Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Karolka, super mysza 🙂 🙂 🙂

Kochane, z tym skierowaniem sprawa nie jest taka prosta, ze to popzrednie wystarczy 😞 Niestety okazuje się, ze w luxmedzie trzeba mieć za każdym razem nowe skierowanie 😞 Bez sensu, większe formalności niż w nfzecie 😞

Napisałam wczoraj, że Piotruś się nie przekręca na boki. Po czym położyłam go na macie i co zrobiło moje dziecko???? 🙃 Trochę się wystraszył i szybko wrócił na plecki ale pierwsze koty za płoty!!!! Wiem, że to przez przypadek ale jak się powtórzy jeszcze kilka razy taki przypadek to może w końcu załapie 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu, mówiłam że Twoja cena nie jest wygórowana 🙂 myślę że takie ubranka to i 200 zł przebiją 🙂 ja może też się zbiorę któregoś dnia wystawię, chociaż ja bardzo dużo 0-3 m-ca dostałam od ciotki i obiecałam że jej oddam, bo jej córka może niedługo się dorobić dzidzi 🙂 ale to co sama kupiłam to pewnie sprzedam... 🙂 do niektórych ubranek jest taki sentyment że aż szkoda... Takie są słodziutkie 🙂
Gofer fto ten Luxmed taki nieciekawy, ja mam takie świadczenie w pracy, ale nie przystepowałam bo w Łomży jest jedna przychodnia gdzie to funkcjinuje, a tam jest nie za ciekawie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ajablonka to tylko jedna trzecia ciuszków, które Zuzka miała od 1-3. Część miałam od bratowej ale Jej oddałam bo jeszcze będą dla Jej brata, pełno oddałam koleżance, która rodziła w grudniu i Jej dałam takie lepsze a to jest to co mi zostało 🙂

Gofer ja słyszałam od wielu osób, że LuxMed nie cieszy się dobrą opinią, że same problemy jak chce się dostać do jakiegoś specjalisty, ale sama nigdy nie miałam z nimi do czynienia. Ale jesteś kolejną osobą, która mówi, że coś nie tak... 😞 W NFZcie takie skierowanie rok jest ważne i bez sensu, że Ty tak nie masz bo jeszcze będziesz co najmniej jedną kontrolę miała z bioderkami i znów po skierowanie.... no ale jak mus to mus 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu to Ty pewnie nie zdążyłaś wszystkich Zuzi założyć 😉
Zapomniałam was wczoraj dziewczynki zapytać jak minął tłusty czwartek? Pewnie pączkowo 🙂 Tylko Ania biedna na diecie... A właśnie Aniu jak idzie dietka? ile już Ci spadło?
O LuxMedzie tez nie słyszałam pozytywnych opinii, mój znajomy miał chorą żonę na raka i chciał przez LuxMed leczyć ją w Warszawie u specjalistów, ale tylko same problemy miał, bo LuxMed według lekarzy to gorsza kategoria i zapisują na najpóźniejsze terminy, albo wogóle nie chcieli go przyjąć... Najlepiej prywatnie do nich chodzić, a teraz już po wszystkim... 😞 szkoda chłopaka bo się starał ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ajablonka dokładnie tak jak piszesz, połowy to ani razu nie założyłam. Bo po pierwsze miałam swoje ulubione ciuszki, które non-stop prałam i ubierałam a niektóre były za duże, a jak kolejny raz chciałam ubrać to już małe były...

Oj dieta ciężko, bo tylko 3kg mnie na dzień dzisiejszy... 😞 Ale małymi kroczkami do przodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja tez chyba powystawiam ciuszki, zaluje ze tyle tego nakupilam bo polowy nie zalozylam, duzo tez nowych dostalismy od tesciowej i tego nie przewidzialam ze co z miasta przyjdzie to z ciuszkami dla Olgi wiec w ciazy namietnie kupowalam 🙂 ale nie tylko nowe- uzywane na szczescie tez 🙂
U mnie slabo zjadlam tylko 6 paczkow bo jakies takie suche byly, malo marmoladki, niedobre i maz zjadl bo mi nie smakowaly 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
uffff ledwo zyje...Ania zmotywowalas mnie do wystawienia ciuszkow na sprzedaz i powybieralam, popralam, czesc poprasowalam i jutro albo w niedziele powystawiam 🙂 mam tez mnostwo chlopiecych, to tez porobilam komplety 🙂
Ile allegro pobiera prowizji od osiagnietej kwoty? Ja pewnie powystawiam tez gdzies indziej.

