Skocz do zawartości

Pażdziernik 2012 | Forum dla mam


danusia1985_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny za rady 🙂
Igorek jeszcze nie śpi. Coś maruda po każdym odłożeniu do łóżeczka i bujanie zaczynamy od początku.

ania1301 napisał(a):
Nacudja daj znać jak po szczepieniu.
Zuzik po kąpieli zjadła i zasnęła 🙂 A ja selekcjonuję ciuszki 😉

Ania dam znać, ale idziemy dopiero po niedzieli. Najpierw obiorę kurs na aptekę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • karolka84_m

    1422

  • danusia1985_m

    1133

  • Nacudja_m

    820

  • ania1301_m

    1321

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
danusia1985 napisał(a):
niestety slodycze to moja slabosc... ale i tak waga spada- waze juz 57 czyli o kilogram mniej niz przed ciaza, az strach pomyslec ile jeszcze ta mala Pijawka ze mnie wycisnie 😁 😁

Kurcze Igorek też tak często je, a mnie waga nie spada. Wręcz boję się na nią wejść po akcji "Mały Głód", która mnie dopadła w tym tygodniu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
Zuza dziś obudziła się o 6:20 ale jeszcze godzinę gadała do karuzeli lub sufitu a ja drzemałam 😉 Kurcze pogoda beznadziejna więc chyba drugi dzień bez spaceru będzie 😞
Zawiesiłam Zuzi lalkę którą kupiłam, na pałąku od bujaczka i skubana ją chyba wyrwie... 😮 bo chwyta za nią, podciąga się i siada...
Ja póki co 4,5kg mniej więc coraz bliżej celu 😁

Nacudja coś musiałam źle przeczytać bo wydawało mi się, że wczoraj mieliście jechać na szczepienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam, Julii tez dzisiaj obudzila sie o 6:20 nakarmilam ja i znowu poszla spacku 🙂
Nagadalam sie wczoraj o tych szelkach i wiecie co musialam je wczoraj zdjac na okolo 3 godzinki ;p Julinek nie robila kupki 3 dni a jak juz zrobila to tak potezna ze az sie wylalo i zabrudzila dwa kocyki, ubranko no i nestety szelki... zanim wyschly na kaloryferze to troche czasu minelo ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My na spacerze też byliśmy 🙂 A jaki pies z tego powodu szczęśliwy 🙂 Uwielbia wychodzić z Igorkiem 🙂
Miałyście rację, że telewizja to najlepszy motywator ćwiczeń na brzuszku 😁 Głowa podniesiona prawie pod sam sufit, przekręcanie się na brzuszek, plecki i boczki to pikuś byle tylko móc zobaczyć migające obrazki 🙂 Bez tego Igor to mały leń 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Danusia do południa śnieg a później mżawka 🤢 dopiero po 16 było ok ale zanim bym Zuzkę nakarmiła i ubrała to byłoby po 17 😞 I przez to straszna ciapa na chodnikach bo wszystko topniało - masakra 😞
No czasami tak jest, że kilka km i różna pogoda 😉 Przykład dzisiaj miałyśmy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ulka dopiero co padla ze zmeczenia...dzis byl kosmos, bo brzuszek ja meczyl i nie mogla kupy wydusic...w koncu wsadzilismy jej czopka glicerynowego i sie wykupkala, ale takiej kupy w zyciu nie widzialam, zatwardzenie i to jakie! 🤔 pewnie zalatwilam ja deserkiem jablko-banan 🤔 jak na razie to Uli podpasowalo tylko samo jabluszko 🤔 a ja mam stresa, ze za 2 miesiace idzie do zloba i musi cos jesc...na dodatek pediatra mi powiedziala, zebym wprowadzala jej gluten dopiero po 7 miesiacu, wiec kaszki manny i biszkopcikow szybko zajadac nie bedzie...a te cale kaszki ryzowe jej nie smakuja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u nas dzis lepiej- wzielismy ja do lozka bo spala tak czujnie ze nie dala sie odlozyc po cycaniu do lozeczka, poszla spac jak zwykle po 22 i obudzila sie na cyca przed 5, a potem o 7 na dobre 🤪 takze jestesmy super wyspani ale spala strasznie niespokojnie, ciagle sie wiercila 🤨 wiec co chwile sie budzilam bo mne albo kopala pod koldra albo bila po twarzy 😠
trzymajcie kciuki za Olge, na 12 jedziemy do szpitala na zabieg z okiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas też lepiej 🙂 Pobudka przed 3, potem po 5 i został już ze mną w łóżku i kolo 8 wstaliśmy na dobre 🙂 Mąż wygnany do drugiego pokoju, bo coś niewyraźnie się czuje 😉 Oby tylko nie rozsiewał zarazy, bo ja mam dość chorowania.
Teraz czekamy na rozwój pogody i zobaczymy czy uda się wyjść na spacerek 🙂
Czy wiecie czy dla dzieci są robione skarpetki bez ściągaczy? Igorek ma tak pulchniutkie nóżki, że wszystkie skarpety mają rozcięte ściągacze, bo inaczej bardzo go uciskają 😁
Danusia trzymam kciuki. Oby Olga jak najlepiej to zniosła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
juz po...a nie pisalam Wam? tak poszlismy bo konsultowalismy sie okulistki z rodziny meza i niestety ze potwierdzila ze trzeba...
Zabieg masakra- zabrali ja nam i kazali czekac i tylklo przez 10 min sluchalismy jej krzyku na korytarzu 😮 a ja prawie zemdlalam wyplukali kanalik bez sondowania... jak nie pomoze to bedzie sondowanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...