Skocz do zawartości

listopadówki 2012 (z brzuszka:) | Forum dla mam


edithd_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,7 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
edithd napisał(a):
u nas w nocy mają by obfite opady....a my jeszcze bez opon zimowych
G pojechał dzis gdzieś w delegację ale na noc ma wrócić. ja jade sama ok 16 do szpitala (pokazuje to jak bardzo wierzymy ze urodzę....).

A no tak ty dzis masz sie zglosic na odzial to daj znac jak ciebie zostawia moze cos sie ruszy.Ja ide tymczasem polezec bo tak jakos dziwnie zaczal mnie bolec kregoslup i podbrzusze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem i ja , długo mi sie dziś pospało. Ale za oknem narazie słonce jest ładnie ale od wczoraj wichura. Sniegu narazie brak ale mysle ze dzis popada 🙂 A ja oponki tez nie zmienione jeszcze hmmm....
Narazie samopoczucie ok, ale wczoraj tez było z rana ok a później bolał mnie brzuch wiec zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
edithd napisał(a):
mnie tam nic nie boli.....juz przejrzałam okna czy by och nie umyć (znów)...ale sobie daruję bo nie trzeba, a jeszcze mnie przewieje
Bo ciebie Edyta chwyci raz ciach i tyle wtedy kiedy bedziesz sie najmniej tego spodziewala,Ja leze ale dalej mnie boli w kregoslupie wiem na bank ze bede miala bole z krzyza bo zawsze podczas miesiaczki tak bylo wiec to duze prawdopodobienstwo na dole brzuszek troszke pobolewa ale na lewym boku jeszcze daje rade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to jestem!!!
Tym razem nawet sie wyspalam bylo tylko 1 wstawanie o 2.30 na siku a potem spanie az do 9.15 (u mnie) 10.15 u was i pewno spalabym dluzej tylko ze moj mnie telefonem obudzil.
Karusia powodzenia na KTG
Edithd tobie z calego serca zycze zeby w koncu juz sie ruszylo i teoja podruz do szpitala dzisiaj nie byla na marne.
Anulka a ty sie sie traktuj nadal syropkiem i oby szybciutko ci przeszlo.
A Sofii jest cudowna tak jak Macius zreszta oboje mozna by schrupac i az nie moge sie doczekac kiedy ten moj terrorysta wyjdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
edithd napisał(a):
JA POWYCIERAŁAM PODŁOGĘ NA POLOWIE PIĘTRA, SCHODY NA DÓŁ I NA PODWÓRKU, JUTRO BEDĘ MIAŁA MNIEJ. TERAZ RELAX

A moze zamiast tego bedziesz juz tulic swojego Maciusia ale by bylo fajnie 🙂 Bede trzymac kciukasy


WLASNIE ZAREZERWOWAŁAM NA DZIS NA 20.30 WEJSCOIÓWKI NA BONDA W CINEMA CITY.... JA NA SERIO WRACAM DZIEWCZYNY DO DOMU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Ale mi sie nic nie chce. Pogoda znowu typowo jesienna angielska.Przeszlabym sie mimo to na jakis spacer tyle ze kurtki nie mam 😞

a mowia ze kobiety w ciazy maja tyle energii w sobie i przed porodem!
ja tez jakos nie mam checi na nic!tez bym wyszla na dwor ale jak mam sie nameczyc przy ubieraniu to mi sie juz odechciewa 🙂
u mnie tez brak kurtki ale poszukalabym cos meza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja mam ten problem ze moj P ma ponad 180cm wzrostu i wszystkie co nosi ma rozmiar xxl wiec ja z moim karzelkowym wzrostem wszystko co jego mam za duze nawet teraz tzn na brzuchu jest ok tylko rekawy mam do kolan . Szew laczacy rekaw z barkiem jest na wysokosci moich lokci i wszystko z powodzeniem moze uchodzic za sukienki 😁. Zreszta mozecie nas zobaczyc na fb ruznica wzrostu to jakies 30cm z hakiem 🙃 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Elmirka napisał(a):
Ja mam ten problem ze moj P ma ponad 180cm wzrostu i wszystkie co nosi ma rozmiar xxl wiec ja z moim karzelkowym wzrostem wszystko co jego mam za duze nawet teraz tzn na brzuchu jest ok tylko rekawy mam do kolan . Szew laczacy rekaw z barkiem jest na wysokosci moich lokci i wszystko z powodzeniem moze uchodzic za sukienki 😁. Zreszta mozecie nas zobaczyc na fb ruznica wzrostu to jakies 30cm z hakiem 🙃 😁

to ja mam lepsza sytuacje bo nasza roznica wzrostu to jakies 10-15 cm wiec spokojnie mobe sobie pozyczyc co nieco od K 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
anula4ever napisał(a):
Ja to samo wyciagam wszystkie bluzy meza bo moje sie nie dopinaja a kurtki nie ma sensu juz kupowac troche mi juz lepiej tatus rozpalil c.o i tak milutko cieplutko a na podworku wieje i zimno ze nawet pies tylko siku i do domu 🙂 chyba dzien lenia kolejny

tak juz teraz nie ma sensu kupowac kurtki bo to juz chwila i bedzie po 🙂
dobrze miec faceta/meza i zapas bluz z jego szafy hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja chodze w swoich ciuszkach - ale w kurtke jesienna skórzaną z zeszłego roku wejde ale dopne tylko jeden guzik 🙂 Na brzuchu zapiac moze i zapne ale pewnie by wystrzeliły i odpadły szybko 🙂 Całe szczescie jest wiazana paskiem wiec jak sie przewiąze to jest ok. I tyle co mi tam zostało do konca to przechodze. Kupowac juz nie warto. Najgorzej ze nogi zaczeły mi puchnac strasznie i chciałam kupic sobie teraz jakies butki na jesien ale w zadne sie pewnie nie zmieszcze... nie dopne.. Masakra... mam teraz takie sportowe zapinane na rzepy w których do tej pory smigałam i uwielbiam je b sa super wygodne i do samochodu i do chodzenia ale tez juz rzepa ledwo starcza takie mam girki jak balony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...