Ania 3 kg bardzo ladnie 🙂 poczatki sa najgorsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry wieczór 🙂
Ja na szczęście nie miałam aż tak dużo ciuchów, więc wszystkie zdążyliśmy założyć. Teraz ich nie sprzedajemy, tylko pozbieraliśmy i wywieziemy do rodziców, bo i my i mój brat planujemy drugie dziecko, więc ciuszki będą jak znalazł 🙂
Ja zjadłam 2 pączki, bo nie wiedziałam jak Igorkowy brzuszek zareaguje 😉
A teraz mam zmartwienie, bo nie wiem czy mleko mi się nie kończy. Jak dziś ściągałam, żebym mogła się ulotnić z domu, to uzbieranie 100 ml zajęło mi z przerwami 3 godziny 😮 Czegoś takiego jeszcze nie miałam. I wymyśliłam sobie, że Igor tak często chce do cyca, bo się nie najada 😞 Pociesza mnie tylko to, że jednak zjadł z butli, ale też tylko 50 ml. Stresuje mnie to wszystko, a to pewnie nie sprzyja produkcji. Błędne koło 😞
Karolka śliczny obrazek. Masz talent 🙂 Ja do malowania mam dwie lewe ręce.
Gofer Igorek dziś też mnie zaskoczył i zaczął się przekręcać z brzuszka na plecki i to chyba świadomie 🙂 Co prawda na razie przez jedno ramię, ale mamy postęp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny,a jak maluchy się przekręcają z brzuszka na plecy? W sensie: co robią z rączką? Bo Piotrek jak go turlam z boku na brzuch to zawsze rączkę podwija pod siebie i muszę mu ją pomóc wyciągnąć.A z brzuszka na plecki to nawet z moją pomocą ciężko idzie, bo właśnie ta rączka mu się podwija i wygląda, że go to boli... (matko, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi z tą ręką :blush 🙂

My jutro idziemy na ostatki 🤪 🙃 Pierwsze prawdziwa impreza od prawie roku 😁 Teściowa przyjeżdża na noc więc trochę się boję jak sobie poradzi. No i jestem w szoku, bo to od niej wyszła ta propozycja!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka jutro jak się spotkamy na fb to Ci wszystko napiszę o tych prowizjach z allegro 🙂
Gofer na początku Zuzka też te rączki czasami miała pod sobą i jęczała i Jej pomagałam wyciągnąć ale kiedyś stwierdziłam, że musi sama sobie z tym poradzić i nie ruszałam rączek, chyba że się zaczynała bardzo denerwować 🙂 Teraz sama już wyciąga rączki ale zawsze to chwilkę trwa, nie potrafi tam szybko jeszcze wyciągnąć 😉 Kochana tak się martwiłaś, że Piotruś wszystko robi wolniej a tu masz!!! Wszystko w ostatnim czasie zaczął 😁 Jeszcze troszkę i wszystkich wyprzedzi we wszystkich kategoriach 😉

A wiecie, że ostatnio Zuzka coraz mniej się obraca... Jak ją położę na brzuszku to leży, leży, leży, leży i leży na nim 😁 I tylko czasami hop i się turla ale coraz mniej. Nie wiem czy dzieci tak mają, że teraz jak wiedzą, że to potrafią to już tak coraz mniej robią czy po prostu Zuzka się rozleniwiła 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny 🙂 Ania no my tez mamy pol pokoju zachlapanego zawsze, bo kapiemy ja w sypialni 🙂
Ulka jak zjadla ostatni posilek o 22 to obudzila sie o 6 🤪 tzn ja ja obudzilamb, bo juz nie moglam wytrzymac, tak mnie cyce bolaly od nadmiaru mleka 😁 😁 no to jak ja obudzilam to juz jej sie odechcialo spac 😁 pobawilismy sie z nia do 8 i padla i przed chwilka wstala dopiero, a my ledwo patrzymy na oczy 😁
Ciuszki przynajmniej poprasowalam i pozniej porobie fotki i wystawie na sprzedaz 🙂 teraz szykujemy sie na przejazdzke po miescie, przy okazji kupie malej jakis mniejszy niekapek, bo ten co ma to jest jakis taki dla niej za duzy i ledwo moze go utrzymac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka Zuzia dopiero podczas ostatniej kąpieli tak chlapała. Wcześniej kopała nóżkami ale lekko a teraz bardzo mocne, że aż się wylewa, a Ona ma taką radochę, że hej 😁
Karola widzisz jak Cię zmotywowałam do wystawienia ciuszków 😆 A oddałam już ciuszki bratowej, część dałam koleżance, na allegro poszło ponad 60 sztuk i jeszcze znalazłam troszkę małych więc też wystawię, tylko muszę znaleźć czas na porobienie fotek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to miałyście prysznic dziewczyny 🙂 u mnie Asia jeszcze nie wie co to chlapanie 🙂 ale ciekawe na jak długo 🙂 Karolka fajnie że się wzięłaś za te ciuchy, oby poszły jak najdrożej 🙂 ja dziś byłam w używaku i kupiłam trochę dla Asi 🙂 Ostatnio oglądałam ciuchy na tym FB to wiecie co, aż się zniesmaczyłam... jak ludzie mogą wystawiać ubranka wygniecione jak szmaty... kto to kupi? ja bym się chyba wstydziła..
Ania daj znać jak Twoja licytacja poszła 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my juz osd jakiegos czasu kapiemy w naszej wannie w lazience bo dyuwan zaczal gnic 🤨
Olga uwielbia chlapac rekami i nogami i smieje sie przy tym na glos 🙂 tylko jak jest wyciagana jest ryk. Ja mam taki fotelik do wanny i go montuje w naszej wannie i sobie siedzi, dookola plywaja gumowe kaczki i probuje je kopac i lapac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaka Olga zadowolona w tej kąpieli 😁 Igorek też zaczął więcej chlapać. Zwłaszcza nóżkami wierzga 😉 My kąpiemy go w sypialni, ale mamy parkiet to łatwo wytrzeć 🙂
A my wreszcie po 4 latach od remontu wreszcie doszliśmy do porozumienia i wybraliśmy obraz na ścianę 😁 Dokładnie 3 i teraz trwają negocjacje który wybrać i który najlepiej się będzie prezentował nad naszym stołem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...