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My mielismy szczepienie. Krzyś tylko w momencie uklucia zaplakal a potem już usmiech, więc nie najgorzej. Przed szczepieniem poszłam sprawdzić czy nie ma przeciwskazan, i powiedzieli mi ze tylko bardzo wysoka temp. Jest przeciwskazaniem. Po nas do szczepienia przyszły tak chore dzieci ze masakra:/
Teraz tylko mały marudny i tylko na mnie śpi:O. Nie daje sie odłożyć dosłownie nigdzie!

Isa. Do21 lut szybko zleci. Ale może sprobuj sie dowiedzieć o ceny prywatne, byc może jest gdzieś tanio? Ja jak robiłam usg malmu to wszędzie gdzie zadzwoniłam inna cenę dawali.
malgosia biedny ten twoj synek
deira :* ulozy sie



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa ja tez bym szukala prywatnie tego usg bo im szybciej tym lepiej.
Niech zaczna małego leczyć bo do 21 to jeszcze dużo czasu , a po co ma się męczyc.
Ja manne dawałam tak łyżeczke przez 2-3 tygodnie ,a teraz ile chce tyle je.
Z niczym nie mieszałam robie 60 ml wody i 2 łyżki kaszki to dosc sporo i idzie do śmieci ,ale te 30 ml i 1 łyżka kaszki to zaraz mi stygło i mała jadła zimną. 🙂
To widze Karolka ,że zaczynasz wprowadzać różne rzeczy , tylko nie łącz kaszki z innymi bo jakby miała uczulenie to musisz wiedziec na co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny, a zamawiała, któraś z Was słoiczki Hippa z tej strony dodomku.pl? To się faktycznie opłaca, czy lepiej poszukać w zwykłym sklepie promocji?

http://www.tvn24.pl/dziewieciolatka-urodzila-dziecko,304841,s.html 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...