Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
a to ta lala z modlitwy 😉 to już wiem jaka wielkość 😁 Jak nie znajdę w sklepie to zamówię na allegro lalę 🙂

Zuza gryzła, gryzła, i patrzę na Nią a ta się cieszy do mnie z dziury w gryzaku jak na zdjęciu 😁 Na zdj. nie ma takiego fajnego efektu ale śmiać mi się chciało niesamowicie jak to zobaczyłam 😁
Ale masz rację z tymi gryzakami, są fajne i niby +3 ale są albo wielkie i ciężkie i dla takich maluszków troszkę nieporęczne. Zuzia już lepiej sobie radzi z wielkim, pluszowym króliczkiem bo jest lżejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wita dziewczynki, u nas noc jak zwykle, czyli przespana 🙂 Asia wczoraj marudna 😞 w dzień jest nie do zniesienia... ale jakoś to przetrzymamy 🙂
Asia ma też taki duży i nie chce wogóle sie nim bawić 🙂 Najlepszy jest gumowy zajączek, jest idealny do rączki Asia go uwielbia 😁 jak zrobie jej później fotkę to wrzucę 🙂
Aniu buziak dla Zuzi, niech duża rośnie 😘
Laleczka faktycznie super 🙂 ja muszę kupić Asi coś takiego żeby przyczepić jej do wózka, bo jak jedziemy to nie ma sie na co przyglądać...
Wiecie jak dziś się miło zaskoczyłam... Wylicytowałam na allegro 8 bodów za 35 zł z przesyłką, dziś dostałam paczkę, a tam 25 ubranek, w tym 2 bluzy, sporo bodów i 7 półśpiochów 🤪 Ubranka fajne i zadbane, jestem narawdę miło zaskoczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzisiejsza noc też lepsza. Tylko 2 karmienia 🙂 Zobaczymy co będzie dalej.
Po południu idziemy na kontrolę po chorobie. Mam nadzieję, że wszystko będzie już dobrze.
ajablonka próbowałam oszukać Igorka herbatką, niestety nie wypił nawet małego łyczka. Widocznie na razie najlepsze na świecie jest mleko mamy 😁 Wysłałam Ci zaproszenie na fb 🙂
Ania najlepszego dla Zuzi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pamietam, ze jak zaczelam Ule dokarmiac mm to brzuszek ja bolal i strasznie marudzila..dlatego zrezygnowalam i zdalam sie tylko na cyca...a dzis biedna sie meczyla, bo kupy nie mogla wydusic. Zrobilam jej masaz nozkami, postekalysmy razem i w koncu wyszedl duzy, pomaranczowy klejak - pierwszy raz taka kupe zrobila, doslownie jak plastelina 🤔 pewnie to zatwardzenie...kurcze tak sobie mysle, ze chyba za duzo jej tej marchewki jak na poczatek dalam i stad te jej problemy...jabluszko wprowadzalam po pol lyzeczki dziennie, pozniej stopniowo ilosc zwiekszalam, a marchewki od razu zapodalam z 3 lyzeczki i to 3 dni pod rzad 🤢 no ale tak jej smakowala, ze ja glupia myslalam, ze nic jej nie bedzie... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dziś znowu podałam jabłuszko ale w postaci soczku i tylko 15ml. I na razie jest spokój a piła 4h temu 🙂 Więc jutro i pojutrze też 15ml soczku a później pół łyżeczki jabłuszka 🙂 Karolka wydaje mi się, że jednak za dużo marcheweczki :/ Ja też przesadziłam z jabłkiem na początku i też Zuzik jęczała 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heh Ulcia super, a palce w buzi muszą być 🙂
Dziś byłam na zakupach i kupiłam Asi takiego gryzaka http://allegro.pl/gryzak-silikonowy-miekki-dziaselko-babyono-1008-i2984406296.html mam nadzieję że przyniesie jej ulgę 🙂 żel i takie szczoteczki też kupiłam 🙂 Ale widzę że tutaj na allegro ten gryzak kosztuje ponad 10 zł a ja w pepco zapłaciłam 7,90 🤪 Teraz śpi mój bączek 🙂
Zdjęcie ulubionego króliczka wrzuciłam na FB 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po wizycie. Z Igorkiem wszystko dobrze. Mamy pozwolenie na spacery. Pomimo tego, że była ze mną nasza "wymyślona" babcia, pani dr szła w zaparte i nadal twierdziła, że słyszała że nie podajemy dziecku leków. Na dodatek na poprzedniej wizycie sama proponowała nam szczepienie chociaż na żółtaczkę, to teraz jej pytam kiedy możemy ją zrobić. Niby w przyszłym tygodniu, ale od razu się uczepiła, a czemu tak wybiórczo szczepimy. Nawet mama mówi, że okropna ta lekarka. Już moje wtyki w służbie zdrowia rozpuściły wici i szukamy innej poradni 🙂 Szkoda moich nerwów. Czuję się jak jakaś patologia, która świadomie krzywdzi dziecko 😞
Pytałam też co poradzić na to cogodzinne karmienie. Rada pani dr - musi to pani wytrzymać 😮 Szkoda słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja nie ma co sie przejmowac taka wstretna baba, zmieńcie ja jak najszybciej, po co sie denerwowac bezpotrzebnie...
Wrocilismy z poradni z zaswiadczeniem o ukonczeniu - nareszcie!!!! 😁 baba dalej nas meczyla pomiarami i obserwacjami organizmu, naturalnym planowaniu rodziny 😮 analizowalismy wykresy, rozwiazywalismy jakies arkusze, M sie wczul a babka sie cieszyla i go podziwiala, ze tak zwinnie oblicza dni plodne i nieplodne, ze ja bede robila pomiary, a moj maz bedzie mi obliczal 😁 😁 😁chora jakas, uczepila sie tych pomiarow 😠 no ale na szcszescie juz sie nie zobaczymy, choc zaproponowala ze moze do mnie przychodzic mnie w tym szkolic 😮wystarczy jeden moj telefon, jak to powiedziala 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nacudja cieszę się że z Igorkiem ok, teraz możesz już uwolnić się z czterech ścian 🙂
Karolka baba naprawdę nawiedzona, my też to przechodziliśmy ale mój M nie był taki chętny do wyliczania, śmiał się że on musi to robić 🙂
Ten gryzak fajny ale Asia narazie nie umie go trzymać w buzi, ciągle go wypycha językiem, jak ja jej przytrzymam to gryzie, musi trochę poćwiczyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ania zapowiedzi juz wisza 😜 dzwonilam co prawda do kurii i mi powiedzieli, ze tylko w Poznaniu powinny wisiec, ale ksiadz pozniej stwierdzil, ze skoro proboszcz juz nam dal karteczki do naszych rodzinnych miast to lepiej to juz mu dostarczyc, zeby problemow nie bylo. No wiec u mnie i u Lukasza tez juz zapowiedzi sa 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Ania zapowiedzi juz wisza 😜 dzwonilam co prawda do kurii i mi powiedzieli, ze tylko w Poznaniu powinny wisiec, ale ksiadz pozniej stwierdzil, ze skoro proboszcz juz nam dal karteczki do naszych rodzinnych miast to lepiej to juz mu dostarczyc, zeby problemow nie bylo. No wiec u mnie i u Lukasza tez juz zapowiedzi sa 😁 😁 😁


Najważniejsze, że załatwione 😁 Ale ksiądz naprawdę nawiedzony 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...